Homeglobal.com

Opinie o Homeglobal.com

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w Homeglobal.com? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

bob
@Administrator 24.02.2018 18:17

w drugim miesioncu pracy zarobilem razem z proviziom bez wysilku 9.600 pln netto. zprzedawalem na zagranicznym rynku. bob 514 706 316

Warszawa Powiśle

Ewidentnie szukają naiwniaków, którzy zgodzą się na marną podstawę w nadziei na wysokie prowizje (których zapewne nie będzie). Nie idźcie tam, bo najprawdopodobniej tylko zmarnujecie czas oraz pieniądze na dojazdy i nic nie zarobicie albo skapną Wam jakieś marne ochłapy za próbę wciskania ludziom niesprzedawalnych produktów (dobry produkt sprzedaje się sam i nie trzeba go nikomu wciskać przez telefon). O wyjątkowej desperacji firmy świadczy to, że oferują bodajże 1000 zł za podesłanie im kandydata. To może oznaczać tylko jedno: nikt mający do siebie minimum szacunku nie chce tam pracować i każdy omija tę firemkę szerokim łukiem. :D

Dghb

Czy ktos wie gdzie w Lublinie jest oddzial??

Ewelina

Pani rekruterka w Home Global jest nieprofesjonalna - nie udziela feedback'u po przeprowadzonej rekrutacji. Rozmawiając z nią ma się wrażenie, że ma sprany korpo-mózg.

stary idiota ktury tam pracowa
@Ciekawy 18.04.2017 21:20

warszawa, kruczkowskiego 2

Współpracownik

Weszłam z ciekawości zobaczyć jakie opinie piszą o firmie w której pracuje. Otóż same bzdury. Aby rozwiać wszystkich wątpliwości wyjaśnię - siedziba firmy mieści się w Warszawie i to prawda, w Lublinie mieści się oddział firmy i nie widzę w tym nic złego - wiele firm posiada oddziały w różnych miastach i nie jest to oszustwo. Osobiście wszystkich którzy chcą pracować w luźnej, pro-ludzkiej atmosferze zachęcam do aplikowania . A Wy drodzy hejterzy jeżeli nie wiecie to się nie wypowiadajcie @Someone . Pozdro

Someone
@Współpracownik 08.11.2017 13:56

Koleżanko, nawet nie wiesz w jakim bagnie pracujesz. Brak umów o prace, zatajanie informacji w KRS, kilkanaście spółek w tym samym biznesie - umowe podpisujesz z jedna, pracujesz dla innej, produkty to szmelc który powinien sie sprzedawać przez mango (zreszta jesteście niczym innym niż zwykłym audio-tele czy tam teleaudio), wyłudzanie danych ludzi, którzy w życiu nie kupiliby podobnych rzeczy. Do tego kadra - jedna pani z HR przyszła z któregoś projektu ze słuchawki i powinna tam jak najszybciej wrócić, bo o rekrutacji nie ma zielonego pojecia a jest podobno HR business partnerem LOL. Szefostwo co najmniej podejrzane i cześci z nich nie ma na papierze w KRS. Lokalizacja w Warszawie oficjalnie jest tajna. Czego sie boicie?

Romeo

Wciskają różnego rodzaju suplementy na odchudzanie, na porost włosów, na przybranie mięśni w cenach 10x wyższych od rynkowych. Oszuści.

Adi

Ciekawe, że Lublin, choć na stronach nic nie podają?! Chyba to nie kolejni oszuści? Coś jak padłe Alma Mater....

Someone
@Adi 05.09.2017 22:57

Oczywiście że oszuści. Siedziba firmy która zarządza "firmą" Homeglobal jest w Warszawie. W Lublinie nie uwidzisz.

Ciekawy

To jest odnoga firmy BPO Poland znanej też jako B.P.O. Poland. Właściwie to jest ta sama firma z tymi samymi właścicielami współdzieląca oferty pracy.

niepelnosprawny,org

co to za dziwny pracodawca zdalny - home office job zagraniczny...

Zostaw opinię o Homeglobal.com - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homeglobal.com