Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.

Opinie o Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.

Grzegorz

Świetnie i profesjonalnie zajęli się mną i autem auto zastępcze czekało na mnie

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko się aplikuje. Są działy, w których doświadczenie jest wymagane, ale są też takie, w których przyuczamy do objętego przez kandydata stanowiska.

Jolanta Mierzejewska

Dzień dobry. Właśnie zostałam właścicielką auta zakupionego u Państwa. Wszystkie sprawy dotyczące zakupu omawialam z Panem Maksymilianem Naruszewiczem i jestem bardzo zadowolona.Kontakt bezproblemowy ,telefoniczny ponieważ dzieliła nas duża odległość. Wszystkie informacje otrzymałam ,oprócz tego wszelką pomoc w załatwieniu spraw. Pan Maksymilian bardzo miły uczynny i profesjonalny .Bardzo polecam ,pozdrawiam i dziękuję.

@Jolanta Mierzejewska

Pani Jolanto cieszymy się, że Pan Maksymilian sprostał Pani oczekiwaniom. Dziękujemy za miłe słowa.

Jakub S.

Dzień dobry, zakupiłem samochód Seat Leon w Państwa firmie i chciałbym bardzo podziękować Pani Marcie Samborskiej za bardzo profesjonalne, kompetentne i kompleksowe przeprowadzenie całego procesu zakupu, a dodatkowo miłe traktowanie klienta, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania.

@Jakub S.

Panie Jakubie bardzo cieszymy się, że Pani Marta sprostała Pana oczekiwaniom. Staramy się, aby poziom naszych usług był wysoki, niezależnie od sytuacji.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PRACOWNIK MYJNI?

Inny dyrektor zarządzający inna firma :) dużo lepsza niż w Lubinie doceniają pracownika, jestem zadowolona z tej firmy. W Lubinie dy dy dyrektor, brak słów.

Eska
@Anonim

Żaneta?

Stenek
@Eska

Ona jeszcze nie jest dyrektorka :))) tylko zarządza w cieniu firma

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Świtoń-Paczkowski Zielona Góra

Ustalenia odnośnie nadgodzin są dokonywane indywidualnie z wszystkimi pracownikami już na etapie rozmów kwalifikacyjnych. Jest to więc kwestia indywidualna i warunkowana m.in. stanowiskiem na jakie aplikuje dany kandydat.

Zeta

Nadgodziny mile widziane, oczywiście niedocenione za to 5 min spóźnienia może wywołać aferę stulecia

Never more

Porysowali auto.Dach oraz maskę.Musieli polerować lakier.Nigdy więcej!

@Never more

Dzień dobry, Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie a nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Czy zgłaszał Pan swoje zastrzeżenia do doradcy serwisowego? Chcielibyśmy poznać szczegóły sprawy, żeby móc ustosunkować się do zaistniałej sytuacji oraz opinii. Bardzo proszę o przesłanie wiadomości na adres mailing_zgora@switon-paczkowski.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 68 478 69 55. Z poważaniem Zespół Świtoń-Paczkowski Zielona Góra

Szkoda gadać pierwsza wizyta miało być auto zastępcze , plan w przyjęciu do serwisu poinformował ze trzeba poczekać na diagnozę do nawet 7 h a potem podejmie decyzje .Kolejna wizyta 1,5 j w serwisie czekania i cisza .Brak praktyki aut zastępczych w razie pozostawienia auta na dłużej powrót z buta nie ważne ile km do domu .Jestem właścicielem tez Toyoty , panowie z serwisu VW zobaczcie jak jest u nich . Szacunek klienta i jego czasu to priorytet. Kupcie jedna po to aby się doszkolić

@2165

Szanowny Panie, Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani na każdym etapie i w każdym dziale. Również mowa o klientach serwisu. Prowadzimy politykę samochodów zastępczych (taki pojazd powinien zostać Panu zaproponowany) a jeśli nie chce Pan skorzystać z tej opcji, to w każdej chwili nasi pracownicy mogą zamówić dla Pana taksówkę. Bardzo proszę o kontakt pod adresem mailing_zgora@switon-paczkowski.pl, abyśmy mogli poznać szczegóły zdarzenia i podjąć stosowne działania.

Majki

Na początku jak kupiłem Audi to firma Switon -Paczkowski tacy byli mili że w pierwszy dzień go polerowali czyscili i myli.A teraz nie mogę się z nimi dogadać, A jak dzwonię to zawsze mają innych klientów ,Ja też jestem ich klientem ale ,taki klient co dużo wymaga od nich to już im nie pasuje.

@Majki

Dzień Dobry Panie Majki, Bardzo proszę o kontakt pod adresem mailing_zgora@switon-paczkowski.pl. Chcielibyśmy poznać szczegóły zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i tak chcemy również postąpić w Pana przypadku. z poważaniem Zespół Świtoń-Paczkowski Zielona Góra.

Ostatnio bylam

Podejście do klienta negatywne, gdyż jeżeli nie widzą złotą ubranego to nie podejdę nie zapytają lekceważa.Pani w kasie czy to recepcji Czarna wymalowana z góry na dół mierzy klientów hamskii wzrok z jej strony aż chce się wyjść. Czekanie na auto ponad 3 tygodnie. Jeden pracownik odbierając samochód z przeglądu nawet nie próbował rozmawiać powiedzieć co i jak samemu trza było się dopytywac A jak już odpowiedział to z taka pogarda i lekceważenie no i oczywiście jeśli macie gwarancję A oddajcie auto i po odbiorze już jest radzę wsiąść przejechać się i sprawdzić czy została dana rzecz naprawione nie polecam pozdrawiam

Maria
@Ostatnio bylam

Pani z recepcji faktycznie przydałoby się wyglądać trochę skromniej, pracując na recepcji. Niestety nie wypowiada się miło do klienta a jedyne co potrafi, to odburkiwać na pytania. Ostatnio też spotkała mnie taka sytuacja. I te spodnie z dziurami...

@Maria

Szanowna Pani Mario, Zależy nam na jak najwyższym zadowoleniu naszych klientów i nieustannym podnoszeniu standardów. W związku z Pani komentarzem, chcielibyśmy poznać szczegóły zaistniałej sytuacji dlatego prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: mailing_zgora@switon-paczkowski.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.?

MM

Wszystko zależy od działu ale ogólnie ekipa jest zgrana i pracują tam fajni ludzie.

galanonim
@MM

Dobry zart ????

Helena
@MM

Hej, a jak wygląda system pracy w Świtoń-Paczkowski? Czy są jakieś zmiany? Fajnie, że można liczyć na zgraną ekipę jak wspomniałeś bo atmosfera pracy jest bardzo ważną kwestią.

MM
@galanonim

Dlaczego żart? W większości działów ekipa od lat jest ta sama i bardzo zgrana.

Czeska

Witam jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisku pracownik call center. Chciałam zapytać jednocześnie czy czy jest wymagana znajomość pakietu office/ excela ?

Zespół Świtoń-Paczkowski Zielo
@Czeska

Tak, wymagamy podstawowej znajomości pakietów Office.

Czy jest możliwość w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o. pracy na część etatu?

Świtoń-Paczkowski Zielona Góra

Dzień Dobry, Wszystko zależy od charakteru stanowiska i trwających rekrutacji.

Sebastian
@Świtoń-Paczkowski Zielona Góra

Kogo aktualnie poszukujecie i gdzie szukać aktualnych ogłoszeń? Czy zatrudniacie studentów?

Trelemorele
@Sebastian

Nikogo nie zatrudniają nawet jeszcze redukują stanowiska.

Dwukrotnie umówiłem się na konkretną godz.w sprawie kupna auta i jazdy testowej. Dwukrotnie musiałem czekać ponad pół.godziny. Bez powodu. Takiego lekceważenia w życiu nie spotkałem (!)

Iwona
@Adam

Przykro mi, że musiałeś czekać na pracowników Świtoń-Paczkowski. A powiedz coś o samym kupnie. Sprzedawcy pomagają w wyborze?

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie, Bardzo proszę o kontakt bezpośredni na adres mailowy mailing_zgora@switon-paczkowski.pl. Bardzo chcielibyśmy poznać szczegóły zaistniałej sytuacji i wyjaśnić sprawę tak aby był Pan w pełni usatysfakcjonowany. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli obsłużeni wg najwyższych standardów, dlatego taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Proszę również pamiętać że zawsze może Pan zgłaszać problemowe sytuacje do przełożonego, który dopilnuje aby został Pan obsłużony zgodnie ze standardem. Czekamy na kontakt z Pana strony. Z poważaniem Zespół Świtoń-Paczkowski Zielona Góra

ŚP Zg
@Świtoń-Paczkowski Zielona Góra

Na pewno zostaną wyciągnięte ko sekwencje

AJ

Polecam firmę jako pracodawcę. Wypłata na czas, normalna umowa a nie śmieciowa.

Mari

Firma całkiem ok na tle innych w Zielonej Górze. Pracowałam w wielu miejscach i tutaj jest najnormalniej.

Polecam firmę Świtoń-Paczkowski w Zielonej Górze jako pracodawcę. Miejsce jest przyjaźnie nastawione do pracowników. Ludzie również fajni. Grunt to skupiać się na swoich zadaniach i nie zaniedbywać ich, bo jak w każdym miejscu pracy, wyciągnięte mogą zostać konsekwencje.

Mariusz

Pracował ktoś z was w Świtoń-Paczkowski? Szukają nowych pracowników w Zielonej Górze i Lubinie https://www.switon-paczkowski.pl/kariera/ Wypowiedzcie się jak przebiega rozmowa i cały proces rekrutacji.

klient

Serwis tragedia trzeba kilkadziesiąt razy dzwonić żeby ktoś łaskawie odebrał , ŻENADA przez to tracą klientów , ciekawe czy szefostwo wie jak pracują te niedorajdy .

No Name
@klient

Proszę się liczyć ze słowami i nie obrażać ludzi ciężko pracujących!To jest miejsce do wyrażania opini o firmie,a nie wylewania swoich żali na temat obsługi.

Krzysiek.D
@klient

Czekam na telefon już pół roku od p.ELIGIUSZA dalej jeżdżę z uszkodzonym zamkiem. Brak szacunku !

Eligiusz
@Krzysiek.D

Dzień dobry, Bardzo przepraszam jeżeli zapomniałem o Pana sprawie i proszę o kontakt na adres e-mail: kowalskie@switon-paczkowski.pl z danymi Pana lub samochodu abym mógł sprawdzić o jaką sprawę chodzi i Panu pomóc.

mimimimisiek

Tragedia! Omijać szerokim łukiem! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Świtoń-Paczkowski sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Świtoń-Paczkowski sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.?

Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.