Opinie o HomeWork w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HomeWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HomeWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HomeWork w Warszawa

Witam Wszystkich poszkodowanych i oszukanych przez firmę Homework zwracam się z zapytaniem do Was czy ktoś zajmuje się pozwem zbiorowym co do tego incydentu???? jeśli tak to proszę o informację na maila wojciech.zychon@gmail.com ponieważ również zaliczam się do grona poszkodowanych pozdrawiam.

Kejt12345

(usunięte przez administratora) czekam na paczkę i nic...

Oszukana...

Witam również wpłaciłam 12,50 tytułem wpłaty również było,, opłata kurierska " dnia 25.09.18 do tej pory żadnej wiadomości nie dostałam Końcówka konta 2715 Mój E-mail :bruno611-1996@wp.pl

anonimowa

Witam....jak dobrze, ze trafiłam na to forum...miałam właśnie wysłać pieniądze...teraz już wiem z czym mam do czynienia...a już się łudziłam.

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Witam zostałam (usunięte przez administratora) przez Panią (usunięte przez administratora) w poniedziałek zgłaszam na policje

@anonymous

Witam,,rowniez odpowiedzialam na jej oferte,,jednak zadanie wplaty 12,50 zaniepokoilo mnie i nie zrobilam tego,,napisalam jej ze ,,,gdybym miala 12,50 to bym chalupniczej pracy nie szukala,,nie odezwala sie,ludzie,,nie odpuszczajcie!!!bo ona nadal sie oglasza=swinia

Weronika

Witam a czy już ktoś to zgłaszał na policje widzę dużo komentarzy ale nikt nie pisze ze to już zgłoszone ? Ja osobiście miałabym to gdzieś ale widzę ze oszukanych jest więcej wiec ta osoba która nas oszukała nieźle się wzbogaci , dlatego trzeba cos z tym zrobić niby to tylko 12,50 ale dla niektórych to jest dużo nie pisze ze dla mnie jest mało ale nie można tego zostawić . Jeśli nie jest to zgłoszone to ja to zrobię z największą przyjemnością tylko proszę o kontakt na email ; werus95.pl6@gmail.com osoby które zostały oszukane

Iva123
@Weronika

Tak ja ale muszą też inni iść na najbliższy komisariat policji bo inaczej lipa.

Iva123

Witam wszystkich. Ja niestety nie czytałam opinii,wpłaciłam pieniądze 24.09. 18 Na pewno tego tak nie zostawię. Podejrzewam,że liczba ludzi oszukanych będzie rosła. Mój mail: iwona.prusik123@gmail.com

Również dałam się naciągnąć

Emka
@anonymous

Również zapłaciłam i zero kontaktu.

Klada

Całe szczescie zajrzalam na opinie, bo tez wlasnie mialam wplacac 12.50 ;)

Natalia
@Klada

U mnie to samo.. już przelew miałam puścić A coś mnie podniosło sprawdzić i proszę bardzo....

Agnieszka
@Natalia

Dobrze że sprawdziłam nic nie wysyłam, tylko szkoda mi tych ludzi.

Oszukana 124

Też dałam się oszukać wplacilam pieniądze i kazała mi wpłacić na inne konto też opłatę kurierską. Masakra tak oszukiwać ludzi

Biała

Ja też dałam się nabrać wpłaciłam te 12,50 i nic cisza masakra też dałam się oszukać

Dchuchmala

Brak słów.. Jak można tak wykorzystywać ludzi? Ja z kolei Poszukuje osób chętnych do współpracy. Praca jest przyjemna, nie trzeba na nia poświęcać duzej ilosci czasu( wytarczy6-7 h tygodniowo, aby na poczatek zarobic 300-500zl)szybkie awanse(jesli chcesz być zangazowana/y). *masz dostęp do internetu ? *uwielbiasz kosmetyki ? Napisz do mnie maila że jesteś chętna/y -do współpracy a podam ci więcej informacji :) A to mój e-mail: dchuchmala0@gmail.com

@Dchuchmala

Witam a na czym polega ta praca

johny

Moja żona chciala wyslac te 12,50 , ale bez sprawdzania forum itp. wiedzialem ze ktos robi wałala , pakiet 1500 zrobisz i masz 1000 zl , wplata na konto 12,50 , w jeden , dwa dni mozna zlozyc ten 1500 a najlepsze przychodzi kurier i odbiera paczke z tym np. 1500 dlug. i daje ci 1000 , kurier bedzie liczyl czy zrobione jest 1500 ????????????????

Saba
@johny

Też naiwnie wpłaciłam ! Niczego nie otrzymałam, nawet odpowiedzi na maila. (usunięte przez administratora) !!! Takie przestępstwa należy ścigać z urzędu !!! Bogacą się na naiwności biednych ludzi , którzy w desperacji szukają jakiegoś dodatkowego zajęcia.

Czy ta firma może odpowiedzieć za oszustwa czy to jest normalne i nas w kraju oszukiwać tak ludzi. Widocznie trzeba oszukieac i kraść żeby cokolwiek osiągnąć bo uczciwoe nie da się zarobić.

Anastazja
@Ewa

Te dzis wplacilam a nie mam as wiele I wychodzi ze zostalam wrobiona jak cala reszta

Troollik
@Ewa

Można napisać o tym list do prokuratury lub udać się na policję. Pod tym adresem jest wszystko opisane jak można rozwiązać problem ale czy to coś da to nie wiem. Też dałam się oszukać niestety :/ https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/co-maja-zrobic-ofiary-internetowych-oszustow-instrukcja-postepowania/ Mój email w razie czego : samanta.palka@poczta.onet.pl

Bogna__87

Juz miałam wypełniony formularz przelewu, ale w porę coś mnie podkusilo żeby wpisac w wyszukiwarkę HOMEWORK, i w tym momencie mina mi zrzędła, niestety nie mam jak wyciągnąć konsekwencji wobec tych naciągaczy, ale Państwa serdecznie zachęcam, jeżeli daliście oszukać to idźcie z tym na policję lub do sądu.

bobik
@Bogna__87

Ja też! Jejku, jak dobrze, ze to przeczytałem

Seweryn

Witam proszę wszystkich ludzi o kontakt w sprawie oszustwa na gmaila swarynica@gmail.com ja z panią Klaudia którą też została oszukana chcemy zgłosić to na policję za dużo ludzi oszukala agata nowak

Werka
@Seweryn

Również proszę o kontakt do p. Klaudii wszystkich oszukanych. Im więcej oszukanych tym większa szansa na zaprzestanie takich oszustw.

Ewka

http://usemoney.win/2293440646897 Bardzo polecam. Niece czeba prawie nice robic tylko klikasz navy telefonie czy komuterze. Ja w 2 godz zarobilam 150$

Oszukana
@Ewka

Czy to naprawdę jest dobra firma strona i do tego wyplacalna?

Klaudia
@Oszukana

Nie , nie jest. Szkoda czasu ! A do tego można jeszcze stracić pieniądze . ,, ZROBIŁAM " tam ponad 600 dolarów , chciałam wypłacić i co do czego to trzeba przyciągnąć 40 osób na tą stronę linkiem polecającym a potem i tak nie można wypłacić . OSZUSTWO !!!

oszukany

Tak samo 12.50 zł na konto i kontakt się urywa z agatą nowak oszusci

Dziekuje za komentarze bo już byłam na etapie robienia przelewu.

Oszukana

(usunięte przez administratora) takich powinni tempic wysłałam.ostatnie pieniądze bo chciałam sobie zarobić dzieciom na chleb a teraz muszę prosić o kromkę dla nich Bo nie mam skąd wziąć żeby im chociaż chleb kupić ????????

Zostaw merytoryczną opinię o HomeWork - Warszawa

• Jak się pracuje w HomeWork?

Zobacz opinie na temat firmy HomeWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HomeWork?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HomeWork?

Kandydaci do pracy w HomeWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HomeWork
2.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • ul. Sosnowa 9
    62-303 Warszawa