Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Czy wiesz jak dużo zależy od Twojego zarządcy?  W jaki sposób wpływa ona na wartość Twojej nieruchomości?  W jaki sposób dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych?

To właśnie od zarządcy nieruchomości oraz od jakości świadczonej przez niego usługi zależy w ogromnej mierze satysfakcja z miejsca, w którym żyjesz i pracujesz.

Jesteśmy Zarządcami nieruchomości, którzy wyznaczają nowe, wyższe standardy w branży.

Wyróżniamy się na wrocławskim rynku, oferując usługi, skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów.

Opieramy nasze Imperium na ludziach: doświadczonych profesjonalistach z wielu branż.

Jesteśmy ekspertami zarządzania nieruchomościami, budownictwa, księgowości, prawa, administracji oraz konserwacji budynków

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was jeszcze bardziej  rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail biuro@imperium-zarzadzanie.com.pl

Klaudia

Czy do firmy można przyjść jako do pracy dorywczej?

Magda

Kto to jest Jagoda??? Nikt o takim imieniu tu nie pracuje i nie pracował

Jagoda

Firma młoda, która intensywnie się rozwija. Nastawiona jest na swojego klienta, co odzwierciedla się w podpisywaniu przez nią kontraktów. Jako pracownik cenię szkolenia, które firma prezentuje. Zgrany zespół to dobra atmosfera w pracy.

Aaaa
@Aneta

Naturalnych tzn. jakich? Ktoś się zwalnia lub jest zwalniany ????

O dziale księgowości chyba jeszcze nie pisaliście a właśnie jest potrzebny księgowy do prowadzenia rozliczeń wspólnot mieszkaniowych. Mam już w tym doświadczenie lecz nie uśmiecha mi się codziennie dojeżdżać. Czy możliwa jest zatem praca w modelu hybrydowym?

Mieszkaniec Nowy wpis

Za duża rotacja przez co brak płynnej komunikacji. Nie zwracają uwagi na zgłoszenia klienta. Ogólnie brak profesjonalizmu.

karol

dobra firma, zdecydowanie polecam, pracowal kilka lat, nie jest idealnie ale to jak wszedzie sa plusy i minusy ale ludzie fair i praca naprawde dobra

Serio? Nowy wpis
@karol

Kilka lat a możesz napisać ile?

Henia Nowy wpis
@karol

No i nawet jeśli kilka lat to jesteś w stanie opisać te plusy i minusy żeby była jasność? Ciekawi mnie spojrzenie na prace oraz ogólne warunki z perspektywy osoby doświadczonej. To po ile się teraz tak średnio w firmie pracuje?

Lucy

Były tu głosy o dużej rotacji, dotyczy to też stanowisk zarządcy nieruchomości rozumiem? Mnie konkretnie interesuje pozycja asystentki zarządcy, jednak liczyłabym na zostanie dłużej w firmie. Po jakim czasie możliwy jest awans na samodzielne stanowisko? Czy faktycznie z pozycji asystenta dużo mogłabym się nauczyć o pracy w zawodzie? Współpracownicy są przyjaźni i nastawieni na dzielenie się wiedzą? No i co też ważne - zna ktoś zarobki?

@Lucy

Jesli chodzi o rotacje to nic sie nie zmienia :) Tutaj były są i będa. Niestety w dzisiejszych czasach pracownika sie szanuje albo on zmienia pracodawce bardzo prosta zasada. Asystentka w Imperium z mojego doswiadczenia robi totalnie wszystko i niejednoktornie jest wykorzystywana przez zarzadce. Ahh i wykonuje ta sama prace za duzo mniejsze pieniadze. Czy mozna sie czego nauczyc pewnie tak zalezy od Siebie samej. Zarobki hahaha to kwestia jakis dziwnych tabelek i procentow. na dodatek zmienia sie to jak w kalejdoskopie.

Administrator Nieruchomości

czuc desperacje i chęć pozyskania nowego pracownika

jak do dziecka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy firma Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

GAME OVER

UWAGA NA PRACĘ W IMPERIUM ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI!! POST MA UCHRONIĆ POTENCJALNEGO PRACOWNIKA/ÓW PRZED TĄ FIRMĄ. KOMPLETNY BRAK WDROŻENIOWY, ZERO SZKOLEŃ np. Z SYSTEMU ITD. OTRZYMUJECIE TELEFON SŁUŻBOWY, LAPTOP INFORMACJE JAKIE BĘDZIECIE PROWADZIĆ WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE. WIĘKSZOŚĆ Z NICH JEST NOWA NA RĘKOJMI, WRAZ Z CAŁĄ MASA ZGLOSZEN, Z USTERKAMI DEWELOPERSKIMI. KOMPLETNY BRAK WIEDZY CO ZOSTAŁO ZROBIONE PRZEZ POPRZDNIKA. RADŹ SOBIE SAM JAK POZOSTALI I CZYTAJ MAILE! KSIĄŻKI OBIETKOW BUDOWLANYCH NIE SA PROWADONE, BRAK INFORMACJI TECHNICZNYCH. OBIEG DOKUMENTÓW TO KPINA, WSZYSTKO W SEGRAGATORACH, LUB ICH BRAK. PRACA 24 /7 A KAŻDA WSPÓLNOTA MA GRUPĘ (usunięte przez administratora) NA KTÓRĄ MASZ OBOWIAZEK ODPISYWAĆ NAWET PO GODZINACH PRACY. NIKT ZA TO NIE PŁACI, BOWIEM TWOJE ZAANGAŻOWANIE MUSI CI WYSTARCZYĆ. TO JEST NIE ZGODNE Z KODEKSEM PRACY POMIMO TEGO PODPISUJECIE DOKUMENT. JAKI? ZAPYTAJCIE NA ROZMOWIE. SIEDZISZ PRZY BIURKU JEDEN OBOK DRUGIEGO, BRAK SWOBODY ODBIERANIA TELEFONÓW I PROWADZENIA ROZMÓW - CHYBA ŻE WYJDZIECIE Z BIURA. KOMPLETNY CHAOS W OBIEGU DOKUMENTÓW, BRAK FAKTUR, ODCZYTÓW LICZNIKOW. BRAK SEKRETARIATU, BIEGAMY NA POCZTĘ Z KAZDA WYSYŁKĄ. ATMOSFERA KOSZMARNA , DUŻA ROTACJA PRACOWINKÓW, NASTAWIENIE TYLKO NA ZYSK , KOMPLETY BRAK ŻYCIA PRYWATNEGO, PRACA 24H NA DOBĘ. NIE POLECAM NIKOMU, SZKODA ZDROWIA, STRESU, ŻADNE PIENIĄDZE CI TEGO NIE WYNAGRODZĄ!

Headhunter
@GAME OVER

Jeżeli jesteś samodzielny, zorganizowany i odpowiedzialny, chcesz pracować, a nie tylko przychodzić do firmy, to nie znasz problemów użytkownika GAME OVER.

Renata
@Headhunter

Rozumiem, że Ty jesteś tym zorganizowanym i samodzielnym pracownikiem i nie masz większych problemów z pracą w tej firmie. Mógłbyś opisać ze swojej perspektywy - jak ona wygląda. Czy rzeczywiście trzeba być dostępnym po godzinach pracy? Jak wygląda okres wdrożeniowy?

@Renata

Nie ma żadnego okresu wdrożeniowego. Jeśli na nieruchomości wystąpi usterka po godzinach pracy, musisz interweniować pomimo tego, że jesteś już dawno w domu z rodziną. Np uszkodzony szlaban, brak oświetlenia na klatce, uszkodzone drzwi itd inne awarie. Jednak można zapytać u źródła i pracowników i podejść na Podwale do biura. . Co do opinii head* to Wytłumacz dlaczeczego tak często jest rekrutowany nowy administrator skoro jest tak wspaniale?

@GAME OVER

Serio i dosłownie nieważne czy to będzie o 22:00 czy o 02:00? Zazwyczaj miałeś daleko, żeby dojechać?

Helena
@GAME OVER

i co jadąc na te usterki dostaje się chyba jakieś dodatkowe pieniądze ? Czy jak wygląda rozliczenie z takich sytuacji awaryjnych ?

Mr Who

Bo to prawda

@Mr Who

Widzę etykietkę "kandydat", na kandydowaniu się skończyło czy ryzykowałeś? Bo ciekawe jak na dzień dzisiejszy ta sytuacja tam wygląda

Klient
@GAME OVER

Jako jeden z członków wspólnoty, która zrezygnowała z Imperium, po tym jak wyszedł brak pracy, brak zaangażowania i niewiedza administratora, to wypada potwierdzić powyższe, bo to widać po stronie klienta. Administrator zostawiony sam sobie, bez wsparcia osób doświadczonych. Pretensje mieszkańców o brak działań. Totalna olewka.

@Klient

A jak proces tej całej rezygnacji wygląda? Czy to w sumie jednak łatwo zrobić?

@GAME OVER

Szanowny Panie , dziękujemy za opinie odnośnie funkcjonowania naszej firmy. W IMPERIUM już na etapie rekrutacji są omawiane warunki pracy również warunki zatrudnienia w tym i warunki wynagrodzenia , na które godzą się obydwie strony. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pracowników. Jeżeli miałeś jakiekolwiek trudności dlaczego ich nie zasygnalizowałeś. Szczera, merytoryczna rozmowa to podstawa. Mamy nadzieję, że znalazłeś miejsce, w którym czujesz się doceniany i odpowiednio motywowany za Twoje osiągnięcia . Powodzenia !

@Klient

Szanowny Kliencie , nie można zostać obojętnym czytając ten komentarz. Wszystkie zawarte informację mijają się z prawdą. Po pierwsze żadna Wspólnota nie zrezygnowała z usług Imperium, to Imperium wypowiedziało umowę Wspólnocie. Po drugie żaden z administratorów nie jest pozostawiony bez wsparcia. Pomoc i zaangażowanie całego zespołu jest naszą bardzo mocną stroną.

@Headhunter

Witam Headhunter. Jeśli chcesz pracować w takich warunkach jakie opisałem wyżej to proszę bardzo aplikuj i sprawdź się jako ich Zarządca Nieruchomości . Skoro lubisz tak źle zorganizowane firmy, to nie ma sprawy. Powiem tylko ,że pracuje w branży nieruchomości od kilkunastu lat i w takim śmietniku nie pracowałem dawno. Mam kilka przykładów jak powinna wyglądać praca w takiej branży . Atmosfera i warunki pracy tworzą przede wszystkim sami ludzie i szefostwo. Aplikuj ,przekonaj się sam !

Aplikowaliście na Dyrektor zarządzający w Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Administrator Bogdan

Jestem na etapie szukania pracy ponieważ sie przeprowadzam z Katowic do Wrocławia i szukam firmy zarządzającej ponieważ robię to od 13 lat i chce mi się śmiać jak czytam te żale wylewane na forach jak przewalona jest to robota i że trzeba coś robić itd... i tu mam pytanie czy wy serio nie wiecie do jakiej pracy idziecie, jakie będą Wasze obowiązki i później napieprzacie na forach i najlepsze kończąc u innego zarządcy i tam to samo tylko przez chwilę inni ludzie. Szczerze nie jest to zawód dla cieniasów, leni, czy tych co myślą że pojadą na jakieś ściemie. Musisz się oddać jak każdej innej pracy jeżeli traktujesz ja poważnie. Moje szefowe zawsze powtarzały że człowiek który studiuje medycynę też musi przejść wiele przypadków, wychodzić poza(usunięte przez administratora) i dostosowywać się do sytuacji czy ten student studiując nie wie że będzie musiał ratować życie pijakowi, cpunowi, osikanej osobie, osobie na głodzie czy delirce lub z HIV albo innym (usunięte przez administratora).... Wtedy spotykając się z taką sytuacją wie do jakiej pracy przyszedł i jakie jest jego zadanie a nie obraża się i idzie do innego szpitala ???????????? Zawód jest dla ludzi pracowitych z twardą (usunięte przez administratora) a nie miękkich (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich Administratorów ale tych prawdziwych a nie pseudo a tym pseudo powiem żeby poszli do korpo tam będą mieć od do poukładane i tacy też są potrzebni.

Sławek Ch.

Największą bolączką w Imperium nie jest sam pracodawca a wspólnoty i przede wszystkim ludzie ( mieszkańcy). Zwykli mieszkańcy zamieniają się w szeryfów osiedla. Dostali od rodziców mieszkanie albo kupili je na 30 lat w kredycie a ty jesteś ich (usunięte przez administratora) Bez nich nie istniejesz bo na Ciebie płacą. Mega roszczeniowi zwłaszcza na nowych wspólnotach – deweloperskich. Błahe problemy, które nie powinny mieć żadnego wpływu na ich życie stanowią codzienność. Bo pies sąsiada zrobił kupe, bo ktoś rzucił papierek, bo klatka schodowa nie wygląda jak korytarz w hotelu czy szpitalu ( nieskazitelnie czysto tak by można było jeść z podłogi) itd. Cokolwiek byś nie robił to i tak będzie za mało, źle i nie dobrze. Wszystkich nie zadowolisz to prawda.(usunięte przez administratora). Czasami miałem wrażenie, że musisz dosłownie zrobić wszystko bez względu na wszystko by zadowolić mieszkańców (usunięte przez administratora) Można zrozumieć pracodawcę ale swoja godność i jak ty się z tym czujesz uważam, że jest tu dużo ważniejsza. Może miedzy innymi takie rotacje w Imperium? Tego nie wiem ale TO BYŁ WŁAŚNIE MÓJ POWÓD ODEJŚCIA. Tak naprawdę mógłbym tu pisać i pisać bo to temat rzeka. Czy byłem w swojej ocenie obiektywny na pewno tak. Ale nie napisałem też wszystkiego…. Bo sam musisz to przeżyć , poczuć i doświadczyć.

Sławek Ch.

Witam wszystkich serdecznie. Ja nazywam się Sławek i jestem byłym pracownikiem Imperium Zarzadzanie Nieruchomościami. Po 18 latach spędzonych poza granicami Polski postanowilem powrócić do kraju. W Firmie tej pracowałem ponad rok czasu. Jeśli zgromadzisz wszystkie fakty to zawsze dojdziesz do wniosku, że każde zagadnienie można rozpatrywać patrząc na nie z dwóch różnych punktów widzenia i w dodatku każdy z nich może być słuszny. Ja, zdecydowałem podzielić się Swoją indywidualną i obiektywną opinią na temat Imperium. Zacznę od tego, że praca zarządcy nieruchomości nie jest zajęciem dla wszystkich ludzi. Jest bardzo specyficzna i wymaga odpowiednich kwalifikacji. Nie chodzi mi tutaj o szkołę i wszelkie kursy związane z zarządzaniem czy administracją a bardziej o wrodzone cechy np. mega odporność na stres, cierpliwość, umiejętność komunikacji, bardzo szybkie podejmowanie decyzji, odpowiedzialność itd. Nie ma czegoś takiego jak idealna praca, idealny pracodawca. Każdy ma swoje plusy i minusy. Dla niektórych z was plusem może być minus i odwrotnie. Praca w Imperium na pewno jest wymagająca ze względu na wizje firmy. Wychodzą z poza obrazka standardowego zarządcy. Jest to dobre aczkolwiek czasami aż surrealistyczne jak na polskie warunki. Może za duże ego - bo ambicji i aspiracji na rozwój na pewno nie brakuje. Jeśli ktoś obecnie albo w przeszłości pracował już w zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych to na pewno poczuje różnice. Zarobki powinny być adekwatne do wymagań ( chociaż każdy z nas ma swoją cenę za zaangażowanie, doświadczenie itd. ) – na pewno Imperium płaci zdecydowanie lepiej niż inny zarządca co może stanowić kartę przetargową i pomóc w podjęciu decyzji o wyborze nowego pracodawcy. Mnie nie podobało się wiele rzeczy w Imperium. Pewne kwestie naprawdę zabolały , wręcz czułem się dosłownie (usunięte przez administratora) Nie będę się tu rozpisywał bo tematy te rozwiązałem w sposób indywidualny poprzez rozmowę z właścicielami. Więc nie chce być nietaktowny i wyciągać jakieś brudy co z kolei może wpłynąć na decyzje potencjalnego kandydata. Ze względu na „ schemat” pracy w Imperium ( każdy administrator ma przypisane swoje indywidualne wspólnoty) nowy pracownik nie ma łatwego życia. Takie są realia i fakty. W bardzo krótkim czasie musi dosłownie ogarnąć wiele spraw bieżących i problemów dnia codziennego. Nie można powiedzieć, że jest pozostawiony całkowicie sam ale z drugiej strony nie ma też pełnego wsparcia… dlaczego ? bo administratorzy pracujący pod szyldem Imperium mają swoje wspólnoty i sprawy z nimi związane. Nie ma dodatkowych osób , które wprowadzą Cię krok po kroku. (usunięte przez administratora) Pozyskiwaniem wspólnot zajmuje się prezes(usunięte przez administratora). Jest ona jedną z założycieli Imperium i dba o firmę jak o swoje dziecko. Nie można jej ująć braku zaangażowania czy pracy. Jest dosłownie wciągnięta we wszystkie wspólnoty. Dysponuje rzetelna wiedzą. Jest pomocna. Osobiście myślę, że czasami za dobra – bardziej jako koleżanka niż faktycznie Pani Prezes co z kolei może być skrupulatnie wykorzystywane przez pracowników. (usunięte przez administratora)

Klaudia

Czy do firmy można przyjść jako do pracy dorywczej?

@Klaudia

Zależy nam na współpracy długofalowej. Wierzymy, że jest ona fundamentem właściwego rozwoju firmy. Dlatego, oprócz doświadczenia i umiejętności, liczą się dla nas wartości. Opieramy na nich politykę firmy.

Magda

Kto to jest Jagoda??? Nikt o takim imieniu tu nie pracuje i nie pracował

Jagoda

@Jagoda

Jednak są jakieś szkolenia? Bo jeszcze na początku roku ktoś twierdził, że nie ma już pomijając dalszą treść opinii... To znaczy, że po prostu od niedawna coś się zmieniło? Jakie przykładowe szkolenia masz na myśli?

@Jagoda

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników.

@Aneta

Pani Aneto nieustannie podnosimy standardy zarówno obsługi naszych klientów jak i standardy zatrudnienia dla naszych pracowników m.in. poprzez szkolenia . Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu e-mailowego : biuro@imperium-zarzadzanie.com.pl

Aaa
@Jagoda

To dlaczego jesteś byłym pracownikiem. Skoro firma taka cudowna ????

Aaa
@Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

Ludzie czy Wy absolutnie wszystko musicie komentować. Milczenie też bywa cenne ????

@Aaa

No nie wiem, może z szacunku do drugiej osoby to robią? A z tym, że to były pracownik to co masz na myśli. Nie słyszałeś o naturalnych rotacjach? ;)

Aaaa
@Aneta

Naturalnych tzn. jakich? Ktoś się zwalnia lub jest zwalniany ????

Xyz

Praca w tej firmie jest ponad ludzkie siły, wyżywanie na pracownikach w trakcie wspólnych "motywacyjnych" spotkań. Dobrze traktowani są jedynie cisi donosiciele. Taki mały "mordorek", który w marzeniach szefa ma się stać potentatem na skalę wrocławską. Faktycznie w pierwszych latach, Klienci mogą mieć złudne wrażenie, że firma świadczy usługi jakościowe jednak w znacznym stopniu ma to przełożenie na pracę zespołu, na który szefowa nakłada zadania zarówno w czasie jak i jakości nierealne do zrobienia. Szefowa w trakcie zebrań ze WM oferuje Klientom nierealne (kilku dniowe) terminy realizacji ich potrzeb co totalnie mija się realiami przez co Dzięki takiemu podejściu tworzy się małe kłamstwo skierowane do Klienta jak i duża presja skierowana na pracownika. Generalnie polecam omijać długim łukiem.

Zbigniew
@Xyz

Nierealne zadania, czyli jakie? Możesz mi to wyjaśnić, bo nie rozumiem do końca? :)

en
@Zbigniew

No za mało czasu lub za wiele roboty w skrócie

@Xyz

Dziękujemy za Twoją opinię. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie. „Wyżywanie na pracownikach” jest bardzo poważnym zarzutem, który jest niedopuszczalny w miejscu zatrudnienia . W celu dokładnego zbadania i wyjaśnienia całej sytuacji prosimy o kontakt z nami - biuro@imperium-zarzadzanie.com.pl

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Czy w Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. pracuje się na open space?

autor

tak

Z tego co słyszę jest coraz gorzej. Pracownik za pracownikiem sie zwalnia lub bierze l4. Zero organizacji pracy. W tym pani dyrektor o dwoch twarzach. Przy szefie groźna i nie mówi mu wszystkiego, a w cztery oczy aniołek i najlepsza kumpela. Nie wydaje mi sie, ze ktokolwiek dluzej tam wytrzyma....

obecny pracownik
@—

Każdy ma swoje wady i zalety, najważniejsze żeby więcej było tych drugich :) Przewagą Imperium nad innymi jest to, że zdecydowanie więcej jest tych drugich

@obecny pracownik

O, to mógłbyś w takim razie wymienić i plusy i minusy zatrudnienia w Imperium? Z czego jesteś zadowolony a co jest według Ciebie do zmiany? :D Długo już pracujesz w firmie?

????
@Aneta

Ta firma to porazka ... zero organizacji... Administracja, a w sumie jej brak nic nie ogarnia. Ksiegowosc ciagle oblozona praca... z Kim tu sie dogadac?

T
@—

W skrócie- Tragiczna firma z tragiczną kadrą lub w sumie bez kadry.

Goś

Jaka jest liczba obsługiwanych lokali przez jednego administratora?

Bez nica

Firma jest dziwna co najmniej, jakby funkcjonowała w oparciu o jedną osobę jak się okazuje panią prezes. Mam mieszkania w dwóch lokalizacjach ostatnie spotkania potwierdziły moje obawy rzekomi administratorzy albo milczeli albo bredzili jak spod butki z piwem. Dziwne żeby każdą awarię zgłaszać do prezesa firmy.

Kacper

Czy firma ma jedna siedzibę ?

Pomyłka

Atmosfera w pracy to istny koszmar! Szefostwo nastawione na prace 24h/dobę. Do tego realizowanie szkoleń, które w żaden sposób nie „podnoszą standardów Twojej pracy”, a budują jeszcze większe EGO szefa. Nawet duży zapas melisy w tej firmie Ci nie pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperium Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.