Opinie o Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał . Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie
Szkoły Średnie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał w Katowice

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał ? Czy warto aplikować na ofertę pracy Dyrektor Obsługi Klienta?

Jola Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ta firma to jakiś dramat! brak wypłat, brak pracowni, słuchacz oszukiwany na każdym etapie - niech to dziadostwo w końcu zamkną!!!

były pracownik Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) wypłaty nieterminowe, atmosfera pracy mało ciekawa, (usunięte przez administratora) brak realizowanych promocji dla słuchaczy, zmuszanie słuchaczy do podpisywania list obecności i zastraszanie karami - dramat!!! ciagłe zmiany planów zajęć, odwoływane zajęcia na ostatnią chwilę, zmiany kadrowe na porządku dziennym - odradzam!

Nauczyciel zawodu.

Po roku pracy okazało się, że szkoła nie odprowadzała ZUSu od mojej umowy, mimo pobieranych zaliczek. Nie wspomnę już o dużych opóźnieniach w wypłatach wynagrodzeń.

@Nauczyciel zawodu.

potwierdzam. banda oszustów !

Wykładowca Nowy wpis
@pracownik

Gdyby nie odprowadzała składek, to firma już dawno zostałaby zamknięta przez organy zewnętrzne. To nie te czasy, że wypłatę dostaje się w kopercie, wszystko musi być przelewem. U mnie wypłata zawsze na czas.

Czy rekrutacja na stanowisko Dodatkowa praca dla hostessy Katowice Centrum w firmie Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
gosia

Ja pracowałam w tym oddziale wiele lat i jak najbardziej było wszystko OK. Wpadki zdarzają się każdemu - niestety.

Ilona
@gosia

Napisz proszę coś więcej na temat warunków pracy na podstawie Twojego doświadczenia w Sukces Edukacja. Czy ta firma to dobre miejsce, aby rozwinąć swoją karierę zawodową i zdobyć nowe kwalifikacje? Wiele osób poszukując pracy, bierze pod uwagę, czy pracodawca będzie organizował dla nich szkolenia, dzięki którym nauczą się nowych rzeczy. Zainteresowani użytkownicy będą wdzięczni za informację, jak wyglądają realia w tym przypadku.

gosia
@Ilona

Każdy z pracowników jest bardzo pomocny, natomiast atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna i z przyjemnością tam chodziłam. Pracując tam równiez nauczyłam się bardzo dużo nowych rzeczy, dla mnie był to dobrze spędzony czas i miło go wspominam. Nie jest to korporacja, gdzie masz masę szkoleń, wyjazdów i awans co pół roku, pracując po 12 godzin dziennie - tego tutaj nie znajdziesz. Jeżeli zależy Tobie na stabilizacji, przyjaznej atmosferze, bez spięć w miejscu pracy to z czystym sumieniem polecam!

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Katowice.

gd

dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!

nauczyciel

Ja również nie otrzymałam wynagrodzenia za 3 miesiace pracy,przy sporej ilości wypracowanych godzin.

Nauczyciel

Szanowna Pani, W związku ze znacznym opóźnieniem realizacji płatności z tytułu umowy zlecenia za miesiąc maj i czerwiec oczekuje natychmiastowej wpłaty wraz z należnymi odsetkami na podany w firmie nr rachunku bankowego. Przypominam , ze w miesiącu maju wypracowałam 112 godzin, w czerwcu 24, oba rachunki podpisałam dnia 24 czerwca br. Pragnę jednocześnie poinformować, ze powyższy problem konsultowałam w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta oraz PIP Katowice. Brak odpowiedzi na telefony i korespondencję mailową jest wysoce nieprofesjonalne. Czuję się oszukana. nauczyciel przedmiotów farmaceutycznych

Kasia-Gliwice technik optyk sem 1

Powiedziano mi, ze spotkanie inauguracyjne nie jest obowiązkowe, ale wypadałoby być na nim. Poszłam wtedy do pracy, bo nie dało się już zamienić w grafiku, o tym wszystkim poinformowałam sekretariat i sprawa była załatwiona. Niedawno otrzymałam list, który zobowiazuje mnie do zapłaty za to spotkanie 105zl. Próbowałam się odwołać i nie przyniosło to żadnego efektu. Mam wrażenie, ze ta sama Pani w sekretariacie w Gliwicach, która wcześniej poinformowała mnie o charakterze spotkania w lutym, sugeruje mi kłamstwo bojąc się o własne stanowisko. To, co się dzieje w tej szkole w Gliwicach to jest paranoja. Jeśli chce się Pani dowiedzieć więcej o swoich pracownikach, to zapraszam Pani Małgorzato do kontaktu telefonicznego. Zachowanie pracowników mogą potwierdzić świadkowie. Zalicza się do tego m.in. brak profesjonalizmu, olewanie ważnej treści na poczet pogaduszek, wymiany opini i często wiadomości, które są inne niż te w np kodeksie pracy (w trakcie jego omawiania), jeden z nauczycieli był nachalny i zboczony, brak dzienników, wzywanie na każde pierdniecie, żeby podpisać listy obecności, bo inaczej będzie kara do zapłacenia, pomimo to, ze było się w szkole i wiele innych sytuacji... Szkoły nie pozdrawiam i bez szacunku dla dyrektora.

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał ?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał
4.3/5 Na podstawie 19 ocen.

Sukces Edukacja Małgorzata Wywiał