Opinie o Hr Bpc Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hr Bpc Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hr Bpc Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hr Bpc Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Hr Bpc Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kandydatka

Ja również miałam okazję brać udział w procesie rekrutacji na stanowisko specjalista ds.rekrutacji. I niestety mam same negatywne doświadczenia. PORAŻKA. Ogłoszenie zamieszczone w sposób naprawdę atrakcyjny, w żaden sposób nie określające prawdziwego sposobu funkcjonowania firmy. W związku z tym czuje się niestety podstępnie zwerbowana na rozmowę. W trakcie rozmowy p.bardzo pokrętnie wyjaśniając charakter współpracy przedstawiła ofertę. Okazało się że niestety firma działa na zasadzie piramidy, wynagrodzenie jest procentowe w samodzielnie załatwionych zleceniach. Pani Honorata z którą miałam okazję rozmawiać jest całkiem niekompetentnym rekruterem, sprawia wrażenie jakby nigdy z rekrutacjami nie miała do czynienia. Szkoda czasu kandydatów. ODRADZAM

kandydatka2
@kandydatka

potwierdzam w 100%

Obiektywny
@kandydatka

Ha ha , piramidy ?? To zgłosiłaś od razu na Policję? Piramidy są prawnie zakazane a jeśli taką spotkałaś to masz obowiązek to zrobić ! A nie zrobiłaś? Bo nawet nie wiesz jak wygląda piramida tylko fałszywie oskarżasz? To w takim razie Ciebie podadzą za fałszywe oskarżenia. W Polsce znam tylko jedną piramidę, która funkcjonuje legalnie przez lata i nazywa się ZUS czyli Zakład Utraconych Składek :)

2400 netto /HR bemo Nowy wpis
@Obiektywny

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię panie kierowniku .I proszę nie straszyć. Skora tak napisała to widocznie coś jest na rzeczy i twój histeryczny komentarz to tylko dowodzi

Beata Nowy wpis
@2400 netto /HR bemo

Myślisz, że po trzech latach się do tego jeszcze raz odniesie? Ogólnie to ona to w 2016 pisała, to raczej do teraz już nieaktualne?

Obserwator Nowy wpis
@2400 netto /HR bemo

Co się ku!@#wa dziwisz ??? Kierownik poświęca 30 sekund na rozmowie kwalifikacyjnej (jeżeli nie jesteś kobietą ) za pensję 2400 netto !!!! to naplu.ć w twarz właścicielom , a na ich mercedesy to na pewno .TA TACZKACH was WYWIOZĄ

...AAA....

Kierownik lubi kobiety .2400 netto i inne 'atrakcje " dla kobiet .POWODZENIA

Beata
@...AAA....

Wypłata 2,4 to atrakcja, że dopisek "i inne"?xd A co wiedza na temat jego orientacji seksualnej co wnosi do pracy tutaj? Nawet gdyby był skierowany na mężczyzn to czy to by cokolwiek zmieniało?

Kamil

Witam jestem w trakcie rozważania podjęcia pracy w tej że branży .Powiedzcie na ile zmian można u Was pracować czy jest jakiś warsztat i produkcja osobno?,pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Leon

Mamy dobrego pracodawcę i przyzwoite zarobki więc polecam pracę w firmie.

Robert

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje?

dinaro
@Robert

a chcesz kogos zrekrutować, czy dac się zrekrutowac do tej firmy czy do klienta?

Czy pracodawca Hr Bpc Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

JB

nie

Ptacownik

Niestety praca w BPC, powiązanej z HR BPC pozostawia wiele do życzenia. Oszczędzanie kosztem pracowników,(usunięte przez administratora)Nie polecam

M.

Witam. Miałam przyjemność spotkać się na rozmowie kwalifikacyjnej z p. Asią Bilecką - wyszłam z firmy pod ogromnym wrażeniem. Miłe usposobienie, otwartość i umiejętność słuchania. Brak szablonowych pytań i spoglądania na zegarek. Rozmawiało mi się z nią świetnie, co też wyraziłam na koniec naszego spotkania. Życzę sobie takich rekruterów na każdej rozmowie :)

JB
@M.

Dziękuję!

Wanda

Opinie na temat firmy Hr Bpc są bardzo mieszane. Do czyjego punktu widzenia się przychylicie oceniając tę firmę? Czy od ostatniego komentarza Waszym zdaniem coś uległo poprawie? A może macie swoje spostrzeżenia, którymi chcecie się podzielić?

Kamil

POLECAM W 100% !!!!

Beti

Byłam na rozmowie w tej firmie, faktycznie rekrutacja wygląda zupełnie inaczej ale mi sie podobała ponieważ traktują kandydatów jak ludzi, rozmowa jest prowadzona w przyjaznej atmosferze. Nie czulam się jak kolejna kandydatka. Ja polecam w 100%

Klaudyna

Miałam dzisiaj przyjemność uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, miła atmosfera. Super podejście do człowieka!! Jestem pod ogromnym wrażeniem po rozmowie. Polecam naprawdę wszystkim. Widać, że liczy się dla nich jakość usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Hr Bpc Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Hr Bpc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hr Bpc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hr Bpc Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hr Bpc Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hr Bpc Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hr Bpc Sp. z o.o.
  • Komorowicka 39