Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Robson

w humanusie kozacko wyglądają zarobki ja jestem mega zadowolony z wyjazdów !

Bobby
@Robson

Tego nie można agencji zarzucic. Stale wysokie wynagrodzenia, dobre warunki i umowa.

Rafik

Nie od dziś wiadomo że praca za granicą przynosi bardziej owocne zyski niżeli ta w kraju a jak ma się pomoc agencji np Humanusa to już w ogóle ;)

gostek
@Rafik

tutaj cenia pracownika i potrafia uszanowac kazda prosbe oraz to co obiecali to zapewniaja :)

olimp
@Rafik

akurat przez humanusa mozna niezle zarobic to prawda

Piiiiotr
@Rafik

Nie ma co pracowac w pl jak w niemczech jakie warunki o ferują zwłaszcza Humanus ;)

Natan

Humanus fajna sprawa zwłaszcza jak ktoś nigdy nie wyjeżdzał za granicę to z tą agencją spoko niżeli na własną rękę

Woloski
@Natan

Potwierdzę bo sam miałem kryzys a odkąd zacząłem współpracę z humanusem, to wszystko się zmieniło Mega polecam tę agencję

Romek

pewna i zaufana agencja, jesli wciaz szukasz to lepiej nie trafisz !! Słowni i zapewniają dobrą solidną robotęgdzie mozna naprawde meg adobrze zarobic , a jak ktoś rodzinę ma na utrzymaniu czy kredyt do spłacenia to najlepsza opcja.

Olix
@Romek

Oj to prawda ja dzieki pracy z humanus zaoszczędziłem kasę na spłate kredytu i dzieki dlugoletnim wyjazdom udało mi się tez wyremontowac dom wiec bardzo opłacalny interes polecam

Bohdan
@Romek

Potwierdzę Twoją opinię Romku U mnie rowniez wszystko na plus jestem zadowolony z wynagrodzenia

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Marecki

Bardzo polecam! Uczciwi ludzie i czytelna umowa. Zarobki zależne od stanowiska ale bardzo polecam.

Olek

W Berlinie pracowalem jako elektromechanik -robota raczej do ciężkich nie nalezy w sumie to dla osob ktore lubią takie majsterkowanie. Ja akurat skonczylem technikum mechaniczne i pracy w polsce jakos nie moglem znalezc a jak juz cos to slabo placili. W koncu wyjechalem dzieki humanusowi i zarabiam 3x lepiej to sie ceni

MarekJastrząb

Agencja chyba ma mnóstwo zadowolonych pracowników z tego co czytam. W sumie nie ma się co dziwić, bo zapewniają naprawdę ludzkie warunki. Umowa i wszystko, co konieczne w utrzymaniu się za granicą jest zapewnione. Ze świeczką takiej agencji szukać w tych czasach!

Romek

Mnie się podoba współpraca z Humanusem. Przebiega miło i w kazdej sytuacji mogę na nich liczyć.

Patryk N

Daję ocenę 5 ponieważ bardzo podoba mi się umowa z Humanusem. Mam solidna umowe która daje mi owocne wynagrodzenie.

Romek

polecam tę agencję i doceniam za wszelkie działania i pomoc.

Ronald
@Romek

Jedna z lepszych moim zdaniem agencji tutaj przynajmniej zapewniają wszelkie koniecznosci; zakwaterowanie transport. Jestem bardzo zadowolony rzetelna i uczciwa firma

Darko

Agencja numer jeden :) Kazdy kto współpracował ten wie

Darko

Długo pracowałem za granicą - praktycznie całe lata ale zawsze na wlasną rekę a to nie to samo.. za wszystko zadbac trzeba bylo samemu a to i czasochlonne i kosztowne W końcu odkryłem humanusa i wszystko się zmienilo... oogromne zaangażowanie i stały uczciwy kontakt umowa jasna przejrzysta zakwaterowanie zapewnione

Romek G

Jestem bardzo zaszokowany jak przyjemnie może być wyjeżdzajac do pracy za granice z agencja!

Pytacz

Czy ktos pracuje w Varcie w Nordlinger przy obsludze maszyn i jak to tam wyglada

MissY
@Pytacz

Wszystko spoko dopoki tam pracowalem zadnych problemow nie bylo, warunki lekkie i robota do zrobienia poleca,

LumiTheH
@Pytacz

Dobrze jest,warunki lekkie nie ma co narzekac. W sumie to bardzo dobrze bo zarobki wysokie a standard pracy odpowieni polecam

Krol
@Pytacz

miejsce czyste i sterylne, bezpieczne i atmosfera przyjazna ogólnie rzecz biorąc bardzo duzy plus dla humanusa za organizację pracy

asdf
@LumiTheH

Witaj, możesz mi pomóc , bądź kto inny w będący w temacie i wątpliwości rozwiać? 1.Na jakim poziomie wymagany jest niemiecki jako operator maszyn? 2. Jakie maszyny są do obsługi? Wymagane jest doświadczenie i wiedza z tych maszyn? 3. Praca w systemie zmianowym? Jak konkretnie? 4. Zakwaterowanie, (wyczytałem, że pokoje 1/os.) gdzie? Gdzieś w pobliżu? W jakichś mieszkaniach wielopokojowych z rodakami czy jak? Opłacane przez pracodawcę? 5. Można na prawdę przejść na stałe do firmy czy zostaje się w agencji na dłużej? 6. Ile tak realnie się zarabia? Nadgodziny dodatkowo płatne? Ile dni urlopu? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam

asdf
@asdf

Jakby miałoby być bardziej prywatnie to proszę o odpowiedzi na e-mail :(usunięte przez administratora)

zygmunt
@Pytacz

Dobrze warunki nie sa takie ciezkie i naprawde mozna spoko kasę zarobic ! Umowa stabilna zadnych haczyków można im zaufac w 100 procentach

Pyrku
@Pytacz

Powiem tak pracujesz to masz- coś za coś. Praca wymaga, ale też daje owoce. Osobiście z humanusa jestem zadowolony.

Lol

Szkoda ze nie maja ofert pracy bez języka niemieckiego....

Miko

Pracowalem z Humanusem 5 lat temu Czy ktos moze powiedziec czy od tamtej pory nastaly jakies duze zmiany Planuję podjąć współpracę ponownie bo przyznam że byłem zadowolony

qaz

Witam, może mi ktoś odpowiedzieć na kilka pytań i rozwiać wątpliwości? 1. Trzeba mieć doświadczenie przy obsłudze maszyn by pracować w Varcie jako operator maszyn? Można się do CNC przyuczyć? 2. Jak jest z kwaterami? Opłacane przez pracodawcę czy samemu, jaki koszt? Jakie warunki? Jak daleko do firmy? Współlokatorzy? Rodacy? 3. Ile dni urlopowych przysługuje? Płatny w pełni? Ewentualne chorobowe też? Są jakieś problemy jak jest się chorym? 4. W jakim systemie się pracuje w Varcie? Zmiany? Jak konkretnie? 5. Ile można tak realnie wyciągnąć kasy jako operator maszyn? Nadgodziny można robić? 6. Można rzeczywiście umowę na stałe dostać w Varcie czy ciągle przez agencję? Z góry dzięki, pozdrawiam.

Miko

Bardzo fajna agencja Wiele perspektyw i możliwości!

Pit26

Dzień dobry. Czy są oferty pracy przy dociepleniach?mam doświadczenie (praca w Polsce, Szwajcarii,krótko w Niemczech,aktualnie w Irlandii,ale planuję pracować bliżej,j. niemiecki i angielski bardziej niż komunikatywny.

@Pit26

Witam, Proszę wysłać dokument CV na adres: arentowski@humanus-personalservice.de Pozdrawiam Humanus Personalservice

Pioner

Z Humanusem dobrze mi sie wspołpracowało długi czas. Wiele doswiadczenia można bylo nabrać a przy okazji spoko kasę zarobić. Także pragnę agencję docenic!

Waldi

Dla mnie dobre miejsce, żeby zdobyć trochę doświadczenia za granicą. Gdyby nie oni pewnie dalej gniłbym w swojej starej robocie za marne pieniądze.

@Waldi

Ja też dzięki humanusowi rozwinąłem skrzydła za granica. Jestem bardzo zadowolony!

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH