totalbud

Opinie o totalbud

Przemek

Witam wszystkich potrzebuje opinie na temat tej firmy ponieważ mam zamiar tu pracować jeśli ktoś może niech napisze góry dziękuję

zonk

Hej, a czy dają tu umowy o pracę, bo jednak branża budowlana jest pelna zleceń.

Aaaa
@zonk 19.04.2016 15:13
Hej, a czy dają tu umowy o pracę, bo jednak branża budowlana jest pelna zleceń.

Tak, dają umowę o pracę.

AmorWwaPl

Pensja na czas ale nie polecam bo prezes Rafał to straszna kutwa.Było dwóch prezesów i firma przeżyła rozłam więc polecam Mariusza.

Twoja mama
@AmorWwaPl 11.06.2015 18:03

zawiń sie

ANTEK

Są wypłacalni i wypłata zawsze w terminie. Z resztą to roznie zalezy u którego kierownika się robi. ale ogolnie nie ma co nazekac jak na budowlankę w Warszawie to są ok.

Zostaw opinię o totalbud - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie totalbud