Area Cooling Solutions sp. z o.o.

Wrocław ()

Opinie o Area Cooling Solutions sp. z o.o.

Marika

Fajnie mi się tu pracuje, wprawdzie mój staż jest krótki ale już dużo wiem i polecam

Hanna

Pracujesz w Area Cooling Solutions sp. z o.o.? Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy w firmie nastąpiły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat ogólnych warunków pracy w firmie.

Hanna

ed

teraz zeby sie załapać na przyklad do pracy jako inzynier sprzedazy we Wrocławiu trzeba znac jezyk francuski

Masz doświadczenie z pracą w firmie Area Cooling Solutions sp. z o.o. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Zostaw opinię o Area Cooling Solutions sp. z o.o. - Wrocław ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Area Cooling Solutions sp. z o.o.