Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.

Opinie o Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.

Aleksandra

Witajcie czy wiecie jakie sa zarobki w ksiegowosci ? Jaka atmosfera pracy ?

Firma jak każda inna, raz lepiej raz gorzej...

Daniel

Witam Kto decyduje się tutaj na pracę musi mieć nerwy ze stali. Osoby pracujące ogólnie w porządku natomiast osoba dyrektora Pana Olgierda często demotywuje pracowników ponieważ ludzie nie są dla niego wartością i traktuje ich bez szacunku co wpływa na bardzo stresującą atmosferę.

zacisze

Moje sugestie dla Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.: jeżeli Autostyl upadł, to czemu to ma nie upaść? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ludzi którzy odpowiadają za za taki stan - czasy się zmieniły, a Autostyl pozostał.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PRACOWNIK MYJNI?
Obecny

Bardzo słabe zarządzanie firmą, dyrektor który zachowuje się bardzo prostacko oraz kierownik serwisu który nie zważając na słowa obraża pracowników. Nie ma miesiąca, żeby komuś nie urwali z wypłaty nie informując go na jakiej podstawie. Przez ostatni rok atmosfera jest do (usunięte przez administratora) Nie zauważyłem ani trochę poprawy, gdyby nie to że współpracujemy razem i jesteśmy na działach zespołem...to serio kanał! Niesprawiedliwie zwolniono bardzo fajną i kompetentną osobę, która bardzo to przeżyła i przez to nie szanuje tej firmy i niektórych osób . Każdego traktują jak złodzieja albo jak szmatę nie jak człowieka. Firma dla ludzi co mają grubą skorupę i twardą (usunięte przez administratora) Lub dla tych co uwielbiają wlazic w (usunięte przez administratora) bez wazeliny.

Adrian

Dawno nikt z Was nie wypowiadał się o firmie Świtoń-Paczkowski w kontekście pracy tam - ostatnie komentarze dotyczą bowiem świadczonych przez nią usług. Może jednak ktoś posiada wiedzę na temat tego, jak prezentuje się obecna sytuacja w tej firmie? Na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy widziałem, że poszukują teraz nowych pracowników. Warto tam aplikować?

Lopat84@gmail.com
@Adrian

Dalej szukasz pracy w grupie Vag?

Olek

Zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników już od dawna nie pisze? Jaka jest przyczyna?

Arleta
@Olek

Bo się boją albo ich zwolnili odradzam w czerwcu chciałam kupić auto na firme 10 minut kręciłam się i nikt do mnie nie podszedł. (usunięte przez administratora) w 2011r.kupiłam seata na zaciszu u p. BARTKA i tam była obsługa i jaki skromny salon.

Rączka
@Arleta

Dokładnie tak jak Pani napisała! Jeżeli ktoś chce kupować lub serwisować auto w firmie gdzie pracownicy są mobingowani, zastraszani to zapraszam do tej firmy. Bardzo dobrze trafiliście! Rotacja w mega zastraszającym tempie. Samochody swego czasu naprawiali uczniowie że szkoły średniej, bo pracownicy którzy byli dużo warci dostali wypowiedzenia za duże koszty! A Tobie nasz przyszły współpracowniku... Życzę samych sukcesów... Pieniądze są ważne, ale nie dla ciebie... Jak zaczniesz dobrze zarabiać to Ci coś utniemy, żebyś się nie przyzwyczaił! Osoba zarządzająca to nieporozumienie i ciągnie firmę w dół, bardzo złe zarządzanie. Człowiek, który dawno powinien pogodzić się, że jest słaby.

OHP
@Olek

Olek tu wszystko zostało powiedziane...po 20 latach pracy mam dość !szkoda zdrowia...stres,nerwy,wyzysk.Buractwo osób zarządzających.

Polecam pracę, jeżeli chodzi o SALON VW, SALON SEAT! Fajna zgrana ekipa. Kierownictwo w porządku!!! NIE POLECAM pracy w Serwisie! Moim zdaniem pięta Achillesowa! Sposób w jaki kierownik serwisu odnosi się do swoich pracowników- DRAMAT!

Klient serwisu audi

Stanowczo odradzam ten serwis omijajcie go z daleka oddałem auto żeby zdiagnozować bo wymieniłem dwumas a ci kowale stwierdzili ze koło zle zamontowane wyciągnęli złożyli i dalej to samo a co lepsze po opuszczeniu serwisu odpadła klapa pod silnikiem !!! To tragedia jakaś nie maja nic wspólnego z mechanika !!

Adrian

@była/były Czy możesz podać jakieś konkretne przykłady, które potwierdzą Twoją opinię o pensji? Czy próbowałeś rozmawiać o swoich problemach z przełożonym? Szczerość i wzajemne zaufanie zawsze wpływają pozytywnie na pracę w firmie. Kto jeszcze może napisać coś o pracy w firmie Świtoń-Paczkowski? W jaki sposób aplikować do tej firmy?

była/były

Obcinanie pensji za pierdoły to standard jak również wyzysk, stres i słabe wsparcie. Posiadanie/zatrudnianie "kabli" ... nie polecam

Na szczęście były pracownik

Absolutnie omijac to miejsce, kierownictwo i dyrekcja - nieporozumienie. Pan kierownik D.P. uważa że cala firma należy do niego, i tak też traktuje pracowników. Obcinanie pensji to norma, trzeba przywyknac. Rotacja ogromna, godziny pracy śmieszne jak i wypłata. Również posiadanie 'kretow ' wśród pracownikow to norma, uważajcie i miejsce oczy dookoła glowy, nie wiadomo kto i kiedy patrzy ;) przedmiotowe traktowanie podwladnych , również norma. Nie wierz w żadne słowo póki nie zobaczysz tego na piśmie. Chociaz i to niczego nie zapewni. Polecam desperatom, każdemu innemu szczerze odradzam. Stracony czas i nerwy.

A.
@Na szczęście były pracownik

W Anabo Sp. Z O. O. podobnie.

Kamil
@A.

Gezet również! Długo tam pracowałeś? VW czy SEAT?

Szczęsliwy Pracownik

Sądząc po elokwencji to autorem ostatniego wpisu jest chyba sam Pan Dariusz P. - kierownik tego całego bałaganu, osoba nieomylna i podejmująca same trafne decyzje, reasumując człowiek idealny. W pracy spędza po 13 godzin i wymaga tego od innych pracowników. Każdego miesiąca z pensji potrącane jest od 300 pln. do 800 pln. a o tym fakcie pracownik dowiaduje się po otrzymaniu kwitka. Próbując wyjaśnić w/w fakt u Kierownika słyszysz - idź do Dyrektora a idąc do Dyrektora słyszysz - idź do Kierownika - brak słów gorzej niż dzieci w piaskownicy !!!. Na okresie próbnym oferują złote góry odnośnie pensji, a później albo przyjmujesz warunki albo wypad. Bardzo żałuje, że zwolniłem się z wcześniejszej pracy, bo zostałem oszukany. Osobiście nie polecam - rotacja, wyzysk i bałagan odnośnie zarządzania przez całe Kierownictwo.

Bardzo przyjazna firma, stwarza możliwości kariery i rozwoju. Jako pracownik mam określone zadania do wykonania, ale wiem że mam merytoryczne wsparcie w wykonywaniu swoich obowiązków. Dlatego wiąże dalszą karierę zawodową z tą firmą, jednocześnie widzę w niej duży potencjał. p.s. wynagrodzenie ok.

Obserwator

Proszę panią M. kierowniczkę aby przestała robić karierę kosztem pracowników, chyba nie ma swojej rodziny,bo nie wie że pracuje się 8 a nie 12 godzin. Strasznie wyzyskuje podwładnych nie liczy się z człowiekiem,na pewno w ten sposób ich nie zatrzyma co zresztą widać po rotacji,a poza tym stres oby tylko więcej klientów, a firma tylko dba o statystyki, porażka uciekajcie stamtąd i to szybko.

byłypracownik

Praca jak praca, rotacja duża. Wszyscy się zwalniają, nawet ludzie z największym stażem- to chyba coś świadczy o firmie i podejściu do pracowników. Cały czas stres, jednak niepotrzebny. Pensję obcinają, potrafią zwolnić człowieka z dnia na dzień, wyprowadzą go za bramę jak jakiegoś przestępcę. Na krótki okres czasu jako wpis w CV może być.

Gracek
@byłypracownik

Gdzie jest taka rotacja? zielona gora? Obecnie na OLX jest ogłoszenie ? Czy cos mozesz szczegółowego napisac o tej firmie? Ile tam pracowałeś ? Czy posiadales umowę? Plany , motywacja, powód zwolnienia?

bylypracownik
@Gracek

Na OLX to co chwilę są ogłoszenia.. Niech się "góra" zastanowi czego tak naprawdę oczekuje od ludzi, których zatrudnia.

byłypracownik

Potwierdzam, oszukuja pracowników i obcinają pensję. Sami nie wiedzą czego chcą, a rotacja pracowników chyba co kwartał.

Jedna wielka porażka i wyzysk. Obcinanie (z głodowych pensji) premii, części wynagrodzeń bez uprzedniego poinformowania pracownika za co i ile - dowiadujesz się z kwitka, że wyplata jest mniejsza o np. 300 zl. Dyrekcja to totalne nieporozumienie, tylko by więcej, taniej i żeby sie klient nie dowiedział. Atmosfera tragedia. ogólnie syf, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Świtoń-Paczkowski sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Świtoń-Paczkowski sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.?

Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.