Opinie o HomeWork w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HomeWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HomeWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HomeWork w Warszawa

Elwira

dalam sie oszukac,niestety. Prosze 9 kontakt. (usunięte przez administratora)

Lola

Oszustwa ja wpłaciłam pani Agacie Nowak pieniądze na konto i do tej pory nie mam paczki ani nie odpisuje na emeila a to już dwa miesiące jest by się wstydziła oszukiwać ludzi.

Jokasta

(usunięte przez administratora) i nic wiecej nie moge powiedzieć... również jestem (usunięte przez administratora)przez osobe która publikuje oferte pracy a nic sobie z tego nie robi...

Zeus

Podaje do siebie mail,jako Oszukany humi9@wp.pl Zróbmy wreszcie Zbiorowy Pozew przeciwko Oszustom,to jest tylko 12,50 ale jak wpłaci tylko 100 osób to tacy oczyści mają nic nie robiąc 1250zł Gdyby Admin chciał ten wpis usunąć to zrobiłem pinscreen !!!!

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Zeus

(usunięte przez administratora) I NACIĄGACZE !!!!!!!!!!!!!!!!

Zeus

Wpłaciłem 12,50 i nic z tego nie wynikło.Zostałem oszukany . Chętnie dołączę się do grupy składającej Zbiorowy Pozew.

bepowere9@gmail.com

nie dostałem przesyłki ani zwrotu pieniędzy za kuriera Moje sugestie dla HomeWork: ani paczki ani kasy

Kotek

(usunięte przez administratora),qrcze zrobiłam przelew i dopiero poszukałam. (usunięte przez administratora) niby 12,50 a uzbiera sią całkiem niezła suma. Podaję mail monika.kotek@adres.pl

edzia

Dołączam się do tematu , wpłaciłam pieniądze , mam potwierdzenie , nr konta końcówka 0001 , mój email ; edyta.szlapak@wp.pl , 29.11 . 2018 rok. Osoba ta wystawia swoje ogłoszenia na portalu Pracuj pl.

Paula

Tak samo zostałam (usunięte przez administratora)tel.693522000

t

Moje sugestie dla HomeWork: rt

Karola

Witam.Widzę że ja tez dałam się nabrać. karolina.hofman@onet.pl

Sharaldin

Ja również natknęłam się na tę "ofertę pracy" (a może raczej na ofertę szybkiego wykiwania). 67 groszy za skręcenie jednego długopisu? Jakby się ktoś bardzo postarał, to przecież może kilka tysięcy wyciągać na rękę, siedząc tylko na fotelu, przed telewizorem. To już zupełny absurd, wręcz abstrakcyja. Napisałam do Pana Marka S., który rzekomo prowadzi ten interes z zapytaniem o umowę, czym się miałaby różnic praca bez niej i praca z nią. Nie dostałam odpowiedzi. Z ciekawości więc zaczęłam szukać w internecie opinii i tak się tutaj znalazłam. Adres "firmy" HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa Nr konta. 49 (...) 8140 6991 Nie nabierzcie się, zawsze sprawdzajcie wiarygodność firmy.

fckhomework

Jest ktoś z Warszawy i był wgl pod tym adresem? czy taka ulica nie istnieje?

Ck

Witam wszystkich oszukanych jeśli chcecie aby sprawa została zgłoszona na policję i oszustka w końcu przestała naciągać ludzi bardzo proszę pisać na mój adres e-mail ja się wszystkim zajmę... cZłowiek potrzebuje pieniędzy a oni tak bezczelnie nas wsZystkich potraktowali... arizonek1991ck@gmail.com

Prawiesiewrobilam
@Ck

Witam. Ja dzisiaj wlasnie dostalan od tej pani maila i nie odpowiedziala mi na moje pytania tylko odrazu chce pieniadze. Koncowka konta 0001 na ktore chciala pieniadze

mewa

Już dużo wcześniej bo ja w 2016 zostałam oszukana czy policja naprawdę nic nie może z tym zrobić? Jak tak można!

Ck

Zglosmy sprawę na policję mój adres e mail arizonek1991ck@gmail.com

Luki

Ja takze zostalem oszukany. Mail: lgorecki4@wp.pl

Beata_a

Witam, szukałam opcji chałupnictwa i natknęłam się na maila Pani Agaty Nowak. Poprosiłam o więcej szczegółów, w odpowiedzi dostałam oczywiście komplet informacji z zarobkami oraz numerem konta do przelewu za przesyłkę kurierską. Dobrze, że poszukałam informacji o tej firmie, bo nacięłabym się tak samo jak Państwo. Niestety z tego wynika, że dalej oszukują i nikt ich nie może powstrzymać. Życzę Państwu powodzenia Pozdrawiam, Beata

Natalia S.

Witam. 10.10.2018 wysłałam przelew na kwotę 12.50. Wysłałam do nich kilka wiadomości e-mail. Jedyna odpowiedz jaką dostałam od pani Agaty Nowak (agatanowak858@gmail.com) to była wtedy, gdy zapytałam się o pracę czy nadal jest aktualna, zaś gdy zaczelam wysylac wiadomosci odnosnie mojej paczki to niestety do tej pory nie mam żadnego odzewu na temat tej pracy. Niby 12.50 to mała kwota, ale jakby taka kwotę wysłało 100 osób to już jest jakiś pieniądz.. mimo wszystko dla mnie to (usunięte przez administratora) mogliby się chociaż odezwać i napisać jakieś usprawiedliwienie, że np. są problemy na magazynie, albo czekają na towar.. cokolwiek. Napisałam do nich,że jeżeli paczka do mnie nie trafi do końca tego tygodnia to sprawę zgłaszam do odpowiednich jednostek, bo tak nie może być, żeby wstawiać fikcyjne ogłoszenia.

Izabela
@Natalia S.

Podobnie jak u mnie również brak odzewu

Obcy

(usunięte przez administratora) zero kontaktu odzewu pieniądze przelane i nic

Zostaw merytoryczną opinię o HomeWork - Warszawa

• Jak się pracuje w HomeWork?

Zobacz opinie na temat firmy HomeWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HomeWork?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HomeWork?

Kandydaci do pracy w HomeWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HomeWork
2.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • ul. Sosnowa 9
    62-303 Warszawa