Opinie o Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fasada Windows&Doors Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. w Warszawa

mozekandydat Nowy wpis

Co słychać w Fasadzie w 2023? Jak się pracuje w biurze? Widzę ponownie rekrutację do księgowości, jakie macie doświadczenia z tą firmą?

kandydat Nowy wpis
@mozekandydat

To oferta pracy pojawia się często. Na początku rozmowa przez telefon lub kontakt mailowy, na pytanie o aktualność oferty pracy dostaje się potwierdzenie, a późnej jest spotkanie w firmie... Na spotkaniu, po godzinie rozmowy, dowiesz się, że od miesiąca już ktoś jest zatrudniony na stanowisku do księgowości, brak informacji zwrotnej po rozmowie. Sama rozmowa rekrutacyjna jest co najmniej dziwna - pojawiają się pytania bardzo osobiste (o pracę rodziców, współmałżonków, teściów), o dotychczasowe zarobki.

Były Nowy wpis

Niestety piszą w ogłoszeniach ,że dają tyle a dają mniej i to w dziwny sposób ...Na święta czy wakacje brak czegokolwiek

Janek

Wsyztsko na czas, pensja na konto. Jak ktoś pracuje to swoje zarobi, czasem jakieś nadgodziny. Szef w porządku. Jak ktoś umie pracować to zarobi dovra kasę

Ewelina Nowy wpis
@Janek

Trzeba pamiętać, że pensja na czas w dzisiejszych czasach to już jednak absolutna podstawa - no ale to super, iż w Windows&Doors tego pilnują. Skupiłeś się jedynie na kwestii wynagrodzenia, na jakie można tam liczyć. No a co z pozostałymi aspektami - macie tam dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych?

Wiktoria

@janek a w jaki sposób wypłacane te nadgodziny ?

Firma Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Borys

Firma zasługuje na dobre opinie, stara się dla swoich pracowników. Teraz zobaczymy jak przejdziemy przez tą epidemię.

qw

Kryzys sie nie zaczal a juz propozycje redukcji etatow i kopertowe pensje... Ktory mamy rok 2020? Czy 2000?

qw
@qw

opinia miala byc dodana do innej firmy

Ironworker

Złożyłem cv i na nastepny dzień ,po krótkiej wymianie korenspondencji podziękowałem.Rekrutacja to jakaś kpina.Nie potrafią ,nie chcą odpowiedzieć na podstawowe,kluczowe pytanie o stawkę.Dla mnie to zwykłe polowanie na zdesperowanych ,naiwnych jeleni .Nie ma to nic wspólnego z uczciwym traktowaniem ewentualnego pracownika.Wysyłają do Głobina,"tam się Pan wszystkiego dowie...".Mam jechac z Ustki do Głobina by usłyszeć to co podejrzewam,że firma ma węża w kieszeni?Dobrze ,że nie mają siedziby w Bieszczadach...Tajemnica na wstępie rozmowy to sygnał ,ze coś jest nie halo.Mentalność i przyzwyczajenia z lat szalejącego bezrobocia?Lata 90 się skończyły 30 lat temu...Nie zachęcają do pracy u siebie,wręcz odwrotnie.

Roman
@Ironworker

Nie wszystkie firmy na pierwszym etapie rekrutacji informują o wysokości wynagrodzenia. Dowiedziałeś się jaki jest zakres obowiązków, czy to także były informacje, które przekazywał rekruter w dalszej części rozmowy kwalifikacyjnej?

w

Niestety ale ta firma jest obecnie moim zdaniem w slabej kondycji. Kiedys mielismy duzo pracujacych sobot, mozna bylo sobie dorobic a teraz nie ma pracy... Pensja bardzo slaba. Obecnie bede przechodzil do konkurencji gdzie sa pracujace soboty i lepsza pensja na wejscie niz mam tutaj...

Baltazar
@w

Konkurencja też słabo płaci :) MS Więcej niż okna nie polecam. Na rozmowie z kierownikiem same superlatywy i super kasa z sobotami tak ale od lutego brak sobót goła pensja. Po 8 latach pracy wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fasada Windows&Doors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fasada Windows&Doors Sp. z o.o.
  • Al. Krakowska 173
    02-180 Warszawa

Fasada Windows&Doors Sp. z o.o.