Opinie o STANDO w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STANDO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w STANDO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STANDO w Częstochowa

@Lukas to ile tych dyrektorów ma firma??

Lukas

Nie mogę polecić straszny bałagan zero organizacji nie wyglądało to profesjonalnie dyrektor ds transportu nie ogarnia tematu, za dużo tych dyrektorow jak na tak mala firme:)

Kierowca

Witam. Czy firma przyjmuje kierowców do pracy na podwojną obsadę? Bo taka mnie interesuje.

@Kierowca

Na chwilę obecną dostawy wykonywane są w pojedynczej obsadzie. Więcej szczegółów możemy podać podczas rozmowy.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Oferujemy umowę o pracę. Więcej szczegółów jest omawiane podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Spedytor

Rekrutacja była profesjonalna, sprawdzała umiejętności analityczne, komunikacyjne językowe i inne predyspozycje do pracy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Jaka jest umowa w firmie STANDO? Wiecie czy jako Specjalista ds. Marketingu Handlowego zatrudniają na umowę zlecenie?

Na wspomnianym stanowisku obowiązuje umowa o pracę.

Podpisałem umowę i jest tylko jedna umowa 2800 brutto, plus dodatki czyli na miesiąc ok 7 tys. na konto. Pozdrawiam

DafMan
@Nowy

potwierdzam, zarobki pomiędzy 7-8 tyś na rękę jako kierowca w systemie 2 tyg na 3 dni. z tego co mowia koledzy w systemie 2/1 mozna zarobic 6,5-7,5. Jazda bez naruszen tacho, zdarzaja sie jazdy i zaladunki w nocy.

Czy pracodawca Firma Transportowa STANDO organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stefan

Tak, pracownik ma tutaj autonomię w wyborze odpowiedniego szkolenia pod własne kompetencje.

Absolutnie nie

Stefan
@Były pr.

w moim przypadku po 3 miesiącach usłyszałem, że firma jest ze mnie zadowolona i padła propozycja,żebym sobie wybrał odpowiednie szkolenie gdzie chce(oczywiście było kilka sugestii, sam nie miałem wcześniej do czynienia z firmami szkoleniowymi). Firma zapłaciła za to wszystko i dodatkowo po odbyciu szkolenia z racji, że zwiększyłem swoje kwalifikacje to dostałem szanse na większe zarobki. Normalnie pewnie bym się tutaj nie odezwał ale tajemnicza osoba Były pr. w mojej opinii bardzo zaciemnia obraz tego co dzieje się w Stando. Oczywiście nigdy nikt wszystkim nie dogodzi, ale w tym przypadku opinia tej osoby jest dla firmy krzywdząca.

Heniek

@Magda Możesz dodać informacje o zarobkach, socjalu i umowie?

Pani D.
@Heniek

Umowę podpisujesz na dwie firmy, po 1/2 etatu każda - umowa o pracę oczywiście. Zarobki na starcie wahają się 2400 - 3000zł netto. Coś takiego jak socjal nie istnieje.

Weronika
@Pani D.

@Pani D. to ciekawe, co piszesz. Te zarobki, które podałaś, to suma z obu umów cząstkowych, czy z każdej oddzienie? Jak to się ma do obecnych średnich stawek w transporcie?

Pani D,
@Weronika

To suma z 2 umów, chociaż są pracownicy, którzy mają tylko jedną umowę i podobne zarobki

@Pani D.

Obecnie w zależności od tego na jakie stanowisko nowy pracownik będzie przyjęty, podpisywana jest jedna umowa z odpowiednią spółką. Warunki finansowe negocjowane są na odpowiednim etapie rozmów kwalifikacyjnych.

Były pr.

Kierowca-najniższa krajowa ! pauzy liczone na 9 h, najlepiej 6 x w tygodniu, wszytko na styk, robota z dnia na dzień nic do przodu niewiadomo. Dostając zlecenie już wiesz ,że spóźniony jesteś, ciągle nerwówka, kombinacje, zrzucanie winy, auta nowe bez zastrzeżeń ale cysterny już gorzej, jak pozdzierasz kolana może nówkę dostaniesz !! Każdy traktowany indywidualnie jak to u prywaciarza...

Firma transportowa

Witam z perspektywy przewoźnika nie polecam tym bardziej jak ktoś zaczyna jeździć na swoim przede wszystkim zlecenia tak po układane że wszystko na styk z czasem jeśli się spóźnisz zostaniesz obciążony. Moja przygoda trwała 2 lata temu , osobiście nie polecam , może teraz coś się zmieniło... plusem jest na tomiast niski koszt wypożyczenia cysterny. Pozdrawiam.

@Firma transportowa

Nic się nie zmieniło kolego, zdecydowanie omijać !

Maćko

Nie da się jednoznacznie ocenić tej firmy. Praca 24/7/365 Możesz mieć telefon o każdej porze dnia i nocy. Z jednej strony ekipa zgrana i współpracująca ze sobą (jest na prawdę silną stroną tej firmy), z drugiej strony jak jest jakiś duży problem to się zamiata go pod dywan albo też wrzeszczy. Nastój w danym dniu zależy od młodego. Jak jest zadowolony to wszyscy mogą sobie spokojnie pracować. Jak jest wkurwiony to bez kija nie podchodź, nie odzywaj się i najlepiej nie odchodź przez cały czas sprzed kompa. Przede wszystkim nic nie zależy od ciebie, robisz co ci powie szefostwo, bez możliwości dyskusji. Ekipa jest mała choć firma się rozrasta bardzo dynamicznie i są perspektywy w dłuższej współpracy. Jest kilka osób z ogromnym doświadczeniem, które zawsze ci pomogą i nie powiedzą ci złego słowa. Cóż z tego jednak, jeśli w każdej sprawie trzeba iść do szefa lub młodego . . . Firma sporadycznie organizuje całkiem ciekawe szkolenia (darmowe). Zarobki . . . nie są złe jak na Częstochowę. Możliwość podwyżki zależna od humoru tzn: przy dobrym humorze obu panów, jeśli zrobiłeś/aś znaczące postępy - i masz na to twarde dowody - dostaniesz ją.

Jacek

Jakieś informacje o zarobkach czy może socjalu w firmie podpowiecie?

Pewniak
@Jacek

Witam, jak wyglada praca w biurze jako spedytor lub dyspozytor? Warto iść na rozmowę? Zauważyłem brak pracowników z większym stażem prac...

@Pewniak

Rotacja jest. Ciągła presją, praca 24/7. Obarczanie winą dyspozytorów za kierowcow i traktowanie wszystkich pracowników jak (usunięte przez administratora) tak w skrócie.

Panie admin czy jeżeli prawda jest opisana to czy rzetelnie jest ją ukrywać przed innymi może przyszłymi nie daj Boże pracownikami?

Pani D.

Presja jest jak to w transporcie, praca fakt potrafi czasem wykończyć. A czy pracowników traktuje się jak śm..ci? Raczej nie, ale mogą się tak poczuć jak trafią na zły humor lub fochy "młodego".

Jaka umowa obowiązuje w Firma Transportowa STANDO podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na okres 3 miesięcy

Polecam współpracę ze Stando.

Adrian

W zdecydowanej większości przypadków polecaliście pracę w STANDO, a jak wygląda to teraz?

Basia

Firma warta współpracy!

Artur

Korzystałem z usług Stando, bardzo profesjonalne podejście, prawdziwy partner w biznesie. Polecam.

Xander141

Świetny zespół, dobra atmosfera, można działać !!!

isla

Firma godna polecenia! Cechująca się szacunkiem do pracownika oraz ugruntowaną pozycją na rynku!

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Firma Transportowa STANDO? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Luxus18

Atmosfera jest jak najbardziej bardzo dobra w zespole, a gdy pojawia się problem można liczyć na pomoc współpracowników w jego rozwiązaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o STANDO - Częstochowa

• Jak się pracuje w STANDO?

Zobacz opinie na temat firmy STANDO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANDO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STANDO?

Kandydaci do pracy w STANDO napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STANDO