Opinie o Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. w Warszawa

123 Nowy wpis

Doświadczenie pracy w wymagającym środowisku - co ma oznaczać ten zapis, który znalazłam w ofercie zatrudnienia na stanowisku asystentki menadżera z językiem niemieckim? Trudno się domyślić, co autor tych słów miał na myśli, czy na ile zasadne są wysuwane wobec pracowników roszczenia.

Felix Nowy wpis

Fajna atmosfera i podchodzą do pracownika z szacunkiem. Ogólnie pozytywnie i dużo się nauczyłem. Szczerze polecam tą firmę.

Agata Nowy wpis

Orientuje się ktoś może co słychać aktualnie w firmie? Jeszcze rok temu ktoś wspominał o jakiś bezpodstawnych zwolnieniach, że podobno miały tu miejsce a aktualnie nie mogę znaleźć informacji o firmie w internrecie. Jeszcze działają?

DOBRA PRACOWNICA Nowy wpis

Pani Monika wyrzuca ludzi bezpodstawnie... To kpina nie firma! Na dodatek wynagrodzenie słabe!!! Nie polecam!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EMEA SSC Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Lis

Pieniądze bardzo słabe

opiniodawca

Trudno nie odnieść wrażenia, że osoby negatywnie wypowiadające się o firmie w większości po prostu niepomyślnie przeszły proces rekrutacji. Firma jest świetna, super ludzie, nowe biuro, atmosfera mega. Moge powiedzieć, że niebo a ziemia w porównaniu z moimi poprzednimi pracodawcami. Pracę mogę polecić każdemu, myślę, że można liczyc na bardzo fajne możliwości rozwoju i kick-start'u kariery.

nope_123

Bardzo duzo rozmow, proces rekrutacyjny to strata czasu, musisz poznac 10 osob na 10 roznych telefonach bo firma jak i ludzie jest tak super zorganizowana ze nie jest w stanie ustawic jednego spotkania. Oczywiscie w stosunku do twojej osoby od samego poczatku zero szacunku, dla twojego czasu. Masz stanac na glowie by jak najszybciej odbyc wszystkie spotkania, sprawa ma wygladac na pilna. Pozniej zloza ci obietnice ze za moment dostaniesz feedback. Poczekasz kolejne miesiace, sami zainteresowani pewnie zapomna ze z toba rozmawiali. Same pytania na rozmowach nie moga byc powazne, bo czego mozna sie dowiedziec o kandydacie albo stanowisku w 30 minut. Wyglada jakby sami zainteresowani mieli tylko odbebnic rozmowe zeby slupki sie zgadzalu. Z gory zakladaja ze skoro pracujesz w kraju 3 swiata to szkoda ze kosztowo trzeba tak zrobic i kogos tam zatrudnic ale pewnie jestes beznadziejny wiec po co drazyc temat. Widocznie liczy sie zebys byl tani, to jest pewnie glowny wymog. Wiec jesli masz 5 godzin na zmarnowanie i rekrytacje w kolejnej korporacyjnej kopalni to polecam a jesli nie to oszczedz sobie ten czas na szukanie powaznej firmy i pracy.

kandydat

Jak oceniacie test Excela? Tylko popularne formuły? Czy jednak dają wycisk?

Hey
@kandydat

Ja miałem test z excela niedawno, bardzo podstawowe rzeczy. Od zmiany nazwy Sheet'a na którym pracujesz, wstawienie tabeli, format tabeli, scalanie komórek, sumif, wyliczenie miesięcznego wynagodzenia brutto z netto, zmiana z pln na euro, po vlookup i tabele przestawne jako najtrudniejsze zadania.

Laura

żenada jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjna na stanowisko asystenckie. Zero profesjonalizmu a cyniczna postawa pani M. z HR mówi sama za siebie :/ dopominanie sie o Feedback, który miał nastąpić po 2 dniach i kłamstwo, że mail trafił w skrzynkę Spam. Przygotujcie się na to

Jerzy

Dobry pracodawca, szanujący wszystkich pracowników. Każdy kto ma odpowiednie kompetencje może znaleźć tu świetną pracę o ile będzie potrzeba.

Pytajacy

Mam pytanie. Czy Bain &Company SSC wspiera spolecznosc LGBT? Jesli tak, jak to w praktyce wyglada? Sa obchodzone dni coming outu itd? I jakie dzialy sa w SSC? Widac, ze szukaja duzo analitykow, asystentek I do dzialu HR, a jakie sa dzialy ksiegowe? Da sie realnie awansowac? Dzieki za info.

odpowiadający
@Pytajacy

A tak bardzo potrzebujesz manifestować swoje upodobania? niech to zostanie w domu lepiej...

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w EMEA SSC Sp. z o.o.?

Aktualny pracownik

To sie raczej nie wydarzy. Ludzie pracuja po 2-3 lata na najnizszych stanowiskach, dodaje sie im nowe obowiazki, zmienia zakres pracy, o awansie Mora zapomniec.

Czy zdarzają się nadgodziny w EMEA SSC Sp. z o.o.?

Pracowniczka

Zdarzają się. Za nic w swiecie nie wyplaca za nie pieniedzy, mozna sobie odebrac.

W jakim dziale firmy EMEA są największe szanse na częste delegacje? Chodzi mi zarówno o szkolenia zagraniczne, jak i współpracę międzynarodową.

XYZ
@Karolina

EMEA to NIE jest nazwa firmy, ludzie kochani, ogarnijcie sie. To skrot oznaczajacy obszary dzialalnosci SSC (dotyczy to wielu SSC nie tylko tego).

Były
@XYZ

Choć może się to wydawać głupie to właśnie taka nazwę wymyślił były szef biura Jean-Marie. Spółka zmieniła już nazwę po odejściu szefa, ale profile pozostają oddzielne - nie chcą by kandydaci wiedzieli ze bain gbs i emea ssc to to samo bagienko.

Ups

Taka sobie firma. Niejasne zasady już od procesu rekrutacji, gdzie Pani Kasia zapomina o kandydatach, składa obietnice a później zwyczajnie nie wraca z feedbeckiem... marniutki poziom ...

Jarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Można liczyć na pracę mimo tej sytuacji z pandemią?

znalazłam się w piekle

(usunięte przez administratora) Podczas onboardingu miałam wrażenie, że przekraczam kolejne kręgi piekielne, miałam jednak w sercu cień nadziei, że to tylko mara senna i zaraz się obudzę. Niestety ku mojemu przerażeniu stwierdziłam, że to rzeczywistość, z która przyjedzie mi się borykać przez najbliższe miesiące.(usunięte przez administratora)

Kala

Bain poszukuję asystentek. Czy ktoś wie jak wygląda w tym dziale atmosfera? Jakie są team leaders?

zdziwiony

Mam pytanie. Dlaczego w Bain & Company w SSC okres próbny trwa 6 miesięcy, jesli polski Kodeks Preacy zezwala na maksymalnie 3- miesięczny okres próbny? (art. 25 par. 2 K.P) Czy mógłby ktos z tej firmy udzielic odpowiedzi na to pytanie?

Ktos
@zdziwiony

Zapewne potocznie jest nazywaną "na okres próbny" a formalnie jest na czas określony.

Agata
@Ktos

Możecie wyjaśnić jak dokładnie to wygląda? Pierwszą umową z firmą EMEA SSC Sp. z o.o. podpisuje się na 6 miesięcy jako umowa o pracę na czas określony, czy może podpisuje się dwie umowy - pierwszą na okres próbny a drugą na czas określony? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na otrzymanie umowy o pracę na czas nieokreślony?

Były
@Agata

Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, druga na 6 miesięcy i dopiero trzecia na czas nieokreślony. Dość często ta trzecia umowa tez jest na czas określony pomimo obietnic jak wyżej w liście intencyjnym. Żenada!

Krzysztof
@Były

Czy takie "ustalenie" dotyczy każdego pracownika? Nowo zatrudniona osoba nie ma szansy zostać zatrudnioną na umowę o pracę na czas nieokreślony? A powiedz proszę, jak prezentują się zarobki?

@Były

Teraz zostało to zmienione - pierwsza umowa jest na czas określony 6 miesięcy i już druga umowa jest na czas nieokreślony.

@Ania

To świetnie, dzięki za info. A czy to jest praca na jedną zmianę? Najbardziej mnie interesuje, czy są tam nocki.

???
@Karolina

Nocki????? Przeciez to nie praca w szpitalu tylko w finansach. Skąd pomysł, że nocki????????????

Zadowolony

Bardzo przyjemny i profesjonalny proces rekrutacyjny. Dobry kontakt z rekruterem oraz ciekawi i rzeczowi interviewerzy. Fajne biuro, atmosfera oraz zespół. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bain Global Business Services Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.?

Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 19
    00-580 Warszawa

Bain Global Business Services Center Sp. z o.o.