Opinie o Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Czy w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Czy w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

TOOL-ZAP

Witam, umowy B2B podpisujemy z naszymi klientami lub podwykonawcami, ale nie z pracownikami.

Maja Nowy wpis
@TOOL-ZAP

Czyli z pracownikami tylko umowę o pracę podpisujecie, tak? :)

Dorotka Nowy wpis
@Maja

A je co nam będzie z takich psełdo dyrektorek !!! Więcej wko ia niż pociechy :D Stalowa rura jest do brania ;)

Tt Nowy wpis
@Dorotka

Ta parowa A'D co nie ma zadnej wiedzy można, go robic jak sie tylko chce. DOBRZE, ZE fuchy ida caly czas, bo za te grosze co tam placa...

Czy firma Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

TOOL-ZAP

Wynagrodzenie zależy od umiejętności i doświadczenia a nie od płci.

Pracowałem tam kilka miesięcy kilka lat temu, umowa zlecenie, o ubrania robocze ciężko było sie doprosić, wszystko stare, brak perspektyw , wypłata za miesiac jakies 1500 zł? Jak ktoś nie pamięta zakładów z czasów (usunięte przez administratora) to niech tam odwiedzi ten zakład, istne muzeum (usunięte przez administratora) Nie polecam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA C+E? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.?

TOOL-ZAP

Dzień dobry, staramy się, aby pracownicy wykonywali swoje obowiązki w standardowych godzinach pracy i nie narażać ich na konieczność pracy w nadgodzinach.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

TOOL-ZAP

Witam, pensja zawsze jest przelewana ostatniego dnia miesiąca. Jeśli taki dzień wypada w weekend to przelewy wychodzą w piątek. Pozdrawiam

Odp

Pensja czy zasiłek? Pozerze A. D

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

TOOL-ZAP

Witam, pracujemy w ustalonych godzinach i rzadko zdarza się praca w nadgodzinach. Jeśli jest konieczność szybkiego zakończenia zlecenia indywidualnie z pracownikiem ustalane jest czy za kilka nadgodzin ma zapłacone czy wybierze sobie te godziny w ciągu kolejnych dni. Pozdrawiam

Ktos
@TOOL-ZAP

Praciwalem I wiem jak placicie 1600 zl na reke z premia.

JA
@Ktos

1600 zł na rękę to mniej niż minimum, więc chyba niemożliwe

@JA

To teraz dostaniesz to min

Julia

Może ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się o tym jak wygląda wynagrodzenie w Tool-Zap? Chodzi mi o bardziej szczegółowe informacje - Ile wynosi podstawa a ile premia? Faktycznie oferowana jest najniższa krajowa?

@Julia

Dzień dobry, wynagrodzenie zależy od kwalifikacji i doświadczenia. Podstawą jest 2800 zł. brutto a premia/nagroda nie ma ograniczeń. Każdy z pracowników wynagradzany jest inaczej, ale zawsze jest to wprost proporcjonalne do efektywności pracy.

Karol

A musicie zostawać często po pracy?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.?

TOOL-ZAP

Osoby ze znajomością rysunku technicznego i podstawowymi wiadomościami z zakresu obróbki skrawaniem oraz przede wszystkim chęciami do nauki i pracy mają szansę na zatrudnienie.

@TOOL-ZAP

Powiedz ile tam płaca i jacy ludZie w zarzadzie bez wiedzy.

Sandra

@TOOL-ZAP o czyli można śmiało bez doświadczenia próbować ?

@Sandra

Witam, bez doświadczenia tak, ale z podstawową wiedzą o obróbce skrawaniem i znajomością rysunku technicznego.

Wiktoria

@ktos ale mówisz 1600 za cały etat?

Dominik

A czym dokładniej są te dwie doroczne nagrody? To dodatkowe pieniądze czy jakiś bon ,upominek?

@Dominik

Przelew na konto czyli dodatkowe pieniądze.

Czy można w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

TOOL-ZAP

Są dwie dodatkowe dwie nagrody w ciągu roku, poza pensją. Jedna we wrześniu a druga w grudniu przed świętami

Xyz

Szkoda czasu na też zaklad, zarząd przemądrzały bez jakiejkolwiek wiedzy , a pracownicy to sami emeryci, zakład bez perspektyw

Były

Pracowałem tam. Dzięki swojemu zaparciu i chęci zdobycia wiedzy szybko się nauczyłem i zrezygnowałem. Teraz mam dobrze płatna prace i rozwijam dalej swoje umiejętności w firmie w której mam wszystko co potrzebuje.

Man

Wyplata srednio 1200 zl na reke dostawalem, zaklad zatrzymal rozwoj na latach 90, totalny (usunięte przez administratora) maszyny z prlu, umowa zlecenie i ogolnie tracilem tam czas, nie podpisalem kolejnej smieciowej umowy

Nikt z mlodych ludzi ,ktorzy maja Iq wieksze niz 80 nie podejmie tam pracy. Chyba ,ze chce zostac wykorzystany przez Cala korporacje Zapu. Polecam zmienic zarzad. Poczatek zmian na lepsze oto zwolnienie (usunięte przez administratora) i zatrudnil kogos kto ma pojecie o obrobce skrawaniem , narzedziach i zarzadzaniu, pozniej wyremontowal hale kupl maszyny i narzedzia. W dniu dzisiejszym nie ma tam nic chyba ,ze brud z komuny.

Komp1

Potwierdzam opinie byłego brak slow by ocenić tego człowieka. Co to zakładu to odradzam.

Byly

ZAklad typowa komuna zero inwestycji brak narzedzi. Prezes zastepc (usunięte przez administratora) czlowiek bez wiedzy stanowisko dostal za donoszenie Panu (usunięte przez administratora). (Typowy osioł ,ktory mysli ,ze jest kims ,a nikt go nie szanuje i wszyscy wiedza co to za typ) Obecnie w zarzadzcie synowa (usunięte przez administratora) rowniez bez wiedzy. Zarobki okolo 1800 zl dla narzedziowca. Pracowalem i nie polecam.

Wedm

Jakie tu mają elektrodrążarki?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Krotoszyńska 35
    63-400 Ostrów Wielkopolski
  • NIP: 6220023874 KRS: 0000019989

Zakład Narzędziowo Usługowy Tool-Zap Sp. z o.o.