Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian w Siemianowice Śląskie

Jak w Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska (usunięte przez administratora) Krystian wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

marcin wąchała Nowy wpis

Bardzo solidna firma szef w pełni kompetentny pozdrawiam panie Krystianie

Lolek

Chopy dobra robota jest tylko wam sie robić nie chce

@Lolek

Ile realnie można zarobić przy maksymalnym zaangażowaniu w tej firmie? Chodzi mi o sytuację, gdzie jesteśmy chętni do pracy po godzinach oraz bez większych sprzeciwów wykonujemy wszystkie powierzone obowiązki. Jesteś w stanie mniej więcej napisać?

@Marcin

Już nic nie zarobisz bo zwolnił wszystkich co umowy mieli i emerytów alkoholików zostawił

...
@Lolek

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Zacznijmy od tego, że pracodawca nie traktuje nas delikatnie mówiąc poważnie... Ile razy trzeba czekać na wypłatę przed drzwiami jak pajace? Zapewne gdy jest C zimno masz gdzie się ogrzać, my nie bardzo. Gdy chcesz zjeść masz gdzie przygotować posiłek i siadasz w ciepłym pomieszczeniu przy biurku. My nie mamy nawet gdzie zjeść. Chyba, że na dworze... Pracujemy taśmowo co niesie za sobą pewne obciążenia... I najważniejsze zarabiamy zapewne połowę tego za co Ty byś nawet nie chciał z domu wyjść... Teraz pytam dobra robota jest ?

Max
@Lolek

(usunięte przez administratora)zycze Tobie zebys za jakis czas rownie zabawnie sie wypowiadal... i zostal w takiej sytuacji jak Ja dzisiaj.... w sumie My... ex pracownicy i ich rodziny...

ktos Nowy wpis
@...

jeśli chodzi o szefa i o pieniądze zawsze są jakieś problemy miesiąc w miesiąc nigdy nie było tak że jak dochodziło do wypłaty to nie było żadnych problemów zawsze były było tylko obiecywanie a jak dochodziło juz co do czego to dostałaś marne ochlapy uciekakcie os firm które ten pan prowadzi bo to nie jedna jego firma

Renata Nowy wpis
@ktos

Nie jedna? A te inne też dalej się utrzymują? Bo jeśli tak to w teorii wcale nie taki zły znak. Co do tej tutaj to nie piszesz z własnego aktualnego doświadczenia?

Mariusz

Czy nadgodziny w firmie są zawsze wypłacane ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Nitro Man

Daleko do idealu... ale idealow nie ma... , patrzac na brak 4 brygadowki, nocek, wynagrodzenia w firmach +- do 20km od Bytomia jest powiedzmy 4,1 no 4,2 ale ... Nowy Rok nowe mozliwosci.... :-) 3:-) + sem jest mozliwosc dogadania np odpracowania godziny lub rozwiazywanie konfliktow z Panem T, to ogromny plus, w innych firmach bywalo roznie... o minusach nie pisze..oby nam sie $$$ tu lub gdzie indziej ...

hupa
@Nitro Man

Karol z malarni witaj

Olgierd

Firma działa już kilkanaście lat, ma ogromne doświadczenie w branży. Do tego dobry pracodawca więc polecam.

@Olgierd

Najgorszy pracodawca pod slońcem. Ten facet nawet dziendobry nie mówi ani sie nie przywita. Ma wszystkch pracowników za powietrze Buble jakie tam produkuja powinny od razu trafic na zlom, nie do klienta. Średniowiecze.

Chop

Jeśli masz choć odrobinę ambicji. Chcesz utrzymać rodzinę i czuć się docenionym to omijaj to miejsce szerokim łukiem... Ambicja w tobie zgaśnie po pierwszym miesiącu pracy. Jeden wielki dramat... Właściciel to fantasta większy od Stanisława Lema... Nie polecam!!!!!

nicK

Chop, to nie do ciebie. Twój wpis mówi jak jest. To Do OLGIERDA

Lolek

Czy firma oferuje benefity w postaci wczasy pod gruszą, premia na święta czy kartę Multi Sport ?

Nie ma nic...

Ryszard

Pewni jesteście, ze nic dobrego nie dzieje się w firmie? Nie każda firma jest silna finansowo.

Witam, wszystkie komenatrze są prawdziwe, zakład jak za komuny wszystko praktycznie robi sie ręcznie zero technologii, szef robi z pracowników (usunięte przez administratora)wypłata po 10-tym). Nie polecam nikomu.

Bolo

Kiedy będzie zabronione przyjmowanie zasranych emerytów ,70% załogi to właśnie oni .Nie trzeba płacić za nich zusu ,gdzie więc ma pracować nie-emeryt .Taki pracodawca powinien mieć dojebane 100% więcej podatku za jednego emeryta .Nie polecam tej firmy wszyscy no prawie wszyscy pojebani emeryci to są konfidenci nie potrzebują tej pracy ale kablują jeden na drugiego aby tylko zostać w pracy.

@Bolo

Haha racjo mosz I non stop gorzała pijom. Po wyplata pierwsi mimo ze emerytury duze na koncie, i stoja jak psy pod pana budą....

BuNiOs

Nie polecam pracy u Pana Krystiana na umowę czekałem, czekałem i się nie doczekałem więc się zwolniłem a do tego umawia się z nim na daną stawkę a dostaje się mniejsza więc o swoją trzeba trochę walczyć do tego ludzie dużo emerytów którzy obrabiają (usunięte przez administratora) na koniec mniej więcej co 2 tygodnie Pan Krystian robi zebrania gdzie to jak zwykle za wolno, za mało itp. NIE POLECAM !

BIGRocco
@BuNiOs

Podpisuje się pod tym co widać czarne na białym,doświadczyłem tego samego na własnej skórze,co do stawki umowy ,powinie tym zająć się PIP oraz urząd skarbowy.

dzimimen

Dla mnie dramat.Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian?

Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jana Długosza 112
    41-947 Siemianowice Śląskie