Opinie o Wasa Sp. z o.o. w Studzienice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wasa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wasa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasa Sp. z o.o. w Studzienice

Czy dobrze zrozumiałem z waszych wpisów, że teoretycznie nie ma odgórnych podwyżek dla wszystkich, ale gdy ktoś się sprawdza i trochę już ma stażu w firmie to są indywidualne? Nie chciałbym pracować kilka lat za te same pieniądze, więc prośba do was o zweryfikowanie, czy dobrze myślę :) Chciałbym się zatrudnic na operatora piły do stolarki aluminiowej, jesli ktoś pracuje na stanowisku prosze o info czy poleca

@czlowiek Nowy wpis

Jakie zarobki sa w tej firmie ? Najnozsza czy powyzej ? Jedna zmiana?

Maria Nowy wpis

Oferta jest co prawda już sprzed jakiegoś czasu, ale firma szukała pakowacza, w ogłoszeniu jest info o zarobkach od 3 tysięcy. Jestem ciekawa, ile realnie da się zarobić i czy poza podstawą są też jakieś dodatki. Czytałam tu komentarze, że trudno było dostać podwyżkę, polepszyło się teraz pod tym względem?

Kaff Nowy wpis

Jakie zarobki? I jak praca?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wasa Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Mmmm

Nie polecam firmy. Na początku wszystko ok obiecanki lepszego wynagrodzenia po czym nici. Jeden z majstrów mówił żeby głośno nie mówić ile się zarabia. Zarabiałem najniższa krajowa gdzie był nacisk szybciej dokładniej. Cieszę się że już tam nie pracuje :)

@Mmmm

Osoby które się rozwijają w pracy dostają podwyżki i pracują latami w firmie. Osoby bez żadnych ambicji i z negatywnym podejściem stoją w miejscu i w rozwoju i w wynagrodzeniu i to jest uczciwe względem wszystkich.

Jacek

Czyli można tu dostać podwyżkę. Jest jakiś ustalony czas pracy, po którym można ubiegać się o nią?

yt

Chyba ktoś się mija z prawdą, delikatnie mówiąc

Paulina
@yt

Dlaczego niby? Przecież to chyba normalne, że pracowici mają możliwość rozwoju, więc są wynagradzani a leniwi wręcz przeciwnie, to chyba logiczne?

zawiedziony

OBIECUJĄ DOBRĄ PŁACE ALE NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA.JAK PODPISZESZ UMOWE TO O PODWYŻCE ZAPOMNIJ.OBIECUJA,ŻE WYŻSZA PŁACA PO OKRESIE PRÓBNYM A PÓŻNIEJ TAKA SAMA PŁACA.KIEROWNIK JEST GOŁOSŁOWNY-KPINA

Joanna
@zawiedziony

A jakie zarobki obiecują? A ile faktycznie się dostanie? Wiesz coś o tym?

Zero szacunku do pracownika, wyrzucają na bruk jeśli tylko znajdą okazję, prezes i szefostwo nie liczą się z nikim poza sobą wzajemnie.

Typowa fabryka gdzie szacunek do pracownika to pojęcie względne. Nie polecam, uciekać jak najdalej

Zostaw merytoryczną opinię o Wasa Sp. z o.o. - Studzienice

• Jak się pracuje w Wasa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wasa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasa Sp. z o.o.?

Wasa Sp. z o.o.