Dan-Bud Firma Budowlana Daniel Nowak

Wrocław

Opinie o Dan-Bud Firma Budowlana Daniel Nowak

Krecik

Kurde. Sam wykonał pracę a mi za nią zapłacił i jeszcze sobie kary naliczył za brak kasku.

ogrodki dzialkowe

Firma godna polecenia.Robota wykonana w ustalonym terminie z należyta staranoscia.Ps.Panie Danielu proszę pozdrowić Darka. Magda

beza12

dobry płatnik - roboty nie było ale za 2 tydzie zapłacił .

Siwy

Polecam Pana Daniela. Kasa wypłacona chociaż jeszcze nie wiadomo co do roboty. Jestem w szoku.

docieplenia brzeg Aro

Daniel jest niesamowity robota nie skończona a on już płaci Bardzo w porządku pozytywny klimat w pracy.:). Panie Danielu czekamy na zlecenia. Polecamy!! Kasa wypłacona co do zł +Premia!!!!

Radzio

Polecam pana Daniela. Nie ma problemu z płatnościami, i co koniec miesiąca dla tych najlepszych premia.

joda

gość jest wporzo

Zostaw opinię o Dan-Bud Firma Budowlana Daniel Nowak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dan-Bud Firma Budowlana Daniel Nowak