Evres - Cleaning Service

Łódź

Opinie o Evres - Cleaning Service

madafaka

sprawdzajcie w PIP ŁÓDZ kto to jest emilian i jak ogłaszał upadłość nie płacac ludziom pensji ostrzegam przed tym gosciem

ktoś lepszy niż ty

ja nigdy się nie wstydziłam :) za to widzę że Ty kolego masz dużo czasu w domu i z nudów wypisujesz te pierdolety

Aslan

Jak tam na muzeum sztuki.

sdcfv

@Stefek a skąd Ty masz takie informacje na ten temat? to jest już jakaś pewna/ potwierdzona i oficjalna wiadomość czy to tylko jakieś plotki póki co? napisz bo jednak chyba ludzie to chcieliby wiedziec

Stefek

ludzie to jednak gamonie są firma nie istnieje zaknęła swoja działalnośc ale wpisy nonstop hahahahahah i mało tego rekrutują hahahahah

Anna

sprawdź nazwę firmy Evres Cleaning Servis ? to nie istniejaca już

Kaśka

Ludzie to nie czytają o co chodzi tylko piszą bzdury by po prostu pisać, a w szczególności jak jest zła opinia to bardzo chętnie się dołączą. Ludzie zacznijcie używać mózgu i czytajcie ze zrozumieniem na jaki temat piszecie i sprawdźcie czy ta firma naprawdę jeszcze istnieje, a nie wypisujecie bzdury na temat, który nie ma już racji bytu. Jak wam się nudzi w domu to znajdźcie sobie twórcze zajęcie może idzie do pracy. Tam przynajmniej na bzdury nie będzie czasu. Firma nie istnieje.

@Kaśka 08.09.2016 10:49

nooo i prawidłowy wpis

ja

hahahahahahah przecież ta firma od lat nie istnieje powtarzam NIE ISTNIEJEEEEEEEEE bo co piszecie opinie nie na temat

nela

ADAM 2016-07-18 14:39:26 podpisz się z imienia i nazwiska - skąd masz te informacje kolego ???

znajdę Cię

a mi sie wydaje że ta Firma to od dawna już nie istnieje a wy sie tu napalacie jak komornik na cudzy traktor :D

Mark

Kiedy będzie przelew w warszawie od marca brak on im wiadomości ???

nela

Adam ???? a nie masz troszeczkę inaczej kłamczuszku na imię Może sie podpiszesz

nela

Ja tam pracuje w tej firmie i nie mam problemów z wypłatami. Może wam się pracować nie chciało i szukacie winnych wszędzie tylko nie u siebie. A pni skrętarka nie wypłaca pensji to skąd ma wiedzieć. Za wszej jak coś chce to mogę się dodzwonić i przekazuje każdą informację. Więc nie wiem o co wam chodzi. Szukacie kozła ofiarnego.

ooo widzę że Pani Marta wpadła Ci w oko :P a innych kompetentnych pracowników w biurze widze nie ma bo kadry to buuu S.C. też nie halo i tylko Marta scala całą załogę

Ewelina

Małgorzata dzięki za opinie to co piszesz wydaje się byc szczere i od serca, z doświadczenia wiem że tam gdzie nie ma dobrej opinii w internecie tam praca jest do du''py ludzie bojom sie mowic prawde zwłaszcza niepelnosprawni i piekne podsomowanie " firma krzak na fundamentach pefronu " zycze ci aby udalo ci sie cos zdzialac

Piotr

kto to jest S.C. ?????

zapytanie

kto Ci to kobieto powiedział prezes ?" zwalniasz się? Czy mam cie zwolnić?"

Jolanta

zwykłe bicie pjany i nic więcej , nie pracowałyśmy razem na obiekcie i pewnie dobrze

Małgorzata

Jolanto, nie spotkaliśmy się na jednym obiekcie. Skoro nikt nie pije alkoholu to tymbardziej uważam że oskarżenia względem mojej osoby są bezpodstawne a jeśli chodzi o wypłatę, dysponuje screenami z banku, mamy 15 i do tego momentu wypłaty nie mam. Poniżej jest mój mail jeśli tak bardzo nie dowierzasz mogę wysłać.

Jolanta

Małgorzata wódki razem nie piłysmy więc na Ty raczej nie jestesmy , nie jestem pracownikiem na wysokim szczebelku ale pracownikiem dozoru więc chyba na pani wysokosci szczebelku ja mam na imie Jolanta i nie mam problemów z niczym o czym Pani pisze nikt u nas alkoholu na obiekcie nie pije i nikt nie ma problemu z pensją także suche fakty sa tu bezpodstawne

ciekawe

u nas na obiekcie też pensja przyszła 9tego w tym miesiacu co wy za brednie wypisujecie ludzie idzcie do pracy zajmijcie się kobitami swoimi a nie tu brednie wypisujecie

Pegaz

Jakos u nas na obiekcie wszyscy dostali pensje 9 lutego więc nie wiem skąd macie informacje że nie ma wypłat w terminie.

jak i co

Małgorzata pokaż mi pracowników kitórzy pija w pracy ??? czekam na nazwiska tak to każdy moze napisac

pefron

Co do pefronu, kontrolę mieli w październiku nie pamiętam którego ale coś około 17 października, dalej działają przynajmniej łódz o której mowa ale skargi niech popychaja skargi wtedy się coś ruszy

Paweł

z moich informacji też wynika że nudzi wam się w domu i bzdury wipisujecie zamiast do roboty iść

Piotr

i co Ci da to bzdurne pisnie pod jeszcze głupszym nikiem ujawnij się człowieku powiedz jak sie nazywasz i jakie to masz poślizgi w pensji albo co tam jeszcze brednie każdy idiota może wypisywać ale cywilnej odwagi nikt nie ma

pracownica

ja nie miałam ani dnia poślizgu z płatnością nie wiem kto miał to niech może napisze i przedstawi sie nam z imienia i nazwiska i na jakim obiekcie pracował lub pracuje ja też chętnie się dowiem

ktoś lepszy niż ty

znamy Cię nierobie Andrzeju w internecie każdy umie napisać hahahahahaha każdy wie jak się nazywasz człowieku widzę że nudziło Ci się w weekend majowy

BlAndrzej
@ktoś lepszy niż ty 04.05.2017 07:38

Widzę, że wstydziśż się nawet swojej tożsamości

czarnoksiężnik z krainy ozz

hahahah no fajne bzdury ludzie wypisuja jak to łatwo konkurencja wykasza swojego przeciwnika , ktos pracuje latami na firmę a frajer jakis napiszę opinie na nie i już inni się nakręcają super

pracujący

Niby gdzie nie wypłacaja pensji? Pracuje w tej firmie już 3 rok i jakoś nie zdarzylo sie zeby nie wypłacili. Kolejny atak rozgoryczonych nie***** którym cieżko jest się z domu ruszyc? Pensje płacą, nie ma z tym problemu. Jkaby było inaczej to Inspekcja już dawno by ich zamkneła.

Paweł
@pracujący 26.01.2016 12:32

tak ja mam a co chcesz ? podaj mi swój numer to Ci prześle

@Paweł 04.02.2016 21:36
tak ja mam a co chcesz ? podaj mi swój numer to Ci prześle

już mi nie potrzebny.

domin

ma ktoś numer do emiliana

domin

na dziesiątego i jeszcze niema

pracujący

Bolo,Madafaka - gdyby tak nie płacili w tej firmie to dawno juz by ich nie było bo by ich zamkneli a jakos ta firma funkcjonuje od kilku lat więc nie zmyślaj o braku wypłat w tej firmie. Sam pracuje już 2 rok i nie zdarzyło sie żeby nie było wypłaty na czas więc chyba coś ci się pomyliło. Jak chcesz oczerniac ludzi to najpierw dowiedz się n pewno a nie piszesz w cały swiat i pomawiasz. Wszystko da się sprawdzić i to czy są wypłaty terminowe czy nie, jak na razie są i nic nie słychac żeby było inaczej.

ms

Z tego co wiem to cały czas szukają bo przybywa im obiektów

Zosia

kto ma tutaj śmieciową umowę ? odpowiedż nikt

cytrynkowa

ja pracuję w tej firmie i ani razu nikt nie proponował umowy zlecenie cały czas jest umowa o pracę wskaż mi nazwiska lub obiekty kto ma zleceniówkę

Andrzej

Tak jak pisałem wcześniej, nie proponuja nawet umowy zlecenia bo im się nie opłaca względem kontroli etc tak przynajmniej mówili inni z którymi rozmawiałem. Ja pracuje na umowe o pracę więc wiem co mówie. Madafaka pytałem się w pip o tego gościa, nie było kilkuset osób jak piszesz na umwoę zlecenie więc nie gadaj głupot w cały świat.

Jola

Potwierwdzam, firma rekrutuje na bieżaco na nowe stanowiska. Dziaisj rano byłam na rozmowie z koordynatorem. Płaca taka sama jak wszędzie ale proponuja od razu umowę o prace i taka też dzisiaj podpsiałam. Na razie o zleceniówkach nic nie mówili.

Andrzej

Jakoś firma istnieje i prowadzi rekrutacje na nowe obiekty i zapewniają umowe o prace. Wiem bo byłem u nich na rozmowie rekrutacyjnej. Ktoś ma problem ze soba to niech idzie do lekarza, może jeszcze pomoże.

Andrzej

My tu piszemy o firmie Evres cleaning a nie v88 ochrona. W evres cleaning jak do tej pory wypłaca i nie ma z tym problemu. Twój komentarz "Firma INCO co za robi to na winko" świadczy tylko o twoim poziomie i nic więcej a za oczernianie firmy tobą tez się powinien ktoś zainteresować

ja

lubię hejterów którym nudzi się w domu i wypisują bzdury do roboty się nieroby weźcie

Ania

pracuję już w tej firmie długo na umowę o pracę na pełen etat a nie ja jakąś zleceniówkę panuje super atmosfera, pensja na czas , pracownicy w biurze mili zawsze pomogą jak zajdzie potrzeba wypełnić dokumenty polecam serdecznie

ines

No najlepiej wrzucić wszytko do jednego wora. To, że raz mu się nie powiodło to nie znaczy, że inne firmy tak samo doprowadza do upadłości. Naprawdę weście się do roboty, a nie szukacie dziury w całym i z nie nawieściom oczerniacie człowieka. Na pewno z nudów siedzi jeden z drugim i wypisuje te brednie. Do roboty się wziąć, albo znajdźcie bardziej twórcze zajęcie. Było minęło czas iść dalej.

ines

Ludzie najpierw dowiedzcie się prawdy,a potem dodawajcie komentarze. Po co zakładać firmę by za chwilę ją zamknąć to niema sensu. O ile wiem bo moja znajoma tam pracuje z wypłatami jest wszystko w porządku i zachęca do składania tam aplikacji więc o co chodzi? By oczernić człowieka bo chce się wymigać od pracy czy lubicie obrzucać ludzi błotem bo sprawia wam to satysfakcję? Zajmijcie się pożyteczniejszymi sprawami i dajcie żyć innym.

Jerzy

Firma wypłacalna. Środki czystości regularnie dostarczane na obiekty. Kontakt z koordynatorem na terenie Łodzi od ręki. Nie ma problemów z urlopami, trzeba tylko wcześniej zgłosić. Biuro tak samo.

dory

na każdą firmę w Polsce narzeka 90% społeczeństwa,nikomu się nie dogodzi,dlatego też uważam ,że zacznę współpracę i sama ocenię czy było warto czy też nie

Jola

Pracuję w Firmie panuje tam miła atmosfera polecam można aplikować do pracy

Prawda
@Jola 12.03.2015 08:25
Pracuję w Firmie panuje tam miła atmosfera polecam można aplikować do pracy

Nie wiem jak w innych miastach ale w warszawie omijajcie tą firmę z daleka . Prezes to oszust mówi że pieniądze zostały wysłane a nie zostały wysłanie . Kto nie wierzy niech zadzwoni to TERENIX w Warszawie do administratora obiektu w którym jest EVRES .Prawda jest szokująca.

hahahahah
@Prawda 02.04.2017 08:10

A sprawdz w jakiej firmie pracujesz i czy to jest napewno ta firma ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

paula

Osoby,które wypisują te bzdety są rozgoryczonymi pracownikami, którzy za wszelką cenę próbują oczernić prezesa bo mu się raz nie udało. To prawda, że jak komuś się coś nie uda to trzeba dokopać leżącemu zamiast mu pomóc. Taki jest nasz Polski naród na szczęście nie wszyscy tak myślą bo inaczej było by bardzo kiepsko z nami. Firma dobrze prosperuje i wszystko jest zgodne z prawem choć niektórzy będą twierdzić inaczej. Jak się nie chce pracować to takie są skutki. A później zakładają fora i oczerniają człowieka by za wszelką cenę wgnieść go w glebę. Wszystko jest w porządku. A hejterzy niech najpierw pomyślą zanim coś napiszą bo kiedyś obróci się to przeciwko nim. Trochę oleju w głowie,a nie wypisywać bzdury. Jak wam się nudzi to sobie znajdzie twórcze zajęcie, albo do roboty się weźcie .

aldi

Ewidentnie widać, że jedna osoba, która bardzo nie lubi pana prezesa się wypowiada na ten temat i szkaluje go przed przyszłymi pracownikami. Może nie na pan całej prawdy i nie jest tak źle w tej firmie. Słyszałem,że wynagrodzenia są płacone w terminie więc nie rozumiem całej tej spawy. Ktoś ma problem z panem prezesem i próbuje zniszczyć człowieka, a może akurat facet miał pecha i na niego trafiło? Zamiast szkalować może po prostu trochę ludzkiej życzliwości i wiary w drugiego człowieka. Zamiast go zrozumieć gnoicie, a co by było gdybyście wy byli pracodawcą i nie mieli innego wyjścia? Trochę zrozumienia i wiary w drugiego człowieka. Trzeba mu dać drugą szansę jak każdemu innemu.

Kasia

Te osoby, które tu piszą nic nie wiedzą, a wypowiadają się na ten temat. Wynagrodzenie jest wypłacane terminowo, a atmosfera w pracy jest dobra jedynie zamęt wprowadza osoba, która pisze te brednie w internecie wypisuje.

Marek

ilu hejterów mi Evres płaci cały czas terminowo. pewnie wyrzuceni z pracy, którzy wolą pisać i chodzić na lekarskie, niż przychodzić do pracy, a teraz wyrzucają swoje żale.

samson

Chciałbym zaryzykować w tym całym bałaganie jedna pozytywną opinie. Pracuje obecnie w firmie, nie mam problemów z wypłatą, wpisy wydają się robione ciągle przez tą samą osobę. Wiele osób, które pracowały w poprzedniej spółce pracuje nadal i czekają na wypłaty w spokoju. Proszę się dobrze zastanowić nad zamieszczonymi wpisami. Życzę mniej rozgoryczenia, a więcej rozumu.

BlAndrzej

Pamiętajcie wypowiedzenie z art 30 §1 pkt 3 w związku z art 55 §1¹ Kodeksu Pracy. Wtedy należy się 2 tygodniowe odszkodowanie.

Zostaw opinię o Evres - Cleaning Service - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Evres - Cleaning Service