3 Dodaj merytoryczną opinię
3 32 135 5 1

Opinie o HomeGlobal

Cyganov
Kandydat

Witam moja osobista opinia o firmie HomeGlobal. Od 13 lat mieszkam w Norwegi gdzie przechodziłem szczeble edukacji i pracy z językiem Norweskim gdzie miałem doświadczenie pracy z klientem w Transporcie i spedycji. Rozmowa po Norwesku z osobą która z językiem Norweskim ma nie wiele doczynienia(pewnie sam kurs) Rozmowa nr3 na każde z zadanych pytań miałem odpowiedź i to akurat dotyczyło tematyki w której też jestem bardzo obeznany. Po kilku dniach dostałem odpowiedź że nie przeszedłem do następnego etapu rekrutacji bez żadnego powodu. Tak jak wcześniej ktoś wspominał, zero profesjonalizmu,im mniej umiesz tym większa kariera. Przykre ale prawdziwe. Z perspektywy czasu jestem szczęśliwy że nie dostałem miejsca pracy w HomeGlobal. W Polsce chyba wszyatkie Korporacje w ten sposób działają, strach przed konstruktywna i umiejętna konkurencją. Powodzenia w nauce języka Norweskiego xd Pozdrawiam Cygan

Thomas Nowy wpis
@Cyganov

Ja też niestety dostałem odmowę po tej rozmowie po norwesku chociaż znam ten język bardzo dobrze. Napisałem do nich i podobno to nie zawsze kwestia języka tylko czasem biorą dalej ogólnie lepszych ludzi ale powiedzieli mi że do innego działu mnie chętnie zaproszą na spotkanie. najlepiej do nich napisać i wyjaśnić wszytsko a nie dopowiadać historie i tu je wypisywać. Ha en fin dag!

Cyganov Nowy wpis
@Thomas

Kolego po to jest forum aby wyrażać swoje opinię, jestem osobą szczerą i wyraziłem swoje doświadczenia z rekrutacją.

Diana Nowy wpis
Kandydat

Moja weryfikacja jezykowa trwala minutę, ale w miare płynnie odpowiadalam na pytania, ktore byly dość latwe.... czy mam się o co martwic?

Luc Nowy wpis
@Diana

Moja również była krótka, a pytania były łatwe. To szybki test który nie wymaga wielogodzinnej rozmowy. Jeśli na pare pierwszych pytań potrafiłas odpowiedzieć sprawnie to test językowy możesz uznać za udany

Lolek94
Kandydat

Czy ktoś pracował w tej firmie z językiem norweskim i byłby w stanie się jakoś wypowiedzieć o zespole, atmosferze w pracy, wolumenie pracy oraz możliwościach związanych z podszkoleniem języka?

Lukasz
@Lolek94

wlasnie dzisiaj mialem rozmowe rekrutacyjna w jezyku norweskim z mila pania ktora bardzo dobrze mowila w tym jezyku. Proste 4 pytania 10 minut rozmowy i maja sie odezwac. Oczywiscie jesli pozytywnie zostala odebrana rozmowa ze mna.

@Lolek94

Nie ma szkoleń językowych, będziesz jedynie mógł odsłuchać rozmów poprzednich pracowników.

Lukasz
@Lukasz

Wczoraj zadzwonili z informacja ze sa zainteresowani, zaczynam zdalnie od 12 kwietnia zaczynajac od kursu 5 dniowego online. Moja rada- trzeba być szczerym i duży nacisk stawiać na dobre wyszkolenie się, jeśli wcześniej nie było styczności z praca przez telefon. Dział rekrutacyjny bardzo przyjazny i profesjonalny, na takich przynajmniej ja trafiłem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje HomeGlobal dla potencjalnych kandydatów? Na Gratka.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Wkurzona

Ta firma to dramat, cieszę się, że już tu nie pracuję. Nie potrafią wystawić nawet dokumentu Pit.

Anonim
Kandydat

Hej, Pracował ktoś na linii niemieckiej jako specjalista ds. Sprzedaży? O ci chodzi z dodatkiem do stawki godzinowej za przepracowana odpowiednia ilość godzin i aktywność? To się faktycznie dostaje? I jaka średnia prowizje można wyciągnąć?

@Anonim

Zarabiac mozna duzo, ale jesli zachorujesz za te dni nie dostajesz nic, tak samo z urlopem.

Wiktoria
@Pracownik

Czyli ile może mniej więcej wynosić realnie miesięczna wypłata w HomeGlobal? Czy dla Ciebie warunki pracy w firmie są zadowalające? Chętnie dowiem się na ten temat jak najwięcej. Takie informacje są bardzo przydatne i zachęcające dla potencjalnych kandydatów do pracy w firmie.

Kiedys ta byla nawet porzadna firma ale teraz HR to dramat

ktośtam

Pracuję już chwilę, pracowałem i u konkurencji. Zdecydowanie wygrywa HG, przede wszystkim bardziej przejrzystym i zdecydowanie bardziej propracowniczym systemie premiowania, który faktycznie potrafi zmotywować do bardziej efektywnej pracy. Wiadomo napracować się trzeba, a praca łatwa nie jest, ale zdecydowanie lepiej się przyjmuje dużą ilość pracy jeśli stan konta również potem się zgadza.

Norbert

jak chcesz dobrze zarobić to polecam. Sporo wymagają ale to pewnie jak wszędzie a dają dużo szkoleń. Dla mnie liczy się pensja a tu jak sprzedaje to mam dużo.

Patrząc na te wszystkie opinie osób które pewnie zostały zwolnione i teraz wylewają swoje żale w internecie stwierdziłam że napiszę od siebie coś pozytywnego. Jestem w firmie już 4 miesiąc i jest to moje trzecie call center w jakim pracowałam w Warszawie. Wiadomo, że czasem praca bywa męcząca ale każdy kto decyduje się na pracę w CC o tym wie. Patrząc na moje wcześniejsze prace w teoretycznie podobnych miejscach stwierdzam,że nie spotkałam się jeszcze z tak ludzkim podejściem do pracownika. W pandemii gdzie muszę zajmować się synem który uczy się zdalnie naprawdę mam duże wsparcie od swojego TL. Nie ma problemu żebym pracowała zdalnie nawet jak mieszkam w Warszawie albo w ciągu dnia miała kilka godzin przerwy. Nie muszę bać się swojego TL jak mam jakiś problem tak jak miałam w poprzedniej pracy gdzie trzeba było tylko dzwonić dzwonić i poza tym się nie odzywać najlepiej. Każdy kto chce naprawdę pracować i dobrze na tym zarabiać będzie tu zadowolony.

Todor
Kandydat

Dzień dobry, jakieś tydzień temu może więcej, zadzwoniła do mnie Pani z dz. HR, zapytała u mnie czy jestem chętny do pracy oraz jakie zarobkie oczekuje na początek i tak dalej. Dałem jej znać, że mogę przystąpić do pracy natychmiast. I dostałem informacje, że w następnym dniu zadzwoni do mnie kolega, który sprawdza mój język bułgarski , więc czekałem . Tak i było, że następnego dnia była rozmowa z Panem, który właśnie miał sprawdzić. Zadał mi 3 pytania, które moim zdaniem , w ogóle nie dotyczy pracy ( oczywiście to mogło być tylko sprawdzienia posługiwania języka i nie było znaczenia jakie to pytania będą) i na końcu dostałem od tego chłopaka” dziękuje za rozmowę , powodzenia” . I od tego czasu czekam na jakieś informacje i nic... Moje pytania brzmi tak, czy jest informacja zwrotna dla kandydatów , czy został przyjęty na kolejny etap czy nie Dziękuje za odpowiedź

@Todor

Dzień dobry, informację zwrotną przekazaliśmy Panu 21 grudnia. Proszę ewentualnie sprawdzić folder SPAM w skrzynce mailowej. Jeśli chodzi o weryfikację języka to tak jak Pan już zauważył jest to tylko sprawdzenie poziomu języka. Na takiej rozmowie nie weryfikujemy pozostałych umiejętności. Gdyby miał Pan jeszcze jakieś pytania, prosimy bezpośredni kontakt z rekruterem. pozdrawiamy, Dział HR

Anna
Kandydat

Jakie są etapy rekrutacji? Na czym polega rozmowa na skype z dwoma osobami z firmy?

@Anna

Rekrutacja składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest krótka rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem. Jest to czas na poznanie Twoich oczekiwań ale także możliwość dla kandydata na zadawanie pytań. Kolejnym etapem w przypadku rekrutacji na stanowiska językowe jest weryfikacja znajomości języka obcego. Ostatnim etapem jest spotkanie z osobą z działu HR oraz Team Leaderem zespołu do którego aplikujesz. Na takim spotkaniu masz możliwość dowiedzieć się dokładnie na czym będą polegały Twoje obowiązki, z kim będziesz współpracować a my mamy szansę, żeby lepiej poznać Ciebie i Twoje oczekiwania.

Marek
Klient
 Problem

Jakoś nie mam zaufania do firm, które w zakładce "kontakt" podają jedynie adres mailowy. Pozdrawiam

@Marek

Posiadamy kilka lokalizacji w różnych miastach, jednak nie ograniczamy się do tego. Dajemy możliwość całkowitej współpracy zdalnej - cały proces rekrutacji oraz wdrożenia odbywa się zdalnie, a niezbędny sprzęt dostarczamy kurierem. Pozdrawiamy, Dział HR

Kuba
Kandydat

Składałem wiele razy CV na stanowisko Specjalisty ds obsługi klienta z językiem norweskim, ale widocznie za każdym razem moje podanie jest odrzucane, a oferta pracy w Lublinie ciągle widnieje na stronach dla osób poszukujących pracy. Wrzucają ogłoszenia o prace z j.nor i nic sie nie odzywaja, jedyne co sie dowiedzialem to ze nie znam jezyka norweskieg - nikt zresztą znajomosci jezyka nie sprawdzal, nie wiem na jakich podstawie dostalem informacje ze sie nie lapie ze wzgledu na brak wiedzi z jezyka skoro nie zostalo to zweryfikowane. Pracowica firmy bardzo nie mila. Odradzam firme, jak zadzwonilem by cos wiecej sie dowiedziec to osoba po drugiej stronie powiedziala ze zle sie dodzwonilem. Kazde ogloszenie to widocznie jakas sciema i nie ma co sie w to mieszac. Nawet na jedna gwiazdke ta firma nie zasluguje.

@Kuba

Szanowny Panie, dziękujemy za uwagi. W wiadomości zwrotnej po aplikowaniu na konkretne stanowisko kandydat zawsze otrzymuje informację, że skontaktujemy się w przypadku profilu odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Kilka miesięcy temu brał Pan udział w procesie rekrutacyjnym, język norweski został zweryfikowany jednak nie zjawił się Pan na zaplanowanym spotkaniu rekrutacyjnym. Życzymy sukcesów i powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy. pozdrawiamy, Dział HR

Stefi
Kandydat

Jestem juz po drugim etapie rekrutacji Pierwszy to weryfikaja jezykowa Drugi 2 h rozmowa z dwoma osobami online.Obiecano poinformowac mnie w x terminie o wynikach Nie dostalam info ..widze ze nie ja pierwsza .....

Gizela

Hej, czy ktoś może dookreślić zarobki na stanowisku Specjalista ds. kontroli jakości z językiem obcym? Z góry dziękuję bardzo za pomoc

@Gizela

Witaj Gizela, wszystko zależy od tego jakim językiem się posługujesz. Zachęcam do zaaplikowania na ogłoszenie a na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i udzielimy więcej informacji :) Pozdrawiam Dział HR

Lola
@Gizela

Ja tez jestem zainteresowana jak wygldaja zarobki na tym stanowisku

Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.

Wiecie może czy w HomeGlobal szukają chętnych na staż?

Afro

I recommend. Very good company, I work in French marcket. The company is open 24/24 hours. There is possibility to work from home. They pay by hours. I get 5000 to 6000 zlt netto by month. Team leaders are very cool. You feel free like in your home at work.

@Afro

Hi. On which position are You working? I applied for one position with foreign language and I am curious about the payment. Thanks a lot!

Kot w butach
Kandydat

Hej, czy na stanowisku Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta, jest wyłącznie sprzedaż? Jakie są godziny pracy? Czy wynagrodzenie składa się z podstawy i premii? Czy firma udostępnia sprzęt do pracy zdalnej?

Olk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.
Kandydat

Czy ktoś pracuje na stanowisku Specjalista ds. Testowania Kampanii Sprzedażowej? Jakie sa obowiazki? Czy praca polega na sprzedazy telefonicznej produktow?

Zostaw merytoryczną opinię o HomeGlobal - Warszawa