Opinie o Allis Jacek Gryczka w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Allis Jacek Gryczka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Allis Jacek Gryczka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allis Jacek Gryczka w Chorzów

Michał były pracownik

ciekawe dlaczego ciebie zwolnił. Z tego co wiem to masz nieaktualna listę osób które u niego pracują. Zwalnia wszystkich, którym tylko noga sie podwinie na budowie i zatrudnia nowych niby z doświadczeniem. Ja niby szalunek zrobiłem za niski. Zatrudnił kilkanaście osób i przebiera w nich jak w kartoflach. Niby wybiera najlepszych ale nie zatrudnia młodych i chętnych do pracy. A starsi juz nie tryskają wigorem.

Wojtek P

Witam wszystkich koneserów tej strony ... Jestem byłym pracownikiem tej (firmy)allis ...teraz jest zrób to.. nigdy wiecej tej firmy... oni nawet nie potrafia dobrze szalunków zbić ... szkoda mi chłopaków ps,,STACHA DAWIDA MARCINA ARTURA KRZYSKA TOMKA... Chłopaki zostawcie go ... !!

Wojtek P.

Witam Panie Jacku, Dziękuję że potwierdza Pan to, o czym pisałem. A o Ukraińcach i gimnazjalistach pisał inny "zadowolony" klient, ale nie ja! Chociaż zgadzam się z tą opinią, podobnie jak z każdą od innych ludzi która na Pana temat wypływa. Proszę sobie policzyć 36 budynków i ilość osób komentujących + założenie że część niezadowolonych nigdy nie było na tym forum, to wyjdzie procent niezadowolonych nieco wyżej niż 5-8% - na moje oko 100% niezadowolonych. Dla wszystkich "fanów" Jacka Gryczki, z którymi jeszcze nie mam bezpośredniego kontaktu serdecznie zapraszam mój. tel. (usunięte przez administratora) Wojtek P.

Allis Jacek Gryczka

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Allis Jacek Gryczka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Allis Jacek Gryczka

Niestety kilku osobom źle nam źyczącym musimy powidzieć ze wyciągneliśmy wnioski z zaniedbań jakie może i miały miejsce na kilku inwestycjach w przeszłości, które prowadziliśmy i juz teraz większą uwagę zwracamy na jakość naszej pracy, jak i odbiory prowadzonych przez nas robót, aby nie było żadnych nieporozumień w przyszłości. Prowadzone przez nas budowy są ubezpieczone na wypadek ewentualnie powstałych wad czy napraw gwarancyjnych. Naszym gwarantem jest TU Allianz. Mamy coraz mniejszy procent niezadowolonych klientów powiększając tym samym grono osób które nas polecają wśród swoich znajomych przez co możemy się coraz szybciej rozwijać gwarantując naszym klientom coraz to wyźszą jakość świadczonych przez nas usług, dlatego też w odpowiedzi na to otwieramy nowy oddziały pod Krakowem i w Opolu. Pomagamy naszym klientom nie tylko w budowie ich wymarzonego domu, ale także w przejściu przez całą procedurę formalności związaną z ich budową od projektu aż po pozwolenie na uźytkowanie.

Wojtek P.

Prosimy o listę referencyjną z 36 budynkami (uproszczony zakres i miejscowość wystarczy). Ciekawe czy na tej liście są budynki mój (nawet nie zaczęty przez Allis dzięki bogu) oraz osób które piszą na tym poście???? Tak Panie Jacku, co Pan na to? A gdzie ten profil na FB na którym ludzie wychwalają pod niebiosa dokonania tej firmy??? A Pan Jacek nie miał wyjścia bo Allis jest spalone, stąd ta nowa marka. Tylko że po takich numerach to trza nie nazwę firmy a nazwisko własne zmienić (najlepiej na panieńskie żony), bo ludziom tak zaszedł za skórę że mu teraz nie odpuszczą. Ledwo nowe "TO" wypłynęło a już ludzie się pokapowali. A na Gliwickiej w tym budynku to ma kancelarię prawnik, który doradza temu czemuś... Zmienił adres bo ludzie mu pod dom w Miasteczku Śl. podjeżdżali - sam byłem 2 razy z czego raz z policją... Kolejny numer nie przejdzie!!! Ten Pan się nie zmieni, ma "TO" we krwi...

Krzychu

Pan (usunięte przez administratora) założył nową firmę: www.zbuduj.to 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Gliwicka 35. Tak więc naciągania ciąg dalszy, z tego powodu zlikwidował telefon z działalności ALLIS. Tak więc nic się nie zmieniło i tak jak ludzi pisali "wypłynął" pod inną nazwą. Proponuje udostępniać i ostrzegać.

zzzz

Ci zadowoleni klienci nie mogący wyjść z zachwytu tak dzwonili z podziękowaniami aż prezes telefon zlikwidował.

Allis Jacek Gryczka

Zapraszamy potencjalnych klientów osobiście na prowadzone przez nas budowy aby sami obiektywnie ocenili jakość nasze pracy.

Allis Jacek Gryczka

Zdarza się kilku niezadowolonych klientów wśród grona wszystkich dla których pracujemy, jest to ok 5% -8% rocznie i to właśnie dla nich nieustannie staramy się poprawiać jakość naszej pracy. Jeżeli zdarzają się reklamacje wynikające z naszej pracy to wszystkie prace przez nas prowadzone są ubezpieczone a naszym gwarantem jest TU Allianz i wychodząc naszym klientom na przeciw ich oczekiwaniom dajemy im wybór albo odszkodowanie za powstałą szkodę jak nie jest ona istotną lub jej naprawa w ramach rękojmi lub gwarancji. Wszystkim potencjalnym naszym klientom dajemy możliwość zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami udostępniając im zdjęcia z realizowanych przez nas budów lub co jest coraz częstszą praktyką zapoznania się z jakoscia naszej pracy bezpośrednio na prowadzonej przez nas budowie lub rozmowa z aktualnym klientem. Poza tym klient niezadowolony może napisać niepochlebną opinie na nasz temat próbując wyrazić swoje niezadowolenie - rozumiemy to, lecz klient zadowolony nie myśli o szukaniu forów internetowych, aby pisać wszędzie jak to dobrze mu się z nami współpracowało. Dlatego tez wszystkich naszych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszych placów budów gdzie na własne oczy (często ze swoim kierownikiem budowy) mogą zobaczyć i ocenić naszą pracę. Decydując się następnie lub nie na współpracę z nami i powierzając nam swoją inwestycję a przy okazji dziękujemy naszym zadowolonym klientom bo to dzięki wam możemy budować coraz lepiej oddając ponad 30 budynków rocznie.

Allis Jacek Gryczka

Witam. Firma Allis wybudowała w 2014 roku 36 budynków na terenie śląska i Opolszczyzny i ma się bardzo dobrze. Rozwijamy się i poprawiamy jakość świadczonych usług starając się świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie W rozsądnej cenie. Śtaramy się zatrudniać fachowców ale również zatrudniamy pomocników do noszenia materiałów czy mieszania zaprawy. Dajemy obecnie prace 24 pracownikom i byli w śród naszej załogi pomocnicy z doświadczeniem budowlanym o wykształceniu innym niż budowlane. Lecz na każdej z budów jest brygadzista i nadzór pełni nad budową kierownik robót w moim imieniu. za pracę murarskie bierze odpowiedzialność murarz, za siesielke cieśla, a za dachy dekarz. A pomagają fachowcą pomocnicy juz niekoniecznie budowlańcy z wykształcenia ale pracowici i co waźme w budowlańce bez nałogów ludzie na co zwracamy szczególną uwagę.

Coś chyba w tym jest.... Aktualnie trwa " Nabór " nowych pracowników. Nie wiem jak wyglądały i wyglądają budowy ale na rekrutacje przychodzi kilkadziesiąt osób naprawdę różnego pokroju... Być może Pan Jacek ma żyłkę marketingowca i faktycznie ma tyle pracy, że przyjmuje już każdego. Zaskoczył mnie fakt, że w jednym czasie zatrudnia tyle ludzi, a jak się później okazało jego pracownik biurowy też pracuje dopiero od 2 tygodni. Może pracują po miesiąc czasu i dla tego trzeba zastępować ich nowymi "fachowcami" .... Jeżeli ktoś miałby więcej informacji lub pracował w tej firmie proszę dać znać. Pozdrawiam.

ALLIS Jacek Gryczka

Zapraszam na stronę internetową lub do kontaktu z firmą. Dostępne są tam uprawnienia czy szkolenia jakie przechodzą pracownicy oraz referencje i galeria naszych prac. pozdrawiam

ALLIS Jacek Gryczka

C.D. W moim imieniu na każdej z budów jest kierownik robót odpowiedzialny za prowadzone tam prace i kierujący pracami pracowników budowlanych. pozdrawiam ALLIS (usunięte przez administratora)

ALLIS Jacek Gryczka

Witam. I przepraszam, ale nie wiem co mam napisać w odpowiedzi na ten post, gdyż nie miałem klienta (usunięte przez administratora), który mógłby być niezadowolony z wykonanej przeze mnie usługi. Buduję obecnie rocznie ok 20-25 budynków i nie przypominam sobie żadnego (usunięte przez administratora)abym mógł cokolwiek na ten temat napisać. Z drugiej strony owszem zatrudniam młodych chłopców, studentów budownictwa, techników budownictwa, elektryków z uprawnieniami, zbrojarzy, murarzy itp. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Allis Jacek Gryczka - Chorzów