Opinie o HomeWork w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HomeWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HomeWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HomeWork w Warszawa

BARTOLLINI

(usunięte przez administratora) Dokładnie na oglaszamy24.pl także było dodane tylko kwota do wysłania 35zl a teraz12. Piszą z Tobą pięknie i kolorowo nawet o 22 godzinie napiszą a jak pieniążki się prześlę tak ślad zanika... Niech se kasę w (usunięte przez administratora) wsadzą tyle niezbiednieje

Nikt
@BARTOLLINI

Wczoraj wpłaciłam pieniądze, dopiero teraz przeczytałam opinie. Nie wiem co teraz zrobić...

Bożena

Przeczytałam Wasze opinie i też uważam że trzeba coś z tym zrobić. Ja nie dałam się nabrać i najpierw sprawdziłam firmę a tym samym trafiłam na ta stronę. Trzeba to ukrocic.(usunięte przez administratora)

Bożena

Ja też dzisiaj dostałam info z nr konta

Gregorio

I ja też ,dobrze że poczytałem wczesmiej.(usunięte przez administratora)!!

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
DEZMONT

Napisałem do niej maila, w sprawie długopisów, zobaczymy co mi odpisze małpa auuu ????

tomek22066

Takie ogloszenie wisi na oglaszamy24.pl od 11.12 brzmialo zbyt ladnie ,dobrze ,ze nie wplacilem ale Wam radze z tym isc na Policje

Małgorzata 70

Widzę że do dnia dzisiejszego nikt nie zrobił z tym porządku. Dwa lata temu dałam się nabrać na to ogłoszenie był tylko inny numer konta. Ogłoszenie nadal istnieje ludzie wplacaja a (usunięte przez administratora) się bogaca. Nie wplacajcie to oszustwo. Podaję numer konta na jaki teraz naciagaja 50 105014611000009116382715.

Andzelika

Ja znalazlam ogloszenie nadane przez Kaluch Maciej. Dane firmy te same. Kwota do zaplaty 12,50. Dobrze ze sprawdzilam opinie.

Takaja

Uwaga nowy nr konta tej Pani to 59 1940 1076 4983 6199 0000 0000. Byłam zainteresowana tą pracą ale na szczęście najpierw poszukałam opinii o firmie i nie dałam się oszukać

Naiwna

Tez wplacilam wczoraj 12,50 ale głupia byłam moglam najpierw tutaj przeczytać opinie. Ale człowiek mądry po szkodzie

Aga
@Naiwna

O żesz w mordę, ja też właśnie zrobiłam przelew...Wyszukałam w google praca chałupnicza z polecenia i mi właśnie wyskoczył Home Work, tzn jakieś forum gdzie dziewczyna chwaliła.Był też mail do Pani Agaty właśnie, napisałam i dotałam odpowiedź, że aktualne. Dopiero teraz trafiłam na Wasze opinie.....Cholera.....

Niunia
@Naiwna

Kochani dzisiaj dostałam maila,że zaczynają się interesować tą firmą

@Niunia

Mam nadzieje ze sie nia zajmna

Bledka

Oszustwo i nic więcej.. Jak można tak grać kosztem ludzi.. Dno ale jak to mówią karma wraca prędzej czy później..

@Bledka

to prawda

Barbasia

i co z tym trzeba zrobic bo tak dalej byc nie morze!!!!

Barbasia

Ja tez sie dalam nabrac i tez zaplacilam 12.50 i nic do dzis nie dostalam odpowiedzi zekomo (usunięte przez administratora)!!!!

marcinas

(usunięte przez administratora) i zlodzieje

Niezadowolony

Szubinska 4 Warszawa to pokazuje chyba jakis szpital i na bramie pisze ze tylko wjazd dla karetek. Moze to jakis psychiatryk i jakas psychiczna sobie tak dziala

Naiwna

Ja także zostałam oszukana tylko wpalacilam i już zero odzewu ... Mądry Polak po szkodzie jak co będzie wiadomo zostawiam maila wercia0108@gmail.com

Zaneta

I ja tez ....masakra jakas.Najpierw przelew zrobilam ... potem opinie????

Annap8

Witam ja też zostałam oszukana wczoraj wpłaciłam 12.50 czekam na maila i nic tak to jest jak człowiek nie pomyśli zanim os zrobi dołączam się do listy jeśli będę mogła w czym pomoc to mój mail anna.pasich @o2.pl

maciek polak od urodzenia 45

Ciesze sie ze zagladnolem na ta strone bo chcialem w poniedzialek wplacic 12 50 na konto35249010440000420050780840 Oplata za kuriera Home Work ul Szubinska 4b01-958 Warszawa . Skrecanie dlugopisow itd Ale znajomy powiedzial mi ze on wplacil i puzniej probowali go nacianac jeszcze na kwote 50 zl na cos tam i ze dopiero wysla kurierem dlugopsy . Dziekuje Bogu , choc to nie jest durza kwota ale byc moze dlatego tyle osob wplacilo swoje pieniazki W razie czego podaje swojego nowego i-maila gdy bedziecie robili pozew grupowy to chetnie zglosze sie do akcji POZDRAWIAM mstroisz@wp.pl

Pawel

I ja sie podpisuje pod pozew pawelek840@gmail.com

Wiola
@maciek polak od urodzenia 45

Witam ja też wplacilam i zero odzewu, chetnie się dołączę do pozwu to mój e-mail wpozniak@wp.pl

jura1950
@Pawel

ja też się podpisuję pod pozwem jjur4@o2.pl również wpłaciłem kasę i zero odzewu...(usunięte przez administratora)

Stawa
@maciek polak od urodzenia 45

Ja też zostałam oszukana stabrawka@onet.pl

Ewa Wosztyl
@maciek polak od urodzenia 45

Sądząc po podaniu danych do przelewu to łatwo można ustalić dane adresowe prokuratury i urzędu skarbowego. Bardzo dobrze, że informujecie na forum o zaistniałych ekscesach. Jedyne co możecie zrobić to wysłać zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej o możliwości popełnienia przestępstwa polegającą na wyłudzeniu pieniędzy pod pretekstem opłat za kuriera. Jako dowody należy podać kopię wniesionej opłaty, i wymienić świadków, są chętni to jedna osoba pisze zawiadomienie a pozostali wystepują jako świadkowie. W Polsce Temida jest ... to do pomocy proponuję Urząd Skarbowy on napewno wnikliwie sprawdzi dochody z tego konta i podatki. Doniesienie do prokuratury wysłać nalezy listem poleconym do skarbówki może być i zwykły jak będzie podpisany jeszcze z dowodami zajmą się nim a jak zawiadomienie do prokuratuy dołączy pan to gwarantuję, że jak nie prokurator to skarbówka się tym zajmie.

marian
@Ewa Wosztyl

myślisz,, że ta pani to rzeczywiście pani? myślisz, że konta założone są na jej faktyczne dane? kolejny szczyt naiwności

Jacek

Ludzie, dlaczego najpierw nie sprawdzacie w internecie rzetelności ogłaszającej się firmy??? Jak można w ciemno przelać komuś pieniądze. Dla mnie od razu ta oferta śmierdziała (usunięte przez administratora). To jest szczyt naiwności !!!

Zostaw merytoryczną opinię o HomeWork - Warszawa

• Jak się pracuje w HomeWork?

Zobacz opinie na temat firmy HomeWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HomeWork?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HomeWork?

Kandydaci do pracy w HomeWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HomeWork
2.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • ul. Sosnowa 9
    62-303 Warszawa