Opinie o Hale Carlo - Producent hal w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hale Carlo - Producent hal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hale Carlo - Producent hal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hale Carlo - Producent hal w Krapkowice

Henryk Nowy wpis
Klient

Wysłane zapytanie wyceny ze strony internetowej - brak odpowiedzi. Telefon komórkowy podany na stronie - brak odpowiedzi. Sekretariat brawo podał inny nr kontaktowy. Kolejne telefony nieodebrane - brak odpowiedzi.

Stefan Nowy wpis

Same zmiany na lepsze!! Wynagrodzenie na czas, stawki coraz wyższe!

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Hale Carlo - Producent hal?

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Hale Carlo - Producent hal na część etatu?

logo firmy KIEROWCA ZAWODOWY C+E Transport Międzynarodowy
Krapkowice
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(14 opinii)
Columbus Elite S.A.
(181 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
John

Polecam - super atmosfera.

Iza

Jaka macie atmosferę w firmie ? Daje radę ?

Łuki

Fajnie , że jest możliwość zaliczki wypłaty w nagłej potrzebie. To się ceni. A jak dokładnie wygląda tu praca? Piszecie, że jest lekka, a co trzeba robić?

halecarlo.pl
@Łuki

Witam, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Projektant, Spawacz, Montażysta. Jeżeli chodzi o szczegóły pracy na podanych stanowiskach, prosimy o indywidualny kontakt. halecarlo.pl/halecarlo-kontakt sekretariat@halecarlo.pl +48 77 466 12 06

Łukasz

Polecam pracę w tej firmie bardzo ciekawa i rozmaita. Lekka i przyjemna.

Zen

Polecam firme i prace

dzeku

Pracuje w tej firmie od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolony. wyplata czasami przed czasem, fakt bylo kilka malych poslizgow ale w ktorej firmie tak sie nie dzieje w dzisiejszych czasach.... Gdy potrzebowalem zawsze moglem liczyc na niewielka pozyczke / zaliczke. Atmosfera w firmie luuzz dla osoby ktora pracuje a nie tylko chce udawac ze pracuje. najwiecej widze maja do powiedzenia mlode wilki ktore 'pracowaly' przez tydzien... i nie maja zielonego pojecia czym jest prawdziwa praca

Pracuje i jestem zadowolony - jestem ciekawy komu tak zalezy zeby tyle negatywnych wpisów robic na HC. Tam pracuje okolo 50 ludzi i sa zadowoleni. Ktos zmienia sobie nicki i pisze takie bajki. Moze byles lewusem i tylko na miotle latałes i dlatego jestes taki zły. A moze byles (usunięte przez administratora) i otrzymales nagrode kopa ? Ta wlasnie firma nie pozwala nieudacznikom dłuzej pracowac niz miesiac.

Alicja

@Robert Super, że postanowiłeś zabrać głos w dyskusji na temat pracodawcy, jakim jest firma Hale Carlo - Producent hal. Z Twojego posta jasno wynika, że warto tam aplikować. Może zatem posiadasz wiedzę odnośnie aktualnej rekrutacji? Na jaką formę umowy mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy?

Robert

Polecam prace na każdym stanowisku , praca lekka i bardzo dobrze płacą. Osoby pracowite i uczciwe otrzymują premie co miesiąc.

Alicja

@DC Bardzo dobrze, że tak uważasz. Ale może dodałbyś parę słów wyjaśnienia - pracujesz w Hale Carlo - Producent hal? @Zainteresowany @Czarek Wejdźcie na ich oficjalną stronę internetową https://halecarlo.pl/carlo-hale/carlo-praca-zatrudnimy Wynika stamtąd, iż w chwili obecnej poszukują między innymi spawacza, projektanta i ślusarza. Zdecydujecie się na aplikację? @Piter Przykro mi to słyszeć. Ale może opóźnienia w wypłacie warto zgłosić - jak myślisz?

Ryszard

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, może ktoś podpowie?

Czarek

Podpowiedzcie jak prowadzą rekrutację? Czy jest trudno ją przejść?

Zainteresowany

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Warto szukać tu pracy?

Alicja

@PPHU Jacek, to forum ma być pomocą dla osób, które przed aplikowaniem do Hale Carlo - Producent hal szukają informacji bezpośrednio od osób w tej firmie zatrudnionych. Widać, że opinie, z którymi zapoznałeś się przyczyniły się do decyzji w kwestii rozpoczęcia współpracy z Hale Carlo - Producent hal, co znaczy, że uważasz, że forum to jest rzetelnym źródłem informacji.

PPHU Jacek

Dziękuje za opinie szczególnie te ze stycznia, miałem już aplikować. Jeszcze raz dziękuje a w szczególności Zenek, Waldek, Pracownik, Leonard i inni. A może to ta sama osoba, w każdym razie dobrzy są Firma krzak, nie polecam.

Alicja

@B, dobrze, że zdecydowałeś się na wypowiedź dotyczącą tego, co dzieje się aktualnie w Hale Carlo - Producent hal. Jeżeli Twoja sytuacja z tą firmą zostanie wyjaśniona, to bardzo Cię proszę o zamieszczenie wpisu na ten temat. Może się on okazać przydatny również dla innych użytkowników, którzy również współpracowali z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Hale Carlo - Producent hal - Krapkowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hale Carlo - Producent hal?

Zobacz opinie na temat firmy Hale Carlo - Producent hal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hale Carlo - Producent hal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hale Carlo - Producent hal?

Kandydaci do pracy w Hale Carlo - Producent hal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hale Carlo - Producent hal
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Hale Carlo - Producent hal