Opinie o HomeWork w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HomeWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HomeWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HomeWork w Warszawa

Admin

I ja dałem się nabrać myślałem że w ten sposób poreperuje swój skąpy budżet a wolałem jakiemuś biednemu kopić za to obiad. Że tacy (usunięte przez administratora) Boga się nie boją.

Aga
@Admin

Witam również zostałam (usunięte przez administratora)wpłaciłem 12,50 za kuriera na konto 691460...i do tej pory nie ma ani kuriera ani zwrotu gotówki i popieram wasze decyzję ..

Oszukana

Podpisuje się pod pozwem zbiorowym też zostałam oszukana mój mail nkasia.ruchala@interia.pl. Nie

Paula
@Oszukana

Dzień dobry właśnie ta pani dała mi dane do przelewu ale byłam sprytniejsza i najpierw przeczytałam opinie na temat tej pani.Czy ktoś z was ma jakieś namiary na pracę chalupnicza bez oszustwa???z góry dziękuję

Aa

Przykre to jest ja też zostałam (usunięte przez administratora)! Musimy coś z tym zrobić!!

Niepolecam

(usunięte przez administratora) proszą o wpłacanie na kuriera 12.50 kurier sie nie pojawił.Zostałam kolejną naiwną a oni nadaj (usunięte przez administratora) wszystkich bez zadnej kary.Nie polecam (usunięte przez administratora)czytajcie opinie w necie na temat danej fitmy nie dajcie sie (usunięte przez administratora)

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Kamilka88

Witam, ja na szczęście nie wpłaciłam, ale jest nas wiele, i dalej ludzi nabierają. Jeśli ktoś będzie chciał to zgłosić, to ja również chętnie się dopiszę.

Grzesiek

Ja również zrobiłam tydzień temu wpłatę dopiero teraz weszłam na tą stronę człowiek pragnie podjąć pracę a tu ludzi oszukują

mądra polka po szkodzie

Ja też wpłaciłam za nim sprawdziłam ta firmę i oczywiście kontakt się urwał... :( Od tygodnia co dwa dni piszę wiadomości z prośbą o kontakt i nic...

Wlasnie z Pania Agata mam stycznosc... chyba nie wysle tyvh pieniedzy

kasia

Dobrze,że tu weszłam bo miałam zrobić przelew,byłabym nastepną naiwną

Ala

Kto kryje tą firmę? Jeśli były zgłoszenia na policję lub do prokuratury to ta oszukańcza działalność powinna się skończyć, a ja ciągle widzę ogłoszenia w serwisie. Admin nie czyta opinii?

Ala

Ciekawe na ile babsko wycięło już rodaków. Za Amber gold się wzięli a za nią nie mogą...

Czy naprawdę nikt nimi nie może się zająć przecież oni oszukują ludzi od dawien dawna. Człowiek by ukradł batonik w sklepie to znając życie poszedł by za to siedzieć a tu proszę jawne oszustwo i nadal jak widać działają bo się wciąż ogłaszają i świetnie się mają.

Patio

Również zostałam oszukana mój email p.prusakiewicz35@gmail.com ABY ZACZAC PRACE: Wymagane jest wcześniejsze dokonanie jednorazowej opłaty za pierwszą przesyłkę kurierską w kwocie 12,50zł. Kwotę należy przelać na nasze konto przelewem internetowym, z konta na konto, w dowolnym banku, w punktach wpłat (np żabka), na poczcie. Prosze wyslac na nasz e-mail: agatanowak858@gmail.com - swoj adres do wysylki , imie i nazwisko, adres mailowy, nr telefonu, ktory pakiet wyslac i czy ma byc umowa czy bez umowy.Prosze dolaczyc w zalaczniku skan dokonanej wplaty 12,50zl. Wysyłamy kuriera z materiałami do pracy w ciągu 4 dni roboczych. Podaje nr konta do wplaty 12,50zl: HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 62 1470 0002 2208 6498 3000 0001 tytul przelewu: "oplata kurierska" W ciągu 4 dni otrzymają państwo zamówiony towar i umowę. Po złożeniu partii prosimy wysłać do nas maila, wyslemy kuriera po odbior, wyplaci on tez od razu gotowke za pracę.Nie ma żadnych kar ani innych sankcji, nie ma ukrytych kosztów. Można w każdej chwili zrezygnować bez żadnych kosztów. Zapraszamy z osoby terenu całej Polski.

Również dałam się nabrać

Ja również wpłaciłam dziś kwotę 12,50 zanim przeczytałam opinie na temat tej rzekomo firmy i przeżyłam szok. Ale całe szczęście dla mnie nie było za późno na to aby anulować przelew w moim banku. Również poinformowałam swój bank,że pod tym numerem konta kryje się oszust i bank ma weryfikować przelewy które rzekomo należy do oszustki Agaty Nowak podaję jego numer 35 2490 1044 0000 4200 5078 0840 Nie dajcie się nabrać czytajcie najpierw opinie na temat firmy lub osoby zanim coś komuś wpłacicie za darmo.

Mala

Mnie też oszukala. Nie pomyślałam żeby najpierw sprawdzić opinie. Też jej wpłaciłam 12.5. Jak by co mój email lidka0@onet.pl

MartaKa

Dobrze że tutaj weszłam sprawdzić opinie. Już byłam zalogowana na stronie banku i miałam zrobić przelew ale coś mnie tkneło żeby sprawdzić opinie. Nie wiem jak można bezkarnie tyle czasu ludzi oszukiwać.

beata

Mnie też oszukano. Zrobiłam przelew 28.12.2018. Czy ktoś był na ul. Szubińska 4 Warszawa ? Ciekawe co tam się znajduje. Wybiorę się tam jutro i dam znać

Greg85

Witam tez zostałem oszukany czy ktoś coś z tym zaczoł robić proszę o wiadomosć grzegorz.d1985@interia.pl

Zośka

Ja wlansie wysłałam pieniądze...

marlena_wierzbicka@op.pl

Dobrze że sprawdziłem opinie na temat tej firmy i też pewnie jak reszta bym był oszukany więc nic nie wplacalem

Zostaw merytoryczną opinię o HomeWork - Warszawa

• Jak się pracuje w HomeWork?

Zobacz opinie na temat firmy HomeWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HomeWork?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HomeWork?

Kandydaci do pracy w HomeWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HomeWork
2.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • ul. Sosnowa 9
    62-303 Warszawa