Opinie o Coberon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coberon Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coberon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coberon Sp. z o.o. w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, bardzo proszę o jakiekolwiek przybliżenie zarobków dla specjalisty ds. planowania produkcji. w zakładce tutaj jest widoczna taka oferta. piszą, że potrzebują kogoś od zaraz. bardzo dobrze znam angielski tak jak tego wymagają, mam też doświadczenie. czy warto aplikować?

@Anonim56 Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie jakiś czas i nie polecam nikomu. Często były kierowane negatywne uwagi do pracownika na forum całego zespolu, które powinny być załatwiane w cztery oczy. Był również wymóg pracowania poza godzinami pracy (odpowiadanie na maile, odpowiedzi kandydatom). Według "regulaminu" (o którym ciągle jest mówione a nigdy nie był przedstawiony pracownikom) gdy obowiązki twoje zajmują więcej niż godziny twojej pracy jesteś zobowiązany zostać na bezpłatne nadgodziny żeby zrealizować zadanie. Rozwój który często się pojawią bardziej polega na zmianie nazwy stanowiska w stopce. Obowiązki zostają takie same. Jest to mała firma w apartamentowcu 50m² za PKiN więc jest to zespół 6 osobowy i wszyscy pracują w jednym malym pokoju dla "lepszej" komunikacji. Przy moim odejściu decydował cały zespół przez co z dnia na dzień stracilam stanowisko pomimo tygodniowego okresu wypowiedzenia jak i premie za zrealizowane rekrutacje. Praca w tej firmie wymagała ode mnie zbyt dużo energii jak na moje obowiązki nie pociągając za sobą dobrego wynagrodzenia a jedynie po odejściu wizyty u psychologów. Jeżeli ktoś chciałby zacząć przygodę w rekrutacji radziłabym omijać tą firmę.

anonim
Inne

Spojrzawszy na aktualne oferty zauważyłam ze wśród tych prawie 20stu opcji ponad polowa to stanowiska menażerskie, nie widzę także niczego dla juniora, czy to taki okres czy jednak jakoś nieczęsto ich szukają? Wiecie? interesuje mnie przy tym praca jako specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich. Oferta wkrótce wygaśnie wiec liczę na odpowiedzi. Warto złożyć cv? jeśli tak to dlaczego? jaka jest atmosfera? i czy są jakieś widełki płacowe?

Ciekawska Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Niczego się nie dowiesz, bo to agencja lub jakas fikcja robiąca rekrutacje ukryte m.in. dla KAN THERM

anonim Nowy wpis
Inne
@Ciekawska

Możesz to jakoś wyjaśnić? Co konkretnie ma oznaczać taka rekrutacja ukryta? Co to w zasadzie wnosi? Zastanawiam się jak sama agencja na tym w takim razie zarabia oraz jej pracownicy?

Administrator

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Coberon Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Business Development Manager. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coberon Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista w Dziale Logistyki Kontraktowej? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Coberon Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Coberon Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Coberon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Coberon Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Iwonicka 37
  02-924 Warszawa
 • NIP: 5213710254 REGON: 362801337 KRS: 0000581715
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Coberon Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii