Opinie o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Aktywizacja. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Aktywizacja o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

Xyz

Nie polecam. Fundacja do wszystkiego podchodzi lajtowo. Trudno nawiązać relacje. Mało zajmują się konkretami. Wzmacniają tylko słownie. Szkoda czasu . Chyba że komuś się nudzi...

Yvyv
@Xyz

Operują stereotypami, zachowują się nonszalancji i traktują osoby z niepełnosprawnością protekcjonalnie.

Vanessa

Uważajcie ta tą fundację. Pracują tam same agresywne psychopatki. Powinni ostrzegać że pracownicy tej fundacji mają coś z głową. Oni nie są wstanie pomóc nawet sobie, nie mówiąc już o innych niepełnosprawnych.

@Dorcia
@beneficjent

Długo szukałam pracy jako osoba z niepełnosprawnością.Na kolejnej wizycie wPUP w sprawie oferty pracy powiedziano mnie ospotkaniu z pracownikiem Fundacji Aktywizacjaw Opolu z filia w Katowicach.Nie żałuję kontaktu z Fundacją ,bo po podpisaniu z Nimi umowy chociaż projekt dawno był rozpoczęty po niecałych dwóch miesiącach choć była jeszcze pandemia dostałam pracę i dofinansowanie za to że podjęłam pracę.Dziękuję Pani Andżelice F. za cierpliwość do mnie i za wsparcie z J ej strony ,żebym szukała pracy.

Dorota Ś.

Współpraca z Fundacją w Bydgoszczy uważam za bardzo udaną. Szczególnie pragnę podziękować paniom: Monice, Martynie, Danucie i Oli w pomoc w znalezieniu zatrudnienia. W każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie i miłą atmosferę. Serdecznie polecam tą Fundację.

Emilia Nowy wpis

Zauważyłam w ofercie dla pracownika HR, że przez pierwsze dwa miesiące oferowane są dodatki motywacyjne do kwoty 550 zł netto wypłacane przez pierwsze dwa miesiące. co później się z nimi dzieje? Będą jakieś alternatywy?

! Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

no smialo pokazcie sukcesy poza rozdawnictwem ulotek i robieniem facebooka jak i castingów ilu osob w ciagu miesiaca z widocznymi niepełnosprawnosciami otrzymało pracę w okresie marca 2024 . pierdzenie na stołku wciąż popularne ?

Witam, ile działów obecnie funkcjonuje w fundacji i jak możecie ocenić ich wzajemne relacje? Po prostu czytam zakres zadań z oferty dla pracownika administracyjno-biurowego, gdzie podkreślono współpracę ze wszystkimi działami firmy, interesuje mnie ten zakres.

Nie polecam

Jak to tam bywa oferta, a zakres to różnica i to będzie wszystko... Oddziałów jest 7, a filii 6, relacje neutralne, czasem spychologia.

@Nie polecam

a te kontakty pomiędzy oddziałami są tylko „elektroniczne” czy jednak zdarza się jakieś wydarzenie w roku, gdzie wszyscy mają okazje się spotkać w formie jakiejś większej integracji? Przyznam, że w ofercie dla doradcy zawodowego nie udało mi się doszukać informacji dotyczących spotkań ale może coś jednak jest organizowane?

K. Nowy wpis

Liczba zwolnień wśród często świetnych specjalistów mówi sama za siebie. Non stop można gdzieś znaleźć oferty pracy do FA. Lepiej nie będzie póki będzie liczył się PR, a nie zwracanie uwagi na problemy i potrzeby zgłaszane przez pracowników. Sama płaca za faktyczne obowiązki i świecenie przed klientem oczami, bo ma się z różnych powodów związane ręce to też ciężki temat. I drodzy klienci, to nie wina zwykłych pracowników, że to wygląda, jak wygląda tylko zarządzania i ograniczeń narzucanych z góry, oczywiście trzeba tu też pamiętać o realiach rynku pracy, ale jednak... My chcemy dla człowieka dobrze, ale zawsze wychodzą jakieś ograniczenia...

Firma Fundacja Aktywizacja szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca zawodowy/Doradczyni zawodowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Marcin41

Fundacja pomaga mi od dłuższego czasu.Wzmacnia poczucie wartości oraz wysyła cv nad, którym również pracuje.Czasem to wystarczy.

@Marcin41

Jak długo już to opisywane wsparcie może trwać? Zastanawiam się czy do teraz udało się już coś konkretnego znaleźć? Niektórzy we wpisach sugerują, że nie i nie wiem przy tym do jakiego stopnia należy być cierpliwym?

aha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

dofinansowania biora a sukcesu jakie ? mamy polowę marca - ilu z was ma pracę ? no pochwalcie sie bo jedynie co widzę to połowa usuniętych komentarzy

2024
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dali wam do podpisania umowy i co ? Macie już pracę ? Czy tylko gołosłownie wsparcie duchowe i czekanie miesiącami na ofertę pracy ? Ktoś się wypowie w tej kwestii ?

Oferty pracy tylko w teorii? Czy doradcy zawodowi maja zatem ciężki orzech do zgryzienia? Też myślę nad ta praca, zwłaszcza ze do biura byłoby mi po drodze do tego raczej spełniam wymogi. Tylko czy faktycznie tak trudno odnaleźć odpowiednia ofertę dla kandydata, skoro ludzie się tak skarżą? Jest to jakoś premiowane?

Zgadzam się z tobą, oferty pracy tylko w teorii.

Witam, jest tu może ktoś z Wrocławia kto pracował już jako doradca zawodowy? Na własnej stronie fundacja ma wystawiona taka ofertę od jakichś dwóch tygodni. Wymogi oczywiście mam spełnione, bardziej zastanawia mnie bieżąca atmosfera w samym biurze. jak obsługa wygląda i czy zdarzają się jakieś nieprzyjemności podczas interakcji z klientem?

Vanessa

Pejsland
@Vanessa

masz całkowitą rację! omijać tą fundację szerokim łukiem!

Maria
@Vanessa

Czemu mówisz tak na nich brzydko? Nie sądzę że są takie złe jak mówisz

wiadro
@Maria

To spróbuj zrobić cokolwiek nie po ich myśli. Zobaczysz ich prawdziwe oblicze. "psychopatki" to bardzo delikatne określenie na osoby zatrudniane przez tą fundację. Celowo nie użyłóem słowa "pracownice", bo żeby zasłużyć na to określenie trzeba pracować. Osoby zatrudniane przez tą fundację nie wiedzą co to praca.

@wiadro

Ostre słowa, te osoby podczas pracy mają kontakt z podopiecznymi fundacji i też są takie nieprzyjemne dla nich?

beneficjent
@Marta

prawdopodobnie chodzi o wewnętrzną atmosferę w biurze fundacji, w tym w obsludze "orzeczonych", czyli osob mocno pokrzywdzonych przez los, brak zdrowia i brak środków do życia. To dobrze że jest taka fundacja, która dobitnie pokazuje OzN gdzie jest ich miejsce w spoleczenstwie - OzN sa miesem armatnim, wiec nie dosc ze mozna na nich zarobic ogromne publiczne pieniadze, to i jeszcze pomobbować, no niech nie mają w życiu za łatwo (usunięte przez administratora) Wiem ze niektore OzN mogą byc trudne we wspolpracy, zwlaszcza gdy narasta frustracja i latami nie moga doprosic sie o szkolenie, czy staż, o ofercie pracy nie wspominajac. Polecam nie zapisywać się do fundacji, tylko znaleźć sobie prace samemu, bo w przeciwnym wypadku to nierealne.

@beneficjent

To, co mówisz o traktowaniu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, to bezpośrednie odniesienie do sytuacji w tym miejscu? Możesz doprecyzować, co tam się dzieje i jak się personel konkretnie do nich odnosi?

@Dorcia

Z

Nie polecam Fundacji Aktywizacji. Niestety czas z nią uważam za zmarnowany. Ciągłe telefony, proszenie się o znalezienie pracy najczęściej nic nie wnoszą. Owszem są staże, ale nie oszukujmy się ile razy można je brać i to za tak słabe pieniądze...Może któraś z wielce szanownych Pań lub Panów zamiast umowy o pracę i ciepełka w pracy weźmie staż za 1000 zł?! Na olx można czasem znaleźć szybciej pracę niż w owej fundacji zajmującej się ponoć znalezieniem pracy. Są niekiedy, ale bardzo rzadko kompetentne Panie, które chcą pomóc, ale giną wśród ludzi mało kompetentnych. Niestety większość osób, które pracowały w moim oddziale w centralnej Polsce tej kompetencji nie miały. Nie będę tutaj reklamował z imienia i nazwiska tych osób, ale niestety nie są to osoby godne zaufania. Polecam samemu szukać pracy zamiast marnować czas na Fundacje, która mami jedynie obietnicami, a wszystko tyczy się jedynie obecności i podpisywania niekiedy więcej niż jednej karty obecności.

Rozczarowany
@Z

Zgadzam się z tobą w 100 %, tylko papierki do podpisywania, realnej pomocy nie dostaniesz, Panie mają pracę dzięki osobom niepełnosprawnym, nieprzydatne kursy, szkoda na nich czasu, trzeba samemu szukać pracy, może ktoś wie gdzie można na nich zgłosić skargę, ciekawe na co idę pieniądze które na nas dostają, może jakaś instytucja powinna ich skontrolować.

profil wykupiony moga kasowac komentarze niewygodne usuwane posty dane tutaj , zastepiony swoimi , własnymi na fb z pochwalami ilu to osobom znalezli prace , byle sie wypromowac Tej aktywizacji na 1000% musza sie przyjrzec odpowiednie instytucje

Są tu może studenci? Mam ofertę dla nich lub absolwentów. Tutaj nie widzę by ktoś nawiązywał do pracy osób uczących się, a przynajmniej nie w ostatnim czasie. Czy współpraca rożni się jakkolwiek skoro podkreślany jest wymóg takiego statusu?

Ktoś pisał jakiś czas temu o tym, że jeden z oddziałów nie ma wiele do zaoferowania a gdy spoglądam teraz na stronę oraz samą zakładkę z karierą to wyświetla się również napis o braku ofert. Z czego to wynika? Czy od stycznia można się spodziewać jakich ogłoszeń?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Fundacja Aktywizacja? 7 listopada na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Sklepu. Ktoś z Was aplikował?

Oddział Warszawa nie ma wiele do zaoferowania. Nie dostałem ani jednej oferty przez 3 miesiące, miałem jedno spotkanie z Job Crafterem, jedno spotkanie z prawnikiem (15 minut a pismo i tak musiałem sobie sam napisać). CV miało być zmodyfikowane i spotkanie po tygodniu - do niego nigdy nie doszło. Żadnego feed backu co do ofert pracy, niestety. Wygląda na to, że byłem tu dla dofinansowania samej fundacji, bo ilość osób w rejestrze ma wpływ na budżet. Dla fundacji to dobrze, dla mnie - nie. Jeśli ktoś zechce więcej powodów, dla których NIE WARTO - prosze o posta.

Ciekaw jestem, ile zarobi programista PHP, którego szukają dla kogoś do Piotrkowa Trybunalskiego. Zgłaszaliście się kiedykolwiek do fundacji ze sprawą pracy w IT? Stawki są z grubsza, jak dla osób bez orzeczeń, czy różnie bywa?

:D

"OSOBA NIESŁYSZĄCA NIE MOŻE BYĆ KIEROWCĄ C+E " -- musi słyszeć !! (usunięte przez administratora)gdy przyszedłem poprosić o wsparcie na rynku pracy . Banda nierobów dyskryminująca głuchoniemych .

Nie znam liczby osób, którym udało się dzięki fundacji do dziś znaleźć prace o która pytali na forum ale zastanawiam się czy bez doświadczenia jest w ogóle szansa by się dostać? jest teraz oferta dla Job Crafterki i w wymogach podkreślili, że trzeba mieć co najmniej półroczne doświadczenie w akwizycji zawodowej, są teraz staże?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Aktywizacja - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Aktywizacja?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Aktywizacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Aktywizacja?

Fundacja Aktywizacja
2.3/5 Na podstawie 39 ocen.

Fundacja Aktywizacja