Opinie o The Flat Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy The Flat Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Flat Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Flat Sp. z o.o. w Wrocław

Wiecie może, czy w The Flat Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

rgorec Nowy wpis

Nie polecam szukania tam stażu. Firma mała i z moich obserwacji nie profesjonalna. Czego chciałbyś się nauczyć ?

Robert

Nie polecam firmy The Flat. W mojej ocenie osoby nierzetelne i mało profesjonalne. Na polecenie znajomego chciałem powierzyć w zarządzanie nowe mieszkanie. Na samym początku już spotkałem się z brakiem poszanowania dla potencjalnego klienta. Zupełny brak kontaktu przez 5,6 dni. ( Jak zatem na bieżąco monitorują wynajmujących ?). Następnie gdy już udało się spotkać odniosłem wrażenie że (sympatyczny bardzo ale mało kompetentny ) , że nie wie co ma powiedzieć. Nie potrafił ani doradzić odnośnie ceny, ani ewentualnego doposażenia, propozycji praktycznie żadnej( sam zaproponowałem cenę ...niska ulegając perswazji). Brak też konkretów dotyczących potencjalnej współpracy, opłat za zarządzanie, kiedy zaczną itd.itp Obiecana propozycja współpracy która miała przyjść za 2,3 dni przyszła po dniach 8 !!! . Z informacją że mieszkanie jest słabo wykończone ( zaznaczam nowe mieszkanie materiały ze średniej półki). Wynająłem inne biuro mieszkanie po 4 h miałem już najemców, po 48 inne biuro nieruchomości zdobyło kilkunastu innych. Po 72 h zdecydowaliśmy się wynająć umowę za kwotę o 400zl wyższa niż biuro The Flat. Dawno się nie spotkałem z takim brakiem profesjonalizmu.

The Flat Sp. z o. o. Nowy wpis
@Robert

Jako firma popełniliśmy błąd umawiając się z Panem na spotkanie przed przesłaniem dokumentacji zdjęciowej mieszkania. Pominęliśmy ten krok ze względu na polecenie od innego klienta o czym wspomniał Pan Robert. Gdybyśmy otrzymali zdjęcia mieszkania, odmówilibyśmy już na samym początku. Jak każda firma mamy prawo odmówić przyjęcia mieszkania w zarządzanie jeśli nie spełnia ono norm jakościowych. Tak było w tym przypadku. Nie przyjmujemy do oferty mieszkań w których sami w osobistym odczuciu nie chcielibyśmy zamieszkać. Mieszkanie wbrew temu co napisał klient zostało wyposażone w meble bardzo niskiej jakości i to samo dotyczy się użytych do wykończenia materiałów. W związku z tym wiąże się to z szybkim niszczeniem mieszkania. Jako firma zarządzająca nie jesteśmy zainteresowani przyjmowaniem mieszkań w których wykorzystano materiały tak niskiej jakości. Jak wspomniał Pan Robert osoba wizytująca nie wiedziała co ma za bardzo powiedzieć ponieważ była zaskoczona tak niską jakością mieszkania w tak atrakcyjnej lokalizacji. Z naszej strony możemy dodać że nie złożyliśmy żadnej oferty cenowej odnośnie tego mieszkania. Ofertę taką można złożyć po zapoznaniu się ze stanem mieszkania oraz porównaniem ofert w okolicy. Miarą jakości pracy biura nie jest szybkość znalezienia najemcy, ponieważ z tym nie ma problemu (szczególnie w okresie w którym poszukują go studenci), a jakość tych najemców, ich dbanie o mieszkanie, poszanowanie dla sąsiadów i terminowe płatności. Jakość ta wychodzi poprzez miesiące pracy z najemcą. Odnośnie uwagi o doposażenie mieszkania należy zwrócić uwagę iż właściciel był wielce zdziwiony na propozycję umieszczenia w mieszkaniu łóżka z materacem. W trzy pokojowym mieszkaniu wszędzie umieścił rozkładane kanapy... Biorąc pod uwagę reakcję Pana Roberta uważamy że decyzja o niepodjęciu współpracy była słuszna. Poniżej przedstawiam wiadomość jaką otrzymał od nas klient po spotkaniu wysłaną 28 sierpnia (na którą odpowiedział wyraźnie wciąż emocjonalnie 2 października 2021): Dzień dobry Panie Robercie, przepraszam że tak późno odpisuję w sprawie Pana mieszkania. Długo nad nim myślałem i biłem się z myślami i ofertą na Pana mieszkanie ponieważ jest Pan z polecenia naszego klienta z którym współpracujemy od dawna. Niewątpliwą zaletą Pana mieszkania jest układ, przyjemne otoczenia oraz komunikacja drogowa. W mojej ocenie jako nieruchomość ma bardzo duży potencjał. Niestety już jako przestrzeń, po oględzinach w mojej ocenie zostało ono wykończone możliwie niskim budżetem. Widać również iż nie określono przed rozpoczęciem wykończania mieszkania profilu potencjalnego najemcy. Pana mieszkanie pomimo iż jest nowe, znacznie odstaje od minimalnego standardu mieszkania który wyznaczyliśmy sobie za minimum przy przyjmowaniu mieszkania do obsługi w zarządzanie.W związku z tym nie mogę przedstawić Panu żadnej oferty na zarządzanie Pana mieszkania. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o The Flat Sp. z o.o. - Wrocław

The Flat Sp. z o.o.
  • Czerniawska 2A lok. 27