Opinie o IBS Budownictwo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy IBS Budownictwo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IBS Budownictwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBS Budownictwo w Warszawa

Warunki pracy jak w (usunięte przez administratora). Stanowiska pracy jak konie przy żłobie, dosłownie. Nie polecam. Atmosfera dla nowych pracowników niesprzyjająca i miałem wrażenie, że zatrudniają nowe osoby tylko po to, żeby obdzwonić bazę. A bazy nie budujesz sobie sam. Dostajesz do obdzwonki nazwy firm i telefony i to jest zupełnie przypadkowe, nie zapiszesz sobie rekordu, ale trafia to do starych pracowników. Praca nie jest nawet dobra dla studentów, dziwię się, że ktoś chce pracować w takich warunkach. Opinie wystawiane przez pracodawcę. Jeszcze raz nie polecam.

IBS

Spotkania integracyjne oferuje firma. Zarówno na miejscu i wyjazdy w plener: kajaki, paintball, łyżwy, tratwy. Wyniki indywidualne są nagradzane zwykle dodatkowymi premiami, choć przewidziane są również nagrody rzeczowe, np. hulajnoga elektryczna, czy wyjazd do hotelu, albo jeśli ktoś woli dodatkowe dni wolne. Szukamy zarówno osób z doświadczeniem jak również rozpoczynających karierę. Najważniejsze są chęci, determinacja i otwartość na nowe wyzwania. Każdy może znaleźć tu swoje miejsce.

Pozdro z wakacji ;)

Stanowiska pracy są standardowe biorąc pod uwagę charakter tej pracy, ważne jest, żeby jak najbardziej wygłuszać rozmowy i nie przeszkadzać sąsiadowi. Żeby zbudować własną bazę trzeba ją najpierw oddzwonić - to powinni być logiczne - no chyba, że liczysz na to, że wszystko zostanie podane na srebrnej tacy. Jeżeli zdobywasz klienta to jest Twój - nie przychodzi na starych pracowników. I można zapisać / zarezerwować sobie rekord - może warto było spytać jak ? Dlaczego praca nie jest dobra nawet dla studenta ? Umowa o pracę - wszystkie świadczenia, kasa na czas, przychodzisz o 8 wychodzisz o 16 albo 15,14,13 to zależy od motywatora. zamykasz komputer i masz swoje życie. Czasem warto spojrzeć w głąb siebie i zastanowić się, że może nie praca jest problemem tylko pracownik ?

Dominika Nowy wpis
@Pozdro z wakacji ;)

To jak pracownik kończy wcześniej pracę, tak jak napisałeś, że czasem o 15, 14, czy 13, to normalnie ma płaconą pensję za 8 godzin pracy? :) Poza tym, na jakie dodatkowe świadczenia można tutaj liczyć? : )

Już po wakacjach Nowy wpis
@Dominika

Tak dokładnie ;) mamy płacone za 8 godzin pracy 5 dni w tygodniu. A nie pamiętam kiedy ostatnio przepracowaliśmy pełny tydzień - 40h. W tym tygodniu - kończymy o 15, w piątek mamy wyjście integracyjne, w niektóre piątki szefowie stawiają obiady, przynoszą nam owoce, słodycze, mamy prezenty okolicznościowe czy za grupowe i indywidualne wyniki sprzedażowe. Po okresie próbnym jest multisport. Przede wszystkim mają do nas bardzo ludzkie, przyjacielskie podejście, dzięki temu chętnie przychodzi się do pracy :)

@Już po wakacjach

O, czy te integracje organizujecie sobie na własną rękę z uwagi na zgrany zespół, czy to firma o to dba? Za te indywidualne wyniki co ciekawego oferują? Jakieś nagrody, czy premie? Jakie miałeś doświadczenie przyjmując się tutaj? Są nastawieni również na osoby zaczynające karierę, czy wypadałoby mieć już jakieś pierwsze doświadczenie za sobą?

IBS Nowy wpis

Czy w IBS Budownictwo są szkolenia zewnętrzne?

TomiZico

Ogólnie jako Firma oraz Pracodawca OK. Jestem Inżynierem współpracującym z IBS od kwietnia br. Wszystkie ustalenia przed podpisaniem umowy są realizowane, pensje na czas, harmonogramy przesyłane z odpowiednim wyprzedzeniem, układane logicznie, żeby w danym dniu objechać jak największą liczbę obiektów znajdujących się po drodze. Jednakże trzeba przyznać, iż niekiedy plany dzienne są bardzo ambitne, obejmujące nawet kilkanaście obiektów jednego dnia. Dziewczyny z administracji zapracowanie, ale miłe i sympatyczne (ciężko się na nie pogniewać, po usłyszeniu młodego pogodnego kobiecego głosu w słuchawce telefonu).

Jolka
@TomiZico

Hej, czy w takim razie skoro trzeba objeżdżać w ciągu dnia kilkanaście obiektów to oferują samochód służbowy? I harmonogram przez nich na ile wcześniej jest przesyłany na następny miesiąc? Podałbyś tak orientacyjnie ile w ciągu dnia trzeba objechać obiektów i ile czasu zajmuje ogarnięcie jednego obiektu?

@Jolka

Nie ma stałej ilości obiektów. Raz będzie to jeden obiekt innym razem kila obiektów. Każdy dzień jest inny. Nie oferujemy samochodu służbowego. Preferujemy współpracę na zasadzie B2B.

Zuźka
@Biuro

Jak wyglądają w takim razie warunki zatrudnienia na B2B? Czy nie potrzebują państwo aktualnie pracowników? Czy moze wszystkie stanowiska są już obsadzone?

Opiekun klienta

Wszystko jest super.Dobre pieniądze,fajna atmosfera.Cały maj pracowaliśmy max do 15tej a w piątki do 13tej lub krócej.Taki pracodawca jest super!

@Opiekun klienta

Jak do q5 to jeszcze pół dnia wolnego. A o której zaczynałeś pracę? Wychodziło 8 godzin czy mniej? Pensja na tym nie ucierpiała że godziny skrócone?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w IBS Budownictwo się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
R.

Bardzo wiele negatywnych opinii przez osoby które pewnie nie potrafią przyznać się że być może to one się nie sprawdziły :) Pracowałam w firmie 3 mc, niestety sprzedaż to nie moja bajka ale jeśli miałabym ocenić firmę to bardzo pozytywnie. Mega atmosfera , mega ludzie - szczególnie koordynator Beatka :) Gdyby praca była na innym stanowisku chętnie bym wróciła ( polecam się na przyszłość jeśli będzie potrzebny pracownik ????) Warunki zatrudnienia wieniec w porządku.

@R.

Czyli miałaś pomoc i wsparcie od koordynatorki ale praca w sprzedaży ci nie podeszła? A jak wyglądała? Trzeba było robić wysokie targety? Nie każdy dawał radę?

R.
@Edward

Jasne ! Miałam ogromne wsparcie od koordynatorów a głównie od Beatki, czułam się dzięki niej zaopiekowana i przede wszystkim czułam ze ona o mnie walczy i stara się bardzo mnie wesprzeć. Super przełożony , super kumpela z pracy i przyjaciółka! Sprzedaż nie jest dla każdego, do tego trzeba mieć smykałkę i to czuć. Mimo ogromnej pomocy ja tego nie czułam nie potrafiłam być namawiać klienta. Jestem osoba której jak ktoś mówię ze nie dla mnie Ok - to nie :) a sprzedaż niestety nie na tym polega. Dodatkowo to była moja pierwsza przygoda ze sprzedażą. Spróbowałam , nie żałuje ale nie podejmę więcej pracy w sprzedaży. Dla osób które pracowały już jakiś czas i wcześniej miały kontakt ze sprzedażą nie robiło problemu zrobić narzut, wiadomo może być lepszy i gorszy miesiąc ale z reguły dawali radę.

Polecam firmę IBS. Pracuje z nimi dość długo i zawsze wywiązywali się ze złożonych obietnic. Wynagrodzenie na czas, bardzo miła współpraca z Paniami z działu administracji.

Nowy Pracownik

Pracuję w firmie od niedawna- w dziale sprzedaży. Moim zdaniem wszystko na co umówiliśmy się na rozmowie kwalifikacyjnej się zgadza. Sprzedaż wymaga odporności na stres, ale myślę, że jakiś poziom stresu jest w każdej pracy. Natomiast nikt w biurze nikogo nie stresuje, każdy stara się być pomocny. Atmosfera w firmie jest w ogóle bardzo pozytywna, od dawna tak dobrze nie wstawało mi się do pracy. Razem spędzamy przerwy, organizowane są imprezy integracyjne. Dodatkowo mamy motywatory na wcześniejsze wyjścia z pracy i dodatkowe dni wolne. POLECAM!!

Lublin

Współpracuję od dwóch lat z firmą IBS. Bardzo dobre warunki dla inżynierów. Polecam

Mario89
@Lublin

To chyba masz wybitnie niskie wymagania.... kiedyś (parę lat temu) dzwonili do mnie z propozycją pracy dla nich na terenie jednego z województw ... propozycja z ich strony to 400 zł dniówki (oczywiście musiałem mieć swoją działalność)... tematów do zrobienia w ciągu dnia kilka więc dla mnie 400 zł dla nich z 3000 zł.... faktycznie biznes życia hehe

@Mario89

Jak sam powiedziałeś to było kilka lat temu. Więc od tamtej pory stawka mogła sporo pójść do góry. Opcja było tylko B2B? Nie dawali normalnych umów?

Praxownik

A ja nie polecam. Jedyna jaka prawda to to Że jak wykonasz swoją robote to wyjdziesz wcześniej a tak to reszta to bujda, żadnych pieniędzy konkretnych się tu nie zarobi. Premie owszem są do zrealizowania ale jak ktoś chce zarobić faktycznie pieniądze a nie pieniążki to niestety ale nie tu, druga sprawa to praca dla mało ambitnych i leniwych ludzi. Zwykle call center, tyle ze nie dzwonisz z garnkami do indywidualnych osób tylko głównie firm i szkół ze ściema jacy oni są Super i ze coś musza. Ogólnie bardzo drogo maja, duży narzut daja żeby zarobić niestety.. także ani fajna firma by tam pracować ani by z nimi współpracować

Xxx
@Praxownik

A czym się teraz zajmujesz skoro ta praca była dla Ciebie mało ambitna?

Pracuję w IBS
@Praxownik

Nie wiem czy w ogóle pracowałeś w naszej firmie,czy po prostu wylewasz swoje żale,bo widocznie nie masz nic ambitnego do roboty.Ja pracuję od ponad dwóch lat i wszystko jest w najlepszym porządku.Fajni ludzie,atmosfera na luzie,a jak chcesz i Ci zależy to możesz zarobić duże pieniądze.Nie jest to żadne call center,bo nie masz skryptu,nie masz rozmów wpadających.Mi pasuje na maxa!!

@Pracuję w IBS

Duże pieniądze? Piszesz o premii od sprzedanego towaru? Są jakieś limity prowizji? Ile mniej więcej można w miesiącu wypracować?

Czy IBS Budownictwo ma ściśle ustalone godziny pracy?

Biuro

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Po godzinach nie zostajemy. Często w piątki kończymy ok. godz. 13 tej.

Mikołaj
@Biuro

Ale fajnie. Widziałem też tu przychylne opinie na temat podwyżek, które nawet tak z zaskoczenia potrafią być przyznane. Nie znalazłem takiej odpowiedzi, czy osoby bez doświadczenia też są przyjmowane? Tak się składa, że szukam pierwszej pracy i opinie zachęcają. Nie wiem tylko, czy by w ogóle przyjęli?

Magda

Polecam!

Edyta Jawicka

najlepsza firma w jakiej pracowałam kiedykolwiek, pozdrawiam

Mikołaj
@Edyta Jawicka

Taka dobra kasa, czy co? Bo pisali tu widzę, że ludzie uciekają a Ty rzucasz totalnie inne światło na pracę tu. Co tu takiego dobrego? To może zaaplikuję hehe.

@Mikołaj

Fajni ludzie i dobre pieniądze, z każdym miesiącem coraz większe.Po roku mam średnio 6,5 na rękę,tylko lubię to co robię więc sprzedaż mi pasuje. Fajne jest to że każdy określa sobie sam styl pracy.Nie ma skryptu rozmów, nie ma wpadających połączeń.Jest naprawdę spoko.No i w piątki często pracujemy do 13tej albo i krócej:-)

Opiekun klienta

Firma nastawiona na pracownika.Pracuję już jakiś czas,także wiem z autopsji.Dział sprzedaży jest dla ludzi otwartych,którzy nie boją się rozmawiać z klientem.Mi bardzo pasuje,bo sprzedaję usługi obowiązkowe i większość klientów jest zainteresowana rozmową. Zarobki to podstawa plus premia uzależniona od wyników,ale można zarobić sporo powyżej średniej krajowej.Polecam,dla lubiących kontakt z klientami.

Małgorzata
@Opiekun klienta

A macie jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Fajnie ogólnie to wszystko brzmi, ale zalezy mi bardzo na rozwoju. I w ogóle to jest umowa o pracę?

Najlepszy Pracodawca. Pieniądze co roku wyższe i co najważniejsze zawsze w terminie, super zespół ludzi. Pozdrawiam

Paulina
@Paweł

I rotacja w tym zespole to jaka?

@Paulina

Ogromna ! Ludzie pracują po 3 mc lub krócej i ich wyrzucają lub sami uciekają. Rotacja daje do myślenia a w tej firmie jest naprawdę ogromna

Firma
@Paulina

Rotacja jest tylko w okresie próbnym. Jeśli ktoś nie ma chęci pracować to nikogo nie trzymamy na siłę.

Dziękujemy za opinię.

Magda

Potwierdzam!!

Paulina
@Firma

dziękuję. ktoś tu napisał, że to firma dziękuje za współpracę. tak często to się zdarza? są jakieś konkretne powody czy raczej restrykcyjnie się tu podchodzi do wyboru odpowiedniej osoby?

Przez przypadek weszłam na opinie o IBSie. Pracowałam w tej firmie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że to najlepszy Pracodawca ever!! Nie wiem,kto wypisuje te głupie i nie prawdziwe komentarze. W IBSie wszystko się zgadza.Pieniądze,super atmosfera,motywatory-prawie co tydzień w piątek kończy się prace o 13tej albo wcześniej. Mega nastawienie na pracownika.Szkoda,że to to nie moja branża,bo na pewno bym wróciła!!! Pozdrowienia dla zespołu!

@Kasia

Kasiu, Pozdrawiamy Zespół IBS

Aneta
@Paweł

A w tym roku jakie te pieniądze są? Podwyżka inflacyjna już była, czy od stycznia? Wpisy z kwotą byłyby konkretne, moim zdaniem. Kawa na ławę, w dobie inflacji.

M. Pracuje prawie 5 lat
@Aneta

W tej firmie podwyżki dostaje się właśnie właśnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz, np w pandemię wszystkim obcinali pensję a my pracownicy dostaliśmy podwyżki. W czasie polskiego ładu robili wszystko żebyśmy na tym nie stracili. Inflacja - premie, których nikt się nie spodziewa oraz paczki na każda nadążającą się okazję jak urodziny czy np Mikołajki. Co tu da konkretna kwota, jak niektórych benefitów w tej pracy nie da się policzyć;)

Inżynier Warszawa

Współpracuję z firmą od ponad 4 lat. Współpraca na najwyższym poziomie. Pieniądze zawsze na czas, wszystkie kwestie do dogadania. Po kilkunastoletniej pracy na budowie, praca przy przeglądach to miła odmiana. Dodatkowo wykonuję przeglądy efektywności energetycznej kotłów, co jest dodatkowo płatne, także na zarobki nie mogę narzekać. Pozdrowienia dla Zarządu i Dziewczyn z działu administracji

@Inżynier Warszawa

Dziękujemy! Zespół IBS

Jan
@Biuro

Co oprócz doświadczenia jest ważne i czego dotyczą pytania w czasie rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży? Chętnie też poznam szczegóły co do wynagrodzenia.

@Jan

Prosimy o przesłanie aplikacji. Pozdrawiamy Zespół IBS

Urząd Gminy Małopolska

Na wstępie dziękuję firmie IBS za wykonane usługi. Firma założyła nam książki obiektów i wyprowadziła dokumentację na prostą. Inżynier dokonujący przeglądów był fachowy i wykazał się dużą cierpliwością w stosunku do zadawanych pytań. obsługa klienta zarówno przed podpisaniem umowy jak i już po jej podpisaniu na duży plus. Pozdrawiam i polecam!! Bogusia W.

Rzetelna Opinia

Do wszystkich, którzy czytają opinie na GOWORKU Negatywne opinie pisane są w większości przez osoby z konkurencji i byłych- rozżalonych pracowników, którzy po prostu nie sprawdzili się w naszej firmie. Część prawdopodobnie pisze sam GOWORK, który proponuje nam co jakiś czas współpracę. Oto przykład: „Dzień Dobry, Zmiany na GoWork.pl dzieją się każdego dnia. Państwa firma również może zmienić swój wizerunek, a My możemy w tym pomóc! „ Wydaje nam się, że osoby, które podpisują się nickiem „hahaha” nie powinny być wiarygodne. Portal Gowork zezwala na pisanie negatywnych opinii bez żadnej kontroli i weryfikacji. Wystarczy wpisać dowolny nick aby bez problemu oczerniać przedsiębiorcę, nawet nie mając ku temu żadnych argumentów. Pozdrawiamy, Zespół IBS

Hahaha

Widzę ze firma próbuje podnieść swoje opinie i sama dodaje sobie komentarze :) brawo !

Odp.
@Hahaha

A to coś złego, że pracownicy, którzy pracują i są zadowoleni też chcą podzielić się swoimi odczuciami?

Hahahaha
@Odp.

„Motywator na dziś ; kto napisze pozytywne opinie na go work kończy pracę o 15 hahahaha”

@Hahaha

Informujemy, że zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503, z późn. zm., dalej „ustawa”), rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody stanowi czyn nieuczciwej konkurencji. Czyn nieuczciwej konkurencji zagrożony jest karą grzywny, karą ograniczenia wolności, a nawet karą pozbawienia wolności w wymiarze do dwóch lat.

Zostaw merytoryczną opinię o IBS Budownictwo - Warszawa

• Jak się pracuje w IBS Budownictwo?

Zobacz opinie na temat firmy IBS Budownictwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBS Budownictwo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 16 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBS Budownictwo
4.7/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Jordanowska 56
    52-403 Warszawa