Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Evres Cleaning Sp. z o.o.?

Zainteresowani oraca Nowy wpis
Kandydat

Czy jest to zakład pracy chronionej

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Evres Cleaning Sp. z o.o.?

Iza Nowy wpis

Czy w sytuacji kiedy mamy epidemię firma wprowadziła jakieś nowe obostrzenia żeby zabezpieczyć pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KasiaKasiula

Pracowałam w firmie 4 lata niestety jestem po wypadku i już nie mogę pracować Miło wspominam Koordynatora Firma solidna

Kamila

Myślę żeby się zatrudnić. Może ktoś powiedzieć coś więcej? Ktoś pracuje lub pracował?

dino
@Kamila

Pracowałem i w porządku. Jasne określone warunki współpracy. Co do szczegółów to i tak przy zatrudnianiu będziesz ustalać wszystko.

Anka
@Kamila

Powiem Ci tak. Ogólnie w Polsce ludzie marudzą strasznie na każdą w sumie robotę, a mi się pracuje dobrze. Terminowe wypłaty, atmosfera ok - nie ma stresów. Jak chcesz pracować i dobre pieniądze z tego mieć to będzie Ci pasowało.

Kamila
@Anka

dino i Anka dzięki za odpowiedzi. Może coś będą mieli akurat to by było fajnie. @dino o to mi chodzi żeby były jasno określone warunki no i zgadzam się że co wywalczę przy rozmowie to moje :) @Anka - no powiem Ci że ja szukam takiej porządnej pracy, spaliłam się parę razy, ale nie marudzę, jak ktoś jest fair to i ja jestem fair, no i to co napisalas na koncu mnie napawa optymizmem bo tak, chce pracowac i miec z tego pieniadz zeby sie utrzymac. No cóż, spróbuję może się uda. Dziękuję za odpowiedzi jeszcze raz

Rado

Pracuję od początku roku i jestem zadowolony. Rozmowa konkretna i szybka, odpowiedź też błyskawiczna bo już na drugi dzień była decyzja że zatrudniają mnie, z początku trochę zagubiony byłem ale jakoś się sytuacja ogarnęła i jakoś idzie

Pracodawca

Aktualność
Drodzy Użytkownicy Serwisu GoWork.pl!

Witamy Wszystkich na profilu firmy Evres - Cleaning Service

Na początku bardzo serdecznie dziękujemy za tyle pozytywnych komentarzy pozostawionych na naszym profilu. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które motywują nas do dalszego działania.

Od tej pory będziemy starali się aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum i informować Państwa o wszystkich zmianach zachodzących w naszym przedsiębiorstwie.

Prosimy jednak pamiętać, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie, w takich wypadkach zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem info@grupaevres.com.

Chcemy również przypomnieć, że nad poprawnym działaniem forum czuwa administrator portalu - umieszczane wpisy muszą być bowiem zgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. W innym wypadku będą usuwane.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji,

Zespół Evres - Cleaning Service
Daniel

Pracowałem w tej firmie troche czasu zawsze się spóźniaja z wypłatą nawet do 2 miesięcy(usunięte przez administratora)

Ferdek

@Migotka Może masz wiedzę czy firma potrzebuje teraz ludzi? jakieś info o zarobkach i socjalu?

Alicja
@Ferdek

Wg mnie nie problem zadzwonić i spytać :) Ja pracuję od prawie roku i też się trochę czaiłam. Jak zadzwoniłam to dostałam konkretne info co i jak :) Co do zarobków to już raczej kwestia indywidualna, warunki są naprawdę dobre.

Migotka

Z pracy jestem zadowolona. Pracuję już pół roku i nie planuje zmian bo jestem zadowolona.

Benio

Firma działa dopiero kilka lat a już dała się poznać z bardzo dobrej strony. Kto nie boi się pracy nie będzie miał powodu do narzekania.

zenobia

W internecie firma ma bardzo dobre opinie więc chyba się komuś firmy pomyliły?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Evres Cleaning Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

TadekK
@Administrator

Całkiem normalnie, pracować trzeba, może nie każdemu odpowiadają oferowane zarobki, ale ja nie narzekam. Terminowo jest ok. Nie boję się, że zaraz będę musiał szukać nowej roboty, lubię sprzątać.

Kuzynka
@Administrator

Praca jak to w firmie sprzątającej, w jednym miejscu trzeba się więcej napracować a w innym mniej bo jest czyściej. Pracodawca w porządku, płaca taka jak w innych tego typu firmach.

Hellena
@Administrator

Pracuję drugi miesiąc i tu gdzie ja pracuję mamy ludzi nie zawsze całkiem sprawnych, ale za to tworzących fajny zespół. Jeszcze nie pracowałam w tak fajnej grupie. Z przyjemnością chodzę do pracy. Nie wiem jak jest w innych zepołach.

Mika19
@Administrator

Dorabiam sobie w Evres Cleaning do stypendium. Przełożonych mam na prawdę na poziomie. Pozwalają mi pracować w dogodnych godzinach. Liczy się zrobiona robota a nie odsiadywanie godzin.

Krystyna51
@Administrator

W moim zespole wszystko w porządku. Pracuję wśród ludzi w podobnym wieku i o podobnym doświadczeniu. czasem roboty jest dużo, że nie do przerobienia, ale czasem można się "poobijać". Nikt nie stoi ciągle nad głową.

DzidkaA
@Administrator

Ja tam od wielu lat pracuję w firmach sprzątających. Różne układy służbowe i koleżeńskie widziałam. Moim zdaniem w Evres układy są bardzo dobre i z ludźmi i z pracodawcą. Nie ma co narzekać.

Janina
@Administrator

Dla mnie to nie jest łatwa praca ze względu na moje inwalidztwo. Jednak wiem, że mogę liczyć na pomoc mojej szefowej i dostosowane do moich rąk narzędzia pracy.To dobre miejsce dla dla niepełnosprawnych.

Anton

Jestem z Białorusi. Mieszkam w Polsce od 3 lat z małymi przerwami. Nareszcie mam pracę w której nikt mnie nie oszukuje. Zarabiam i oszczędzam dla rodziny.

Malwina

Po trzech miesiącach rozchorowałam się na pół roku. Na zwolnieniu dostawałam mniej kasy, bo takie są przepisy. Wróciłam do pracy i nikt nie robił mi wstrętów. Mam nadzieje, że z moim zdrowiem teraz będzie ok.

Pedro

Może ktoś wie czy firma potrzebuje ludzi? Jaką umowę oferują na starcie?

Tomasz

Świetna firma, zastanawiam się jednak dlaczego od dawna nikt nie pisze?

Kasia i Ania

My pracujemy z siostrą od roku w Warszawie , szkoda że się nie znamy wszyscy tylko tu z wpisów. Życzymy wszystkim kolegom z pracy i koleżanką szczęśliwego nowego roku i do zobaczenia moze kiedyś

Aldona i spółka :)
@Kasia i Ania

hej dziewczyny My pracujemy też rodzinnie tylko w Łodzi też od ponad roku pozdrawiamy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Prezes Zarzadu

Witam, Serdecznie polecam ta Firmę świadczą u mnie usługi od ponad roku , bardzo dogodne warunki współpracy i 100% ulga na PFRON Firma sprząta w kilku naszych obiektach i zawsze na czas wywiązują się z powierzonych zadań

Zostaw merytoryczną opinię o Evres Cleaning Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Evres Cleaning Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 22 ocen.
Evres Cleaning Sp. z o.o.