Opinie o Conspace Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Conspace Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Conspace Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conspace Sp. z o.o. w Poznań

XYZ Nowy wpis

@Pracodawca Aha, co jeszcze pragnę dodać, to np. to, że jak na firmę działającą już kilka lat (niedługo będzie dekada, jak dotrwacie), to info o projektach na stronie macie ubogie - jakoś np. o umawianiu spotkań dotyczących medycyny (a w zasadzie fizykoterapii w tym wypadku) alternatywnej nie wspomnieliście a takie rzeczy miały miejsce np. w październiku 2017 - nie mam nic do tego typu praktyk, ale bazę do obdzwonienia mieliście dla pracowników beznadziejną i nawet byliście zdziwieni, że nawet niezła liczbę spotkań z niej umówiłam. Ale dużo było numerów np. źle dopasowanych do miast i respondentów np. często mieszkał nie w tym mieście, w którym teoretycznie powinien i w którym miało być dane spotkanie. A doniesienia o (usunięte przez administratora) jak najbardziej potwierdzam - ciekawe, czy nadal przoduje w tym tercet egzotyczny tj. brunetka teraz już chyba 50+ z Lubonia, jej starsza blond koleżanka być może już na emeryturze i Jarocinkanka teraz już po 30stce brunetka. Te to potrafią zrobić niezły show. Że już nie wspomnę o błędach ortograficznych w skryptach, na które z dobrego serca zwracałam uwagę i prosiłam o ich poprawienie - zresztą nieraz treść i długość skryptu też trzeba było poprawiać.

King

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora)z fałszywym uśmiechem na twarzy po otwarciu drzwi w którym bierze udział zastępca prezesa i jego podwładna oraz koleżanka z infolinii . Pracowałem 1,5 roku w Conspace i to co zobaczyłem to włos na głowie się jeży . (usunięte przez administratora)ludzie bez perspektyw zawodowych i kilku emerytów mający problem w pracy biurowej która polega na czytaniu z kartki skryptu . Zostałem zwolniony ponieważ podniosłem poziom w całym biurze i nie brałem zwolnień L4 . Gdyby praca miała inny charakter i inną pensję sprawa trafiła by do sądu pracy. Dodam ,że jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony z dostępem do broni palnej aktualnymi badaniami psychologicznymi . Conspace miało być spokojnym przystankiem przed wyjazdem zagranicę do rodziny . Ale niestety tak nie było ponieważ nie spodobałem się grupie mobbingującej emerytów na zleceniu .

Conspace
@King

Drogi King-u, Dziękujemy za cenny komentarz, z chęcią chcielibyśmy odnieść się do Twoich sugestii, jednak osoba o tym pseudonimie czy imieniu nigdy nie była pracownikiem Conspace, stąd też ciężko się do nich ustosunkować. Prawdopodobnie pomyliłeś naszą firmę z inną. Oczywiście, jeżeli masz odwagę aby przedstawić się ze swojego imienia i nazwiska to chętnie wyjaśnimy Twoją każdą możliwą uwagę. Transparentność oraz uczciwe zasady to standardy, którymi nie tylko kierujemy się we współpracy z naszymi klientami ale także pracownikami firmy.

@Conspace

Po tym co u Państwa firmie zobaczyłem w szczególności jak doprowadziliście do rozstroju nerwowego kobietę w wieku przedemerytalnym na umowie zlecenie która również od Państwa odeszła kilka dni przede mną odwoływanie się do standardów w Państwa firmie jest wysoko niestosowne.

XYZ Nowy wpis
@Conspace

1. Na tym portalu NIE MA OBOWIĄZKU podpisywania swoich opinii imieniem i nazwiskiem ZE WZGLĘDU NP. NA BEZPIECZEŃSTWO OPINIODAWCÓW/BYŁYCH PRACOWNIKÓW. 2. Nikt tu nikomu nie ubliża, więc nie macie się do czego przyczepić, widać tylko Wasz brak podatności na konstruktywną krytykę. 3. Radzę stosować się do podstawowych przepisów prawa pracy, mówiących np. że pracodawca może wysyłać pracowników na badania zdolności do pracy TYLKO DO JEDNEJ I TEJ SAMEJ PLACÓWKI/JEDNEGO TEGO SAMEGO LEKARZA i musi mieć z tą placówką/lekarzem podpisaną umowę na te usługi. 4. Ciekawe, czy nadal praca odbywa się w domu prywatnym ze słabo ogrzewaną łazienką i jak sobie poradziliście podczas apogeum COVID-19 w - delikatnie mówiąc - dość klaustrofobicznych warunkach pracy oraz czy nadal macie takie problemy z prawidłowym i koherentnym napisaniem skryptu?

King Nowy wpis

Przedstawiam model działania Conspace tak na Nowy Rok w prezencie ten sam fragment z literatury wręczyłem byłemu przełożonemu który w porozumieniu w ten sposób działał . Wybrane elementy mobbingu z literatury fachowej Pracownik mobbingujący ( mobber) wykorzystuje swoją przewagę nad ofiarą – autorytet , wiek , zależność służbową , popularność interpersonalną itp. W przeważającej liczbie przypadków mobbing nie jest działaniem tylko jednej osoby , a grupy osób współpracujących z sobą w prześladowaniach ofiary . Zazwyczaj działania mobbingowe są ukrywane przed otoczeniem , dzieją się za zamkniętymi drzwiami , w białych rękawiczkach , jedynie w obecności osób, które uczestniczą w dręczeniu ofiary ; jak tylko w pobliżu pojawia się osoba nie biorąca udziału w procederze , negatywne zachowania ustają , a wręcz mogą przybrać formę zachowań miłych , pomocnych i życzliwych ( oczywiście pozornie ) Zwykle ofierze i osobom z jej otoczenia próbuje się wmówić , iż ofiara ma zaburzenia natury psychicznej . Dużą rolę w mechanizmie działań mobbingowych stanowi szkodzenie opinii ofiary . Bibliografia BHP Redakcja Naukowa podręcznik akademicki Mgr inż. Leszek Nowicki Dr(usunięte przez administratora)owska Wrzesińska

Krystyna

@Logan Zwolniono Cię z Conspace? Jeśli tak to jaki firma podała powód? Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź.

Goska Nowy wpis

Mimo szczerych chęci nie potrafię zrozumieć Twojej wypowiedzi, Logan. Brak mi tchu jak czytam Twój wpis. Możesz jeszcze raz napisać co masz na myśli? Ale używając już interpunkcji. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad złożeniem cv do Conspace. Może ktoś napisać za i przeciw?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Conspace Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
King Nowy

Pozdrowienia dla osób mobbingujących i pozbywających się zarazem dobrych pracowników w Conspace bo to jedyna możliwość utrzymania się dla nich w jakiejkolwiek pracy . Pozdrowienia przesyła były pracownik mobbingowany za dobre wyniki w pracy i brak absencji obecnie obsługujący rynek niemiecki. Auf Wiedersehen hehe

King

W odpowiedzi wytkną mi zapewne błąd w pisowni słowa chociaż . Conspace odradzam stanowczo fałsz i obłuda . PS Ale zanim błąd ortograficzny zostanie dostrzeżony potrzebna będzie praca zespołowa .

King

Odradzam stanowczo klientom jak i potencjalnym pracownikom . Firma niespełniająca żadnych standardów etycznych ani moralnych chodziarz próbująca to maskować fałszywym obrazem profesjonalizmu . Podwładna zastępcy prezesa nie zna podstaw języka polskiego a pracuje przy układaniu treści skryptów których stylistyka jest na poziomie ucznia zerówki . Firma działa w myśl zasady " Kto pod kim dołki kopie ten awansuje"

Chaos

Nie polecam pracy tam. Trzeba być w tzw. "korycie", by przetrwać. Ciepła posadke znalazło tam kilka osób, które chcą jakoś dotrwać do emerytury i podpisują się szefostwo. Pensje zamrożone, jedyny możliwy awans to z młodszego konsultanta na starszego i to po roku czasu w firmie (bez względu na Twoje wcześniejsze doswiadczenie) . Firma powiązana z osławiona Brella. Biznes słaby, bo oparty na zleceniach od 1 firmy, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Conspace Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Conspace Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Conspace Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Conspace Sp. z o.o.