Linkleaders Tomasz Podolak

Łódź

Linkleaders Tomasz Podolak

Opinie o Linkleaders Tomasz Podolak

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Nie polecam tej pracy. Wszyscy widzą tylko czubek własnego nosa. Nie ma możliwości się tu rozwinąć, a wręcz przeciwnie. Pracownicy krytykują Twoją pracę tym samym nie podając żadnego wzoru jak powinno być zrobione poprawnie. Nikt nie znajdzie tu dla Ciebie czasu. Zapomnij o jakichkolwiek szkoleniach. Ta praca to strata czasu i krok do tyłu w rozwoju.

Paul Newman

Menedżerowie romansują za sobą. Starsza pani i jej młodszy kolega. Jak w Absolwencie. Co tu się k... dzieje?!

Kermit

Rotacja pracowników bardzo duza. Pracy na ponad 10 godzin dziennie plus weekendy. Jak zwrocisz uwagę ze się nie wyrabiasz z ilością pracy to stwierdzają ze musisz pracować szybciej. Jak wyrobisz się z zadaniami to dorzucają kolejną porcję pracy. Zero wytchnienia. Ludzie nie wyrabiają psychicznie i fizycznie dlatego rezygnują prędzej czy później. Praca dobra dla swieżych absolwentow chcących poznać smak przygody i wpisać coś w cv. Pozornie dobra atmosfera.

Zostaw opinię o Linkleaders Tomasz Podolak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linkleaders Tomasz Podolak