Opinie o Fundacja Aktywizacja w Warszawa

Fundacja Aktywizacja
1 6 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy często w firmie Fundacja Aktywizacja zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nicki

Firma obiecała mi pracę a skończyło się na przekazaniu orzeczenia o niepełnosprawności i wypełnienia dokumentów min. kilku zgód na rozmaitą pomoc dla mnie. I na tym koniec,nie odezwali się więcej a jak a dzwoniłem dostawałem odpowiedzi wymijające i dalsze obietnice. Moje sugestie dla Fundacja Aktywizacja: Fundacja nie jest wiarygodna. Nie polecam osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Tak5Nie2

Alina Nowy wpis
@Nicki

Mam taką samą sytuację-obiecali pracę i nie odezwali się do tej pory-jedynie korzystne jest to że nie dałam im orzeczenia -warunkiem jego otrzymania było znalezienie odpowiedniej pracy w Poczta Polska

doris Nowy wpis
@Nicki

Zgadzam się z opinią nic nie robią, od prawie miesiąca się nie odzywają mają tylko oferty dla listonoszy

ciszek Nowy wpis

Niezbyt pozytywnie napisaliście o fundacji ale może to jakieś chwilowe nieprawidłowości?

Xyz

Wszystko zalerzy od stanu zdrowia i od stanu psychiki i umiejetnosci. I tyle. A tak naprawdę ile można pomóc człowiekowi 1%. Nie więcej .

Ranking

Nie polecam! W skali od 0 do 10 - moja ocena to 1

Tak10Nie2

Witold
@Nie polecam

Surowo oceniłeś tego pracodawcę, ale oprócz oceny przydałoby się uzasadnienie. Czy możesz napisać coś więcej, dlaczego wystawiłeś tej firmie taką, a nie inną ocenę? Może warto również napisać, jak długo pracowałeś w tej firmie. Czasami oceny lub decyzje o odejściu z pracy podejmuje zbyt pochopnie.

@Witold

Jeśli twoja praca była przez fundacje lub posrednictwo... to byłeś na dobrej pozycji. Jeśli nadal nie masz zarobku na zycie. To piszesz skargę na pośrednika.

Xyz

Nie polecam. Fundacja do wszystkiego podchodzi lajtowo. Trudno nawiązać relacje. Mało zajmują się konkretami. Wzmacniają tylko słownie. Szkoda czasu . Chyba że komuś się nudzi...

Tak2Nie
Paula

Dziękuję za zmianę w życiu. . Uratowaliscie mnie przed kompletnym dnem- wszystko dzięki waszemu szczeremu zaangażowaniu i serdeczności :) Lubię atmosferę w Fundacja Aktywizacja za: Serdeczność uczciwość zaangażowanie

Tak1Nie2

Michal

Mam pytanie dlaczego Warszawa nie wywiązuje się z umów.jezeli w umowie na praktykach jest do końca miesiąca to do końca miesiąca.ja czekałem na wypłatę za wrzesień październik listopad aż trzy miesiace.jak jest taki projekt to już powinny być zabezpieczone jakieś pieniądze na wypłaty.

Tak5Nie

anonymous
@Michal

Panie Michale, staramy się na bieżąco dokonywać wypłat, niestety nie zawsze środki z instytucji finansujących projekty są na czas, stąd czasami występują opóźnienia.

Grażka
@Michal

U mnie było tak, że w pierwszym miesiącu wypłacili na czas pełną kwotę, teraz niby dlatego, że nie pracuje na cały etat zmniejszyli, dodatek motywacyjny i dodatek na dojazdy, niby zostały wysłane pieniądze, a jak nie było tak nie ma. Każda Fundacja z którą współpracowałam, która ma dofinansowanie z PFRON u przez pierwszy miesiąc jest OK, a później są same problemy.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Fundacja Aktywizacja - Warszawa