HomeGlobal

3 Dodaj opinię
HomeGlobal
counter
3 23 93 5 1

Opinie o HomeGlobal

Anna Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje już w firmie od 8 miesięcy i jest super. Fajni ludzie, szkolenia,pieniadze na czas a jeszcze do tego można naprawdę dobrze zarobić.Szczerze polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kuba
Nazwa działu: Handlowy

Składałem cv na stanowisko konsultanta z językiem norweskim, miła pani zadzwoniła, wyjaśniła co i jak, mówiła że zadzwoni do mnie Pan by sprawdzić "jakość" mojego norweskiego. Zaznaczyć chciałem że mieszkałem wiele lat w Norwegii, skończyłem tam każdy szczebel edukacji. Pan zadzwonił rozmawialiśmy po norwesku, pan jakiś wystraszony, jego język norweski jak po kursie, słabo władał, ale ważne co było później, dostałem informację że nie zostałem wzięty do następnego etapu rekrutacji, bo widocznie słaby miałem język norweski, słabszy od tego pana i Pan ten dał mi słaba ocenę za moje umiejętności. Bal się konkurencji w pracy? Czy może zatrudnił swojego kolegę? To chyba jakiś żart

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Xxxx Nowy wpis
@Kuba

Jakich pytań się mozna spodziewać na rozmowie ,,weryfikacyjnej’m

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anna Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Kuba

Takie rzeczy w Polsce to norma.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Hej, jakieś info o HomeGlobal? Ogłoszenie Specjalista ds. Obsługi Klienta, pojawiło się 15 kwietnia na Gratka.pl, ktoś coś wie? 

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Opinia Nowy wpis
@Pytanie

Nie oszczedzajcie za dużo na rekruterach, bo nie dość że kaleczą po polsku to jeszcze przedstawić firmy i stanowiska w podstawowym zakresie nie potrafią. Szkoda czasu zawracać glowę takimi żenującymi telefonami i rozmowami..

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Maciej89
 Pytanie

Jak wygląda kwestia umów w tej firmie? Rekruterka wspominala coś o umowie zlecenie łączonej z umową o dzieło. Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Czy jest sie normalnie zgłoszonym do ubezpieczenia chorobowego? Dziękuję za odpowiedzi

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick
@Maciej89

To poczytaj w internecie. Ogólnie firma oszczędza.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dział HR
@Maciej89

Tak jak najbardziej, przy umowie zlecenie przysługuje ubezpieczenie zdrowotne. Zleceniobiorca może ponadto zawnioskować o objęcie go składkami na ubezpieczenie chorobowe. Korzyści z dobrowolnego opłacania składek na ubezpieczenie zdrowotne to: możliwość korzystania ze zwolnień lekarskich oraz prawo do zasiłku macierzyńskiego i urlopu opiekuńczego. Pozdrawiam serdecznie, Dział HR

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Ewi
Nazwa działu: Handlowy
@Dział HR

Witam ale w przypadku jak jest umowa zlecenie i umowa o dzieło to już nie są opłacane składki emerytalne wiec w przyszłości z emerytury nie będzie dużo ????

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Lilly
 Pytanie

Witam Mam zamiar studiować i pracować w Home Global. Nie jestem z polski Mieszkam w Niemczech i po studiach w Warszawie będę pracować z mojego domu w Niemczech. Każdy ma jakiekolwiek doświadczenie w pracy zdalnej z tą firmą. Czy przedstawiciel firmy wita cię na lotnisku i pomaga w zakwaterowaniu? Ponieważ przybywam sam, a moje miasto jest zupełnie nieznane. Przepraszam za zły język polski. Poproszę o twoją pomoc i opinię. Dziękuję.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Magii
@Lilly

Hej Lilly, Jak sobie podkładałaś prace ? Nadal jesteś w Home global ...ja tez mieszkam w Niemczech może wspólna kawa ..;-) wymiana zdań na temat tej pracy ..? Magii

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewka
Nazwa działu: Handlowy
 Pytanie

Cześć, wie ktoś może czy w obecnej sytuacji rekrutacje u nich dalej są otwarte czy moze wstrzymane? nie wiem czy jest sens aplikować a pilnie szukam pracy zdalnej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Natalia
Nazwa działu: Handlowy
@Ewka

Cześć, wszystkie rekrutacje prowadzone są w trybie online.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gizela
 Pytanie

Hej, czy ktoś może dookreślić zarobki na stanowisku Specjalista ds. kontroli jakości z językiem obcym? Z góry dziękuję bardzo za pomoc

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dział HR
@Gizela

Witaj Gizela, wszystko zależy od tego jakim językiem się posługujesz. Zachęcam do zaaplikowania na ogłoszenie a na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i udzielimy więcej informacji :) Pozdrawiam Dział HR

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Kandydat

Duże rozczarowanie - pierwsze etapy rekrutacji oceniłem bardzo pozytywnie, niestety po godzinnej rozmowie rekrutacyjnej w Waw (ostatni etap) i ustaleniu konkretnej daty kontaktu z informacją o wyniku rekrutacji - ZERO kontaktu. Przepraszam bardzo, ale to stawia firmę w bardzo złym świetle. Proszę Państwa, bardzo zły poziom HRów.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
kropka

Czytając opinie w internecie byłam bardzo sceptycznie nastawiona co do pracy w tej firmie, ale w związku z tym, że mieszkam w małym mieście i szukałam pracy zdalnej, zaryzykowałam i przyjęłam ich ofertę. Pracuje już czwarty miesiąc na stanowisku z językiem bułgarskim. Przez pierwszy miesiąc byłam w Wawie gdzie wszystko super ogarnięte( dostałam za darmo nocleg) a teraz mogę pracować z domu. Zarobki jak dla mnie są świetne ale to wiadomo że zależy jak kto się stara. Wcześniej nie miałam za dużego doświadczenia a rozmowy z ludźmi trochę mnie krępowały a mogę powiedzieć,że po tych 4 msc uwielbiam to. Czasem warto zaryzykować i wyrobić sobie własne zdanie.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Pavel
Nazwa działu: Handlowy
@kropka

Cześć, myślisz, że jak szukam pierwszej pracy to też mam szansę żeby mnie wzięli? Czy trzeba mieć jakiś specjalny sprzęt żeby zdalnie pracować czy oni coś dają? dzięki

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
kropka
@Pavel

Z tego co się orientuję jest tam dużo osób bez doświadczenia w sprzedaży albo które dopiero skończyły studia. Jest dużo szkoleń więc brak doświadczenia można szybko nadrobić. Ja po miesiącu tam, przed wyjazdem dostałam laptopa ze wszystkimi potrzebnymi pierdołami więc Ty tylko musisz mieć dobry internet w domu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ja

Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po drugim etapie rozmowy. Minimum kultury wymaga, aby dać odpowiedź, nawet jeśli jest negatywna. Jednakże jak widać, firma kieruje się absolutnym brakiem szacunku.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Kasia
Nazwa działu: Handlowy
@Ja

Sprawdź skrzynkę spam. Miałam tydzień temu spotkanie i też nie dostałam maila bo podobno mieli jakąś awarię serwerów i wiadomości trafiały do Spamu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Szukający

Witam. Czy firma obsługuje jeszcze klientów w Języku Polskim czy tylko rynki zagraniczne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 129 dni.
 Pytanie

Hej, czy mogłybyśmy się jakoś skontaktować, bo mieszkam blisko Poznania

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nn

Byłem wczoraj na Długiej 29 w Warszawie, żeby dowiedzieć się czegoś osobiście na temat pracy, ale tam nie ma takiej firmy, ani nikt o niej nic nie słyszał. Co mam o tym myśleć? Czy ktoś może coś wiedzieć na ten temat? Bo bardzo mnie ta praca interesuje, ale mam propozycję, która wykracza nieco poza możliwości aplikacji komputerowych i potrzebuję rozmawiać z żywym człowiekiem, odpowiedzialnym i kompetentnym.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Emil
@Nn

Z tego co się orientuję to na Długiej nie prowadzą działalności. Podobno działają w jakimś biurowcu w centrum na Marszałkowskiej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jrorm
@Emil

Marszałkowska 89

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w HomeGlobal? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maciej89
@Pytanie

Rekrutacja składa się z: telefonicznej weryfikacji języka oraz dwóch rozmów kwalifikacyjnych. Ostateczną decyzję otrzymałem ok. tydzień po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Czlowiek

Zarobki sa dobre!!! I tam sie skończyły zalety. Firma bazuje w sprzedazy na najnizszych wartosciach. Oklamuje ludzi obiecujac gory/efekt dzialania...sprzedaje marzenia, sprzedaje nadzieje. Osoby sprzedajace nie maja wiedzy odnosnie terapii/kuracji o ktorej mowia. Wiekszosc rzeczy preEntowanych dziala na zasadzie bodzcow mozgu/NLP Na osoby starsze to dziala.. Jesli masz moralnosc i etykę firma Cie prawdopodobnie zmusi do placzu wieczorami. To ze jaszczurce odrasta noga bo je miedzyinnymi rosline X ktora zawiera Y, nie znaczy ze czlowiekowi odrosnie reka mino przyjmowania tego specyfiku. Ale czlowiek uwierzy... Odradzam kazdemu kto patrzy sercem. Jesli komentarz zniknie to sie zdziwie bo sposob napisania jest zgodny z balansem na granicy prawa i sumienia na ktorym firma bazuje. Ludzie spoko,ale sprzedaz NIE!!!

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Maciej89
Użytkownicy czekają na odpowiedź 195 dni.
 Pytanie

Jak w tej firmie wygląda kwestia umów. Pani rekruterka podczas rozmowy wspominała coś o umowie zlecenie łączonej z umową o dzieło. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem. Czy jest się normalnie zgłoszonym do ubezpieczenia chorobowego? Dziękuję za odpowiedzi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 211 dni.
 Pytanie

Jakie są zarobki co miesiąc tak około zł ? My rozmawiamy tylko po włosku z klientem ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patrycja
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje już ponad 2 lata i muszę szczerze przyznać, że jest mi tu bardzo dobrze. Jestem zadowolona zarówno z wynagrodzenia jak i atmosfery w miejscu pracy, która jest dla mnie bardzo istotnym elementem. Jeśli chodzi o zarobki - są one bardzo dobre, z przyjemnością i uśmiechem na twarzy sprawdza się swój stan konta zaraz po wypłacie :) Dużą wagę przywiązuje się do wzajemnych relacji, co dodatkowo wpływa na komfort pracy, wiadomo, że zawsze przyjemniej przychodzi się do miejsca, w którym masz obok pomocne, cierpliwe i miłe osoby, na które zawsze możesz liczyć. Nigdy wcześniej nie pracowałam w podobnym miejscu ani na podobnym stanowisku dlatego troszkę obawiałam się, czy na pewno sobie poradzę, jednak z każdej strony dostawałam mnóstwo wsparcia i tak w lipcu tego roku minęły już 2 lata od kiedy zaczęłam tutaj pracować. Wiadomo, jak to w życiu bywa są i gorsze momenty ale z pewnością nie mam na co narzekać i każdy kto mnie zapyta "czy warto?" odpowiem, że "zdecydowanie tak". Grafik jest w miarę elastyczny, obowiązków sporo ale wszystko bardzo szybko wchodzi w krew! Pracownicy są doceniani, świadczy o tym fakt, że bardzo często za dobrze wykonaną pracę dostać można wiele super bonusów! :D W poprzednich miejscach pracy naprawdę się z tym nie spotkałam a tutaj byłam mile zaskoczona, że to jednak my - pracownicy - jesteśmy na pierwszym miejscu. Reasumując - zachęcam do składania CV, może kiedyś z kimś z Was będę miała przyjemność wypić dobrą kawkę w czasie przerwy :D

Pomocna?
Tak5Nie5
Zgłoś
Paweł
@Patrycja

Masz rację, praca w przyjaznym otoczeniu jest bardzo istotna i wpływa na motywacje pracowników. Wspominasz, ze dobre wyniki otrzymujesz bonusy. Czy możesz wyszczególnić te benefity?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 250 dni.
 Pytanie

Czy w HomeGlobal panuje luźna atmosfera?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Irek
Nazwa działu: Handlowy

Jeśli chodzi o tą firmę to po 7 miesiącach pracy śmiało mogę polecić. Jeśli ktoś poszukuje pracy o elastycznych godzinach, dobrze płatnej i przede wszystkim w fajnej ekipie, to śmiało zachęcam. Firma bardzo duży nacisk stawia na twój rozwój, pomaga ci poprawić twoją sprzedaż, szkoleniowcy podchodzą do ciebie indywidualnie aby poprawić aspekty w których w jakimś stopniu czujesz się niepewnie. System premiowy jest naprawdę korzystny, tak naprawdę godzinówka to tylko dodatek. Jeśli chodzi o atmosferę w firmie jest naprawdę przyjemna, panuje przyjazny i zarazem spokojniejszy,luźniejszy klimat a ludzie są mega pozytywni, otwarci.

Pomocna?
Tak3Nie3
Zgłoś
kontroler jakosci
Nazwa działu: Handlowy

Hej, czy ktoś może pracował jako specjalista ds. kontroli jakości ? Jakieś opinie ? Na czym polega ta praca?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy HomeGlobal na ściśle ustalone godziny pracy?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Karol
Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

godziny są elastyczne. Samemu można ustalić grafik razem z managerem. Jak potrzebujesz zaczynać np o 11 to nie ma problemu. Możesz też łączyć pracę z zajęciami na uczelniach/innymi obowiązkami. Myślę, że elastyczne podejście do godzin jest ich największym plusem bo nigdy nie ma problemu z dniami wolnymi, dopasowaniem grafiku do obowiązków domowych itp.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Mum
 Pytanie

A wie ktos moze hak eygląda praca zdalna ? Bo na ten moment tylko tska mnie interesuje.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Natka
Nazwa działu: Handlowy
@Mum

Ja pracuję obecnie zdalnie z Poznania. Najpierw musiałam pojechać na szkolenie w Warszawie ale na te 4 tygodnie mogłam zatrzymać się w mieszkaniu służbowym - dzielone z kilkoma innymi osobami ale warunki były bardzo ok, czysto, kuchnia wyposazona, dobry dojazd do biura. Bałam się trochę pracy samodzielnie z domu, że sobie nie poradzę ale mam na skype szkolenia i spotkania z managerem więc zawsze ma kto mi pomóc w razie wątpliwości.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Krejzolka

Ekstra ludzie, super biuro, satysfakcjonujące warunki :) polecam

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Marek
Nazwa działu: Handlowy

W szeregach firmy Homeglobal jestem już prawie od 1,5 roku. Jest to pierwsze miejsce pracy, w którym znalazłem przede wszystkim fantastyczną atmosferę oraz godne zarobki. Oczywistym jest, że jak w każdej firmie coś można by było zmienić lub zorganizować inaczej, co nie zmienia faktu, że czuję się tu naprawdę dobrze. Grafik jest elastyczny, przełożeni pomocni, a na tych, którzy chcą się rozwijać w sprzedaży czeka wiele szkoleń pod tym kątem. Polecam szczególnie studentom oraz osobom chcącym zarobić więcej niż w innych firmach o podobnym profilu.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Olaf
@Marek

Witam, Czy grafik ustalam sobie sam (chodzi o pogodzenie ze studiami dziennymi)? To jest umowa zlecenie?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Jakub m
Nazwa działu: Handlowy
@Marek

Jak jest z zarobkami? W ogłoszeniu podany jest przedział od 11 do 18 brutto? Skąd taka rozbieżność?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kasia Katarzyna
@Jakub m

Wydaje mi sie, ze zalezy to od tego w jakim jezyku pracujesz ????

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Daria.w.
Nazwa działu: Handlowy

Mija mi własnie drugi miesiąc w tej firmie. Czytając inne komentarze trochę się bałam ale ciężko znaleźć w Warszawie pracę z chorwackim więc się zdecydowałam. Płacą w terminie, super lokalizacja. Manager bardzo pomocny i wyrozumiały kiedy potrzebuję mieć wolne żeby zostać z dzieckiem w domu. Nie wiem czemu tu tyle negatywnych komentarzy bo niema sie zbytnio o co przyczepić.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Someone

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z Marszałkowskiej 89 i Kruczkowskiego/Herberta 2!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomek

Pracuje już tu prawie pół roku i jak na razie jestem zadowolony. Nawet jak nie wyrabiam pełnego wymiaru to wyciągam niezłą premię. Wypłatę dostaję zawsze na czas co jest dla mnie dużym plusem bo wcześniej w innej firmie z tym były problemy. Najlepsze co tu jest to atmosfera. Ze wszystkimi można na luzie gadać, organizują mega konkursy dla najlepszych, imprezy, integracje.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Paweł
@Tomek

Świetnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Możesz mi powiedzieć, jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać premię? Wspominasz też o konkursach, na czym dokładnie polegają? Mam nadzieję, że odpowiesz mi na te pytania, ciekawią mnie te kwestie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomek
Nazwa działu: Handlowy
@Paweł

Paweł, premia uzależniona jest od sprzedaży, nie masz tu żadnego limitu. Im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz. Możesz spokojnie w dobrym miesiącu mieć 5-7 tys. Co do konkursów to różnie. Są typowo rozrywkowe w gry(szachy, ping pong, turnieje sportowe ) ale też takie doceniające wyniki. Jak się nie obijasz i sprzedajesz to oprócz premii masz szanse zgarnąć wartościowe nagrody materialne.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Ewelina

witam wszystkich czytajac te wszystkie opinie jestem troszke zdziwiona jaki hejt oraz niechec tu panuje. Kilka dni temu mialam rozmowe rekrutacjna na stanowisko team leadera. 1sza rozmowa zostala prowadzona przez bardzo mila pania z HR ktora zadawala bardzo konkretne i kompetentne pytania.. fakt- feedack nie zostal przekazany podczas rozmowy natomiast pamietajny iz nie zawsze takowy dostajemy odrazu- co wg mnie jest rzecza bardzo normalna. 2 etap rozmowy zostal poprowadzony przez Dyrektora Operacyjnego - przemila rozmowa, bardzo profesjonalna- widac iz ten Pan posiada ogromna wiedze na temat pracy ktora wykonuje. Pytania ktore padly na rozmowie byly bardzo interesujace oraz osoba posiadaja wiedze na temat managementu bylaby w stanie odpowiedziec na nie bez problemu. otrzymalam informacje iz na outcome rozmowy rekrutacyjnej mam oczekiwac max do konca tygodnia natomiast moje dotychczasowe doswiadczenie jest bardzo pozytywne. Kochani zamiast zaczniemy krytykowac ludzi ( TLs- niekompetentni/ slaba kasa/ bonusy nieosiagalne ) zastanowmy sie nad tym co chcemy osiagnac oraz jakie mamy kwalifikacje. . jesli jestesmy dobrymi sprzedawcami i czujemy to co robimy to odnajdziemy sie w kazdej pracy- oraz mozemy dorobic sobie 2 wyplaty samymi bonusami. pozdrawiam wszystkich

Pomocna?
Tak7Nie7
Zgłoś
ehhhhhh
@Ewelina

Ty musisz mieć niskie kwalifikacje skoro nie potrafisz nawet po polsku pisać... Nie uczyli Cię że zdania zaczyna się od wielkiej litery?

Pomocna?
Tak7Nie15
Zgłoś
madSHARP
Nazwa działu: Marketing
@ehhhhhh

Hahahahahahah. Szacun.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dghb

Czy ktos wie gdzie w Lublinie jest oddzial??

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ala
Nazwa działu: Marketing
@Dghb

Jana Sawy 2

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o HomeGlobal - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

HomeGlobal