Fader Development Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Fader Development Sp. z o.o.

Bolo

wiecie co sami sobie jesteście winni przecież od paru lat wpisy na temat tego barana BADORY i niedorozwoja KONDZIA są takie same, tam jest stały skład z (usunięte przez administratora) i koniec bartuś alkocholik jego super tata sklerotyk oraz ten (usunięte przez administratora) krzysiu co ma nogi na beczce prostowane i koniec!!!!!! a reszta jest po to aby te ciołki mogły swobodnie żyć i bujać się na waszej krzywdzie tam się nigdy nic nie zmieni do puki będziecie się nabierać . Ktoś powie przecież tam pracują inne osoby nie tylko klan z (usunięte przez administratora) , owszem ale to są osoby w większości na zakręcie które po prostu nie mają wyjścia albo nie wiedzą że gdzieś indziej też jest praca i to niezła . a cha ? bym zapomniał co tam słychać Halinko pokrako ty jedna

Tiger
@Bolo 02.11.2017 16:52

Stały sklad ale zaje***ty kolega pisze uzala się nad sobą bo jest paprok i pewnie siedzi w domu i patrzy przez okno co tu dzisiaj zrobić, bo jak pójdzie do pracy to czego się nie ruszy to spierd**i. Jak się nie ma pojęcia to właśnie tu jest przykład na koledze i się siedzi w domu.:)

były pracownik

Panowie poco te przepychanki na słowa kto pracował to wie że cwaniakiem jest Badora ale to że potrąca to trzeba zawdzięczać Badorego psu który się ukrywa za jego plecami wiecie o kim mowa kierownik w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wielki kondzio wiesniak z Olsztyna.Najwiekszy kasanowa przezywany przez Belgów a zawdzięcza swoimi zdolnościami jakie miały miejsce jak można po tem spojrzyć w oczy bliskiej osoby

Pracujący

Znów poszukują frajerów do pracy w luxemburgu,nie dajcie się namówić na super pracę??????!!!!!! Tragedia,tragedia zero profesjonalizmu totalne dno.i pieniądze słabe chyba że 1000 euro cię zadawala.Porazka uważajcie na ta firmę.

Pracujący

Tragedia tragedia,obiecują kokosy a lipa jak nic i klan z Częstochowy....Szkoda gadać omijać szerokim łukiem,oszukują na czym się da.A ta pani z biura to niezła kretaczka,kłamie w żywe oczy..Nie polecam.....

ja1234

Nie polecam wyjazdu z tej firmy do pracy w Luksemburgu.Pani Marzena przedstawia wszystko w pieknych barwach,zakwatererowanie na niskim poziomie.Praca zadnej organizacji w niemilej atomsferze.Szkoda poniesionych kosztów.

Buhaha

Zwiezle krótko i na temat! Brawo ty :-)

bolo

Te pracownik co ty pier- sz przecież każdy wie że pod pracownika podszywa się BADORA albo ta pierdoła pani HALINKA !!!!!! Wy jeszcze Jesteście na rynku pracy ? ?????? Niemożliwe bo z tego co słyszałem to strasznie popłyneliście na lisażu i że w LUKSEMBURGU to roboty nie dostaniecie A już na pewno nie dostaniecie roboty u Tomasa Pirona . To jest po prostu żałosne jak będziecie ludzi OKRADAĆ to będzie jeszcze gorzej . PA , PA BADORA ZŁODZIEJU

Prac

Bolo aktywny bez roboty.więcej ludzi pracuje od dawna a od jakiegoś czasu fachowcy-stolarze ktorzy myślą że wszystko potrafią .Każden super pracownik a jak ma robic to nie wie jak wiertarkę włonczyć.Kierownik tzryma ludzi krutko ale wymaga ,maja poślizgi w płaceniu i to załamka -czekanie na kasę nie bawi. ale w końcu wypłacają.Pewnie tym po których trzeba poprawiac toi nie-cholera wi.Ogólnie bezchołowie.Ale znam gorsze firmy.

bolo

jak pojedziesz to konrad BEND ci wszystko wytłumaczy a po resztą nie czytałeś opisu wyżej gość który to pisał opisał wszystko ze szczegółami ja też się pod tym podpisuję

,'&#&

Jakie sa prace i w jakim miescie?

Lukasz

Po ile godzin sie pracuje?

Buhaha
@Lukasz 01.01.2017 13:30
Po ile godzin sie pracuje?

Od 7 do 17 wyjazd z kwatery 5,45 przyjazd 19

ja

UWAGA!!!!!W TEJ FIRMIE NIE LICZĄ SIĘ UMIEJĘTNOŚCI TYLKO KTO DOBRZE WŁAZI DO DUPY KIEROWNIKOWI K.........I PRZED WYJAZDEM OBIECUJĄ PREMIĘ A I TAK NIE WYPŁACĄ ZAWSZE ZNAJDĄ JAKIŚ PRETEKST DO ZABRANIA JEJ . SZCZERZE ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!

Lukasz
@ja 25.12.2016 15:50

Ludzie jaka jest prawda o tej firmie piszcie co wiecie

Hahahhahaha
@Lukasz 30.12.2016 21:53
Ludzie jaka jest prawda o tej firmie piszcie co wiecie

Jak będziesz zdecydowany jechać to wez ze sobą komplet nazedzi , jakies oswietlenie, duzo tabletek uspokajających. Nie popełniaj zadnych błędów .Rób szybko i doskonale ,(twoje błędy na 100% wyjdą w przyszłości i będziesz za nie odpowiadał finansowo. Nie gadaj z ludzmi bo wszyscy są tak zesrani ze im premię przecie nie bagatelna zabiorą że i tak Ci nikt nic nie powie. Może Ci się uda 6600 w miesiąc zarobić . Ale wez pod uwage ze roboty są po terminach a rzesza ludzi robiąca wcześniej czasami nie miała styczności z budowlanką co i widać po efektach ich pracy .Poprawek co nie miara a, główny wykonawca miłością do firmy nie pała. Jak masz nóż na gardle i potrafisz robić robotę szybko i solidnie możesz popróbować tego miodka.

bolo

Ludzie nie dajcie się nabrać . Zwróćcie uwagę na zawieranie umowy BO obiecywane 6000 tys. jak się póżniej okaże to 4000 tys złotych , a nie daj Boże żeby wam się noga powinęła bo tak was BADORA obliczy że was braknie odradzam zawieranie jakichkolwiek umów z tą pseudo firmą

Braniak
@bolo 26.11.2016 18:50

Bolo,Ty żyjesz ,jeszcze sieś nie zapił?Ano jedźta do Niemców i tam was koncertowo okradną.Rotacja jest bo lebry i pijusy przyjeżdżają .miodu nie ma ale jak dynksiarz zabiera głos to już przesada.a gdzie z osiem osób pracuje cały czas i jakoś im nie jest żle ale jak pijak i pseudo fachowiec z butlą za pasem przyjedzie to najwiecej ma do powiedzenia.Żenada

bolec

pracowalem tam 5 tygodni pierwsze 3 dni zapowiadaly sie nawet zachecajaco pozniej bylo tylko gorzej kwestia finansowa jak kazdy wie jest jest dramatyczna tak urywaja pieniadze za niby jakas nauke pracy i inne ich wymysły opoznienia wyplat sa i to spore i nikogo to nie obchodzi...radz se sam roboty maja tylko szkoda ze ludzi nie maja jak nie placa to nie maja nie ma co tu sie dziwic badora to jeden wielki oszust i buc jakiego nie ma....co do ekipy to ze 3 osoby sa wporzadku a reszta patrzy jak cie pod.er..olic... a kierownik musi miec duza du..pe bo prawie wszyscy tam w nia wchodza pier...olne lizusy... odradzam jaka kolwiek wspolprace z ta firma i tym bucem badora....

bolec

dramat

panie badora żeby pan wiedział , że takie zachowanie może odbić się czkawką

roger
@bolo 31.10.2016 17:44
panie badora żeby pan wiedział , że takie zachowanie może odbić się czkawką

Bolo napisz do mnie na majla i daj nr tel do siebie bo mam parę pytań odnosnie firmy a widzę że jesteś w temacie. desekrator@op.pl

bolo

co można powiedzieć o firmie w której tylko 3 osoby pracują od trzech lat a reszta miesiąc dwa góra trzy ito jeszcze okradzeni

firma cud

Gość

Kolego Lecho, Stawka większa od czego? od polskiej stawki? oczywiście, ale pracujesz za granicą, więc to nie jest wysoka stawka. Biorąc pod uwagę że obcinają z wypłaty pod byle pretekstem regularnie. Więc po co pracować w tej firmie za granicą, jak podobną wypłatę zarobisz będąc w Polsce, siedząc w domu.

Robert

Odradzam, zapewne większość pochlebnych opinii jest od pracodawcy. Czy wy umiecie dodać swoją opinie a nie komentować czyjś wpis??

Góral

do tego jak ktoś ma komornika to firma za niego nie zapłaci ,muszą zabrac z pensji.Są opóźnienia to prawda,ale 1500pln to zabrane masz za wódę lub długi,więc nie pier...ziomuś tyla flacha odstaw.

Tyl

Pijak-każdy wie o kogo idzie

Koleś

Kolego, 500 pln i 1000 pln ci zabrali to pewnie zapiłeś i do roboty nie chodziłeś ? Z niczego, to się nie bierze. Mniej pij to będziesz lepiej zarabiał.

Problemy z kasą. na umowie co innego, a płacą mnie. Wymyślają jakieś dziwne bzdury(nieprawdziwe aby za coś obciąć. Co miesiąc z 500pln, 1000pln. Szef idiota, żeby mu sie kiedyś nie nazbierało. Doadtkowo cały czas opóźnienia. Co kogoś obchodzi że główny wykonawca nie płaci. Umowa jest z Faderem. A jak Fader niewypłacalny dla pracowników to niech firme zamknie. Odradzam współprace.

@pracownik 02.10.2016 17:31

Zwolnij się jak taka tragedia.Na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam siedzisz?

G.

Chłopie ,jakiej Belgii?!Co Ty piszesz? jaka agencja?Jacy znajomi z okolic,chyba ,że Białystok lub Płock to dla ciebie okolica częstochowy?ch,cha.Ja nie mówię ,że jest super,ale piszesz nieprawdę.Nagorzej że ci co pier...pracę na elewacji -pseudospece najwięcej biorą.To niesprawiedliwe.ale tera są inne problemy-chlanie jak zawsze ,wszędzie .Polaczek to ten pijus który chce zarabiać po 10 kawałków.

Rafał Plich

Taa Jura , Tobie pewnie płaca 2 tys euro i diety i masz sam pokój z łazienką i pracujesz 8 godzin , oczywi ście weekendy wolne,a nie- organizują tam wam weekendy-wycieczki, grile, imprezki,dziewczynki.No..nie każden tak trafia jak Ty Jura.He, he... Ja w tej firmie nie pracowałem i nic o niej nie wiem ,ale jak czytam niektóre wypowiedzi to jak dzieci , co za granicą nie robiły.

Tylor

Mariusz jaki tydzień za tygodniem? Tyś chyba nie pracował i nikt nie pracowałnby jak tyle miał by na kasiurę czekać.nie jest super ale pracowałem w gorszych firmach.Ty jakiś tępawy jesteś czy co.?Najgorzej jak banda baranów dochodzi do głosu.

Wader

Co Ty pier...?owszem opóźnienia mają ale zawsze infoirmują i kasa jest.Że brkuje szefa i niewiadomo kto za co ,to inna rzecz,ale pinądze wypłacają.chyba sie nudzisz koleś.

Jason

A to prawda, tacy fachowcy od elewacji..he,he

Tatar

Podobno wzieli za dużo robót; dobrych ludzi za mało i się pojechali... Gonić muszą ,to i ludzie zap...a Ale u nas też doginamy tylko blisko pod własny dach i rodzina w komplecie; Czsami to też różnie ale bliżej 60km do arbeitu niż 1000. Jeden lubi to inny woli tamto, ale Kasiora to naa Sląsku malo lepsza ,słabo płaca, ch.. wie o co chodzi. Tyle że teraz restrują i płacą od razu bo się boja ,że się ludzie spienią i czesć. Ale sześciu nie ukrece i dojechac trzeba Bliżej ale za wlasne ; Kolega co u nich dłużej robi mowił ,że jest lepiej niż kiedyś ,że obleci ale jak tam robi co ma mówić;

Stan

No,a najgorzej że super fachowcy zje..elewację ,a wzięli więcej niż ja zwykły murarz ,a pracował ja dobrze i wyadajnie.Kto dzieli tą kasą?

Pracujący

Nie jesteśmy teraz w Belgii -od roku.Są opóźnienia ,ale wiemy o tym -tak płaci firma z Lux.Nie mówię ,że jest super ,ale nie przesedzaj Mariusz

mariusz

Nierzetelny pracodawca, odradzam współprace, robią tam znajomi z okolic Częstochowy. Teraz Belgia, Luxemburg na różnych budowach, głównie ścianki gips i elewacje. Opóźnienia w wypłatach i to duże, obcinają jak chcą stawki, nikt nie wie na jakiej podstawie. Soboty zamiast płacić więcej, to płacą jeszcze mniej niż na tygodniu. Szefostwo kombinuje jak się da aby uciąć kasę. co chwile obiecują nową datę ze wypłacą i tak tydzień za tygodniem a kasy nie ma. Typowe cwaniaczki, ale niech sie nie zdziwią jak dostaną wezwanie do sądu, albo gorzej dla nich, jak się zbierze ekipa przed domem... Jeździłem przez różne agencje pracy, czasem sie takie trafiają jak ta, typowe podejście "polaczków cwaniaczków", ale do czasu.

Farmona

Ty jakiś poj..jesteś i pewnie bez roboty

German

Szukaj bezpośrednio u niemca czy tam .gdzie jesteś.Pośrednik musi swoje wziąść i zawsze w takich firmach rotacje i lewusy.Fachowiec nie wytrzymie.

Tylor

sama chołota przyjeżdża.o dociepleniach na wełnie pojęcia niema ale browar wie gdzie kupić.Mnie wku..że piszą ci ,co na robocie sie nie znają a boli ,że robię na dociepleniach 10 lat i zarabiam jak stolarz co do nas przyjechał.Ja mogę pracować i 12 godzin ale żeby było jasne ponazywane ,że tyle i tyle masz za to.A tak to ja nie wiem ile mam zarobić .wszyscy po tak samo?Najgorzej,że nie ma fachowców-tylko za takich sie mają obiboki i brudne pijaki.No i nie ma szefa tak w praktyce.Rozglondam się ale języka nie znam a o wszytkich firmach piszą tak samo.To ktoś wie ,gdzie jest spoko?

Banan z Wyszkowa

Rotacja jest wszędzie Jura.Żem w Poltrop reobił , w Interkadrze, to ludzie całymi brygadami zjeżdżali.Moj ziomal robił w tym Faderze.Tam wszystko na głowie postawione.Brygad nie mają , nikt nic nie wie.Jest jakiś kierowniczek ale też nic się dowiesz.ja nie byłem , tak mówił. A jaką firmę polecasz?Chciałbym gdzieś dłuzej posiedzieć

Piotr

Nie ma fachowców ale nie tylko w Faderze .Ja całkiem zachwycony nie jestem ale pracowałem gorzej-bo problemy z pensjami byly takie ,że nie sku..nie płacił.Ja tera robię w Niemczech,inne zasady ,do płacamy do mieszkania ale pracujemy na metry i tu nikt nokogo nie oszuka.Tyrać trzeba.Wypłata co tydzień i diety .ale jak koles wszystko policzył to wyszło na jedno co w Faderze.Tylko tu wiadomo , ile komu i za co a tam nie wiesz jaką kasę weźmiesz i nie wiesz za co.Chata była lepsza.

Jura

No to znowu problem potrzeba fachowców do dociepleń bo obecni nie spełniają oczekiwań Luksenburczyków to fachowcy z łapanki.Niema się co dziwić przy takiej rotacji o oszukiwaniu na wypłatach to dziw że jeszcze bytuje na rynku pracy Fader i jego wspaniały i szlachetny właściciel który wysysa jak pijawka kasę z kieszeni ludzi najlepiej było by pracować za michę zupy to by uśmiech z ust nie schodził.Pracować nie polecam w tej firmie .Są fajniejsze firmy które można poszukać na internecie za lepszą kasę i niema problemu z wypłatami.

Firma jest w porządku.Trzeba tyrać ale płacą .jak ktoś chce dychę nie tu ,niuech szuka firmy co cały rok płaci 8-10 tys +diety + ch...co jeszcze. Praca na promoncie ku...ciężka ale myślicieli nie wymaga.Dla mnie na dobry- Legalnie , z ZUS-ami..Każdy szuka czego innego.Szukasz stałej pracy to tam.Co do mieszkań-ludzie wyśta chtba za granicą wcześniej nie byli.np. pkoje po 6 osób w hotelu , kibel na korytarzu.Narzekają cieniasy.

kandydat

Siemka chciałbym zaczerpnąc informacji na temat warunków płacowych i warunków pracy czy cos się zmieniło od czasu tych wpisów które nie są pochlebne dla pracodawcy.Czekam na opinie osób pracujących w tej firmie.

kolega

Co do chaty zgoda,ale burdel robią też mieszkańcy,co do kasy opóźnienie było jeden raz.Trzymajmy się prawdy.Za transport nie płacą to fakt, podobną chcą a nie mają ,he,he.Nadgodzin nie ma,pracować trzeba ciężko jak wszędzie,ale normy to brygadzista ustalił ,jak widział obiboka.Cha,cha.

Zainteresowany

dzięki Kolego czyli płacą ,no mieszkanie...może będzie bez gości.Kiepsko z tym opóźnieniem w płaceniu ,ale to było jedorazowo,czy często są opóźnienia?Może masz rację -przekonam się na miejscu.Mam nadzieję ,że ekipa ok?

kolega

Na kwaterach jest różnie trudno przewidziec jakie będa warunki teraz ekipa co w styczniu wyjedzie będzie na nowej kwaterze pokoje mają byc dwu osobowe ostatnia kwatera była taka sobie ubikacja wspólna wc na 7osób natrysk plus umywalka w kazdym pokoju plus gryzonie (myszy).Jeżeli chodzi o płatnosci to ostatnio były duże opóznienie ale wypłacone.Godzin nadliczbowych niema jeżeli sie pojawiom to za Bóg zapłac.Jeżeli takie warunki ci odpowiadają to tylko jechać żeby się przekonac to trzeba jechać swiat do odwaznych nalerzy.Powodzenia.

Zainteresowany

No za wiele to sie nie dowiedziałem ,jakieś ogólniki ,wylewanie brudów.A ktoś z pracujących wypowie się?Nie wiem czy jechać,a jadą w styczniu.Ludzie , czy oni płacą? no i jak na chacie?

Obojętny

A co jest takiego smiesznego w tym ze przykład powinien isć od góry to wtedy wszyscy wobec siebie będa uciwi (wtedy nie pękniesz).Czytając twoje wpisy to sądze prezesku że się podszywasz pod inna osobe bo nie jestes wstanie wiedziec kto robi te wpisy dlawas niewygodne.odpowiadam na te pytania odnosze wrażenie że znasz odpowiedzi ale nalerzy przypomniec że wypłate płacicie w PL walucie z dużym opóznieniem kwatera taka sobie mieszkałem w lepszych warunkach bez gryzoni które były wszedzie pod wzgledem czystości wiele jest do życzenia.Zawsze bedzie wam mało to wymyslacie normy a chciałbym aby któryś z was pokazał i wykonał przez tydzien codziena norme stawianie promonty to by wam gały z wysiłku nawiesz wyszły narzuconą i wymysloną przezwas.Nowi musza się przekonac na własnej skórze bo nie karzdy uwieży.

zainteresowany

Ale wyjaśnienie -że trzeba być uczciwym , czyli oni nie są ,no ok,może nie.Ale konkret panie dobry fachowiec.Aplikowałem do tej firmy,wszędzie na stronach takich firm obrzucanie się błotem -od dobrych do złych opinii.Jedno pytanie -płacą?i drugie-czy śpi się w kontenerach po 4-6 osób w pokoiku?Odpowidz tylko na to -ale uczciwie.Mnie obchodzą tylko te dwie rzeczy.Pracy się nie boję.

Bolo

Uczciwym wobec ludzi..bo pęknę.Tak ale uczciwi powinni być i Piotr z Arturem i Adam z Krzyśkiem -imiona przypadkowe. Zawsze to idzie w dwie strony.Daj,daj,daj-wszyscy tacy sami.

Obojętny

Ja bym się nie podszywał pod Marka P.Arturze lub Piotrze ja obojętnie moge być nazwany jako Adam pasuje mi to imie.Panowie nie nadajecie się do pracy wy tylko umiecie wykorzystać naiwnośc ludzka dla was to się liczy biznes żeby być firma godna zaufania to trzeba być uciwym wobec ludzi uważam że wystarczająco wyjasniłem czemu nie jest godna wasza firma aby dobrzy fachowcy mogli pracować lepiej ją omijac

Marek

Coż...zainteresowany i obojętny...pewnie ją omijasz i niech tak pozostanie,pracuj w tych godnychpo 2000€ z dietami mieszkaniami,8 godz.pracy.Prrzy okazji :daj cynk,gdzie to jest taka firma.A jakies szczegóły w Faderze??nie jest godna zufania ,bo..?Jak to jest obojętny panie Adamie?

Zostaw opinię o Fader Development Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fader Development Sp. z o.o.