Opinie o TARGET M.P.Turliński Sp.j w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TARGET M.P.Turliński Sp.j. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TARGET M.P.Turliński Sp.j o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TARGET M.P.Turliński Sp.j w Wałbrzych

Jestem zainteresowana pracą w firmie, ale nie znalazłam żadnych ogłoszeń w internecie. Dla mnie może być ta praca przedstawiciela farmaceutycznego, o którym mowa niżej. Pisał ktoś, że auta służbowe można używać prywatnie, ale trzeba zapłacić. A jakie to są kwoty w skali miesiąca? I trzeba wykupić dodatkowe ubezpieczenie na ten czas użytku prywatnego?

TARGET

Dzień dobry Informuję, że rekrutacja rozpocznie się w drugiej dekadzie stycznia. Ogłoszenie ukaże się w portalu pracuj.pl.

@TARGET

Będę miał rękę na pulsie. Na razie nie ma jeszcze oferty, więc może jakieś uprzedzenie, jakiego to stanowiska ma dotyczyć i z jakimi kwalifikacjami warto się zgłaszać?

@TARGET

Szczerze mówiąc to nie widziałam żeby było dostępne ogłoszenie, więc może to była rekrutacja wewnętrzna? Albo dajcie znać czy cały czas obserwować portale. Ja też jestem chętny powalczyć o stanowisko przedstawiciela.

Ktoś niżej twierdzi, że niby oddział w Poznaniu już nie istnieje. Wiadomo czy to prawda? Mnie interesowała praca w tym miejscu, a teraz to już nie wiem czy powinnam w ogóle słać aplikację do nich na maila. Jeśli to prawda to skąd taka decyzja i co się stało z pracownikami? Bo może zostali przeniesieni do okolicznych oddziałów.

Wienio.Z Nowy wpis

Nie istnieje. Dowozili nam towar, ale zrezygnowaliśmy, gdyż posiłkują się kurierami. Czekasz na dostawę po kilka dni. Wcześniej funkcjonowało to bez problemu. Super obsługa W BOK Poznań. Przedstawiciel mega gość. Solidni kierowcy. Wszystko na czas i terminowo. Potem to już tylko równia pochyła.

krnąbrny Nowy wpis

Szkoda. Mieli super transport i babkę w BOK w Poznaniu. Ponoć zlikwidowali oddział. Dodatkowo nie ma już super PH na zachodniopomorskim. Ktoś tam nie myśli.

Jakie wartości są cenione w TARGET M.P.Turliński Sp.j?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TARGET M.P.Turliński Sp.j? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Olga

Czy to auto oferowane do pracy na posadzie Przedstawiciel farmaceutyczny można wykorzystywać też do celów prywatnych? Znalazłam ogłoszenie, gdzie do pracy mobilnej dają właśnie auto służbowe. A można nim jeździć tez poza pracą?

nick
@Olga

możesz ale będziesz musiała za to zapłacić, auto jest tylko do użytku służbowego

HANDLOWIEC

Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem! Facet od rekrutacji bezczelny! Na początku „ PRZESŁUCHANIE” : Imię… Nazwisko…wiek… wykształcenie!?” Potem kompletny brak szacunku i pokazywanie swojej wyższości. Jest tyle firm w rynku, że jest w czym wybierać, szanujmy się koledzy, koleżanki. Żałuje, że nie powiedziałem co myśle na koniec rozmowy. Może ktoś inny to zrobi, przydałoby się!

Iwona
@HANDLOWIEC

Aha... Czyli tak w sumie to o co pytał później, jak to dalej się potoczyło, bo mało konkretów padło? Trudno się zorientować w czym masz problem tutaj. :( A co to za Pan tak właściwie?

Karol
@HANDLOWIEC

potwierdzam, gość będący właścicielem wypytuje o rzeczy typu czy mam rodzinę i dzieci, co go to może interesować i jaki ma wpływ na wynik rekrutacji, druga osoba na rozmowie nic się nie odzywała chyba robiła za tło

Handlowiec

Aleksandra
@Handlowiec

Albo mogłeś zapytać czy zapoznali się z Twoim CV, bo przecież w nim są takie rzeczy. A dowiedziałeś się czegoś chociaż o warunkach pracy? Jaką umowę oferują? I czy o zarobkach coś wspominali?

Handlowiec
@Aleksandra

Dokładnie, to była jakaś dziwna zagrywka. Co do warunków to same ogólniki, nic konkretnego.

Jaka umowa obowiązuje w TARGET M.P.Turliński Sp.j podczas okresu próbnego?

Italmex ph

Widać że rynek mocno się zmienia.

nULL

Umowa na czas określony.

Elza

Ale była oferta na pH? Tzn ze juz nie ma rekrutacji?

Ph2

Ale z tego co słyszę to Kargo też okroilo znacznie ph, zaraz zostanie tylko Merkury i Mars.

TARGET DZIAŁ PROMOCJI

. Szanowni Klienci! Hurtownia TARGET M. P. Turliński Spółka Jawna z siedzibą w Wałbrzychu zawiadamia, iż z dniem 31.12.2019 roku kończy swoją dotychczasową działalność handlową w zakresie obrotu artykułami FMCG na rynku poza aptecznym. Od tej daty działalność Hurtowni TARGET będzie skoncentrowana na dalszym rozwoju w rynku aptecznym, zielarskim, medycznym i instytucjonalnym. Dziękujemy za zaufanie naszych dotychczasowych Partnerów Handlowych. Wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę jednocześnie informujemy, że postanowiliśmy zabezpieczyć naszych Klientów z rynku poza aptecznego, zapewniając im możliwość współpracy z nowym, zaufanym dostawą. W związku z tym przedstawiamy Państwu ogólnopolską hurtownię MERKURY S.A. z siedzibą w Białymstoku, która zapewni Państwu nieprzerwane dostawy artykułów dostępnych do tej pory w Hurtowni TARGET. Informujemy również, że dotychczasowi opiekunowie Państwa Sklepów nadal będą z Państwem współpracować, zachowując ciągłość sprzedaży i serwisu realizowanego z Hurtownią MERKURY S.A. właściciel Piotr Turliński

Gregor

@Ph Czyli nie ma upadłości lecz została sprzedana?

Ph

Poda ktoś jak się obecnie pracuję na stanowisku PH? Interesuja mnie zarobki, umowy z jakimi sieciami, auto i atomsera w firmie.

Witam Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to będzie pracował, osobiście pracuje w tej firmie i nie narzekam na warunki pracy co do wynagrodzenia nie będę pisał konkretnych kwot ale jest takie same jak np na strefie z tym że tu nie ma nocek. Co do atmosfery jest ok według mnie. Masz chęć do pracy , chcesz pracować aplikuj ....

Morela

A czy jesteś w stanie podać realne zarobki na stanowisku pracownika biurowego?

@Morela

Pracownik biurowy około 2200 netto możne być więcej w zależności do jakiego działu trafisz

Ciekawa

Jak z zarobkami jako pracownik biurowy?

Morela
@pracownik

A na jakim dziale można wyciągnąć najwięcej?

Ktoś

Kierownik Merda jeszcze pracuje?

@Ktoś

Dlaczego zapytałeś akurat o konkretnego kierownika firmy TARGET M.P.Turliński? Mam rozumieć, że pracowałeś kiedyś w tej firmie? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś odpowiedział na pytanie, jak ocenisz atmosferę, która panowała w tym miejscu pracy? W wątku nikt nie odpowiedział, jak wygląda ten aspekt pracy, dlatego proszę o odpowiedź.

@Ktoś

Merda to pajac, krorynie wiadomo dlaczego był kierownikiem

Ktoś

To dlaczego nie podpiszesz sie choćby z imienia, a o nazwisku nie wspomnę skoro tak Ci dobrze w tym kołchozie????

@Rob

Możesz mieć negatywną opinię o konkretnej osobie, która była w firmie TARGET M.P.Turliński, jednak proszę, abyś w swoich wypowiedziach nie obrażał jej, ponieważ jest to zakazane zgodnie z obowiązującym regulaminem. Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tym miejscu pracy? Firma potrzebuje może nowych pracowników? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Figa

A dział handlowy mają?

@Stefan

Jeśli chcesz pracować w kołchozie to śmiało aplikuj, tam cały czas są potrzebni „niewolnicy”. Dostaniesz najniższą krajową, a resztę „pod stołem”, oczywiście jeśli na nią zapracujesz i za coś nie będziesz miał potrącone.

@Rob

Dlaczego w taki sposób określasz pracę w firmie TARGET M.P.Turliński? Czy rzeczywiście jest tak źle? Mógłbyś napisać, czy pracowałeś w tej firmie, czy bazujesz może na opiniach innych osób, które tam pracowały? Zachęcam do sprecyzowania wpisu, abyśmy mogli porozmawiać na ten temat.

@Stefan

Czy jest tak źle? Pracowałem w tej pseudo firmie i był to największy błąd. Nikomu nie życzę podobnych „przygód”. Jak myślisz, skoro byłoby tam tak cudownie to nie byłoby takiej rotacji i firma nie poszukiwałyby ciagle pracowników. Cała ta firma to jedna wielka porażka,(usunięte przez administratora) a na magazynujących skończywszy, nie można pomijać prawej ręki (usunięte przez administratora)ale to juz naprawdę byłaby dluga opowieść....

Ktos
@pracownik

Turliński tyle płaci? Ile z tego jest oficjalnie, a ile w kopercie pod stołem?

Czy często w firmie TARGET M.P.Turliński Sp.j zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

AW

Czemu tak uważasz /?

cycuś

@Rob Tak się składa, że to jest bardzo dobry pracodawca który płaci za pracę a nie za robienie wrażenia!!

Aleksandra
@cycuś

To fajnie, że dobrze Ci się pracuje w TARGET. A na czym dokładnie polega ta praca? Z góry dzięki za odpowiedź.

Łukasz

Napisze krótko.... FIRMA ŻENADA!!!

Urszula

@Biedroń, skoro wiesz o sposobie wynagradzania w TARGET M.P.Turliński, to pewnie jesteś osobą zatrudnioną w tej firmie. Czy w związku z tym, mógłbyś napisać trochę więcej na temat kultury pracy w tej firmie. Jak wyglądają stosunki międzyludzkie, czy przestrzegany jest Kodeks Pracy i ogólnie, czy jest to firma do której warto aplikować?

Franek

Ile faktycznie mozna zarobic w tej firmie jako np. kierowca ,magazynier itp. bez nadgodzin ?

Biedroń
@Franek

Ile ile ile.......g.....o o tyle. a reszte w kopercie .

PDF
@Biedroń

Ze tez US tym się nie zajął.Pod stołem to kota sie trzyma

Rider

Jakie zarobki przedstawicieli?

Byly
@Rider

Jak sie postarasz to 2 tys wyciągniesz.. śmiech na sali, bo jak za dużo zarobisz to ci za coś odciągną

Wiking
@Byly

Zapomniałeś dodać o czasie pracy....od rana do wieczora.

Obecny
@Byly

Kolego, już wiem skąd ten nick "BYŁY". Jak nie masz wyników to nie zarabiasz, proste. Pochwal się obrotami to pogadamy. Ja pracuję kilka ładnych lat i tak niskiej kasy nigdy nie dostałem.

Obecny

Raczej nigdy nie wchodziłem (usunięte przez administratora) ale to twoja opinia. szkoda, że uciekasz od odpowiedzi w sprawie obrotów. ale to już zostawię do oceny czytającym. Jak jesteś słaby to słabo zarabiasz- taka rola PH.

zainteresowana
@Wiking

A może jakieś szczegóły, bo nie bardzo rozumiem "od rana do wieczora"?

mm
@zainteresowana

Od 8 do 16 jak masz wszystko poukładane. Czasami może i dłużej jak jedziesz w dalsza trasę lub umówiłaś klientów po południu, czyli tak jak wszędzie. Dużym plusem jest to ze po powrocie do domu nie ma "zadań domowych". Kartę pracy możesz wypełniać na bieżąco po każdej wizycie. Wszystkie zadania związane z wizyta robisz na tablecie. Auta sa wymieniane regularnie i nie sa "golasami" jak w innych hurtowniach. Tereny tez sa do ogarnięcia od 1/4 do 1/2 województwa. Mozna tez bardzo dobrze poznać klientów bo jest bardzo duża częstotliwość wizyt. Plany i zadania do zrealizowania.

kołpak
@mm

Wsiadaj Panna do auta i rozwieź towar do 16.00.Pierniczysz jak potłuczona jak byś realiów nie znała gwiazdo.

Franek

A Ja wlasnie zastanawiam sie czy zlozyc podanie o przyjecie do pracy do tej firmy jako kierowca lub magazynier.

Zostaw merytoryczną opinię o TARGET M.P.Turliński Sp.j - Wałbrzych

• Jak się pracuje w TARGET M.P.Turliński Sp.j?

Zobacz opinie na temat firmy TARGET M.P.Turliński Sp.j tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TARGET M.P.Turliński Sp.j
4.1/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Orkana 100A
    58-307 Wałbrzych