Hale Carlo - Producent hal

Krapkowice

Opinie o Hale Carlo - Producent hal

Riki

Firma jak każda inna Pracujesz Jak będziesz walił w ...uja to wiadomo Ze będzie głośno Kasa się zgadza Godziny tez są Ok Jak chcesz to zarobisz

Krzysztof

@Marcel 21.08.2016 15:56
omijać szerokim łukiem

Dlaczego?

Ona

Widzę ze szukają zastępcę kierownika produkcji. Ciekawe ile można wyciągnąć u nich na tym stanowisku i czy są chętni zatrudnić kobietę?

Kalbach

Super firma , super zarobki, lekka praca , miła atmosfera. Tylko nie życzliwi ludzie mogą obrażać tą firmę.

ernest

Super firma nie narzekam. Pieniadze konkretne premie i oceniony przez kierownika(usunięte przez administratora)

Z

Nie polecam nikomu

zbyniu

j atu pracuje i jest zejafajnie.(usunięte przez administratora)

Szczęśliwa
@zbyniu 22.12.2013 10:32
j atu pracuje i jest zejafajnie.(usunięte przez administratora)

Ja też pracowałam przez chwilę na produkcji. Na szczęście wiosną ale słyszałam co się dzieje zimą. Warunki jak w XIX wieku. A kierownik? No coment

Oko

To polecacie tą firmę,czy nie,może ktoś na priva,bo zależy mi o opinie firmy...

Zostaw opinię o Hale Carlo - Producent hal - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hale Carlo - Producent hal