Linkleaders Tomasz Podolak

Łódź

Linkleaders Tomasz Podolak

Opinie o Linkleaders Tomasz Podolak

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Linkleaders Tomasz Podolak? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

PiaR
@Administrator 28.05.2018 09:14

Atmosfera przyjacielska, integracyjne wypady na miasto, raz w roku wyjazd team building, szkolenia wewnętrzne. Jest ok. Fajne osoby można tu spotkać, a nawet zawiązać przyjaźnie. Kwestia dopasowania. Albo pasujesz, albo nie... jak wszędzie. Każda firma swoje plusy i minusy. Tym bardzie agencja, gdzie dynamika pracy jest bardzo duża. Ale portfolio klientów rekompensuje wszelkie niedogodności. Globalne marki robią wrażenie. Pracuje się dla najlepszych, co dla CV ma nie małe znaczenie.

anonymous

Nie polecam tej pracy. Wszyscy widzą tylko czubek własnego nosa. Nie ma możliwości się tu rozwinąć, a wręcz przeciwnie. Pracownicy krytykują Twoją pracę tym samym nie podając żadnego wzoru jak powinno być zrobione poprawnie. Nikt nie znajdzie tu dla Ciebie czasu. Zapomnij o jakichkolwiek szkoleniach. Ta praca to strata czasu i krok do tyłu w rozwoju.

Paul Newman

Menedżerowie romansują za sobą. Starsza pani i jej młodszy kolega. Jak w Absolwencie. Co tu się k... dzieje?!

Kermit

Rotacja pracowników bardzo duza. Pracy na ponad 10 godzin dziennie plus weekendy. Jak zwrocisz uwagę ze się nie wyrabiasz z ilością pracy to stwierdzają ze musisz pracować szybciej. Jak wyrobisz się z zadaniami to dorzucają kolejną porcję pracy. Zero wytchnienia. Ludzie nie wyrabiają psychicznie i fizycznie dlatego rezygnują prędzej czy później. Praca dobra dla swieżych absolwentow chcących poznać smak przygody i wpisać coś w cv. Pozornie dobra atmosfera.

Zostaw opinię o Linkleaders Tomasz Podolak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linkleaders Tomasz Podolak