Linkleaders

Łódź

Opinie o Linkleaders

Kermit

Rotacja pracowników bardzo duza. Pracy na ponad 10 godzin dziennie plus weekendy. Jak zwrocisz uwagę ze się nie wyrabiasz z ilością pracy to stwierdzają ze musisz pracować szybciej. Jak wyrobisz się z zadaniami to dorzucają kolejną porcję pracy. Zero wytchnienia. Ludzie nie wyrabiają psychicznie i fizycznie dlatego rezygnują prędzej czy później. Praca dobra dla swieżych absolwentow chcących poznać smak przygody i wpisać coś w cv. Pozornie dobra atmosfera.

Zostaw opinię o Linkleaders - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linkleaders