Chorzów

Opinie o Allis Jacek Gryczka

Adik

Polecam. Dostawa szybka. Towar w bardzo dobrym stanie.

Swierk

Polecam. Tanio szybko i Clt materiał przyjechał w komplecie. Rozładunek miałem gratis.

Tygrys

Polecam.

Brrrrrr

Hejty. A głównie od zwolnionych pracowników którzy albo właśnie za źle wykonaną prace i zniszczony materiał lub za alkohol, którego nie toleruje zostali wyrzuceni z pracy. Takich fachowców pan zatrudnia a potem sądy i do dziś nie wypłacane odszkodowania. Skończ pan, wstydu oszczędź.

TB

A moja budowa obroni się jak wypłaci pan odszkodowanie którego zobowiązał się w sądzie.

Allis

Od kilku dobrych lat moja praca sama się broni. Wszystkich potencjalnych klientow zapraszam na budowy, daje kontakty do klientów aby sami porozmawiali i zasięgnęli opinii czy ocenili moja prace. A nie tylko na forach czytali hejty na mój temat. A glownie od zwolnionych pracowników którzy albo właśnie za źle wykonana prace i zniszczony materiał lub za alkohol, którego nie toleruje zostali wyrzuceni z pracy. Ciagle poprawiam jakość usług jakie świadczę.

Czarny

Po prostu w Polsce aby firmę budowlaną prowadzić trzeba albo samemu wszystkiego pilnować lub mieć szczęście trafić na ludzi którzy są godni zaufania i nie bedą co 2 dzień na kacu bo z takimi to nawet robić nie chcemy, zamiast robić swoją robotę to pilnować lewusów trzeba. Liczy sie zgrana brygada. Jak jej nie ma to i robota nie idzie i narzekania potem są. Albo trzeba mieć kierownictwo od tego i majstrów. Aby roboty dopilnować. A szefu nie pozwala sobie na to. I potem są narzekania nowych pracownikow, ze alkomat codziennie, ze patrzą na ręce. A jak firma działa od blisko 10 lat na rynku a od tego chyba czasu szefu w ceidg ją ma zarejestrowaną i ją prowadzi to poza tylko samymi niezadowolonymi pracownikami i klientami są i rownież zadowoleni. Bo inaczej roboty by nie było. A mamy w cholerę i nawet juz na wiosnę 2017 r. umowy popodpisywane. Klienci jeżdżą po budowach, oglądają, a 2 czy 3 negatywne opinie - każdy je ma. Nie ma budowy idealnej. Każdy kiedyś na czymś się uczył i utopił. Byle płacił na czas to i robota dobra będzie. A chyba to juz nawet nie firma jego tylko jakaś spółka.

boss

Żadna nagonka, wcześniej ludzie podawali konkretne argumenty, fakty, lokalizację i opisy sytuacji z budowy. Część fotek z (usunięte przez administratora) pozytywne opinie.

Czech

budowa domu w Świerklancu na ul. Gornej. Polecamy, mimo pierwotnych watpliwosci. Zdjęcia z naszej realizacji na innych portalach.

Ja

Kpina? groteska? mocne słowa podobno szukasz wykonawcy a wychodzisz z pozycji osoby która ocenia tych co doświadczyli i wyrażają swoja opinie - mamy do tego prawo , bo mamy doświadczenie i namacalne efekty partactwa. Chcesz tego wykonawce Twoja sprawa już w bibli jest napisane ...po owocach ich poznacie ..Jeśli jest to portal dla pracowników a Ty szukasz wykonawcy ?to dlaczego interesuja Cię nasze opinie ?

szukacz opinii

Właśnie miejsce na merytoryczną dyskusję jak najbardziej. I wcale nie chodzi o przekonanie kogokolwiek tylko o rzetelną ocenę. Sam chciałbym się dowiedzieć, ponieważ poszykuję wykonawcy, ale przeczytawszy takie posty jak powyżej to w znacznej części jakaś kpina i groteska, raczej odwrotność tego co pan pisze. W przeważającej części tu chodzi tylko o przekonanie potencjalnych klientów, że nie warto ufać. A jak przychodzi co do czego i proszę o konkrety to odpowiedź na poziomie, że to nie miejsce na to - a właśnie tu m.in. powinno się móc zweryfikować firmę. Pomijając fakt, że to jest portal dla pracowników.

ja

Merytoryczne argumenty :))to nie miejsce na to. Chcesz na siłe przekonać nowych klientów że warto zaufać-jasna sprawa i jasne są powody tego działania:)

Miś

I tak. Nie ma ludzi w budowlance. Za granica wszyscy robią

Szukacz opini

Kiedyś uważano ze słońce krąży dookoła ziemi a nie odwrotnie i wszyscy tak uważali i w to wierzyli. Nie oznacza to ze tak jest. Tak wiec proszę o merytoryczne argumenty aby można było dokonać obiektywnej oceny.

Szukacz opini

Od razu widać ze jakaś nagonka na ta firmę. Zero merytorycznych informacji. Moim zdaniem ktoś z tej firmy nadepnął nieźle komuś na odcisk. Ludzie. Takie wpisy nie maja szafnego sensu. Chciałbym sie czegoś dowiedzieć a tu przeważnie jakies porachunki. I jak my klienci mamy brać takie posty pod uwagę. Masakra. W ogóle nie przydatny post.

karol

Ocieplenie i modernizacja poddasza nie musi odbierać kierownik budowy, są to prace nie wymagające pozwolenia na budowę pod warunkiem, że bryła budynku zostaje bez zmian. Wynika to jednoznacznie z prawa budowlanego, a po za tym nie każdy zleceniodawca musi się na tym znać. Tak więc należy polegać na solidności, doświadczeniu i uczciwości Wykonawcy, w tym przypadku pana Gryczki, ale jemu z całą pewnością tego brakuje. Gwarancja to rzecz względna u tego człowieka, który robi wszystko żeby zrzucić odpowiedzialność na firme ubezpieczeniową i naciągnął już niejednego. A z umową niewiele się zrobi bo ma zapisy "uszyte" pod siebie. Widzę, że pojawiła się jedna "pozytywna" opinia. Widocznie Pan Jacek nałożył dodatkowe obowiązki na pracowników, żeby napisali czasami coś optymistycznego. Pozdrawiam

Ewa

U nas z mężem prace przebiegły bez problemu. Termin sie przeciągnął o ok 2 tygodnie, ale nie bez znaczenia był poślizg w dostawach materiałów. Trudno wszystko nagrać na czas. Wyrozumiałość pracownikow. Kierownik prace odebrał bez zastrzeżeń. Oceniam prace dobrze. Firma wykonała nam dom w stanie surowym zamkniętym bez większych problemów. A cena naprawdę dobra. Polecam

Wojciech

Prace są odbierane przecież w etapach. Klient odebrał ocieplenie wykonawcy, a stelaż? A gdzie był kierownik budowy? I klient zapłacił za taką usługę? Ja bym nie zapłacił - w życiu, od razu rozwiązałbym umowę i wziął innego wykonawcę. Lub na zasadach gwarancji lub rękojmi kazał naprawiać na koszt wykonawcy. U mnie prac doglądał kierownik budowy i było ok. Miał poprawki bo coś się kierownikowi nie spodobało, ale poprawił, zapłaciłem i mam gwarancji 5 lat na usługę.

Wojciech

I tak nic nie wskóracie. Jakość pracy nie jest idealna, ale pokarz mi idealną robotę w budowlance. Taka branża. Jakość bardzo poprawił w porównaniu do twoich realizacji i nie bardzo jest z czym się szarpać. A doczepić się mogę do każdego wykonawcy. U mnie za poprawki warte kilkaset, może tysiąc złotych nie warto tracić czasu na sądy. A na większe szkody i tak ma polisę OC działalności.

4 x opel astra mercedes sprinter audi q7 i ostatnio widziałem go w porsche cayenne

nikt

Ludzie potrzebuje info jakim samochodem jezdza teraz jego pracownicy. Jakis bialy dostawczak? Ma ktos jakies zdjecia, numery rejestracyjne etc.?

Luk

Jak by ktoś chciał pooglądać fotki z wyczynami Pana Gryczki, wrzuciłem na stronkę, ponieważ tutaj administrator może skasować linka: proszę wpisać w wyszukiwarce: chorzow.naszemiasto allis jacek-gryczka Życzę miłego oglądania i komentowania mój adres: diesel30@o2.pl Pozdrawiam i przestrzegam przed tym naciągaczem i partaczem Mam nadzieje, że niedługo zajmie się sprzedażą pietruszki

Luk

podaje jeszcze raz meila: diesel30@o2.pl

ja

Panie Wojtku, proszę o podanie namiarów na siebie w celu wsólnego rozwiązania problemu z tym oszustem! Znam już też innych chętnych do pozwu zbiorowego!!!

ja

ciekawe, gdzie jest ta hurtownia? wszystko kupują w Castoramie i sprzedają parę razy drożej... nie dajcie się naciągnąć!!!!!

Michał były pracownik

ciekawe dlaczego ciebie zwolnił. Z tego co wiem to masz nieaktualna listę osób które u niego pracują. Zwalnia wszystkich, którym tylko noga sie podwinie na budowie i zatrudnia nowych niby z doświadczeniem. Ja niby szalunek zrobiłem za niski. Zatrudnił kilkanaście osób i przebiera w nich jak w kartoflach. Niby wybiera najlepszych ale nie zatrudnia młodych i chętnych do pracy. A starsi juz nie tryskają wigorem.

Wojtek P

Witam wszystkich koneserów tej strony ... Jestem byłym pracownikiem tej (firmy)allis ...teraz jest zrób to.. nigdy wiecej tej firmy... oni nawet nie potrafia dobrze szalunków zbić ... szkoda mi chłopaków ps,,STACHA DAWIDA MARCINA ARTURA KRZYSKA TOMKA... Chłopaki zostawcie go ... !!

Wojtek P.

Witam Panie Jacku, Dziękuję że potwierdza Pan to, o czym pisałem. A o Ukraińcach i gimnazjalistach pisał inny "zadowolony" klient, ale nie ja! Chociaż zgadzam się z tą opinią, podobnie jak z każdą od innych ludzi która na Pana temat wypływa. Proszę sobie policzyć 36 budynków i ilość osób komentujących + założenie że część niezadowolonych nigdy nie było na tym forum, to wyjdzie procent niezadowolonych nieco wyżej niż 5-8% - na moje oko 100% niezadowolonych. Dla wszystkich "fanów" Jacka Gryczki, z którymi jeszcze nie mam bezpośredniego kontaktu serdecznie zapraszam mój. tel. (usunięte przez administratora) Wojtek P.

Allis Jacek Gryczka

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Allis Jacek Gryczka

Niestety kilku osobom źle nam źyczącym musimy powidzieć ze wyciągneliśmy wnioski z zaniedbań jakie może i miały miejsce na kilku inwestycjach w przeszłości, które prowadziliśmy i juz teraz większą uwagę zwracamy na jakość naszej pracy, jak i odbiory prowadzonych przez nas robót, aby nie było żadnych nieporozumień w przyszłości. Prowadzone przez nas budowy są ubezpieczone na wypadek ewentualnie powstałych wad czy napraw gwarancyjnych. Naszym gwarantem jest TU Allianz. Mamy coraz mniejszy procent niezadowolonych klientów powiększając tym samym grono osób które nas polecają wśród swoich znajomych przez co możemy się coraz szybciej rozwijać gwarantując naszym klientom coraz to wyźszą jakość świadczonych przez nas usług, dlatego też w odpowiedzi na to otwieramy nowy oddziały pod Krakowem i w Opolu. Pomagamy naszym klientom nie tylko w budowie ich wymarzonego domu, ale także w przejściu przez całą procedurę formalności związaną z ich budową od projektu aż po pozwolenie na uźytkowanie.

Wojtek P.

Prosimy o listę referencyjną z 36 budynkami (uproszczony zakres i miejscowość wystarczy). Ciekawe czy na tej liście są budynki mój (nawet nie zaczęty przez Allis dzięki bogu) oraz osób które piszą na tym poście???? Tak Panie Jacku, co Pan na to? A gdzie ten profil na FB na którym ludzie wychwalają pod niebiosa dokonania tej firmy??? A Pan Jacek nie miał wyjścia bo Allis jest spalone, stąd ta nowa marka. Tylko że po takich numerach to trza nie nazwę firmy a nazwisko własne zmienić (najlepiej na panieńskie żony), bo ludziom tak zaszedł za skórę że mu teraz nie odpuszczą. Ledwo nowe "TO" wypłynęło a już ludzie się pokapowali. A na Gliwickiej w tym budynku to ma kancelarię prawnik, który doradza temu czemuś... Zmienił adres bo ludzie mu pod dom w Miasteczku Śl. podjeżdżali - sam byłem 2 razy z czego raz z policją... Kolejny numer nie przejdzie!!! Ten Pan się nie zmieni, ma "TO" we krwi...

Krzychu

Pan (usunięte przez administratora) założył nową firmę: www.zbuduj.to 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Gliwicka 35. Tak więc naciągania ciąg dalszy, z tego powodu zlikwidował telefon z działalności ALLIS. Tak więc nic się nie zmieniło i tak jak ludzi pisali "wypłynął" pod inną nazwą. Proponuje udostępniać i ostrzegać.

zzzz

Ci zadowoleni klienci nie mogący wyjść z zachwytu tak dzwonili z podziękowaniami aż prezes telefon zlikwidował.

Allis Jacek Gryczka

Zapraszamy potencjalnych klientów osobiście na prowadzone przez nas budowy aby sami obiektywnie ocenili jakość nasze pracy.

Allis Jacek Gryczka

Zdarza się kilku niezadowolonych klientów wśród grona wszystkich dla których pracujemy, jest to ok 5% -8% rocznie i to właśnie dla nich nieustannie staramy się poprawiać jakość naszej pracy. Jeżeli zdarzają się reklamacje wynikające z naszej pracy to wszystkie prace przez nas prowadzone są ubezpieczone a naszym gwarantem jest TU Allianz i wychodząc naszym klientom na przeciw ich oczekiwaniom dajemy im wybór albo odszkodowanie za powstałą szkodę jak nie jest ona istotną lub jej naprawa w ramach rękojmi lub gwarancji. Wszystkim potencjalnym naszym klientom dajemy możliwość zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami udostępniając im zdjęcia z realizowanych przez nas budów lub co jest coraz częstszą praktyką zapoznania się z jakoscia naszej pracy bezpośrednio na prowadzonej przez nas budowie lub rozmowa z aktualnym klientem. Poza tym klient niezadowolony może napisać niepochlebną opinie na nasz temat próbując wyrazić swoje niezadowolenie - rozumiemy to, lecz klient zadowolony nie myśli o szukaniu forów internetowych, aby pisać wszędzie jak to dobrze mu się z nami współpracowało. Dlatego tez wszystkich naszych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszych placów budów gdzie na własne oczy (często ze swoim kierownikiem budowy) mogą zobaczyć i ocenić naszą pracę. Decydując się następnie lub nie na współpracę z nami i powierzając nam swoją inwestycję a przy okazji dziękujemy naszym zadowolonym klientom bo to dzięki wam możemy budować coraz lepiej oddając ponad 30 budynków rocznie.

Allis Jacek Gryczka

Witam. Firma Allis wybudowała w 2014 roku 36 budynków na terenie śląska i Opolszczyzny i ma się bardzo dobrze. Rozwijamy się i poprawiamy jakość świadczonych usług starając się świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie W rozsądnej cenie. Śtaramy się zatrudniać fachowców ale również zatrudniamy pomocników do noszenia materiałów czy mieszania zaprawy. Dajemy obecnie prace 24 pracownikom i byli w śród naszej załogi pomocnicy z doświadczeniem budowlanym o wykształceniu innym niż budowlane. Lecz na każdej z budów jest brygadzista i nadzór pełni nad budową kierownik robót w moim imieniu. za pracę murarskie bierze odpowiedzialność murarz, za siesielke cieśla, a za dachy dekarz. A pomagają fachowcą pomocnicy juz niekoniecznie budowlańcy z wykształcenia ale pracowici i co waźme w budowlańce bez nałogów ludzie na co zwracamy szczególną uwagę.

Gość

Coś chyba w tym jest.... Aktualnie trwa " Nabór " nowych pracowników. Nie wiem jak wyglądały i wyglądają budowy ale na rekrutacje przychodzi kilkadziesiąt osób naprawdę różnego pokroju... Być może Pan Jacek ma żyłkę marketingowca i faktycznie ma tyle pracy, że przyjmuje już każdego. Zaskoczył mnie fakt, że w jednym czasie zatrudnia tyle ludzi, a jak się później okazało jego pracownik biurowy też pracuje dopiero od 2 tygodni. Może pracują po miesiąc czasu i dla tego trzeba zastępować ich nowymi "fachowcami" .... Jeżeli ktoś miałby więcej informacji lub pracował w tej firmie proszę dać znać. Pozdrawiam.

ALLIS Jacek Gryczka

Zapraszam na stronę internetową lub do kontaktu z firmą. Dostępne są tam uprawnienia czy szkolenia jakie przechodzą pracownicy oraz referencje i galeria naszych prac. pozdrawiam

ALLIS Jacek Gryczka

C.D. W moim imieniu na każdej z budów jest kierownik robót odpowiedzialny za prowadzone tam prace i kierujący pracami pracowników budowlanych. pozdrawiam ALLIS (usunięte przez administratora)

ALLIS Jacek Gryczka

Witam. I przepraszam, ale nie wiem co mam napisać w odpowiedzi na ten post, gdyż nie miałem klienta (usunięte przez administratora), który mógłby być niezadowolony z wykonanej przeze mnie usługi. Buduję obecnie rocznie ok 20-25 budynków i nie przypominam sobie żadnego (usunięte przez administratora)abym mógł cokolwiek na ten temat napisać. Z drugiej strony owszem zatrudniam młodych chłopców, studentów budownictwa, techników budownictwa, elektryków z uprawnieniami, zbrojarzy, murarzy itp. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Allis Jacek Gryczka - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allis Jacek Gryczka