Opinie o Hale Carlo - Producent hal w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hale Carlo - Producent hal. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hale Carlo - Producent hal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hale Carlo - Producent hal w Krapkowice

Janek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie jest idealna ale nie jest źle!!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Przestrzegam!

Proponuję omijać szerokim łukiem! Zacząć należy od tego, że dział kadr to porażka! Mam wrażenie, że jest tylko po to by zapewnić właścicielowi ochronę przed ewentualnymi problemami z inspekcją pracy(usunięte przez administratora) Jedyny dokument jaki dostaniesz do ręki to kopia umowy o pracę, z klauzulami, które kodeks pracy zlikwidował w 2016 roku, bez informacji o dodatkowych warunkach zatrudnienia! Dadzą ci do podpisu jeszcze kilka dokumentów, ale ich kopii nie otrzymasz! Czas pracy na umowie nijak ma się do rzeczywistego czasu pracy! (usunięte przez administratora) Co do warunków pracy: - praca w zimnych pomieszczeniach, w zasadzie można powiedzieć, że "pod gołym niebem", ale o obowiązku zapewnienia ciepłego posiłku zapomnij! - brak sprzętu do podnoszenia dużych konstrukcji, musisz je podnieść sam, lub prosić "kolegów" o pomoc. Efekt, kręgosłup po kilku miesiącach pracy po prostu wysiada! - ubranie robocze musisz mieć swoje, o ekwiwalencie na jego pranie - oczywiście zapomnij! - zero socjalu, ale to już smutna norma u większości tego typu pracodawców. (usunięte przez administratora) Czytając pozytywne "opinie" spójrzcie na daty ich zamieszczenia, nie trudno się zorientować, że piszą je osoby, którym zależy by opinia o firmie w internecie była dobra, a nie ludzie, którzy byli tam zatrudnieni, ci bzdur o "super atmosferze i warunkach pracy" w życiu by nie napisali z prostego powodu - czegoś takiego tam nie znajdziesz! Jeśli szukasz stabilnej pracy i przyzwoitych warunków to, tak jak napisałem na początku - omijaj z daleka!

@Przestrzegam!

Ciekawe skąd wynajdujesz takie bzdury? To co w tym temacie napisałeś jest jedną wielką bujdą na resorach. Wszystkie Twoje słowa "kolego" nijak mają się do warunków, które opisujesz. Może i tak było ale kilkanaście lat temu. Ja tu pracuję już od dłuższego czasu i jakoś chwalę sobie pracę. Mam kopię wszystkich podpisanych przez mnie dokumentów, ubranie robocze, wszystkie narzędzia potrzebne do pracy. Urlop zawsze można dogadać odpowiednio z kierownikiem, tylko trzeba umieć rozmawiać. Skoro jesteś taki mądry w anonimowym opisywaniu firmy to przedstaw się z imienia i nazwiska.

Polecam !!

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kalbach

Super firma , super zarobki, lekka praca , miła atmosfera. Tylko nie życzliwi ludzie mogą obrażać tą firmę.

śmiech
@Kalbach

Hahaha zapraszam na halę na Otmęcie jaka piękna i lekka praca.

Riki

Firma jak każda inna Pracujesz Jak będziesz walił w ...uja to wiadomo Ze będzie głośno Kasa się zgadza Godziny tez są Ok Jak chcesz to zarobisz

Ona

Widzę ze szukają zastępcę kierownika produkcji. Ciekawe ile można wyciągnąć u nich na tym stanowisku i czy są chętni zatrudnić kobietę?

ernest

Super firma nie narzekam. Pieniadze konkretne premie i oceniony przez kierownika(usunięte przez administratora)

zbyniu

j atu pracuje i jest zejafajnie.(usunięte przez administratora)

Szczęśliwa
@zbyniu

Ja też pracowałam przez chwilę na produkcji. Na szczęście wiosną ale słyszałam co się dzieje zimą. Warunki jak w XIX wieku. A kierownik? No coment

Oko

To polecacie tą firmę,czy nie,może ktoś na priva,bo zależy mi o opinie firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o Hale Carlo - Producent hal - Krapkowice

• Jak się pracuje w Hale Carlo - Producent hal?

Zobacz opinie na temat firmy Hale Carlo - Producent hal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hale Carlo - Producent hal?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hale Carlo - Producent hal?

Kandydaci do pracy w Hale Carlo - Producent hal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hale Carlo - Producent hal
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Hale Carlo - Producent hal