Sfinks Mirosław Jakubowski

Olsztyn

Opinie o Sfinks Mirosław Jakubowski

tomasz

Firma krzak. Trzeba uwazac. Nie placa za wykonana prace.

Darek

Takie to jest....Oj , naiwni gracze giełdowi ! Nauczcie się analizować, czytać między wierszami i z otwartymi zmysłami chłonąć co podpowiada RYNEK. Ta spółka jest fatalnie zarządzana przez kolesiów prezesa Cacka. W tej firmie zatrudniani są byli jego pracownicy, czyli bankowcy, którzy znają się na działalnosci gospodarczej i na gastronomii , jak Lenin na komputerach. Niestety to falsyfikaty. Ta spółka zjada się już trzeci rok gigantycznym aparatem administracyjnym i nonszalancją decyzji . Widzę w jej poczynaniach tylko jeden plus - potrafią negocjować z bankami....niestety i tak pogrążając swoje zadłużenie. Ktoś tu kiedyś napisał o nich "gorący kartofel" , ja bym dopowiedział - spalony z ogniska.

jan

Nie wywiazuje sie ze swoich zobowiazan z wykonawcami.

Zostaw opinię o Sfinks Mirosław Jakubowski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sfinks Mirosław Jakubowski