Opinie o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Aktywizacja. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Aktywizacja o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nicki

Firma obiecała mi pracę a skończyło się na przekazaniu orzeczenia o niepełnosprawności i wypełnienia dokumentów min. kilku zgód na rozmaitą pomoc dla mnie. I na tym koniec,nie odezwali się więcej a jak a dzwoniłem dostawałem odpowiedzi wymijające i dalsze obietnice. Moje sugestie dla Fundacja Aktywizacja: Fundacja nie jest wiarygodna. Nie polecam osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Paula

Dziękuję za zmianę w życiu. . Uratowaliscie mnie przed kompletnym dnem- wszystko dzięki waszemu szczeremu zaangażowaniu i serdeczności :) Lubię atmosferę w Fundacja Aktywizacja za: Serdeczność uczciwość zaangażowanie

Vanessa

Uważajcie ta tą fundację. Pracują tam same agresywne psychopatki. Powinni ostrzegać że pracownicy tej fundacji mają coś z głową. Oni nie są wstanie pomóc nawet sobie, nie mówiąc już o innych niepełnosprawnych.

Vanessa

Pejsland
@Vanessa

masz całkowitą rację! omijać tą fundację szerokim łukiem!

Maria
@Vanessa

Czemu mówisz tak na nich brzydko? Nie sądzę że są takie złe jak mówisz

wiadro
@Maria

To spróbuj zrobić cokolwiek nie po ich myśli. Zobaczysz ich prawdziwe oblicze. "psychopatki" to bardzo delikatne określenie na osoby zatrudniane przez tą fundację. Celowo nie użyłóem słowa "pracownice", bo żeby zasłużyć na to określenie trzeba pracować. Osoby zatrudniane przez tą fundację nie wiedzą co to praca.

Marta
@wiadro

Ostre słowa, te osoby podczas pracy mają kontakt z podopiecznymi fundacji i też są takie nieprzyjemne dla nich?

beneficjent Nowy wpis
@Marta

prawdopodobnie chodzi o wewnętrzną atmosferę w biurze fundacji, w tym w obsludze "orzeczonych", czyli osob mocno pokrzywdzonych przez los, brak zdrowia i brak środków do życia. To dobrze że jest taka fundacja, która dobitnie pokazuje OzN gdzie jest ich miejsce w spoleczenstwie - OzN sa miesem armatnim, wiec nie dosc ze mozna na nich zarobic ogromne publiczne pieniadze, to i jeszcze pomobbować, no niech nie mają w życiu za łatwo (usunięte przez administratora) Wiem ze niektore OzN mogą byc trudne we wspolpracy, zwlaszcza gdy narasta frustracja i latami nie moga doprosic sie o szkolenie, czy staż, o ofercie pracy nie wspominajac. Polecam nie zapisywać się do fundacji, tylko znaleźć sobie prace samemu, bo w przeciwnym wypadku to nierealne.

Anna Nowy wpis
@beneficjent

To, co mówisz o traktowaniu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, to bezpośrednie odniesienie do sytuacji w tym miejscu? Możesz doprecyzować, co tam się dzieje i jak się personel konkretnie do nich odnosi?

ikonka

Sprawdź 13 opinii klientów firmy Fundacja Aktywizacja w Warszawa.

Sprawdź
sfrustrowany

Ta pseudofundacja to jakiś biurokratyczny kloc do wyłudzania publicznych pieniędzy. Nic poza tym. Do biura dostać sie nie można, bo oczywiście wszystko zabarykadowane. Nawet w terminie, na któy byłem umówiony. Po pierwszej rozmowie nie można się dodzwonić. Nie ma też żadnego telefonu zwrotnego z ich strony. Gdybym napisał że ta "fundacja" to kpina to byłoby to bardzo delikatne określenie. A słowa, które trafnie opisałyby tą pseudofirmę (usunięte przez administratora) są na tym portalu cenzurowane.

Znana Nowy wpis
@sfrustrowany

Znam osobe która tam pracuje i dlatego uważam że ten fakt już zmywa Fundacje w szczelusci niekompetencji Olaboga!!!!jak zatrudniacie takich nieudaczników to naprawdę nie spodziewajcie się dobrych opini bo mogą być tylko zle .????????????????????????

Maria Nowy wpis
@Znana

Tylko na podstawie tej jednej osoby tak stwierdzasz? Ale wiesz jaka jest w życiu zawodowym czy tylko prywatnie? Bo czasem się to różni

Xyz

Nie polecam. Fundacja do wszystkiego podchodzi lajtowo. Trudno nawiązać relacje. Mało zajmują się konkretami. Wzmacniają tylko słownie. Szkoda czasu . Chyba że komuś się nudzi...

@Xyz

Dzień dobry, podchodzimy do naszej pracy z zaangażowaniem, jakość prowadzonych działań jest dla nas kwestią priorytetową. Nawiązujemy również relacje z naszymi klientami z niepełnosprawnością i wspieramy na każdym etapie aktywizacji zawodowej i społecznej. Nasze działania, mają konkretne efekty. Bardzo nam przykro, że wystawił Pan/ Pani taką opinię. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, która została opisana w poście, bardzo prosimy o kontakt: fundacja@aktywizacja.org.pl. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Fundacja Aktywizacja

Na to zaangażowanie patrzę od pewnego czasu oceniam jako mierne. Dane osobowe pobrane dotacje na fundację pobrane zgodnie ze statutem że pracy nie ma to wiadome.. i rodo może szaleć

Zażenowany
@Fundacja Aktywizacja

To weźcie się za pracę a nie za coś do czego się nie nadajecie. Jakbyście byli dobrzy to by były opinie dobre Samo się nie zrobi.

zdziwiony
@Fundacja Aktywizacja

Po co mamy sięz wami kontaktować skoro i tak nic nie robicie? Mieliście już swoje szanse wielokrotnie. Szkoda czasu na pisanie do was. Jeżeli mam poświęcić czas na tą fundację to tylko po to żeby przestrzec przed nią innych.

Greenpopo
@Fundacja Aktywizacja

"konkretne efekty" HAHAHAHAHAHA nie osłabiajcie mnie

Paula

Fundacja
@Paula

Pani Paulo, bardzo serdecznie dziękujemy za tę wiadomość. Jest nam bardzo miło i cieszymy się, że mieliśmy swój udział w tej pozytywnej zmianie :) Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Paula

Ładnie, ładnie ile dostałaś za napisanie tego komentarza? *

Renata
@Były pracownik

Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że autorka wpisu dostała coś za napisanie swojego postu? Twoje zdanie odnośnie firmy jest inne? Podziel się nim w takim razie.. O co chodzi?

@Paula

Może trzeba być na dnie jakim? Nie wystarczy mieć rentę orzeczenie o niepełnosprawności??

PG
@Renata

Skąd wiadomo że ten był sponsowrowany? Ponieważ żeby współpracować z fundacjąto trzeba mieć conajmniej solidny komputer z odpowiednim oprogramowaniem i komórkę. Myślisz że osobę będącą na dnie stać na takie rzeczy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Fundacja Aktywizacja szukała nowego pracownika na stanowisko Sprzątanie dla osoby z orzeczeniem - Poznań i okolice. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Księgowa w firmie Fundacja Aktywizacja. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

@Administrator

Ostatnia "rekrutacja" zakończyła się tak, że została zatrudniona protegowana kierownictwa. Nie były istotne kompetencje.

Małgorzata
@Pracownik

Czyli trochę się zgadasz z tym, co pisała @Ola Lola? Czy to taki jeden przypadek a co do swoich kompetencji to jesteś pewna ;)

@Małgorzata

Trudno mi odnieść się do wypowiedzi Oli, która dotyczy innego oddziału w innym mieście. Na swoje kompetencje nie narzekam ;)

Ola Lola
Kandydat

Witam Wszystkich, minęło kilka lat, a fundacja nadal nic nie robi, tylko biorą grube pieniądze na nas!!!!! to jest przykre i żałosne z ich strony. Tak jest w Krakowie, jak i w innych miejscowościach. Tylko są te lalki, które żadnych kompetencji w ogóle nie mają. Ta doradca zawodowy, która się tak zwie nie zna programów komputerowych podstawowych, już nie wspomnę o nowościach. Nie jest w ogóle ogarnięta w swojej dziedzinie, ani wiedzy z życia też nie ma, proponowała mi jakąś lipną robotę, gdzie jest wysiłek fizyczny, a tego przecież nie mogę podjąć, co jest wyraźnie zaznaczone w orzeczeniu. Nie wiem kto je tam zatrudnia, zwołują POKRZYWDZONYCH ludzi i sobie jaja robią!!! PARANOJA co one wyprawiają !!!!! obiecują złote góry, po czym nic z tych obietnic nie wynika!!! Zanim podejmiecie decyzję żeby od nich otrzymać pomoc-zastanówcie się 10 razy. Pozdrawiam Was i życzę dużo zdrowia :)

Teresa
@Ola Lola

A co konkretnie obiecują i co dostaje się w rzeczywistości?

Iskra

Przestrzegam! wynagrodzenie nie wypłacane na czas. Niskie kompetencje kadr. Ogólny bałagan.

Ryszard
@Iskra

To jakie opóźnienia się zdarzają? To kilka dni, czy raczej czeka się miesiącami?

Taddo
@Ryszard

Mi się nie zdarzało więc nie wiem o co chodzi

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fundacja Aktywizacja? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

John
@Pytanie

Wszystkie osoby, które znam same się zwolniły, ze względu na atmosferę, bałagan, brak wynagrodzenia na czas, rekrutacje na stanowiska których nie ma.

Jarek
Kandydat

Fundacja wrzuca na portale pracy mnóstwo ofert a tymczasem jest to tylko zabieg marketingowy i akt desperacji bo osoby niepełnosprawne już się na nich poznali ( znam paru). W rzeczywistości jak się człowiek zgłosi, to okazuje się że ofert nie ma i pracownicy wciskają nieaktualne oferty.

Kandydat

Dużo bicia piany i marketingu, z którego niewiele wynika. Papierów więcej niż w innych organizacjach. Ogólny bałagan i brak kontroli w odziale Opole i Wrocław.

Agą
Kandydat

To pseudo-fundacja, której chyba jedynym celem jest pozyskiwanie publicznych pieniędzy. Nie ma nic wspólnego z pomocą w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wielokrotnie wysyłałam CV, na stanowiska których wymagania spełniałam w 100%, zawsze brak odpowiedzi. Podejrzewam, że ta pseudo organizacja zbiera CV i buduje sobie bazę danych. Każdy niech dwa razy się zastanowi zanim przekaże tym ludziom swoje dane osobowe!

@Agą

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie otrzymała Pani odpowiedzi na przesłane do nas CV. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację, prosimy dać nam znać kiedy i na jakie stanowiska Pani aplikowała. Prosimy o wysłanie wiadomości na emaila fundacja@aktywizacja.org.pl. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Agą

Całkowicie popieram od ponad roku mają mnie w bazie.. dotacje mają, a pracy nie ma dla beneficjentów programu

@Fundacja Aktywizacja

Państwo rekrutują to dziwne, że beneficjent programu ma jeszcze wskazywać kiedy i gdzie składa aplikacje, skoro korzysta z Państwa portalu.

Obywatel
@thija

Proszę zgłosić tą fundację do pipu, do telewizji bo to już szczyt wszystkiego.

Monika

A czy chętnie fundacja zatrudnia osoby które maja orzeczenie o niepełnosprawności??

@Monika

Dzień dobry, zespół Fundacji to 138 pracowników zatrudnionych w 7 oddziałach oraz 6 filiach w całej Polsce. Około 30% kadry stanowią osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Są wśród nich m.in. doradcy/doradczynie zawodowe, psycholożki/dzy, prawniczki/cy, jobcrafterzy/jobcrafterki. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

Renata
@Fundacja Aktywizacja

Dzień dobry, jakie trzeba spełniać warunki aby móc dołączyć do Fundacji Aktywizacja? Czy osoby bez doświadczenia są przyjmowane czy może wymagana jest jakaś konkretna wiedza, doświadczenie lub wykształcenie? Jakie są wymagania względem kandydatów i jak często prowadzona jest rekrutacja?

Obywatel
@Monika

Przecież na tym oni się opierają. Niepełnosprawność to kasa

Nicki

Alina
@Nicki

Mam taką samą sytuację-obiecali pracę i nie odezwali się do tej pory-jedynie korzystne jest to że nie dałam im orzeczenia -warunkiem jego otrzymania było znalezienie odpowiedniej pracy w Poczta Polska

doris
@Nicki

Zgadzam się z opinią nic nie robią, od prawie miesiąca się nie odzywają mają tylko oferty dla listonoszy

Gregory Mcyevi
@Nicki

Mam podobne doświadczenia z tą "Agencją"

@Gregory Mcyevi

Również miałeś obiecaną pracę za ich pośrednictwem? Chciałbym, abyś opisał dokładnie, jak wyglądało to w Twoim przypadku.

@Nicki

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że spotkał się Pan z taką sytuacją. Dokładamy starań, aby nasi klienci z niepełnosprawnością zawsze otrzymywali od nas odpowiedź zwrotną, staramy się być z nimi w stałym kontakcie podczas współpracy. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o sytuacji, którą Pan opisał i wyjaśnić ją. Uprzejmie prosimy o kontakt na adres: aktywizacja.fundacja@gmail.com. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Fundacja Aktywizacja

Prosimy o kontakt z nami wysyłając wiadomość na e-maila: fundacja@aktywizacja.org.pl. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Fundacja Aktywizacja

Odpowiedzi fundacji na zasadzie kopiuj wklej. Ta fundacja działa tak w całej Polsce. Zamiast udawać że coś robicie, to słowa przekujcie w czyny. Powinniście się wstydzić że tak traktujecie ludzi pokrzywdzonych przez los

Jak wygląda kwestia awansu w Fundacja Aktywizacja? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Produkcji?

Arek

Czy firma ma pozytywna atmosfere?

zniesmaczony

Fundacja Aktywizacja to fundacja tylko w nazwie. To przedsiębiorstwo i to w dodatku fatalnie zarządzane. Jak można pracownikom mówić, że nie ma się pieniędzy na ich wypłatę i że powinni być wdzięczni że je otrzymali. Zarobki to porażka. Specjalista ds. wsparcia wg. regulaminu wynagradzania zarabia tyle co sprzątaczka albo i mniej. Więcej zarabia koordynator projektu, czyli nik inny jak sekretarka która nie ma zielonego pojęcia o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. (usunięte przez administratora) wewnętrzy że aż przykro patrzeć. Nie polecam!

@zniesmaczony

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że ma Pan taką negatywną opinię związaną ze współpracą z nami. Jeśli chodzi o wynagrodzenie wypłacamy je zawsze terminowo i zgodnie z zawartą umową, a wysokość wynagrodzenia jest zawsze ustalana w porozumieniu z pracownikiem. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację opisaną w poście, uprzejmie prosimy o kontakt na adres: aktywizacja.fundacja@gmail.com. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Fundacja Aktywizacja

Prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: fundacja@aktywizacja.org.pl. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

Nie polecam

Nie polecam! W skali od 0 do 10 - moja ocena to 1

@Nie polecam

Surowo oceniłeś tego pracodawcę, ale oprócz oceny przydałoby się uzasadnienie. Czy możesz napisać coś więcej, dlaczego wystawiłeś tej firmie taką, a nie inną ocenę? Może warto również napisać, jak długo pracowałeś w tej firmie. Czasami oceny lub decyzje o odejściu z pracy podejmuje zbyt pochopnie.

Xyz
@Witold

Jeśli twoja praca była przez fundacje lub posrednictwo... to byłeś na dobrej pozycji. Jeśli nadal nie masz zarobku na zycie. To piszesz skargę na pośrednika.

@Nie polecam

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że ocenia Pan/ Pani negatywnie Fundację. Jesteśmy otwarci na dialog, chętnie porozmawiamy z Panem/ Panią i wyjaśnimy sytuacje, które wpłynęły na taką ocenę. Zapraszamy do kontaktu: fundacja@aktywizacja.org.pl. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

Gregory M

Podobnie jest w oddziale białostockim. Miłe panie na samym poczatku, a później długo długo nic. Jakby tej agencji już na świecie nie było. Pomagaja? Nie jestem tego pewien, strata czasu to korzystanie z ich "pomocy".

@Gregory M

Co złożyło się na Twoją negatywną opinię? Napisz bardziej szczegółowo o Twoich relacjach z Fundacją Aktywizacja.

Gregory Mcyevi
@Witold

Miłe złego początk .. i tak to można nazwć na wstępie. Jedna z Pań przeprowadziła ze mna profesjonalną rozmowę, stworzyła nowe CV. Jedna z nich podobno rekruterka zadzwoniła do mnie i zaproponowała prace w białostockim oddziale warszawskiej firmy kateringowej, pochodzącej z Danii. Przepracowałem tylko 3 dni !! i zostałem zwolniony. Na stronach internetowych pracuj.pl i jej podobnych co tydzień pojawiało się ogłoszenie o prace na to samo stanowisko z którego zostałem zwolniony. Zasygnalizowałem ten problem z tym "pracodawcą" Aktywizacji ale żadna z Pań nie zareagowała .. skojarzyło mi się to z .. prosze wybaczyć ... podwijaniem ogona pod siebie. Od tego dnia w ogóle nie mam z nimi kontaktu. Czekam aż te miłe Panie znów mi coś "zaproponują " .. a tu nic. To prosze mi odpowiedzieć czy te rekruterki lub doradcy zawodowi z Fundacji Aktywacja są profesjonalne ???Pozdrawiam ...Gregory M.

Klientka
@Gregory Mcyevi

O tej Fundacji w Poznaniu mogę powiedzieć identycznie to samo. Laicy bez doświadczenia udający profesjonalistów.

Anonim
@Gregory M

To prawda, w Białymstoku obiecują, zachęcają a potem się nie odzywają. Szkoda czasu.

Anna
@Anonim

Napisałeś, że Fundacja nie wysyła informacji zwrotnej. A na jakie stanowisko tam aplikowałeś? Jak wyglądała Twoja rozmowa?

@Gregory M

Dzień dobry, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i staramy się wypracowywać jak najlepsze relacje. Brak odpowiedzi ze strony pracowników Fundacji nie jest standardem. Zależy nam na wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji, prosimy o kontakt e-mailowy: aktywizacja.fundacja@gmail.com. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

Michal

Mam pytanie dlaczego Warszawa nie wywiązuje się z umów.jezeli w umowie na praktykach jest do końca miesiąca to do końca miesiąca.ja czekałem na wypłatę za wrzesień październik listopad aż trzy miesiace.jak jest taki projekt to już powinny być zabezpieczone jakieś pieniądze na wypłaty.

anonymous
@Michal

Panie Michale, staramy się na bieżąco dokonywać wypłat, niestety nie zawsze środki z instytucji finansujących projekty są na czas, stąd czasami występują opóźnienia.

Grażka
@Michal

U mnie było tak, że w pierwszym miesiącu wypłacili na czas pełną kwotę, teraz niby dlatego, że nie pracuje na cały etat zmniejszyli, dodatek motywacyjny i dodatek na dojazdy, niby zostały wysłane pieniądze, a jak nie było tak nie ma. Każda Fundacja z którą współpracowałam, która ma dofinansowanie z PFRON u przez pierwszy miesiąc jest OK, a później są same problemy.

@Grażka

Dzień dobry, opisana przez Panią sytuacja nie jest standardem w Fundacji. Wynagrodzenie również wypłacamy zgodnie z umową i w ustalonym terminie płatności. Jesteśmy otwarci na wyjaśnienie tej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z nami. Prosimy o wysłanie e-maila na adres: aktywizacja.fundacja@gmail.com. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

@Fundacja Aktywizacja

Czy często w firmie Fundacja Aktywizacja zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Dzień dobry, zdarza się wewnętrzna rekrutacja w Fundacji. Chcemy jednak podkreślić, że nasi pracownicy biorą jednak udział w rekrutacji na takich warunkach jak osoby z zewnątrz - są weryfikowani pod kątem spełniania warunków na dane stanowisko. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Aktywizacja

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Aktywizacja - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fundacja Aktywizacja?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Aktywizacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Aktywizacja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Fundacja Aktywizacja?

Liczba opinii klientów firmy Fundacja Aktywizacja, to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Aktywizacja
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.