Id Advertising Marcin Filipowicz

Id Advertising Marcin Filipowicz
2 10

Opinie o Id Advertising Marcin Filipowicz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w ID Advertising? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

taaa.....

A idź Pan w ch** z taką robotą... ps. praca raczej dla zdesperowanych.

anononim

Masakra. Poziom kreacji denny, komunikacja na poziomie poniżej zera. Warsztat i system działania z lat 90-tych. Szpiegowanie i donosicielstwo. Kompleksy wyższości, jak ktoś coś wie i umie lepiej jest na odstrzał.

WTF?

wtf? Dyrektor kreatywny zgłasza tylko siebie do ZAiKS jako autora wszystkich reklam stworzonych w ID ADvertising. Stara się to robić w tajemnicy (za zgodą szefa), tak aby wszystkie ewentualne taniemy raz w roku spywały tylko do jego kieszeni. wtf?

anna

Uff... główne osoby w firmie są całkowicie z przypadku w tej branży. Dobrze, że już mnie tam nie ma :)

[email protected]

Poziom komunikacji poniżej przeciętnej. Brak szacunku dla wiedzy i umiejętności pracowników. Uwag na samozwańczego dyrektora kreatywnego. Słabe umiejętności, kompleksy i zbyt duża pensja sprawiają, że każdy kto posiada choć trochę lepszy warsztat zostanie wyeliminowany z zespołu za pomocą donosów i manipulacji.

Zostaw opinię o Id Advertising Marcin Filipowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Id Advertising Marcin Filipowicz