Opinie o Perfectann Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Perfectann Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfectann Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfectann Sp. z o.o. w Warszawa

Minday Nowy wpis

Jestem zadowolona jako pracownik firmy, pieniądze na czas, umowa też. Atmosfera bardzo dobra i partnerskie podejście do pracowników.

Czy w Perfectann Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracownicy bez umów, o pieniądze trzeba się prosić i zawsze opóźnione wypłaty. Jak coś chcą to każdy miły ,jak Ty czegoś potrzebujesz to zapomnij. Traktują ludzi jak śmieci. Omijajcie ta firme.

... Nowy wpis

A dostaliście na początku papier do podpisania ? Rzekoma umowa.

ExWorker

Szacunku do czasu prywatnego brak. Nadgodzin płatnych brak, odbierz se ale i tak nie masz kiedy. Szacunku od właścicieli brak, mimo że dzięki pracownikom jeszcze mają jak opłacać swoje fury i chatę. "Koordynatorka" ledwo ogarnia swoją robotę, sama wymagając pracy do późna. Jeśli się zastanawiasz czy u nich pracować to zrób to przynajmniej 10 razy.

@ExWorker

Masz racje co do pani koordynator zwykle bydlę oczekuje coś od ludzi a sama tylko żre i jara czy miałeś być tym który tu i tam pomoże a tu nagle (usunięte przez administratora)

A tu nagle co? :(

@Grażyna

Jak to co szczera prawda

Grażyna Nowy wpis

To chyba jest zbyt mocno szczera, że aż ją ocenzurowali? Da radę ładniej to ująć?;p

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Perfectann Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Perfectann Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Natalia

Na ogół oddzwaniają. Zdarzalo mi się dla nich czasem pracować. Wypłaty dostaje zawsze w terminie. Koordynator ok wymagająca ale normalna. Wcześniej miałam kontakty z też dyrekcja i tu porażka liczy się tylko kasa stawki kiepskie wymagania wysokie

tylko spamuje

ta firma chyba realnie nic nie robi. tylko wiecznie rozsyła spam.

Sebcio

Tragiczna firma, z ogromnym brakiem wiedzy na temat sprzątania. Biorą obiekty po to żeby zgarnąć pieniądze chociaż za jedną fv,a do tego nie wypłacają pracownikom pieniędzy. Pracownicy uważajcie, nowi klienci tym bardziej, bo zostawiają tylko bałagan po sobie, którego nowa firma nie ogarnie.

Xxxx
@Sebcio

Nie płacą? Miałam przyjść do nich na rozmowę ale po tylu negatywnych opiniach chyba zrezygnuje.

Michal
@Sebcio

Co Sebastianie masz na mysli? Pracowales tam?

@Sebcio

Tu masz racje wystarczy zobaczyć reklamacje na obiekcie przedszkole szkoła Leszna wola praca dla dwóch osób czas miniumu 7 godzin wynagrodzenie dla dwóch 3800 to niema nawet co liczyć ile wychodzi na godz

Grażyna

To dla dwóch do podziału jest to 3,8 na pół czy na łeb po 3,8?

Tragedia pani koordynator tylko rozkazuje ludzi ma za nic każdego traktuje jak śmiecia ale to chyba dlatego ze sama wyglada jak wyglada przemawia przez nią frustracja i to ze wyglada jak tłusty Wieprz

Beata

Widzę dużo komentarzy o braku płatności za pracę. Ciekawi mnie czy są to opoźnienia czy wynagrodzenie zupełnie nie jest wypłacane? Wiele osób tu zagląda szukając pracy a wiadomo pensje to jedna z najważniejszych kwestii.

Igor

Будьте обережні, не розраховуються. Я відпрацював три дні, не розрахувались!!!

Czy w Perfectann Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

You

Pracują. Zatrudniani nie są.

@You

Czyli z dosłownie żadnym nie ma żadnej umowy? Długo już takie coś trwa i nikt z "rządu" na tym sobie nie przysiadł jeszcze? Jakieś doniesienia lub naloty? Cisza?

Po prostu

Firma , jest w obecnych czasach bardzo stabilna. Mieli chwilowe problemy z terminowoscia wyplat , ale otrzymalam wszystko i tak. Pracowalam ponad rok i polecam. A szefostwa nie znam. Jest nowa menager firmy ktora jest bardzo mila i wszystko ogarnia jak trzeba

Kamil

@znakana a co nie zapłacili ci?

Znakna

Gdzie są moje piniadze za pracę. (usunięte przez administratora)

Glass

Firma jak można to nazwać firmą. Brak pensji , brak umowy , traktują ludzi jak śmieci. Tacy ludzie powinni gnić za kratami. Omijajcue szetokim łukiem

Galileo

Pan Starzynski to amator i janusz biznesu. Zamawia towar, 30 min przed dostawa z niego rezygnuje bo dostal lepsza oferte. Towar sciagany specjalnie pod niego i na szybko, zainwestowana cala przedplata. Biznes to dla niego kasa, a nie relacje z partnerami. Dlatego uwazajcie na niego, omijajcie szerokim lukiem!

Jurek

Widzę ze atmosfera między szefostwem a pracownikami nie jest zbyt dobra ?

nie ładnie oszukiwać

Niestety potwierdziło się, iż szef po raz kolejny (usunięte przez administratora)

Obiektywny

Prezes to (usunięte przez administratora) sam twierdzi ze dla niego liczą się tylko pieniądze.... nie szczery, fałszywy... człowiek który nie powinien istnieć Myśli ze jest biznesmenem, a jest burakiem !!

Inna

(usunięte przez administratora)podobno sama też kiedyś sprzątała więc tym bardziej dziwi mnie tak niskie wynagrodzenie dla Pań sprzątaczek. Państwo Starzyńscy to przerost formy nad treścią,żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Perfectann Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfectann Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfectann Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfectann Sp. z o.o.?

Perfectann Sp. z o.o.
  • Zeusa 45 lok. 39