Firma Transportowa STANDO

Opinie o Firma Transportowa STANDO

Gutek

Praca wyglada dobrze bo i firma ma dobre opinie. Tak mało wpisów na wątku też o tym świadczy.

driver

Witam a jak wygląda praca kierowców w Stando?

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Firma Transportowa STANDO? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Szukasz pracy?

Stando

Firma szuka przewoźników! podwykonawstwo: wynajem cystern spożywczych + zlecenia transportowe Wierzymy, że biznes to ludzie, dlatego ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jeśli interesuje Cię współpraca w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem, jesteś zainteresowany pracą w miłej atmosferze i chcesz poszerzać horyzonty - zadzwoń do nas! Jesteśmy Firmą Transportową z 20-letnim doświadczeniem ? z małej rodzinnej Firmy do Firmy mającej ponad 60 własnych cystern. Jedno pozostało niezmienne ? rodzinna atmosfera. Specjalizujemy się w transporcie płynnych artykułów spożywczych cysternami. Zapraszamy do współpracy kierowców z własnym ciągnikiem siodłowym, prawem jazdy kat. CE. Praca na terenie UE. Mile widziane doświadczenie w transporcie płynnych artykułów spożywczych. Nie masz doświadczenia, ale jesteś otwarta/y do nauki? Przeszkolimy Cię! Gwarantujemy limit kilometrów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: + 48 606 739 292

Bizi

Wynagrodzenie się zgadza, jest uczciwy system motywacyjny, fajni ludzie, można się rozwijać, firma solidnie docenia inwencje i pomysły, jedyny problem jest z urlopami no i trzeba mieć nerwy, potrafić szybko myśleć i podejmować decyzje ale chyba każda praca w logistyce tym się charakteryzuje.

Świetna firma, z dużym szacunkiem do pracownika, dobrymi zarobkami. Bardzo polecam.

Zostaw opinię o Firma Transportowa STANDO - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Transportowa STANDO