ibs poland

Gliwice

Opinie o ibs poland

bhu

A wiadomo jaki to jest wakat? Też chciałbym znaleźć zatrudnienie bo oprócz dobrych zarobków mam jeszcze szanse tutaj na jakieś socjale w tym zakresie.

Kuboludek

IBS Poland
@Kuboludek 09.05.2016 12:18
Czy IBS Poland w Gliwicach znajduje się na Lipowej czy Jagiellońskiej (różne źródła podają różne adresy)??...

ul. Jagiellońska 4

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmie"IBS Poland" Sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o ibs poland - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ibs poland