Opinie o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Aktywizacja. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Aktywizacja o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

sada

zapytajcie sie ich ilu osobom nieslyszacym , gluchoniemym lub niewidomym pomogli w znalezieniu pracy przez ostatnie 10 lat przy 2 milionach w PL takich osób nie tyczy tylko jednej aktywizacji

Lilka

Odnośnie tej ostatniej opinii, gdzie podobno w przeciągu dwóch lat została komuś przedstawiona tylko jedna oferta pracy to widzę, że na stronie wisi oferta dla doradcy zawodowego. Oferta jest ważna do polowy października, więc czy ktoś mógłby do tego czasu opisać mniej więcej jak się pracuje w warszawskim biurze? jaka jest atmosfera miedzy kolegami z pracy a także samymi klientami. I co z zarobkami?

dramat

Chcę napisać swoje zdanie na temat fundacji aktywizacja z Opola. Po prostu brak słów. Fundacja stworzona po to by doić dopłaty z PFRON i czerpać korzyści finansowe z "pomocy" osobom niepełnosprawnym. Byłem tylko na jednym spotkaniu i na tym się skończyło. Kiedy rozmawiałem z jedną z pracownic przez telefon i powiedziałem że jak zajdzie taka potrzeba to mogę przecież osobiście stawić się do siedziby, to w słuchawce usłyszałem idiotyczne " ALE PO CO?". Fundacja miała mnie pod opieką (sic!) 2 lata i przedstawiła mi jedną ofertę pracy. Oczywiście ten pracodawca mnie nie zatrudnił. Na końcu skończyło się sugestią że przecież sam mogę szukać sobie pracy. W tym towarzystwie wzajemnej adoracji chodzi o to żeby utrzymywać etaty dla swoich kosztem osób chorych i niepełnosprawnych. Wstydźcie się. A TFU

!

naprawdę wierzycie że otrzymacie wsparcie i pomoc ? chyba ze waszej niepełnosprawności nie widać

Ron
@!

Przyszedłem na konkretne stanowisko a na miejscu co innego mówią. Żadnych konkretnych odpowiedzi. Nawet nie są w stanie powiedzieć jaką pracę mają albo ile będzie trwało szkolenie ani od kiedy. Ile osób będzie uczestniczyło w tym szkoleniu.I jak długo to będzie trwało. No i prędzej nie będą z tobą rozmawiać jak im nie dasz orzeczenia do kserowania i numeru PESEL. NIE POLECAM.

Alutka
@Ron

Na konkretne stanowisko, czyli na jakie? Nie przypadkiem na Doradce Klienta? Bo ja właśnie chciałam aplikować, nie zdawałam sobie sprawy, jakie tu zamieszanie panuje :/ Serio nie powiedzieli ci żadnych konkretów? A samo miejsce pracy, tzn biuro wygląda legitnie?

Firma Fundacja Aktywizacja szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca zawodowy/Doradczyni zawodowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Becia

Mam pytanie , jak .można się wypisać z tego? Nie znaleźli mi pracy ale wydzwaniają, miałam mieć pomoc psychologa potem zrezygnowałam z braku czasu, mając moje CV ciągle pytają o doświadczenie i o to jakiej pracy szukam, potem dzwonią zeny przyjechać podpisać karty....nie mam czasu jechać godzinę podpisywać coś, co nie miało miejsca, gdyż nie pomogli wcale... czy ktoś rezygnował z ich usług? Myślałam że pomogą a tymczasem jestem rozczarowana ...

@Becia

Żadnej oferty ci nie znaleźli czy po prostu z żadnej nie skorzystałaś? Próbowałaś wysłać e-maila z wycofaniem swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnacją ze współpracy? To chyba powinno wystarczyć.

@Becia

Jak sobie sama znalazłam pracę, to jeszcze chcieli ode mnie umowę, niby że oni mi pomogli w znalezieniu pracy żenada! Nie polecam fundacji ktoś powinien ich skontrolować!

Alex
@Anonim

Jeśli macie do nich uwagi ,zawsze możecie pisać skargi do PFRON , który im kasę daje na takie projekty.Tak by było najlepiej ,żeby przestali wykorzystywać ludzi potrzebujących i ślizgac sie na plecach osób, które potrzebują wsparcia.

Co możecie powiedzieć o stanowisku specjalista ds. Adaptacji pracowników? Czy płaca okej? Czy rzeczywiście auto służbowe jest do użytku prywatnego? Jak to wyglada?

Czy w firmie Fundacja Aktywizacja praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Doradca Klienta, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Cichy

Jako pracownik nie polecam. Jedno stanowisko, a praca za kilka osób. Jest dużo obowiązków, których nie ma w zakresie. Płaca też średnia i są nierówności, dzielenie etatów. Wszystko spada zawsze na 'zwykłych' pracowników. Dobra na zdobycie doświadczenia.

Xyz

Nie polecam. Fundacja do wszystkiego podchodzi lajtowo. Trudno nawiązać relacje. Mało zajmują się konkretami. Wzmacniają tylko słownie. Szkoda czasu . Chyba że komuś się nudzi...

@Xyz

Dzień dobry, podchodzimy do naszej pracy z zaangażowaniem, jakość prowadzonych działań jest dla nas kwestią priorytetową. Nawiązujemy również relacje z naszymi klientami z niepełnosprawnością i wspieramy na każdym etapie aktywizacji zawodowej i społecznej. Nasze działania, mają konkretne efekty. Bardzo nam przykro, że wystawił Pan/ Pani taką opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, która została opisana w poście, bardzo prosimy o kontakt: fundacja@aktywizacja.org.pl. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

thija
@Fundacja Aktywizacja

Na to zaangażowanie patrzę od pewnego czasu oceniam jako mierne. Dane osobowe pobrane dotacje na fundację pobrane zgodnie ze statutem że pracy nie ma to wiadome.. i rodo może szaleć

Zażenowany
@Fundacja Aktywizacja

To weźcie się za pracę a nie za coś do czego się nie nadajecie. Jakbyście byli dobrzy to by były opinie dobre Samo się nie zrobi.

zdziwiony
@Fundacja Aktywizacja

Po co mamy sięz wami kontaktować skoro i tak nic nie robicie? Mieliście już swoje szanse wielokrotnie. Szkoda czasu na pisanie do was. Jeżeli mam poświęcić czas na tą fundację to tylko po to żeby przestrzec przed nią innych.

Greenpopo
@Fundacja Aktywizacja

"konkretne efekty" HAHAHAHAHAHA nie osłabiajcie mnie

@thija

Dla mnie to ściema, nie pomagają w niczym, biorą kasę a nic nie robią, żeby pomóc niepełnosprawnym.

Yvyv
@Xyz

Operują stereotypami, zachowują się nonszalancji i traktują osoby z niepełnosprawnością protekcjonalnie.

Dorota Ś.

Współpraca z Fundacją w Bydgoszczy uważam za bardzo udaną. Szczególnie pragnę podziękować paniom: Monice, Martynie, Danucie i Oli w pomoc w znalezieniu zatrudnienia. W każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie i miłą atmosferę. Serdecznie polecam tą Fundację.

-_-

osoby które tam długo pracują mają problemy z charakterami nie liczcie na wsparcie i znalezienie pracy

Paula

Dziękuję za zmianę w życiu. . Uratowaliscie mnie przed kompletnym dnem- wszystko dzięki waszemu szczeremu zaangażowaniu i serdeczności :) Lubię atmosferę w Fundacja Aktywizacja za: Serdeczność uczciwość zaangażowanie

Fundacja
@Paula

Pani Paulo, bardzo serdecznie dziękujemy za tę wiadomość. Jest nam bardzo miło i cieszymy się, że mieliśmy swój udział w tej pozytywnej zmianie :) Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Paula

Ładnie, ładnie ile dostałaś za napisanie tego komentarza? *

Renata

Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że autorka wpisu dostała coś za napisanie swojego postu? Twoje zdanie odnośnie firmy jest inne? Podziel się nim w takim razie.. O co chodzi?

thija
@Paula

Może trzeba być na dnie jakim? Nie wystarczy mieć rentę orzeczenie o niepełnosprawności??

PG
@Renata

Skąd wiadomo że ten był sponsowrowany? Ponieważ żeby współpracować z fundacjąto trzeba mieć conajmniej solidny komputer z odpowiednim oprogramowaniem i komórkę. Myślisz że osobę będącą na dnie stać na takie rzeczy?

Jacco

Beznadziejni ludzie, zła atmosfera

Magdalena
@Jacco

A możesz napisać coś więcej? Dlaczego odczuwasz zła atmosferę tutaj, coś konkretnego Ci zrobili? Współpraca na jakiej podstawie polegała i jak to wyglądało?

WRZESZCZ

Fundacja Aktywizacja to jest ściema , fundusze z Unii trafiają nie do uczestników .Nie dostałem za udział za wyprawkę za dojazdy do pracy do pobrania pierwszej wypłaty . Sam sobie znalazłem pracę , a uczestnik jest tylko statystyką żeby dostawały fundusze . Licz tylko na siebie. Fundacja która dzięki wam uczestnikom wyciąga kasę z unii

pg

Osoby pracujące w tej niby fundacji nawet nie powinny nawet się zbliżać do niepełnosprawnych. Takiego chamstwa, buractwa i agresji nie ma w żadnej innej firmie. Uciekajcie od nich jak najdalej.

@pg

Niestety też spotkałem się z agresją ze strony pracowników tej fundacji. Celowo użyłem liczby mnogiej "pracowników", ponieważ kilka osób było napastliwych w stosunku do mnie. Jak mozna wyzywać od najgorszych osobę, której powinno się pomóc?

Kamila
@Marek

a opis całej sytuacji móglbys zamiescic o co chodzilo ?

Jacco
@pg

Zgadzam sie, sam doswiadczylem obojetnosci pracowników, zero zyczliwości

Marzena
@Jacco

Ale w jakiej sytuacji? Powiedz o co chodzi bo nie brzmi to za dobrze. No i może pracownicy to czytają i napiszą ze swojej strony o co chodzi?

Adam Umiński

Bardzo dziękuję za udzielone wsparcie wszystkim specjalistą w oddziale w Bydgoszczy, za motywację, otrzymaną szanse oraz nieocenioną pomoc w znalezieniu pracy. Serdecznie pozdrawiam :)

Nie polecam. Szukasz sobie sam pracy. Fundacja tylko zaprasza Cię na spotkania ale w żadnym wypadku w sprawie pracy tylko na szkolenia. Dają Ci same kartki do podpisów po 20 sztuk karty pracy do specjalistów żeby jak najwięcej uzyskać dofinansowania na mnie. Sam znalazłem sobie zatrudnienie. Dostałem kolejny stos kartek do podpisu. A jak zapytałem o wyprawkę to mi się nie należy bo już podjąłem zatrudnienie. Mogłem źle usłyszeć bo na to mam orzeczenie ale ten argument do nich nie dociera. Nie wiedzą kiedy są wypłacane te premiere. Warszawa to wie i oni robią przelewy... Śmieszne. Zrezygnowałem

Krakuska

Ja z całego serca polecam! Otrzymałam niezbędną pomoc i mogłam liczyć na wysłuchanie i wsparcie ze strony Pań.

Bogdan

Oddział krakowski to dramat, zapisujesz się do fundacji i wierzysz że ci coś pomogą, kończy się na CISZY, ostatecznie sam znajdujesz pracę i zgodnie z umową masz dostarczyć im kopię umowy. (Podejrzewam że podpinają to pod siebie - udało się temu panu, tej pani znaleźć pracę. Brawo kolejny sukces fundacji) Tak się u nich robi wyniki. Na takie przekręty idą pieniądze publiczne czy unijne. Najbardziej to pewnie pan prezes się cieszy z tego.

Izabell
@Bogdan

Niestety z żalem i bólem w sercu muszę przyznać Ci rację.Na początki dopóki nie podpiszesz z nimi umowy obiecują, przekazują informację o dostępności miejsc na daną ofertę pracy,sami szukają kontaktu w celi spotkania i podpisania umowy. Dzień po podpisaniu umowy wysłałam do pani XYZ smsa z pytaniem,po jakimś czasie się odezwała z pretensją w głosie i mamrotaniem coś "jakbym chciała analizować każdą ofertę to bym od komputera nie wstawała,poza tym mamy dużą liczbą podopiecznych etc. Jedynym słowem dała mi do rozumienia , że teraz jak już jestem w projekcie ona dyskutuje warunki i albo je akceptuje albo mogę zrezygnować. Na pierwszym na drugim spotkaniu po podpisaniu umowy tak mi właśnie powiedziano. Jednocześnie na stronie fundacji,w serwisach internetowych o pracę cały czas wrzucają różne oferty pracy...nie wiem dla kogo one są,bo napewno nie dla przeciętnego Kowalskiego! Byłam już uczestnikiem podobnej fundacji i niestety było to samo,ale ze względu na bardzo długi okres absencji zawodowej, zniechęcona brakiem chęci zatrudnienia do firm, do których aplikowałam zupełnie bezradna podpisałam tą umowę. Podejrzewam że nie jestem pierwszą osobą, która ma podobne doświadczenia jak wyżej... Ogółem jestem totalnie rozczarowana, udział w projekcie to pic na wodę. Wielka szkoda, że tyle pieniędzy unijnych etc..się marnuje...A kwota za każdą pozyską osobę to kilka tysięcy złotych!! Reasumując Nie Warto na to poświęcać swojego czasu i liczyć na cud, który nigdy nie nastąpi. Umiesz liczyć,licz na siebie - taka prawda,brutalna ale prawdziwa.

FA Kraków
@Bogdan

W ramach prowadzonej rekrutacji, a także późniejszego udziału w projektach, utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami, niezbędny do realizacji założonych i przyjętych przez obie strony celów. Podejmujemy działania, by zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług utrzymując kontakt z każdym z naszych Klientów. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, dotyczącym natychmiastowego znalezienia pracy.

FA Kraków
@Izabell

W naszej pracy i codziennych kontaktach z Klientami kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Podchodzimy z życzliwością oraz otwartością, która jest podstawą nawiązania dobrych relacji z drugim człowiekiem. Z przykrością zatem przeczytałyśmy nieprawdziwą opinię zarzucającą nam niegrzeczny oraz lekceważący stosunek do Klienta. Klienci są w naszej działalności zawsze priorytetem Nawiązując do zarzutu, iż zasady udziału w projektach są narzucane, a brak ich akceptacji oznacza przerwanie współpracy, musimy podkreślić, że wynika to z zasad projektów, które realizujemy. Jeśli zaś chodzi o proces poszukiwania pracy, może on zakończyć się sukcesem tylko wtedy, gdy sama osoba poszukująca zaangażuje się w te działania. Oferowane przez nas oferty pracy są bardzo zróżnicowane, nasi Klienci znajdują pracę na bardzo różnych stanowiskach w bardzo różnych branżach. Zapraszamy na naszą stronę FB, gdzie prezentowane są historie osób, które dzięki nam znalazły zatrudnienie ????

Gratiana

Fajna oferta pracy. Próbuję zlokalizować pracodawcę, ponieważ szukam pracy. Tu nie umiem tego zrobić. Jedynie mi to okienko wyskoczyło i nie chce mnie przepuścić dalej, bym mogła przeczytać czy to praca dla mnie. Fundacja Aktywacji ? nic mi nie mówi. Opinii nie mam, no bo jakim cudem mam mieć opinię o dwóch słowach.

Klara

A czy ktoś wie jak to wygląda w oddziale szczecińskim?

Basia
@Klara

Rewelacja. Byłam w projekcie w którym ukończyłam szkolenie, a później wspaniałe Panie które tam pracują pomogły mi w znalezieniu pracy. Zmieniłyśmy moje CV. Serdecznie polecam.

Klara
@Basia

A jakie szkolenie, ile trwało i czy długo trwają formalności?

Dorota
@Klara

Pomogli mi znaleźć pracę, a wcześniej zrobiłam szkolenie z excel. Do dziś mam kontakt z Panią Justyną. Zawsze można liczyć na pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Aktywizacja - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Aktywizacja?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Aktywizacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Aktywizacja?

Fundacja Aktywizacja
2.3/5 Na podstawie 39 ocen.