Fundacja Aktywizacja
1 6 22 5 1
Gregory M

Podobnie jest w oddziale białostockim. Miłe panie na samym poczatku, a później długo długo nic. Jakby tej agencji już na świecie nie było. Pomagaja? Nie jestem tego pewien, strata czasu to korzystanie z ich "pomocy".

Witold
@Gregory M

Co złożyło się na Twoją negatywną opinię? Napisz bardziej szczegółowo o Twoich relacjach z Fundacją Aktywizacja.

Gregory Mcyevi
@Witold

Miłe złego początk .. i tak to można nazwć na wstępie. Jedna z Pań przeprowadziła ze mna profesjonalną rozmowę, stworzyła nowe CV. Jedna z nich podobno rekruterka zadzwoniła do mnie i zaproponowała prace w białostockim oddziale warszawskiej firmy kateringowej, pochodzącej z Danii. Przepracowałem tylko 3 dni !! i zostałem zwolniony. Na stronach internetowych pracuj.pl i jej podobnych co tydzień pojawiało się ogłoszenie o prace na to samo stanowisko z którego zostałem zwolniony. Zasygnalizowałem ten problem z tym "pracodawcą" Aktywizacji ale żadna z Pań nie zareagowała .. skojarzyło mi się to z .. prosze wybaczyć ... podwijaniem ogona pod siebie. Od tego dnia w ogóle nie mam z nimi kontaktu. Czekam aż te miłe Panie znów mi coś "zaproponują " .. a tu nic. To prosze mi odpowiedzieć czy te rekruterki lub doradcy zawodowi z Fundacji Aktywacja są profesjonalne ???Pozdrawiam ...Gregory M.

Klientka Nowy wpis
@Gregory Mcyevi

O tej Fundacji w Poznaniu mogę powiedzieć identycznie to samo. Laicy bez doświadczenia udający profesjonalistów.

Anonim Nowy wpis
@Gregory M

To prawda, w Białymstoku obiecują, zachęcają a potem się nie odzywają. Szkoda czasu.

ciszek

Niezbyt pozytywnie napisaliście o fundacji ale może to jakieś chwilowe nieprawidłowości?

Gregory Mcyevi Nowy wpis
@ciszek

...chwilowe to mogą być opady deszczu.

Nicki

Firma obiecała mi pracę a skończyło się na przekazaniu orzeczenia o niepełnosprawności i wypełnienia dokumentów min. kilku zgód na rozmaitą pomoc dla mnie. I na tym koniec,nie odezwali się więcej a jak a dzwoniłem dostawałem odpowiedzi wymijające i dalsze obietnice. Moje sugestie dla Fundacja Aktywizacja: Fundacja nie jest wiarygodna. Nie polecam osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Tak7Nie3
Alina
@Nicki

Mam taką samą sytuację-obiecali pracę i nie odezwali się do tej pory-jedynie korzystne jest to że nie dałam im orzeczenia -warunkiem jego otrzymania było znalezienie odpowiedniej pracy w Poczta Polska

doris
@Nicki

Zgadzam się z opinią nic nie robią, od prawie miesiąca się nie odzywają mają tylko oferty dla listonoszy

Gregory Mcyevi
@Nicki

Mam podobne doświadczenia z tą "Agencją"

Witold Nowy wpis
@Gregory Mcyevi

Również miałeś obiecaną pracę za ich pośrednictwem? Chciałbym, abyś opisał dokładnie, jak wyglądało to w Twoim przypadku.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Czy często w firmie Fundacja Aktywizacja zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Xyz

Wszystko zalerzy od stanu zdrowia i od stanu psychiki i umiejetnosci. I tyle. A tak naprawdę ile można pomóc człowiekowi 1%. Nie więcej .

Nie polecam

Nie polecam! W skali od 0 do 10 - moja ocena to 1

Tak12Nie2

Witold
@Nie polecam

Surowo oceniłeś tego pracodawcę, ale oprócz oceny przydałoby się uzasadnienie. Czy możesz napisać coś więcej, dlaczego wystawiłeś tej firmie taką, a nie inną ocenę? Może warto również napisać, jak długo pracowałeś w tej firmie. Czasami oceny lub decyzje o odejściu z pracy podejmuje zbyt pochopnie.

@Witold

Jeśli twoja praca była przez fundacje lub posrednictwo... to byłeś na dobrej pozycji. Jeśli nadal nie masz zarobku na zycie. To piszesz skargę na pośrednika.

Xyz

Nie polecam. Fundacja do wszystkiego podchodzi lajtowo. Trudno nawiązać relacje. Mało zajmują się konkretami. Wzmacniają tylko słownie. Szkoda czasu . Chyba że komuś się nudzi...

Tak4Nie
Paula

Dziękuję za zmianę w życiu. . Uratowaliscie mnie przed kompletnym dnem- wszystko dzięki waszemu szczeremu zaangażowaniu i serdeczności :) Lubię atmosferę w Fundacja Aktywizacja za: Serdeczność uczciwość zaangażowanie

Tak2Nie4

Michal

Mam pytanie dlaczego Warszawa nie wywiązuje się z umów.jezeli w umowie na praktykach jest do końca miesiąca to do końca miesiąca.ja czekałem na wypłatę za wrzesień październik listopad aż trzy miesiace.jak jest taki projekt to już powinny być zabezpieczone jakieś pieniądze na wypłaty.

Tak6Nie

anonymous
@Michal

Panie Michale, staramy się na bieżąco dokonywać wypłat, niestety nie zawsze środki z instytucji finansujących projekty są na czas, stąd czasami występują opóźnienia.

Grażka
@Michal

U mnie było tak, że w pierwszym miesiącu wypłacili na czas pełną kwotę, teraz niby dlatego, że nie pracuje na cały etat zmniejszyli, dodatek motywacyjny i dodatek na dojazdy, niby zostały wysłane pieniądze, a jak nie było tak nie ma. Każda Fundacja z którą współpracowałam, która ma dofinansowanie z PFRON u przez pierwszy miesiąc jest OK, a później są same problemy.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Fundacja Aktywizacja - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie