Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian

NIP: 4980032760 REGON: 273511223

Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian

Bolo

Kiedy będzie zabronione przyjmowanie zasranych emerytów ,70% załogi to właśnie oni .Nie trzeba płacić za nich zusu ,gdzie więc ma pracować nie-emeryt .Taki pracodawca powinien mieć dojebane 100% więcej podatku za jednego emeryta .Nie polecam tej firmy wszyscy no prawie wszyscy pojebani emeryci to są konfidenci nie potrzebują tej pracy ale kablują jeden na drugiego aby tylko zostać w pracy.

Nick
@Bolo 15.11.2017 10:31

Haha racjo mosz I non stop gorzała pijom. Po wyplata pierwsi mimo ze emerytury duze na koncie, i stoja jak psy pod pana budą....

BuNiOs

Nie polecam pracy u Pana Krystiana na umowę czekałem, czekałem i się nie doczekałem więc się zwolniłem a do tego umawia się z nim na daną stawkę a dostaje się mniejsza więc o swoją trzeba trochę walczyć do tego ludzie dużo emerytów którzy obrabiają (usunięte przez administratora) na koniec mniej więcej co 2 tygodnie Pan Krystian robi zebrania gdzie to jak zwykle za wolno, za mało itp. NIE POLECAM !

BIGRocco
@BuNiOs 09.11.2018 02:27

Podpisuje się pod tym co widać czarne na białym,doświadczyłem tego samego na własnej skórze,co do stawki umowy ,powinie tym zająć się PIP oraz urząd skarbowy.

dzimimen

Dla mnie dramat.Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian - Siemianowice Śląskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Itek-Polska Opara Krystian