Opinie o Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o. w Wrocław

Wincent Nowy wpis

Zastanawiam się jaki może być powód takiego spokoju na forum. Można aplikować jest sens?

misiek Nowy wpis
@Wincent

Trzymajcie się z daleka od tych ludzi, dobrze wam radzę.

Jack Nowy wpis

Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Wyłączony telefon, kontakt zerowy - uważajcie na swoje dobra i pieniądze, unikać ich jak ognia.................. Moje sugestie dla Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o.: Firma jest firmą garażową, 3 osoby na krzyż, totalna amatorka. Firma unika kontaktu, grozi nam w sposób niemoralny. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mógłby zacząć szanować ludzi w ogólnym znaczeniu.

Janek Nowy wpis

Zdecydowanie NIE!! Proszę wyobrazić sobie wszystko co najgorsze to jest własnie tam. Zdecydowanie nie polecam !!!!

Jerzy

Jaki jest powód tej ciszy na forum? Wprawdzie dobre opinie słyszałem ale....?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
york

Podobno na imprezie na statku było grubo u nich . Szczególnie jedna pani manager....:)))

Iwona

@QWERTY Na forum GoWork.pl nie opisujemy prywatnych spraw związanych z pracownikami firmy. Rozmawiamy o warunkach pracy. Wspomniałeś o umowach. Na jaką umowę może liczyć pracownik z doświadczeniem, czy od razu podpisuje się umowę o pracę na czas nieokreślony? Jak wygląda wynagrodzenie, czy jest to podstawa plus premia? Czy nadgodziny są płatne? Czy opóźnienia w wynagrodzeniach, może potwierdzić innych pracownik firmy Impresa Di Lusso Vestiti?

xyz

Mam podobne odczucia co osoba wyżej, od grudnia 2016 wypłaty nie są na czas, dostajesz tydzień później, a na lewo podpisujesz papiery, że niby dostałeś na czas do ręki. (co najlepsze nawet słowa wytłumaczenia czy PRZEPRASZAM od strony szefa - jakby nie było problemu....?!) Zakaz opuszczania salonu nawet po coś do picia, jedzenia. Wieczne pretensje, że nie ma sprzedaży (a z czego handlować, gdy kolekcje są 3-4 miesiące później i każdy klient zakupił sobie ten produkt - co chciał? ), że stoisz, że siedzisz - sami nie wiedzą czego chcą. jednym słowem - robienie z Ciebie debila na każdym kroku, wielkie tajemnice z rzeczy banalnych. O podwyżkach zapomnij, nawet gdy pracujesz 1-2 lata, marne 100zł więcej to wielkie pieniądze dla nich, gdzie widać, że roztrwaniają pieniądze na rzeczy mało ważne. Rotacja pracowników, przyjmowanie niekompetentnych ludzi. Osoby na stanowisku MENAGER nie mają pojęcia jak zarządzać grupą, o podstawach Excella i języka angielskiego nie wspomnę. Po prostu jakieś kino.

QWERTY
@xyz

Co więcej "Pani Manager" nie potrafi wykonać podstawowych czynności w Officie, z angielskim jest mocno na bakier, nie mówiąc już o podstawach prawa pracy... Coś takiego po prostu w tej firmie nie istnieje! Spróbuj odmówić nadgodzin... Przecież to nagroda!!! Firma tyle dla Ciebie robi, a Ty odmawiasz pomocy... Pensje nigdy nie są na czas, umowa o pracę na najniższą możliwą kwotę ( jeśli ją w ogóle dostaniesz - były osoby, które czekały po kilka miesięcy...) reszta na zlecenie. Wynagrodzenie do ręki po terminie, składki ZUS nie opłacane... Książkę można napisać na temat tej pracy. ODRADZAM

xx

Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata i były to niestety zmarnowane 2 lata. Zarobki marne, obiecują oczywiście wysokie premie co miesiąc. Prawda jest taka, że szansa na premie jest tylko wtedy gdy jest wyprzedaż starej kolekcji. Dodatkowo zakaz opuszczania salonu podczas pracy, nawet do sklepu po coś do jedzenia. Nawet podczas przerwy nie wolno opuszczać salonu. Jeżeli zastanawiasz się nad wysłaniem do nich CV to dobrze radze zastanów się 2 razy.

Zostaw merytoryczną opinię o Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o. - Wrocław

Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Świdnicka 40
    50-950 Wrocław

Impresa Di Lusso Vestiti Sp. z o.o.