Opinie o Allis Jacek Gryczka w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Allis Jacek Gryczka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Allis Jacek Gryczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allis Jacek Gryczka w Chorzów

Tygrys

Polecam.

Brrrrrr

Hejty. A głównie od zwolnionych pracowników którzy albo właśnie za źle wykonaną prace i zniszczony materiał lub za alkohol, którego nie toleruje zostali wyrzuceni z pracy. Takich fachowców pan zatrudnia a potem sądy i do dziś nie wypłacane odszkodowania. Skończ pan, wstydu oszczędź.

Czarny

Po prostu w Polsce aby firmę budowlaną prowadzić trzeba albo samemu wszystkiego pilnować lub mieć szczęście trafić na ludzi którzy są godni zaufania i nie bedą co 2 dzień na kacu bo z takimi to nawet robić nie chcemy, zamiast robić swoją robotę to pilnować lewusów trzeba. Liczy sie zgrana brygada. Jak jej nie ma to i robota nie idzie i narzekania potem są. Albo trzeba mieć kierownictwo od tego i majstrów. Aby roboty dopilnować. A szefu nie pozwala sobie na to. I potem są narzekania nowych pracownikow, ze alkomat codziennie, ze patrzą na ręce. A jak firma działa od blisko 10 lat na rynku a od tego chyba czasu szefu w ceidg ją ma zarejestrowaną i ją prowadzi to poza tylko samymi niezadowolonymi pracownikami i klientami są i rownież zadowoleni. Bo inaczej roboty by nie było. A mamy w cholerę i nawet juz na wiosnę 2017 r. umowy popodpisywane. Klienci jeżdżą po budowach, oglądają, a 2 czy 3 negatywne opinie - każdy je ma. Nie ma budowy idealnej. Każdy kiedyś na czymś się uczył i utopił. Byle płacił na czas to i robota dobra będzie. A chyba to juz nawet nie firma jego tylko jakaś spółka.

boss

Żadna nagonka, wcześniej ludzie podawali konkretne argumenty, fakty, lokalizację i opisy sytuacji z budowy. Część fotek z (usunięte przez administratora) pozytywne opinie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Allis Jacek Gryczka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Kpina? groteska? mocne słowa podobno szukasz wykonawcy a wychodzisz z pozycji osoby która ocenia tych co doświadczyli i wyrażają swoja opinie - mamy do tego prawo , bo mamy doświadczenie i namacalne efekty partactwa. Chcesz tego wykonawce Twoja sprawa już w bibli jest napisane ...po owocach ich poznacie ..Jeśli jest to portal dla pracowników a Ty szukasz wykonawcy ?to dlaczego interesuja Cię nasze opinie ?

szukacz opinii

Właśnie miejsce na merytoryczną dyskusję jak najbardziej. I wcale nie chodzi o przekonanie kogokolwiek tylko o rzetelną ocenę. Sam chciałbym się dowiedzieć, ponieważ poszykuję wykonawcy, ale przeczytawszy takie posty jak powyżej to w znacznej części jakaś kpina i groteska, raczej odwrotność tego co pan pisze. W przeważającej części tu chodzi tylko o przekonanie potencjalnych klientów, że nie warto ufać. A jak przychodzi co do czego i proszę o konkrety to odpowiedź na poziomie, że to nie miejsce na to - a właśnie tu m.in. powinno się móc zweryfikować firmę. Pomijając fakt, że to jest portal dla pracowników.

Merytoryczne argumenty :))to nie miejsce na to. Chcesz na siłe przekonać nowych klientów że warto zaufać-jasna sprawa i jasne są powody tego działania:)

Miś

I tak. Nie ma ludzi w budowlance. Za granica wszyscy robią

Szukacz opini

Kiedyś uważano ze słońce krąży dookoła ziemi a nie odwrotnie i wszyscy tak uważali i w to wierzyli. Nie oznacza to ze tak jest. Tak wiec proszę o merytoryczne argumenty aby można było dokonać obiektywnej oceny.

Szukacz opini

Od razu widać ze jakaś nagonka na ta firmę. Zero merytorycznych informacji. Moim zdaniem ktoś z tej firmy nadepnął nieźle komuś na odcisk. Ludzie. Takie wpisy nie maja szafnego sensu. Chciałbym sie czegoś dowiedzieć a tu przeważnie jakies porachunki. I jak my klienci mamy brać takie posty pod uwagę. Masakra. W ogóle nie przydatny post.

karol

Ocieplenie i modernizacja poddasza nie musi odbierać kierownik budowy, są to prace nie wymagające pozwolenia na budowę pod warunkiem, że bryła budynku zostaje bez zmian. Wynika to jednoznacznie z prawa budowlanego, a po za tym nie każdy zleceniodawca musi się na tym znać. Tak więc należy polegać na solidności, doświadczeniu i uczciwości Wykonawcy, w tym przypadku pana Gryczki, ale jemu z całą pewnością tego brakuje. Gwarancja to rzecz względna u tego człowieka, który robi wszystko żeby zrzucić odpowiedzialność na firme ubezpieczeniową i naciągnął już niejednego. A z umową niewiele się zrobi bo ma zapisy "uszyte" pod siebie. Widzę, że pojawiła się jedna "pozytywna" opinia. Widocznie Pan Jacek nałożył dodatkowe obowiązki na pracowników, żeby napisali czasami coś optymistycznego. Pozdrawiam

U nas z mężem prace przebiegły bez problemu. Termin sie przeciągnął o ok 2 tygodnie, ale nie bez znaczenia był poślizg w dostawach materiałów. Trudno wszystko nagrać na czas. Wyrozumiałość pracownikow. Kierownik prace odebrał bez zastrzeżeń. Oceniam prace dobrze. Firma wykonała nam dom w stanie surowym zamkniętym bez większych problemów. A cena naprawdę dobra. Polecam

Wojciech

Prace są odbierane przecież w etapach. Klient odebrał ocieplenie wykonawcy, a stelaż? A gdzie był kierownik budowy? I klient zapłacił za taką usługę? Ja bym nie zapłacił - w życiu, od razu rozwiązałbym umowę i wziął innego wykonawcę. Lub na zasadach gwarancji lub rękojmi kazał naprawiać na koszt wykonawcy. U mnie prac doglądał kierownik budowy i było ok. Miał poprawki bo coś się kierownikowi nie spodobało, ale poprawił, zapłaciłem i mam gwarancji 5 lat na usługę.

Wojciech

I tak nic nie wskóracie. Jakość pracy nie jest idealna, ale pokarz mi idealną robotę w budowlance. Taka branża. Jakość bardzo poprawił w porównaniu do twoich realizacji i nie bardzo jest z czym się szarpać. A doczepić się mogę do każdego wykonawcy. U mnie za poprawki warte kilkaset, może tysiąc złotych nie warto tracić czasu na sądy. A na większe szkody i tak ma polisę OC działalności.

4 x opel astra mercedes sprinter audi q7 i ostatnio widziałem go w porsche cayenne

nikt

Ludzie potrzebuje info jakim samochodem jezdza teraz jego pracownicy. Jakis bialy dostawczak? Ma ktos jakies zdjecia, numery rejestracyjne etc.?

Luk

Jak by ktoś chciał pooglądać fotki z wyczynami Pana Gryczki, wrzuciłem na stronkę, ponieważ tutaj administrator może skasować linka: proszę wpisać w wyszukiwarce: chorzow.naszemiasto allis jacek-gryczka Życzę miłego oglądania i komentowania mój adres: diesel30@o2.pl Pozdrawiam i przestrzegam przed tym naciągaczem i partaczem Mam nadzieje, że niedługo zajmie się sprzedażą pietruszki

Luk

podaje jeszcze raz meila: diesel30@o2.pl

Panie Wojtku, proszę o podanie namiarów na siebie w celu wsólnego rozwiązania problemu z tym oszustem! Znam już też innych chętnych do pozwu zbiorowego!!!

ciekawe, gdzie jest ta hurtownia? wszystko kupują w Castoramie i sprzedają parę razy drożej... nie dajcie się naciągnąć!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Allis Jacek Gryczka - Chorzów

Allis Jacek Gryczka