Opinie o Evres Cleaning Sp. z o.o. w Łódź 6 Sierpnia 74

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evres Cleaning Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Evres Cleaning Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres Cleaning Sp. z o.o. w Łódź 6 Sierpnia 74

Prezes Zarzadu

Witam, Serdecznie polecam ta Firmę świadczą u mnie usługi od ponad roku , bardzo dogodne warunki współpracy i 100% ulga na PFRON Firma sprząta w kilku naszych obiektach i zawsze na czas wywiązują się z powierzonych zadań

Batonik89 Nowy wpis
@Prezes Zarzadu

Nie polecam tej firmy,bo szanuje naszymi pieniędzmi

Mirosław Nowy wpis
@Batonik89

Hej, nie do końca zrozumiałem Twój wpis, jesteś pracownikiem czy klientem? Firma szanuje pieniędzmi? Chodziło może o "szasta"? Co masz na myśli?

Batonik89 Nowy wpis
@Prezes Zarzadu

Nie potwierdzam tej opini

Pracownik Nowy wpis

Firma trudno ocenić wypłata za miesiąc poprzedni ma być do 10 każdego miesiąca. Nigdy nie była dzisiaj 15.12.i wynagrodzenia nie ma.Tsk jest każdego miesiąca.Telefonow też nie odbierają Nawet nie wiadomo kto nalicza wynagrodzenie raz sam prezes to zdalnie totalna porażka to Evres Cleaning.

X

Nie polecam tego pracodawcy. Na początku września tego roku Nasza współpraca została zakończona, ponieważ pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia, jakim jest nieubezpieczenie pracownika. W momencie, w którym sprawa ujrzała światło dzienne, próbowano mi wmówić, że to jakaś pomyłka. ZUS poinformował mnie, że ten pracodawca ani razu mnie nie zgłosił (pracowałam 3 miesiące). Nie wspomnę o braku wynagrodzenia za miesiąc wrzesień.

Iza

Totalna porażka, wieczne spóźnianie się z wypłacaniem wynagrodzenia na czas, już nie mówiąc o tym że kwoty się nie zgadzają o wysyłaniu pasków już nie wspomnę bo żadnego nie otrzymałam. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Evres Cleaning Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
GfZ

Nie polecam do dziś nie otrzymałam zaległego wynagrodzenia. Pomimo telefonów, maili zostałam poinformowana że nie mają mi go z czego wypłacić. Ta firma to kompletna pomyłka.

Zainteresowani oraca

Czy jest to zakład pracy chronionej

Iza

Czy w sytuacji kiedy mamy epidemię firma wprowadziła jakieś nowe obostrzenia żeby zabezpieczyć pracowników?

KasiaKasiula

Pracowałam w firmie 4 lata niestety jestem po wypadku i już nie mogę pracować Miło wspominam Koordynatora Firma solidna

Kamila

Myślę żeby się zatrudnić. Może ktoś powiedzieć coś więcej? Ktoś pracuje lub pracował?

dino
@Kamila

Pracowałem i w porządku. Jasne określone warunki współpracy. Co do szczegółów to i tak przy zatrudnianiu będziesz ustalać wszystko.

Anka
@Kamila

Powiem Ci tak. Ogólnie w Polsce ludzie marudzą strasznie na każdą w sumie robotę, a mi się pracuje dobrze. Terminowe wypłaty, atmosfera ok - nie ma stresów. Jak chcesz pracować i dobre pieniądze z tego mieć to będzie Ci pasowało.

Kamila
@Anka

dino i Anka dzięki za odpowiedzi. Może coś będą mieli akurat to by było fajnie. @dino o to mi chodzi żeby były jasno określone warunki no i zgadzam się że co wywalczę przy rozmowie to moje :) @Anka - no powiem Ci że ja szukam takiej porządnej pracy, spaliłam się parę razy, ale nie marudzę, jak ktoś jest fair to i ja jestem fair, no i to co napisalas na koncu mnie napawa optymizmem bo tak, chce pracowac i miec z tego pieniadz zeby sie utrzymac. No cóż, spróbuję może się uda. Dziękuję za odpowiedzi jeszcze raz

Rado

Pracuję od początku roku i jestem zadowolony. Rozmowa konkretna i szybka, odpowiedź też błyskawiczna bo już na drugi dzień była decyzja że zatrudniają mnie, z początku trochę zagubiony byłem ale jakoś się sytuacja ogarnęła i jakoś idzie

Aktualność
Drodzy Użytkownicy Serwisu GoWork.pl!

Witamy Wszystkich na profilu firmy Evres - Cleaning Service

Na początku bardzo serdecznie dziękujemy za tyle pozytywnych komentarzy pozostawionych na naszym profilu. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które motywują nas do dalszego działania.

Od tej pory będziemy starali się aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum i informować Państwa o wszystkich zmianach zachodzących w naszym przedsiębiorstwie.

Prosimy jednak pamiętać, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie, w takich wypadkach zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem info@grupaevres.com.

Chcemy również przypomnieć, że nad poprawnym działaniem forum czuwa administrator portalu - umieszczane wpisy muszą być bowiem zgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. W innym wypadku będą usuwane.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji,

Zespół Evres - Cleaning Service
Daniel

Pracowałem w tej firmie troche czasu zawsze się spóźniaja z wypłatą nawet do 2 miesięcy(usunięte przez administratora)

Ferdek

@Migotka Może masz wiedzę czy firma potrzebuje teraz ludzi? jakieś info o zarobkach i socjalu?

Alicja
@Ferdek

Wg mnie nie problem zadzwonić i spytać :) Ja pracuję od prawie roku i też się trochę czaiłam. Jak zadzwoniłam to dostałam konkretne info co i jak :) Co do zarobków to już raczej kwestia indywidualna, warunki są naprawdę dobre.

Migotka

Z pracy jestem zadowolona. Pracuję już pół roku i nie planuje zmian bo jestem zadowolona.

Benio

Firma działa dopiero kilka lat a już dała się poznać z bardzo dobrej strony. Kto nie boi się pracy nie będzie miał powodu do narzekania.

zenobia

W internecie firma ma bardzo dobre opinie więc chyba się komuś firmy pomyliły?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Evres Cleaning Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

TadekK

Całkiem normalnie, pracować trzeba, może nie każdemu odpowiadają oferowane zarobki, ale ja nie narzekam. Terminowo jest ok. Nie boję się, że zaraz będę musiał szukać nowej roboty, lubię sprzątać.

Kuzynka

Praca jak to w firmie sprzątającej, w jednym miejscu trzeba się więcej napracować a w innym mniej bo jest czyściej. Pracodawca w porządku, płaca taka jak w innych tego typu firmach.

Hellena

Pracuję drugi miesiąc i tu gdzie ja pracuję mamy ludzi nie zawsze całkiem sprawnych, ale za to tworzących fajny zespół. Jeszcze nie pracowałam w tak fajnej grupie. Z przyjemnością chodzę do pracy. Nie wiem jak jest w innych zepołach.

Mika19

Dorabiam sobie w Evres Cleaning do stypendium. Przełożonych mam na prawdę na poziomie. Pozwalają mi pracować w dogodnych godzinach. Liczy się zrobiona robota a nie odsiadywanie godzin.

Krystyna51

W moim zespole wszystko w porządku. Pracuję wśród ludzi w podobnym wieku i o podobnym doświadczeniu. czasem roboty jest dużo, że nie do przerobienia, ale czasem można się "poobijać". Nikt nie stoi ciągle nad głową.

DzidkaA

Ja tam od wielu lat pracuję w firmach sprzątających. Różne układy służbowe i koleżeńskie widziałam. Moim zdaniem w Evres układy są bardzo dobre i z ludźmi i z pracodawcą. Nie ma co narzekać.

Janina

Dla mnie to nie jest łatwa praca ze względu na moje inwalidztwo. Jednak wiem, że mogę liczyć na pomoc mojej szefowej i dostosowane do moich rąk narzędzia pracy.To dobre miejsce dla dla niepełnosprawnych.

Anton

Jestem z Białorusi. Mieszkam w Polsce od 3 lat z małymi przerwami. Nareszcie mam pracę w której nikt mnie nie oszukuje. Zarabiam i oszczędzam dla rodziny.

Malwina

Po trzech miesiącach rozchorowałam się na pół roku. Na zwolnieniu dostawałam mniej kasy, bo takie są przepisy. Wróciłam do pracy i nikt nie robił mi wstrętów. Mam nadzieje, że z moim zdrowiem teraz będzie ok.

Pedro

Może ktoś wie czy firma potrzebuje ludzi? Jaką umowę oferują na starcie?

Zostaw merytoryczną opinię o Evres Cleaning Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Evres Cleaning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evres Cleaning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evres Cleaning Sp. z o.o.?

Evres Cleaning Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Evres Cleaning Sp. z o.o.