Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Banek

Jak zawsze na plus z humanusem mam wiele milych wspomnień. Jako agencja pracy są bardzo zaangażowani w dobro pracownika. Sam zarobiłem dobrą kasę i bylem dobrze traktowany a warunki pracy zapewniają lekkie dobrane pod twoje mozliwosci

Kacpi

Agencja pracy numer jeden, jak dla mnie zasluguje na renome. Dbają o pracownika i organizują naprawdę ciekawą i korzystna umowe i warunki. Zatrudnienie stabilne, zakwaterowanie zapewnione, mysle ze najwazniejsze kwestie zapewnione,polecam.

Patryk
@Kacpi

Zgodzę się jedyna taka gdzie można liczyć na wsparcie i zapewnienie wszystkich potrzebnych kwestii

Romek

Dobrze się pracowało nie ma co narzekać.

Konri

Uczciwośc to ich domena, oby tak dalej, bo coraz milej mik sie z nimi wyjezdza- juz sie wdrożyłem i bardzo polubiłem się z humanusem ! Polecam kazdemu kto chce sie wyrwac z kraju i zarobic fajne pieniadze ;)

@Konri

Racja, jeszcze nie spotkałem się z takim zaangażowaniem z ich strony.

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Bartosz

Właśnie mija pół roku odkąd pracuję z Humanusem. Agencja jedna z lepszych na rynku, myślę że uczciwość to ich domena,zawsze służą pomocą i dotrzymują słowa; przejrzysta umowa i zapewnione benefity takie jak zakwaterowanie,a wiec o nic juz nie trzeba się martwić. Super.Polecam:-)

Dużo ciekawych ofert pracy , wszystkie oferty maja dobre warunki, ogólnie z samej wspolpracy z humanusem jestem zadowolony-oby tak dalej.

bula
@Piotr

racja, co do ofert, zawsze coś ciekawego! warunki tez lekkie, nie ma co narzekac, ja tez jestem bardzo zadowolony

Damian

Dobry kontakt z agencją po wyjezdzie a troche sie zastanawialem jak to będzie. Naprawde jestem pozytywnie zaskoczony.

Jasiek

W zasadzie to agencja na 5 z plusem. Wszystko na plus,nigdy mnie nie zawiedli. Najbardziej wdzięczny jestem im za pomoc i zapewnienie zakwaterowania.

Gość.

Bardzo dobra organizacja pracy. Zawsze byłem zadowolony z warunków, które mi oferowali.

Pono

To spoko miejsce żeby się otrzaskać z pracą ale jak się odnajdziesz juz zależy od Ciebie. Tutaj nikt nikogo nie ocenia, a nowi jak są, to są szkoleni. Moim zdaniem spoko miejsce jak ktoś sie stresuje pierwszy raz jechać do pracy.

Jaco

Ile ludzi tyle opinii, wiadomo, ale mnie akurat się z Humanusem dobrze pracuje. Jestem stałym pracownikiem i nie zdarzyło mi się tu nic nieodpowiedniego. Wypłacalność, terminowość i właściwie to zawsze wywiazują się z umowy.

Orski

Agencja jest uczciwa, tyle mogę powiedziec. Nie miałem z nia nigdy problemów :-) wszystko na plus, nic na minus.

wesołek

Nie no pewnie że wszystko gra ale wiadomo że trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada. Dla mnie gitara, Humanus to dobra firma z ciekawymi ofertami. Przynajmniej wiem ze pojade i zarobie a nie wroce goły i wesoły

Rostek

Po ponad 5 próbach wyjazdów z wielona innymi agencjami, humanus okazal się faworytem. Uczciwi i zawsze słowni,dotrzymują umowy i dają ogromne możliwości zarobku:)

Humanus pomógł mi wiele razy! Wyjazdy z nimi są i zyskiem i przyjemnością:)

???

jakos pracuje od kilku lat przez humanusa i nigdy nic mi nie brakowalo a glupi nie jestem i widze co podpisuje i co dostaje

Mutek
@???

a co ty żyjesz od wczoraj na tym świecie? nie wiesz jacy są ludzie? każdy wszystko wie lepiej :D ja tam też uważam że narzekac nie ma na co, a warunki są w porządku. ale niech sobie każdy robi co uważa :)

Krol

Z humanusem jeżdżę od lat i wiele mu zawdzieczam:-) Jest dobra atmosfera i klimat zarobki duze na pewno muszę przyznać że się opłaca;)

Vas

Fajne warunki i fajni ludzie. Jedyna firma ktora powaznie traktuje ludzi ktorzy chca sie zrekrutowac do pracy.

Karol
@Vas

I to jest podejście do ludzi, a nie czarowanie póki wszystko gra, a jak już chce się konkretów, to nieee ma. Ja też jestem zadowolony z kontaktu z Humanusem i na pewno się do nich odezwę za jakiś czas jak unormuje swoje sprawy.

wesoły

na kilka firm tylko z nimi udalo mi sie normalnie skontaktowac!! skandal !! a inni to z łaska odbierali telefony..... a tutaj to prosze i oferty na maila i warunki jasno mi opisali. tak mozna zyc hehe pozdro humanus

Konik
@wesoły

A bo tak sie w wiekszosci agencje zaharowuja. Jak swiete krowy. u mnie to samo bylo, a o Humanusie to przypadkiem uslyszalem jak juz zaczalem zalamywac rece ze nigdy pracy nie znajde.

LumiTheH

Super miła współpraca tylko z Humanusem ;-) Mega wiele już przeszedłem i wiele już przeżyłem z agencjami,ale Humanusa pragnę docenić za wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH