Opinie o Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. w Warszawa

ciekawy

Czyli jest podpisywany list intencyjny czy jest ustne ustalenie od kiedy się zaczyna pracę? Często nie przedłużają z kimś umowy po okresie próbnym? I duza jest rotacja? Jak jest z możliwością awansu? i czy są tzw. hot deski i jak to w praktyce wygląda?

Amator

@Rozczarowana Z całą pewnością każdy ma prawo do pisania na forum własnej opinii tylko czy z całą pewnością jest to zgodne z prawdą?

Rozczarowana
@Amator

Przed zadaniem pytania polecam w przyszłości mini analizę wszystkich wpisów i liczbę polubień opinii negatywnych.

@Rozczarowana

Może Ty mogłabyś odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie, które zadałem nie tak dawno w tym wątku? Chodzi o poziom wynagrodzeń, które oferuje pracodawca nowo zatrudnionym osobom. Pomożesz?

Nieznajomy

Firma pozostawia wiele do życzenia. Uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej po stronie możliwego przyszłego pracownika. Wszystko wyglądałoby dobrze gdyby nie to, że po rozmowie przyszedł czas na test z Excela i z jakiś to powodów osoby odpowiadające za rekrutację zapomniały o mnie. Czułem się niekomfortowo. Po niespełna półtorej godziny testu (który trwał ze 30 minut tylko!) ktoś dopiero sobie o mnie przypomniał. To tylko świadczy o tym, w jakim poważaniu mają przyszłych pracowników. Na szczęście nie rozpocząłem pracy w tej firmie (patrząc też po opiniach innych dobrze, że tak się stało). Być może wybrano innego kandydata. Mimo wszystko pozostał niesmak, bo czas poświęciłem na dotarcie, rozmowę i test. A HR nawet nie pokusił się, by nawet wysłać zwykłego template, że się nie udało zakwalifikować dalej. Nie polecam! A darmowe jedzenie to nie powód, żeby już wielbić firmę :D

Hhhh
@Nieznajomy

Hmmm .... nie będę bronić firmy ale sama byłam na takiej rozmowie rekrutacyjnej. Na początku rozmowa. Team liderem i Panią z hr. Bardzo profesjonalna dużo pytan również w języku angielskim- ogólne wrażenie na duży plus. Druga cześć to był test z excela, na który miałam 30 min. Przed rozpoczęciem testu Pani z HR wyjaśniła ze test jest na 30 min i jeśli skończę wcześniej to napisać jej na skype na komputerze na którym wykonywałam zadania bądź skontaktować telefonicznie(podała wizytówkę). Moim zdaniem takie taki komentarz jak twój świadczy tylko o tym, ze trzeba cię prowadzić za rączkę bo nawet do wc nie trafisz. Rozumiem ze Pani z HR popełniła błąd nie wyjaśniając czy przyjdzie do ciebie po zakończonym teście czy po prostu masz wyjść z biura ale jeśli nie wspomniała o tym to można bylo przecież zapytać. „Przepraszam a jak skończę test to czy jezcze Pani do mnie zajrzy ?” No nie wiem proste zdanie a uratowało by twój komfort na tej rozmowie kwalifikacyjnej. Czasami mam wrażenie ze komentują same miernoty. Ja żadnej firmy nie będę bronić bo niektórym wiele można zarzucić ale ten komentarz był na poziomie przedszkolaka.

Oliwia&Agnieszka

Firma ma wielkie aspiracje i duże wyobrażenie o swoim brandzie, niestety jak dotąd nie przełożyło się to na powszechnie promowaną kulturę, która może sprzyja karierom typu "Nikodem Dyzma", ale z pewnością nie jest zgodna z wartościami Bain. Czasem zamiatanie pod dywan zachowań liderów i uciszanie tych pracowników, którzy jeszcze maja odwagę - albo i siłę mówić, że nie jest ok, mści się przez lata. Sądzę, że tak też jest w przypadku tej firmy. Nie polecam, chyba, że pełna lodówka jest dla ciebie większą wartością niż szacunek i profesjonalizm.

@Oliwia&Agnieszka

Chciałbym skorzystać z okazji, że wypowiedziałaś się w tym wątku i dowiedzieć się, jak ocenisz poziom wynagrodzeń, który oferuje firma EMEA SSC? Chciałbym zweryfikować, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na to, że będzie zadowolona ze stawek, które oferuje ten pracodawca? Mam nadzieję, że tak, chociaż wolę poznać opinię osoby, która tam pracowała.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EMEA SSC Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agnieszka

Atmosfera jest kiepska, przepracowałam w tej firmie ponad rok i niestety jest to jeden z najslabyszych punktow. Nepotyzm i kolesiostwo. Szefostwo faworyzuje niektore osoby, pomimo iż odbija się to na reszcie zespołu i pomimo iż nie są to gwiazdy, nawet się z tym nie kryje. Nie wiem czy tak jest we wszystkich dzialach - z moich obserwacji wynika, że w części pozostałych niestety tak. Złych nawyków zaszczepionych przez poprzedniego szefa biura J-M, obawiam się, że zmienić się juz nie da. Nie polecam.

@Agnieszka

Rozumiem, że to atmosfera w pracy zdecydowała, że już tam nie pracujesz. Jednak jeżeli widziałaś także dobre strony zatrudnienia fajnie by było gdybyś o nich napisała. Interesuje mnie wynagrodzenia i przynależne benefity. Czy były na odpowiednim poziomie? Liczę, że mi odpowiesz.

Magda

Świetny brand, międzynarodowe środowisko i standardy, a w biurze przy Domaniewskiej przedszkole i kompletne dno. Szefowe dwóch działu mają żarzyły romans, który łamie nie tylko code od conduct ale także granice dobrego smaku. Za lodówkę pełną jedzenia dostaniesz w zamian brak szacunku, donosicielstwo i lizusostwo - albo się w to wpiszesz, albo nie masz co liczyć na dobrą pracę, podwyżki etc. Nie polecam.

Janusz
@Magda

Według Ciebie atmosfera w firmie EMEA SSC nie jest jej najmocniejsza stroną. Relacje między współpracownikami lub przełożonym zawsze można spróbować poprawić tak, żeby kontynuować zatrudnienie w bardziej przyjaznym otoczeniu. Co o tym myślisz? Jesteś zadowolona z wynagrodzenia i dodatków do pensji? Czekam na Twoją opinię.

@Magda

Pani Magdo- zdecydowanie się z Pania nie zgodze. Nie wiem dlaczego Pani ma az tak zle zdanie na temat GBS (już nie EMEA). Możliwe ze to Pani się nie dopasowala do tej organizacji i najłatwiej jest winic pracodawcę. Dla 'dobrych' pracowników podwyżki i premie sa przyznawane. Atmosfera pracy jest dobra, nie narzucane sa nadgodziny, a lodowka - jak Pani zresztą zauwazyla- jest zawsze pelna. A jeśli związki partnerskie Pani przeszkadzają to radze się raczej zastanowac nad soba. Panie Januszu- ja mogę polecić GBS jako firma gdzie pracują tylko profesjonaliści...i radze takich pytac o opinie :) Pozdrawiam,

Janusz
@pracownik

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Pozytywne podejście do pracy jest czynnikiem motywującym. Piszesz o premiach. Czy są one przyznawane indywidualnie, czy pracuje na nie cały zespół? Prócz podwyżki ambitni pracownicy mogą starać się o awans i wiązać swoją karierę z firmą?

Kandydatka
@Magda

Pani Magdo proszę o informację w jakim dziale dzieją się takie rzeczy, które Pani opisuje? Kandyduje na stanowisko na Domaniewskiej i zaczynam się obawiać po przeczytaniu opinii... Pozdrawiam

Ilona
@Kandydatka

Nie natrafiłam nigdzie na otwarte rekrutacje do EMEA SSC. Czy możesz napisać, na jakie stanowiska prowadzona jest obecnie rekrutacja do firmy i na jakich warunkach? Podziel się swoją wiedzą z innymi, ponieważ może ktoś również poszukiwać pracy w tym rejonie.

Zniesmaczona

Jestem kompletnie zawiedziona poziomem kultury w tej firmie. Niby Ameryka a jednak PRL. Moze i jest swieze pieczywo w kuchni, ale dotykane przez wszystkich pracownikow brudnymi paluchami- to samo jest z reszta z szynka czy serami. Owoce sa rozkradane i "dojrzewaja" na biurkach wybranych pracownikow rozsianych na open space. Do tego orgromna nierownosc plac- dzial asystentek nie wiadomo dlaczego dostaje 30% wyzsza pensje a nie robia nic tylko wymyslaja sobie jakies wygibasy na tarasie. Zwiazek dwoch managerek (z ktorym sie obnosza!) tez bardzo dziwaczny, podobno jedna z nich to byly ochroniarz. Czy da sie tu zrobic kariere? Po kolejnych rozmowach z przelozona stwierdzam, ze chyba nie. Na plus: fajne imprezy firmowe i wycieczki.

Jest dobrze:)

Pracuję tu kilka miesięcy, świetne biuro, bardzo dbają o pracownika. Świeże pieczywo co rano, jedzenie w lodówce, wszystkie inne benefity obecnie popularne takie jak medicover i multisport, dofinansowanie do kursów. Wiele się zmienia w ostatnim czasie jako że jest nowy manager SSC, więc nie wiem jak było wcześniej, natomiast teraz zdecydowanie polecam. Jest to bardzo młode biuro, w sensie średnia wieku tutaj jest poniżej 30tki, więc jak czytam opinie innych mówiące o tym, że nie ma tu możliwości rozwoju i że był to zmarnowany ROK, to coś mi się zdaje, że jest to osoba która ma nierealne oczekiwania względem firmy i własnej kariery, oczekująca awansu na managera po roku pracy... Tak czy inaczej, ja polecam.

Aneta

Opinie na temat pracy w EMEA SSC są ostatnio na forum podzielone, co innego pisze @Kuba, a co innego @rozczarowana. Może opis ścieżki awansu w firmie przekona innych do obrania jednego zdania na temat pracy w tym miejscu. Napiszecie coś o tym?

Rozczarowana

Zachęcona prestiżem pracy w Bain, postanowiłam przyjąć oferty w EMEA SSC. Niestety, okazało się ze EMEA nie ma nic wspólnego ze spółka Bain. To zwykle shared service gdzie outsorcowane są prostackie zadnia. Pracownicy Bain odnoszą się ludzi z shared service z politowaniem i duża doza nieufności ale nie ma im się co dziwić! W emea pracują ludzie na naprawdę niskim poziome - najlepiej świadczy o tym fakt iż managerka największego działu na doświadczenie w pracy ochroniarza... czy warto? Odpowiedzcie sobie sami!

Odbijam od dna!

Nie polecam. Spędziłam w firmie rok. Rok za długo. Nie polecam osobom ambitnym i pragnącym wznieść się ponad przecietnosc. W firmie panuje kultura donosicielstwa i kolesiostwa. Wynagradzani są konfidenci. Menedżerka głównego działu ma doświadczenie głównie w pracy fizycznej (wcześniej była ochroniarzem). Kadra menedżerska i jej sposob zarzadzania pozostawia wiele do życzenia. Zmarnowany rok. Osobom z choc odrobina finezji radze unikac jak diabeł święconej wody!

Kuba

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nie dziwią te pozytywne wpisy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Negatywne opinie są tu ewidentnie zostawione przez osoby zwolnione za swoją niekompetencje i mam wrażenie, że część z tych opinii pisała to ta sama osoba pod różnymi nickami. Firma rozrosła się 3 krotnie w ciągu 2 lat, a osoby zwolnione można policzyć na palcach. Obecnie jest prawie 140 pracowników więc liczba zwolnionych jest procentowo naprawdę niewielka. Atmosfera jest super, pierwsze słyszę o mobbigu, mnóstwo benefitów od opieki medycznej, przez świeże pieczywo co rano i 2 lodówki pełne dobrego jedzenia dla pracowników, szkolenia wewnętrzne i dofianansowanie do szkoleń zewnętrznych,możliwość transferu nie tylko w obrębie UE. Bardzo polecam, ale faktem jest, że trzeba pracować a nie siedzieć na FB cały dzien.

Candidate's experience po procesie, w którym miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć pozostaje na poziomie podłogi. Ciężko uzyskać feedback, mimo, że chwilę wcześniej telefon prawie się urywał. Rozczarowujące.

Norbert

Niestety jak ktoś nie daje rady pracować w tej firmie to szuka wymówek!!

Pepe De Gondola

Zwykłe korpo rozbijające związki i rodziny. Pracownicy nie mogą nawet zadzwonić do bliskich w godzinach pracy (ważna 2 minutowa rozmowa) albo muszą uciekać do toalety aby to zrobić.

Niezadowolona

Odradzam. Promowanie kapusi, prostactwo wśród managerów (managerka największego działu była wcześniej ochroniarzem) gaszenie wszelkich inicjatyw, oszczędności na każdym kroku, brak team spirit. Promowanie głupoty i przeciętności. Proszę nie mylić ze spółka bain.

Odradzam!

Odradzam. Brak profesjonalizmu. Prostactwo wsrod menadzerow. Niekompetentny prezes. Dyskryminowanie pracownikow. Gorsze traktowanie ludzi z potencjalem. Mobbing. Brak rozwoju.

Te wszystkie "zalety" firmy wypisują tu panienki z HR-ów na polecenie takiej jednej z HR dyr... Bo jak nie, to zostaną zwolnione. Nie wierzcie w jakieś tam "możliwości" firmy.

Po raz pierwszy zetknełam się z tym, że oczernianie innych jest tu nagradzane. EMEA SSC z firmą Bain nie ma nic wspólnego. Zamiast szkolenia odpytywanie, zamiast równego traktowania głaskanie pupili, a chamstwo - dobra powiedzmy szczerze - MEGA-CHAMSTWO - na porządku dziennym! W tej firmie: - premiuje się donosicielstwo - nie możesz mieć własnego zdania na tzw. team meetingach - musisz sie śmiać z chamskich dowcipów team leaderki, a sam nie możesz mówić dowcipów - Amerykanie nie mają pojęcia co dzieje się w ich firmie w Polsce. Plusy: - lodówka z Actimelem

Zostaw merytoryczną opinię o Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.?

Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 19
    00-580 Warszawa

Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.