Opinie o Krzysztof Góralczyk Fill w Zator

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Góralczyk Fill. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzysztof Góralczyk Fill o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Góralczyk Fill w Zator

Magdalena...

Witam. Czy są obecnie przyjęcia do Państwa firmy dla kobiety. (Produkcja). Pozdrawiam.

@Magdalena...

Witam, Aktualne procesy rekrutacyjne w naszej firmie są ogłaszane na portalach zewnętrznych - zachęcamy do bieżącej obserwacji :) Proszę również o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl Przesłane dokumenty są analizowane przez wyznaczone osoby, a na ostateczną decyzję wpływa również prezentacja kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specyfikacja pracy zależna jest od objętego stanowiska. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Krzysztof Góralczyk Fill?

Natalia Kołodziej

Witam, Bardzo proszę o bezpośredni kontakt z działem marketingu celem uzyskania informacji dotyczących naszego stanowiska w wyżej wymienionym aspekcie. Niestety, wyszukane w zasobach internetu materiały wskazują, iż powyższe pytanie pochodzi od konta fikcyjnego lub płatnego. Pozdrawiamy serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Aga@

Witam. Czy są przyjęcia w Państwa firmie. Praca dwuzmianowa?

@Aga@

Paulina
@Natalia Kołodziej

Witam Gdzie trzeba wejsc aby spraedzic czy jest zapotrzebowanie do pracy z gory bede bardzo wdzieczna;)

Paulina

Witam gdzie trzeba patrzec czy sa przyjęcia do pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzysztof Góralczyk Fill spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Natalia Kołodziej

Witam, Poniższą odpowiedź rozpoczniemy od faktu, iż nie jesteśmy producentem blach. Pragniemy również poinformować, iż osoba używająca nick'u "Karol232" stosuję niniejszą opinie względem innych firm na całym terytorium naszego kraju. Fakt ten można zweryfikować wpisując nick oraz treść opinii w wyszukiwarce internetowej. Niestety, nie znamy powodu dla którego nieznane nam osoby stosują powyższą politykę. Od pewnego czasu obserwujemy wzmożone, negatywne działanie osób usiłujących zaszkodzić wizerunkowi firmy FILL, jak również zdobyć w niesprawiedliwy sposób korzyści z tego płynące np. firmy zewnętrzne oczekujące zapłaty za oficjalne konto na portalach dot. opinii, na które my nie zgadzamy się od dłuższego czasu. W związku z powyższym, sprawę kierujemy do radcy prawnego celem podjęcia stosownych działań. Informujemy, iż wszelkie opinie będące krzywdzące i zweryfikowane jako nieprawdziwe i wystawione przez osoby niepracujące w naszej firmie, więc nieposiadające żadnego związku z naszą firmą, będą zgłoszone do odpowiednich służb wymiaru sprawiedliwości. Z wyrazami szacunku, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Natalia Kołodziej

Witam, Pragniemy poinformować, iż opinia wystawiona przez osobę posługującą się nick'iem Biiku została zgłoszona do administratorów serwisu Gowork.pl. Osoba ta wystawia takie same komentarze, oczerniając firmy z różnych rejonów naszego kraju. Przypuszczamy, iż jest to zabieg celowy wymierzony w dobro naszej firmy. W ciągu kilku ostatnich dni obserwujemy wzrost takich działań, a usuwane opinie przez administratora portalu świadczą tylko o poprawności naszych ustaleń. Jednocześnie informujemy, iż podejmiemy wszystkie dostępne środki celem zaniechania powyższych działań. Z wyrazami szacunku, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Prcownik

Nie wiem skąd się bierze taka opinia. Pracuję tam ok 4 lata i jak dla mnie jest ok. Praca w miarę przyjemna jak to praca robić trzeba, jak ktoś nie nauczony pracować to będzie pisał że tyra to pojęcie względne. Pieniądze jak ustalono, umowa przede wszystkim. Pakiet medyczny mogę chodzić do lekarza prywatnie za darmo. Dziwna ocena bo oceniasz pracodawcę a wypowiadasz się o kiepskich usługach, ktoś tu sobie chyba w pracy nie poradził. Przychodzą tacy młodzi rękaw kieszenie, w drugiej telefon i wiecznie niezadowolony no więc co robić wyżalę się w internecie

Natalia Kołodziej

Witam, W odniesieniu do powyższej opinii nasze stanowisko jest jednoznaczne i chcielibyśmy poinformować, iż opinie nadawane przez osobę o nick'u "MiszaMasza" są sfabrykowane i nieprawdziwe. Osoba która posługuję się tym nick'iem dodaje identyczne opinie na kontach innych pracodawców. Niestety nie wiemy, czym ukierunkowane są powyższe działania. Pragniemy również nadmienić, iż priorytetem dla właściciela firmy FILL jest dobro pracownika, jak również komfort jego pracy. Doświadczenie, umiejętności, jak również chęć rozwoju są wartościami nadrzędnymi, zawsze docenianymi u pracowników. Równocześnie dziękujemy osobom, które będąc pracownikami potrafią dzielić się realną opinią na temat pracy w firmie FILL. Z wyrazami szacunku, Natalia Kołodziej Dział marketingu Z wyrazami szacunku, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Natalia Kołodziej

Witam, Chciałabym poinformować, iż od dłuższego czasu pomimo trwającej globalnej pandemii wirusa SARS-CoV 2 prowadzimy rekrutację pracowników, wzmacniając sektor biurowy oraz produkcyjny. Dokładamy wszelkich starań aby pracownicy byli pewni zatrudnienia co w obecnych czasach według Nas jest priorytetem. Nie stosujemy polityki bezpodstawnych zwolnień pracowników. Warunki zatrudnienia są ustalane indywidualnie z pracownikiem, oczywiście zależne są one od objętego stanowiska. Jednak zawsze są one zgodne z aspektem prawnym. Dziękujemy za każdą opinie, nawet tą negatywną ponieważ uważamy, iż konstruktywna krytyka jest budująca. W dobie internetu negatywna opinia jest częstym celowym zabiegiem wymierzonym w dobro firmy. Nie mamy możliwości weryfikacji powyższej opinii na podstawie przedstawionego nick'u. Wierzymy również w zasadę, iż prawda obroni się zawsze. Życzymy wszystkiego dobrego. Z wyrazami szacunku, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Czy firma poszukuje pracowników ? Chce się zatrudnic

@Nowy

Witam, Aktualne procesy rekrutacyjne w naszej firmie są ogłaszane na portalach zewnętrznych - zachęcamy do bieżącej obserwacji :) Proszę również o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl Przesłane dokumenty są analizowane przez wyznaczone osoby, a na ostateczną decyzję wpływa również prezentacja kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Czy pracodawca Krzysztof Góralczyk Fill motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Natalia Kołodziej

Witam, Pragnę poinformować, iż firma FILL posiada systemy motywacyjne dla pracowników. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Bombel

Witam czy przyjmujecie nieletnich na czas wakacyjny ?

@Bombel

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety, nie prowadzimy rekrutacji dla osób poniżej 18 roku życia. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

@Bombel

Czekolada

Witam, czy poszukują Państwo osoby na stanowisko sprzedawca/handlowiec/doradca klienta? Pozdrawiam

@Czekolada

Jak najbardziej polecam firmę i prace w niej. Praca spokojna. Ludzie przyjaźni i chętni do pomoc jeśli jesteś nowy.

@Gość

Witam, Dziękujemy za pozytywną opinię :) Cieszymy się, iż środowisko pracownicze jest solidarne, a panująca atmosfera sprzyja powstawaniu, jak również utrwalaniu znajomości :) Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, co od zawsze staramy się mieć na uwadze :) Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej

Boka

Witam. Czy są przyjęcia na produkcję dla kobiet w Andrychowie? Jeżeli tak czy można wysłać CV?

@Boka

Witam, Zachęcam do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl Przesłane dokumenty są analizowane przez wyznaczone osoby, a na ostateczną decyzję wpływa również prezentacja kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Reni

Witam czy są dalej miejsca na produkcję? I czy to jest praca na trzy zmiany??

@Reni

Witam, W aktualnym momencie wszystkie dostępne procesy rekrutacyjne są zamknięte. Zachęcamy jednak do bieżącej kontroli portali zewnętrznych na których umieszczamy ogłoszenia dotyczące wznowienia procesów rekrutacyjnych. Wszelkie informacje charakteryzujące stanowisko pracy dostępne są we wspomnianych powyżej ogłoszeniach oraz pozostają usystematyzowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Życzę wszystkiego dobrego! Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Krzysztof Góralczyk Fill?

Natalia Kołodziej

Witam serdecznie, Każde stanowisko pracy charakteryzuje się pewnymi wymaganiami. Zachęcam do zapoznania się z treścią poszczególnych ogłoszeń, jak również przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl Nadmienię, iż dokumenty są analizowane przez wyznaczone osoby, a na ostateczną decyzję wpływa również prezentacja kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Wojtek

Dajcie znać jak będą nowe przyjęcia do firmy !

@Wojtek

Witam Panie Wojciechu, Pragnę poinformować, iż na dzień dzisiejszy w naszej firmie trwa proces rekrutacyjny na stanowisko: pracownik produkcji. Proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl. Nadmienię, iż osoby odpowiedzialne za przebieg procesu rekrutacyjnego skontaktują się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Xd

Czy sa planowane przyjecia na stanowiska biurowe w najblizszym czasie?

@Xd

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W aktualnym momencie nie planujemy przyjęć w sektorze administracji biurowej. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Natalia Kołodziej

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynagrodzenia oraz świadczenia oferowane w firmie FILL - producent rolet i żaluzji Krzysztof Góralczyk, są ustalane podczas podejmowania pracy przez kandydata. Zachęcamy do śledzenia portali zewnętrznych na których zamieszczamy oferty pracy. Nadmienię również, iż w przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@fill.com.pl Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział marketingu

Zainteresowana

Czy planowane są przyjecia do pracy w najbliższym czasie?

@Zainteresowana

Witam, W obecnej chwili trwa rekrutacja na stanowisko: pracownik produkcji rolet zewnętrznych. Zachęcam do złożenia dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja@fill.com.pl. Pozdrawiam serdecznie, Natalia Kołodziej Dział Marketingu

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Góralczyk Fill - Zator

• Jak się pracuje w Krzysztof Góralczyk Fill?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Góralczyk Fill tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Góralczyk Fill?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Góralczyk Fill
3.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Stanisława Staszica 7
    32-640 Zator