Opinie o Area Cooling Solutions Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Area Cooling Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Area Cooling Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Area Cooling Solutions Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Firma Area Cooling Solutions Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Mistrz Produkcji. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Krzysztof

Wysłałem do Państwa swoją ofertę na Mistrza produkcji.Czy mógłby dowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie są mniej więcej zarobki??

Czy mógłby Ktoś odpowiedzieć jakie benefity pozapłacowe oferuje firma? Czy są problemy z urlopami, jak często są podwyżki? Czy i jaka premia jest faktycznie? Myślę o złożeniu cvki

RSR
@Zainteresowany

Dzień dobry, Czy mógłby ktoś odpowiedzieć jakie benefity pozapłacowe oferuje firma? Na ten moment z benefitów pozapłacowych firma oferuje pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport - dofinansowanie. Czy są problemy z urlopami? Z mojej perspektywy nie, ale nie mogę się wypowiedzieć za pracowników wszystkich działów. Wszystko zależy bowiem od bezpośredniego przełożonego i jego stosunków z pracownikiem. Jak często są podwyżki? Jest to bardzo indywidualne i uzależnione od zajmowanego stanowiska oraz bezpośredniego przełożonego. W moim przypadku kierownik zawsze jest gotowy do tego typu rozmów i przynoszą one pozytywny dla mnie efekt. Ponownie jednak każda sytuacja jest indywidualna i nie jestem w stanie wypowiedzieć się za pracowników innych działów. Czy i jaka premia jest? Generalnie premie są. Uzależniono je od wyników sprzedażowych firmy w danym okresie. Różne działy mają różne kryteria rozliczania premii. Podsumowując wszystko jest zależne od tego w jakim dziale pracujesz. Sposób rozliczenia premii będzie wyglądał inaczej w dziale sprzedaży, R&D, operacyjnym czy produkcyjnym. Benefity dostępne dla wszystkich, kwestia premii i urlopu uzależniona od bezpośredniego przełożonego - w moim przypadku nigdy nie ma z tym problemów.

Gerwazy
@Zainteresowany

Na informację, że raz do roku należy się urlop dwutygodniowy usłyszałem kiedyś, że w prawie tak jest, ale da się to ominąć. Dodatkowo pamiętam jak koledze się dziecko rodziło i firma robiła problem, żeby na poród jechał.

????

kierownik magazynu od, siedmiu bolesci

@????

chyba od zamieszania

robol

nie dawać teraz urlopów gdy jest tyle roboty nie mam zamiaru za kogoś robić że pot cieknie nie powiem po czym

Monter

Kolega z Jordanowa polecił firme, na start po szkole i nie trzeba dojeżdżać do Wrocławia. Miałem szczęście bo trafiłem na S8, gdize można się czegoś jeszcze nauczyć i atmosfera jest lepsza.

co umiesz? ile chcesz zarabiać? gdzie mieszkasz?

logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Nowa Wieś Wrocławska
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
Nowa Wieś Wrocławska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik magazynu
BEFLEXI Sp. z o.o.
!

jak tam paluszek panie JR gdyby kózka nie skakała to by nudne życie miała????

Kamila
@!

Nie wiem o co chodzi w tym komentarzu, mozesz wyjasnic ?

@Kamila

o Pana lizusa co pod (usunięte przez administratora) każdego zachowuje się tak jak by był pempkiem świata

Emilia
@!

chodzi o jakiegoś pracownika firmy? Chyba słabo z atmosferą tam skoro na forum takie słowa padają, co?

@Emilia

tak o naszego pracownika bardzo mi się nie podoba jego zachowanie każdy chyba wie o kogo chodzi

Wojtaz

Bardzo kiepska firma. Nie dość, że pracownicy biurowi, którzy muszą chodzić na produkcję nie dostaja ubrań roboczych i butów (nawet nosków), to jeszcze firma ma trochę w dupie BHP. Widziałem np. jak lanca z płomieniem do lutowania była skierowana na ciąg komunikacyjny. Dodatkowo firma tak zwalnia pracownika, że świadczenia może dostać dopiero po 3 miesiacach. Były też przypadki jak gość 50kg sprężarkę musiał ręcznie targać na dach zamiast wynająć zwyżkę lub coś Firma Janusz

Adolf

Witam ,pracowałem przez jakiś czas temu przez Agencję Randstad. Nie polecam tej Agencji jak i firmy. Otóż w oddziale przy Chomicza(nowa wieś ) jest dwóch Panów 1dziadek 2 Paweł chyba. Obydwaj fałszywi. Co do pracy niefajna Narzucają swoją metodykę pracy,nie dają się skupić na wykonywaniu zadań ,demotywują do pracy opowiadając o byłych pracownikach jak to ich wykończyli. Zasady BHP nie są przestrzegane. Nikt nie posiada uprawnień a pomimo to wjeżdża podestem na ponad 7 metrów bez zabezpieczeń jakichkolwiek. Ogólnie nieciekawa firma a agencja ma gdzieś pracowników tylko manipuluje ludźmi by pracowali by mieć z nich pieniadze i do tego (usunięte przez administratora) finansowo.

Bibi

Bardzo mi się wczoraj nie spodobało zachowanie jednego z przedstawicieli tej firmy, pod jednym ze sklepów w Bochni zwróciłam panu uwagę bo sprzątał samochód firmowy opisany logiem firmy i wszystko co było w samochodzie znalazło się w koszu na (usunięte przez administratora) koło sklepu. Gdy zwróciłam uwagę Pan bardzo się zirytował i powiedział że od tego jestem żeby po nim posprzątać używając bardzo chamskich i nie cenzuralnych słów. Dodam że w koszu znalazły się opakowania z maka i inne tego typu rzeczy. Nie wiem jaki ten człowiek ma stosunek do pracy i kontrachętów ale ja od tego człowieka nawet zapałki nie kupiła.

!

a to nie za szybko trochę 2 zmiana wraca do domu ze juz prawie nikogo nie ma chyba pracujemy do 22 a jest 25

TBD18

Dużo uwag jest niestety prawdziwa, ale pojawiły się i pozytywy ostatnio.

W jedną albo w drugą

1. Brak odzieży roboczej (np. kurtek ochronnych) dla pracowników biurowych idących na produkcję, nie wspominając o butach lub chociaż gumowych noskach. 2. Mało zwracanej uwagi na BHP, Palety leżą na korytarzach ewakuacyjnych. 3. Pracownik musiał ręcznie wnosić kikudziesięcio-kilogramową sprężarkę na dach podczas serwisu. 4. Brak zabezpieczenia płomieni lutowniczych, nikt na to nie zwraca uwagi. Płomień np. przy wąskiej ścieżce zwrócony w stronę korytarza, to standard. 4. Z jednej strony pracownicy zarzucani niepotrzebnymi czynnościami, a potem pytania dlaczego coś nie jest zrobione.To powszechna praktyka w tej firmie. 5. Firma nawet nie potrafi zwolnić pracownika w odpowiedni sposób. Unikać jak ognia.

Robert
@W jedną albo w drugą

Niepokojący jest Twój wpis. Najbardziej z tego co napisałeś zastanowiło mnie, jak to możliwe, że firma nie zapewnia pracownikom odzieży roboczej? Jak mam tak szczerze to rozumieć? Czy ktoś może w tym zakresie się wypowiedzieć?

B
@W jedną albo w drugą

słabo się stara ten menager

kkk
@Robert

Niestety to prawda. Mówię tu o pracownikach inżynieryjnych, którzy np. raz dziennie lub dwa razy dziennie schodzą na produkcję. Styczność z olejam, ostrymi krawędziami itp. bez zapewnienia odzieży ochronnej (pracując np. we własnej bluzie) to jest coś wybitnie nie OK.

Ewelina

AREA to specjaliści w zakresie chłodnictwa i HVAC. Innowacyjność, zrównoważony rozwój oraz najwyższe standardy obsługi to kluczowe elementy charakteryzujące działalność firmy. Spółka tworzy inteligentne rozwiązania dla zielonej przyszłości. Dajcie znać, jakie warunki umowy oferuje firma, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

Odbyłem dzisiaj rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko lutowacza. Podczas rozmowy dowiedziałem się że firma nie jest w stanie zapewnić mi proponowanego przeze mnie wynagrodzenia ponieważ ustalony budżet na to nie pozwala. Mam więc pytanie - dlaczego, skoro firma sama wie ile jest w stanie zapłacić kandydatowi, w ogłoszeniu na jednym z większych portali ogłoszeniowych nie ma ustalonych widełek płacowych? Zaoszczędziło by to zarówno czas potencjalnych kandydatów , jak i pracodawcy.

Mirek
@Michał

Bo wysokość płacy zależy od tego czy i kogo masz krewnego w Area Jeśli się zgodzisz na niską stawkę to taką dostaniesz. Praca lutowacza jest przyjemna ale niezdrowa. Niską płaca i propozycja nadgodzin, jest to rodzaj przymusu.Kierownik namawiał mnie do nadgodzin i uzależniał wysokość ewętualnej podwyżki od mojego zaangażowania w czas pracy ponadnormatywny. Wyjątkowo dotrzymał słowa i zaproponował mi 200 zł podwyżki. Oczekiwałem więcej powiedziano mi, że mam dużo i że wkrótce wpłynie wielu pracowników z zakładów lotniczych. Chyba jeszcze ich nie ma. Jeśli chcesz coś ugrać to na wejściu, później może być trudno. Pozdrawiam

@Mirek

Zakładów lotniczych? Chodzi o Xeos? Wątpię że chcieliby pracować za takie pieniądze jakie mają lutowacze :-) Dziękuję za odpowiedź, jednak póki co zostaję w swoim grajdole.

Obserwator

Wbrew przedstawianym tutaj opiniom, firma AREA jest solidna. Jeśli ktoś chce się rozwinąć to ma tutaj szansę. Trzeba się tylko wykazać. Firma ta natomiast nie toleruje leni i obiboków. Tacy są szybko wydalani. Czytam te abstrakcyjne komentarze o "świcie", burżuazji i kosztach. Samochód służbowy jako narzędzie pracy dla handlowców (bez pracy których produkcja, magazyn i cała reszta nie miałyby racji bytu) to chyba rzecz naturalna. Ale widać nie dla "Maliniaków" którzy wychodzą z założenia że to przepych i zbytek łaski, a sami najchętniej do pracy by się spóźniali, a potem najlepiej nic nie robili - byle podbić kartę czasu pracy. Ta firma docenia sumiennych i rzetelnych pracowników. Ci którzy tacy nie są - po prostu nie mają czego tutaj szukać. Zarobki - są adekwatne do doświadczenia, solidności oraz zaangażowania. Pozdrawiam - pracownik AREA

Jacek

@qwerty Może firma nie jest idealna, ale równie dobrej szybko nie znajdziecie, polecam.

Qwerty
@Jacek

Słaba firma słabo płacą więc się słabo robi. Jak mały nie jest zadowolony to nie płaci premii, ktoś ją widział. Firma z 6 czy 7 dyrektorami na 100 parę osób. Samochody służbowe etc koszty. Parodia. 3 inżynierów co się zna reszta z 1 normalny automatyk. Ciekawe kto kto zostanie mistrzem? Jakiś pewnie pociotek małego jakiś z SS. Popcorn i oglądamy .

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Area Cooling Solutions Sp. z o.o.?

qwerty

gwóźdź i młotek jeżeli jesteś prostym pracownikiem to jesteś gwoździem jeżeli kierownikiem to młotkiem.

Olek

Dobra firma i wymaga dobrej pracy a tu jak sądzę nie każdemu po drodze z pracą!!

robson

prosze zrobic inne godz pracy nie raz cos potrzeba to jest zamkniete i dobrze by bylo jak by w soboty bylo czynne tak do 17

Nygus
@robson

A czy robson by chciał pracować w sobotę do 17.? Bo szczerze w to wątpię!!!!

robson
@Nygus

czemu nie korona nikomu z głowy nie spadnie pracuje do 20 i cholera jakos mnie nie trafia

Wiktor

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Szkoda, że maja czas na pisanie złych opinii w sumie bezpodstawnych!!

BLE BLE BLE xD

Dobrze znam firmę , parę latek tam pracowałem . Dużo by pisać , ale fakty są takie jak pisze nieznajoma. Wielki szef łukojko dobrze się ustawił swoją świta , i żyje jak pączek w maśle . Niestety Pan Ventura ma tylko kontakt z łukojką wiec wierzy we wszystko co od niego usłyszy. Ale jest też dużo plusów .

Zostaw merytoryczną opinię o Area Cooling Solutions Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Area Cooling Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Area Cooling Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Area Cooling Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Area Cooling Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Area Cooling Solutions Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Area Cooling Solutions Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Area Cooling Solutions Sp. z o.o.