Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szukamy pracowników! Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy, sprawdź zakładkę "Kariera" na naszej stronie http://www.switon-paczkowski.pl. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu pasjonata motoryzacji, któremu blacharstwo samochodowe nie jest obce. Jeśli cenisz sobie precyzję w pracy, a jednocześnie chcesz rozwijać swoje umiejętności, to ta oferta pracy jest dla Ciebie!
BLACHARZ SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Zielona Góra

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • naprawa struktury lub elementów nadwozia pojazdów

  • wymiana uszkodzonych elementów

  • wykonywanie oględzin i pomiarów pojazdów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe / średnie techniczne lub doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich

  • znajomość budowy i konstrukcji pojazdów

  • znajomość technologii naprawy nadwozi

  • doświadczenie w dokonywaniu pomiarów nadwozi

Co możemy zaoferować:

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy

  • kartę MultiSport, która pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną

  • pracę w przyjaznej atmosferze z zgranym zespołem profesjonalistów

Jeśli spełniasz te wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj! Prześlij swoje CV już dziś, a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Pracodawca

 Aktualność

Ostatnio odwiedziliśmy Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze, żeby przekazać zebrane przez nas produkty. Zbiórka okazała się wielkim sukcesem, gdyż do przewiezienia żywności z pomocą musiał nam służyć nowy I.D. Buzz. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, który przyczynili się do wsparcia potrzebującym matkom przed zbliżającymi się Świętami.

Dane o zużyciu paliwa, energii elektrycznej, emisji CO2 zasięgu i czasie ładowania sprawdź na stronie: https://www.vwdostawcze.pl

Pracodawca

 Aktualność

[ltr]Nowe stanowisko w naszej firmie! Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko pracownika myjni. Jeśli jesteś studentem, szukasz pracy sezonowej lub również stałej, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Wyślij nam swoje CV na adres:

przyborowskid@switon-paczkowski.pl
semklod@switon-paczkowski.pl

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem nowych samochodów do pierwszego wydania klientowi, ręcznym i mechanicznym czyszczeniem samochodów po ich naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej, praniem tapicerek, odkurzaniem wnętrz samochodów, czyszczeniem kokpitów.

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
• uprzejmość, uczynność
• dokładność, sumienność, samodzielność

Oferujemy:

• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• szkolenia
• możliwość rozwoju zawodowego[/ltr]

Pracodawca

 Aktualność

Halo Zielona Góro!

W naszej firmie pojawiły się właśnie nowe, ciekawe oferty pracy! Zapraszamy do odwiedzin strony www, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne, otwarte procesy rekrutacji!

Znajdziecie je tutaj:

Pracodawca

 Aktualność

Dziś się chwalimy! Nasz doradca handlowy Kamil właśnie otrzymał certyfikat potwierdzający jego kompetencje z zakresu sprzedaży samochodów dostawczych marki Volkswagen. Certyfikacja nie była łatwa, ale nigdy nie wątpiliśmy, czy nasz Kamil sobie poradzi. To odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Gratulujemy!