Reoil Sp. z o.o.

Opinie o Reoil Sp. z o.o.

Aga

Czy są przyjęcia do biura?W charakterze specjalisty ds księgowości czy płac?

Murzyn

Widać że komentarz podstawiony, nikt nie chce w zakładzie pracować 8h, i zdecydowanie 90% pracowników zmieniło by pracę w trybie natychmiastowym. Ponieważ zarobki są marginalnie względem warunków i odpowiedzialności, a te 12h to cienka nitka która jeszcze jako tako nas tam trzyma, ale jeśli materialnie/finansowo nic się w najbliższym czasie nie zmieni to ta nitka się zerwie. (Taka delikatna podpowiedź dla zarządu, bo w szeregach wszystkich brygad robi się gorąco i nerwowo w tym temacie).

nafukny
@Murzyn

Ale zarzad nie czyta opini a kieronik nawet nie wie ze jest cos takiego jak go wor, wiec gadanie miedzy soba nic nie zmieni, o tym ze wam sie nie podobaja zarobki wzgledem warunkow i iodpowiedzialnosci to piszecie od kilku dobrych lat. w jednym miesiącu dziękujecie za premie a w pastewnym biadolicie ze mało zarabiacie, no ja nie wiem czy kasa dla operatora na poziomie 3800-4000 netto to mało? to niezłe zarobki ale warunki szkodliwe, coz cos za cos

Kikas
@nafukny

Człowieku nie mył zarobków brutto z netto i nie pisz bzdur.

Murzyn
@nafukny

No z tymi zarobkami to poleciałeś z fantazją grubo, to jak operator ma 4k do ręki, to mistrz ma ile 5? Coś mi się wydaje że nawet tu nie pracujesz, a co do tego czy ktoś z zarządu czyta komentarze czy nie... To jakimś trafem te mniej przychylne znikają więc chyba jednak ktoś na to patrzy.

Tadek

Firma bardzo szemrana, właściciele nawet nie dodają sprawozdań finansowych spółki, czyżby jakieś wałki?

Piniądz
@Tadek

Tadziu a cóż wspólnego mogą mieć wałki ze sprawozdaniem finansowym :D, bo nie widzę związku. Nie widziałem by dział księgowości szukał kandydatów ale z pewnością nie masz na co liczyć :S

Tadeusz
@Piniądz

Za brak sprawozdań grozi kara finansowa, jak ktoś ich nie składa w terminie to pokazuje jakie ma podejście do swoich obowiązków jako pracodawca... komentarze pracownikow w tej sytuacji nie dziwią bo ewidentnie coś mocno śmierdzi w tej firmie.

nafukny
@Piniądz

w reoil nie ma działu ksiegowości ksiegowy jest z zwewnątrz ze skawiny probably

Cytrynówka

Brawo dla drużyny A! Za załatwienie nam premii jaką przedstawił nam kierownik, o takich ludzi nam chodziło! Oczywiście na ich szczęście mają lidera który wszystko załatwi (i to nie jest mistrz) który omami i wyprostuje tak że wszyscy będziemy za to odpowiedzialni i będziemy za to płacić, takich ludzi nam trzeba, oby tak dalej, kolejny argument do podwyżki. Kierownik łyknie wszystko od wuja dobrej rady, przecież on nigdy nie kłamie. Fantastyczna współpraca.

Aplikowałeś na stanowisko Operator linii produkcyjnej oferowane przez firmę Reoil Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Zdzich

Na te układy nic tu nie poradzisz przydup asy są wszędzie a ci na stanowiskach to kochają po co biuro na górze w 3 Cię nie daje do myslenia

@Zdzich

A nie przypadkiem do siedzenia w dzień, a do spania w nocy?

Zip

W jakiej cenie worek ziemnkiaków u bastiana ?

Benio

Pracuje od niedawna w firmie i nigdy nie spodkalem sie z takim kolesiostwem .Sa tu ludzie koledzy pana maga ktorzy robia wszystko bez konsekwencji kierownik zamiast dzwonic do mistrza zmianowego to dzwoni do osob ktore strzelaja z ucha.masakra odradzam jestem tylko na przetrwanie i spadam(usunięte przez administratora)

Rak

Na rękach to ty staniesz jak Cię Anglię wyjeb ia bo to nadejdzie i wrzucisz do roli tak że możesz już sądzić

Na zdrowie
@Rak

Nie jestem kierownikiem, tylko zwykłym pracownikiem jak Ty, ktory nie może już patrzeć na tę dziecinadę, co myślą ludzie o normalnym intelekcie kiedy czytają takie (usunięte przez administratora) też wiele rzeczy mi się nie podoba między innymi to że dali nam socjal do podpisania poczym cofnęli i robią z nas teraz idiotów, pewnie znalazło by się parę innych sytuacji nawet nie jedna i nie dwie, ale mimo flustracji zamiast psioczyć tutaj, pisać (usunięte przez administratora) na poziomie średnio rozgarniętego dziecka pracownicy powinni porozumieć się między sobą i wtedy porozmawiać z zarządem by dojść do jakiegoś kompromisu, a nie pisać o kierowniku który sprzedawał ziemniaki, a Ty co robiłeś wcześniej w życiu? I w jakiej pozycji teraz się znajdujesz? A w jakiej on? Myślę że rozwinął się zawodowo i mentalnie raczej nieco bardziej niż Ty :D. Ale to już jest zakorzeniony kompleks w twojej głowie. I drugą sprawą jest to że być może kiedy byłby inny kierownik myślisz że było by lepiej? Bo bywa różnie i to bardzo bardzo różnie...

B.G

Marna prowokacja, aczkolwiek udana bo sprowadziła mnie do tej płytkiej rozmowy ;) w przeciwieństwie do Ciebie mówię to co myślę, ale nie w internecie tylko w realu... Ale te Twoje "wysrywy" w sieci na poziomie zera są przykre - więc próbuj dalej, może lepiej Ci pójdzie, nie pozdrawiam

Rak

Chłopie cisnol zimiory na reoil prosto z lanosa

Maniek

To że kierownik z.ma 9900 brutto A zastępca 7000 brutto powinno wam dac do myślenia

Jest fantastycznie po 5 ciu latach wpadam do Ciebie na stale

Na zdrowie

Badania? Jakie badania... Firma jest zbyt młoda by warunki jakie otaczają pracowników mogły tak drastycznie na nich wpłynąć by już ktoś z tego powodu poniósł większy uszczerbek na zdrowiu, bądź czy miało by się to przyczynić do czyjejś śmierci, dodatków szkodliwych niema ponieważ nasi ustawodawcy formułują tak przepisy że teoretycznie wszędzie w naszym kraju jesteśmy zdrowi i pod sumienną ochroną naszych bliźnich ;)

@praca

Witam jak wygląda praca ( kierowanie zespołem elektryków ) ? , jakie zarobki ? Pozdrawiam.

@pracus@
@@praca

Bardzo dobrze, nic nie robią święte krowy a zarabiają kokosy jak dla mnie są nic nie warci. Także jak posiadasz jakieś umiejętności i umiesz palić silniki to się nadasz idealnie

@pracus@
@@pracus@

Co do pieniędzy to pewnie dostaniesz dwa razy tyle co oni jeżeli choć cokolwiek będziesz umiał. Ale warunek jest jeden nic nie robić cały dzień ściema i to łykną

@praca
@@pracus@

To podejście do pracy i atmosfera bardzo ciekawa widzę

Nikt
@@pracus@

Dawno nie czytałem wpisu tak zazdrosnych, zawistnych i sfrustrowanych ludzi ...

@@pracus@

Oj nie łykną, bo i często nie łykają w drugą stronę.

PiP(PracujiPłacz)

"Nikt cię tu nie trzyma” Jeśli kiedykolwiek usłyszałeś od swojego szefa zdanie typu: „ciesz się, że masz pracę” albo „nikt cię tu na siłę nie trzyma, są inne osoby na twoje stanowisko”, powinna zapalić ci się czerwona lampka. Do czego ma doprowadzić taka taktyka? Ma cię zniechęcić do dochodzenia swoich praw, ubiegania się o podwyżkę, a nawet zastraszyć.

Mocarny drong
@PiP(PracujiPłacz)

Pierwszy dzień był fajny w tej robocie, ale już ja rzuciłem jak się dowiedziałem (usunięte przez administratora)

Mocarny drong
@PiP(PracujiPłacz)

Atmosfera fajna ludzie są przemili, ale tych nierobów elektryków by zwolnili

Pinpong long
@Mocarny drong

Oj oj no zaraz się popłacze jaka szkoda. A mieliśmy wobec Ciebie takie mocarne plany na maskotkę zakładu

@Mocarny drong

Dlaczego tak uważasz? Akurat elektrycy są bardzo potrzebni w tym zakładzie.

Rak

Jakby nie sądzą i czterech pająków czyli kierownik i trzech (usunięte przez administratora) elektryków to ok

KAR
@Rak

Powiedziol co wiedziol Chyba żeś na kiblu siedziol jak ci sie udalo takiego poemata wystrugac

ywaluK
@Rak

Szej powinien pamiętać o jednym, jego władza zależy od tych którymi rządzi.

Jaro

To co tam jeszcze robisz śmiało droga wolna nikt nikogo nie trzyma na siłę nie pasuję nie podoba się to czekamy na wasze wypowiedzenia. Z uśmiechem na ustach pomachamy wam chusteczką na do widzenia. Miej w końcu jaja pokaż że jesteś facetem a nie eunuchem i do widzenia

Polecam ta prace podwyszki co rok socjall (usunięte przez administratora) elektrycy zadza zakladem jest wypas tylko zatrudniać klimat zdrowy jak powietrze

Jann

Co ty się tych elektryków tak uczepiłeś ? Masz jakiś kompleks ...?

goly67

czesc! jak wygloda praca w tej firmie bo szukam informacji o obslugi maszyny ?. bo jestem ciekawy jak taka praca miala by wyglondac i czy mozna uczciwie zarobic na niej? a jesli nie to czy mozna dorobic jakos moze nielegalnie czy cos albo jakimi czynami uzyskac wieksza premie ??? trzeba ciezko pracowac i jakie sa dochody na tej maszynie i czy na bramie do zakladu sie dmucha czy cos. jak kto cos wie to dajcie znac pzdr.

Abc

Nie polecam zwolnilem sie 2 lata temu i wiem ze jest duzo gorzej szkoda zdrowia!!!

Kowol.

Dzielny wojak irminator przeprowadza nabór nowych giermków.Stara kadra zagrozona ,oj lament oj placz lecz dzielny irminator ma na celu tylko jedno dojsc do wladzy i przejac cesarstwo no a przy okazji stracic dworskich naprawiaczy .a giermki dwoja sie i troją plusy minusy podpinają i silniki wybuchają palą sie cewy i zwoje a irminator poleruje swą zbroje.

A w sobote i niedziele też pracujejecie, jakie to są zmiany i na którą ewentualnie lepiej by bylo trafic czy to wdzystko jedno?

Kowol
@Marek

Jak po przeczytaniu tych wpisow chcesz dalej tu pracowac i sie nad tym zastanawiasz to musisz byc mega desperatem.w biedronce lepiej zarobisz.no chyba ze chcesz byc poniewierany jak matoł to dolacz do nas.

@Kowol

A Ty dlaczego tu dalej pracujesz, jak jest tak źle a nie w biedronce?

Berlin,
@Marek

To samo pytanie zadaj innym czemu pracują. I dlaczego ty chcesz. I dlaczego masz tak niskie aspiracje. Niektórzy ludzie lubią jak im się pluje w twarz,zwlaszcza przez kierownika.

Dyro

STV, psychiatrę to powinni zatrudnić w pierwszej kolejności w tym zakładzie, żeby był na stałe.

Łoś
@Marek

Jak jesteś inteligentnym człowiekiem to nie słuchaj tych ma....... ów. Tak źle , fatalnie , a wszyscy pracują dalej nikt nikogo nie trzyma na siłę. Co do systemu w jakim się pracuję : cztero brygadowy 2/2 . Jeden dzień na rano od 6-18 drugi od 18-6 i następnie dwa dni wolne i tak cały czas . Wolne masz jak ci wypadną te dwa dni, ewentualnie wybitka lub urlop. Ale możesz też pracować od poniedziałku do piątku po 8 godzin i sobota,niedziela wolne . Wszystko uzależnione od stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Reoil Sp. z o.o. - Bukowno

• Jak się pracuje w Reoil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reoil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reoil Sp. z o.o.?

Reoil Sp. z o.o.