counter
4 158 77 5 1

Jaka umowa obowiązuje w TARGET M.P.Turliński Sp.j podczas okresu próbnego?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Abc Nowy wpis

@Nikita a skąd ty masz takie informacje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Czy w TARGET M.P.Turliński Sp.j jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jaka umowa obowiązuje w TARGET M.P.Turliński Sp.j podczas okresu próbnego?

Italmex ph
@Pytanie

Widać że rynek mocno się zmienia.

nULL Nowy wpis
@Pytanie

Umowa na czas określony.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 327 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TARGET M.P.Turliński Sp.j?

Elza

Ale była oferta na pH? Tzn ze juz nie ma rekrutacji?

Ph2

Ale z tego co słyszę to Kargo też okroilo znacznie ph, zaraz zostanie tylko Merkury i Mars.

TARGET DZIAŁ PROMOCJI

. Szanowni Klienci! Hurtownia TARGET M. P. Turliński Spółka Jawna z siedzibą w Wałbrzychu zawiadamia, iż z dniem 31.12.2019 roku kończy swoją dotychczasową działalność handlową w zakresie obrotu artykułami FMCG na rynku poza aptecznym. Od tej daty działalność Hurtowni TARGET będzie skoncentrowana na dalszym rozwoju w rynku aptecznym, zielarskim, medycznym i instytucjonalnym. Dziękujemy za zaufanie naszych dotychczasowych Partnerów Handlowych. Wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę jednocześnie informujemy, że postanowiliśmy zabezpieczyć naszych Klientów z rynku poza aptecznego, zapewniając im możliwość współpracy z nowym, zaufanym dostawą. W związku z tym przedstawiamy Państwu ogólnopolską hurtownię MERKURY S.A. z siedzibą w Białymstoku, która zapewni Państwu nieprzerwane dostawy artykułów dostępnych do tej pory w Hurtowni TARGET. Informujemy również, że dotychczasowi opiekunowie Państwa Sklepów nadal będą z Państwem współpracować, zachowując ciągłość sprzedaży i serwisu realizowanego z Hurtownią MERKURY S.A. właściciel Piotr Turliński

Gregor

@Ph Czyli nie ma upadłości lecz została sprzedana?

Ph
Użytkownicy czekają na odpowiedź 521 dni.

Poda ktoś jak się obecnie pracuję na stanowisku PH? Interesuja mnie zarobki, umowy z jakimi sieciami, auto i atomsera w firmie.

Witam Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to będzie pracował, osobiście pracuje w tej firmie i nie narzekam na warunki pracy co do wynagrodzenia nie będę pisał konkretnych kwot ale jest takie same jak np na strefie z tym że tu nie ma nocek. Co do atmosfery jest ok według mnie. Masz chęć do pracy , chcesz pracować aplikuj ....

Morela
@Pracownik

A czy jesteś w stanie podać realne zarobki na stanowisku pracownika biurowego?

@Morela

Pracownik biurowy około 2200 netto możne być więcej w zależności do jakiego działu trafisz

Ciekawa
@Pracownik

Jak z zarobkami jako pracownik biurowy?

Morela
@pracownik

A na jakim dziale można wyciągnąć najwięcej?

Ktoś
@Pracownik

Kierownik Merda jeszcze pracuje?

@Ktoś

Dlaczego zapytałeś akurat o konkretnego kierownika firmy TARGET M.P.Turliński? Mam rozumieć, że pracowałeś kiedyś w tej firmie? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś odpowiedział na pytanie, jak ocenisz atmosferę, która panowała w tym miejscu pracy? W wątku nikt nie odpowiedział, jak wygląda ten aspekt pracy, dlatego proszę o odpowiedź.

@Ktoś

Merda to pajac, krorynie wiadomo dlaczego był kierownikiem

Ktoś
@Pracownik

To dlaczego nie podpiszesz sie choćby z imienia, a o nazwisku nie wspomnę skoro tak Ci dobrze w tym kołchozie????

@Rob

Możesz mieć negatywną opinię o konkretnej osobie, która była w firmie TARGET M.P.Turliński, jednak proszę, abyś w swoich wypowiedziach nie obrażał jej, ponieważ jest to zakazane zgodnie z obowiązującym regulaminem. Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tym miejscu pracy? Firma potrzebuje może nowych pracowników? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Figa

A dział handlowy mają?

@Stefan

Jeśli chcesz pracować w kołchozie to śmiało aplikuj, tam cały czas są potrzebni „niewolnicy”. Dostaniesz najniższą krajową, a resztę „pod stołem”, oczywiście jeśli na nią zapracujesz i za coś nie będziesz miał potrącone.

@Rob

Dlaczego w taki sposób określasz pracę w firmie TARGET M.P.Turliński? Czy rzeczywiście jest tak źle? Mógłbyś napisać, czy pracowałeś w tej firmie, czy bazujesz może na opiniach innych osób, które tam pracowały? Zachęcam do sprecyzowania wpisu, abyśmy mogli porozmawiać na ten temat.

@Stefan

Czy jest tak źle? Pracowałem w tej pseudo firmie i był to największy błąd. Nikomu nie życzę podobnych „przygód”. Jak myślisz, skoro byłoby tam tak cudownie to nie byłoby takiej rotacji i firma nie poszukiwałyby ciagle pracowników. Cała ta firma to jedna wielka porażka,(usunięte przez administratora) a na magazynujących skończywszy, nie można pomijać prawej ręki (usunięte przez administratora)ale to juz naprawdę byłaby dluga opowieść....

Ktos
@pracownik

Turliński tyle płaci? Ile z tego jest oficjalnie, a ile w kopercie pod stołem?

Czy często w firmie TARGET M.P.Turliński Sp.j zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

AW

Czemu tak uważasz /?

cycuś

@Rob Tak się składa, że to jest bardzo dobry pracodawca który płaci za pracę a nie za robienie wrażenia!!

Aleksandra
@cycuś

To fajnie, że dobrze Ci się pracuje w TARGET. A na czym dokładnie polega ta praca? Z góry dzięki za odpowiedź.

Łukasz

Napisze krótko.... FIRMA ŻENADA!!!

Urszula

@Biedroń, skoro wiesz o sposobie wynagradzania w TARGET M.P.Turliński, to pewnie jesteś osobą zatrudnioną w tej firmie. Czy w związku z tym, mógłbyś napisać trochę więcej na temat kultury pracy w tej firmie. Jak wyglądają stosunki międzyludzkie, czy przestrzegany jest Kodeks Pracy i ogólnie, czy jest to firma do której warto aplikować?

Franek

Ile faktycznie mozna zarobic w tej firmie jako np. kierowca ,magazynier itp. bez nadgodzin ?

Biedroń
@Franek

Ile ile ile.......g.....o o tyle. a reszte w kopercie .

PDF
@Biedroń

Ze tez US tym się nie zajął.Pod stołem to kota sie trzyma

Rider

Jakie zarobki przedstawicieli?

Byly
@Rider

Jak sie postarasz to 2 tys wyciągniesz.. śmiech na sali, bo jak za dużo zarobisz to ci za coś odciągną

Wiking
@Byly

Zapomniałeś dodać o czasie pracy....od rana do wieczora.

Obecny
@Byly

Kolego, już wiem skąd ten nick "BYŁY". Jak nie masz wyników to nie zarabiasz, proste. Pochwal się obrotami to pogadamy. Ja pracuję kilka ładnych lat i tak niskiej kasy nigdy nie dostałem.

Obecny

Raczej nigdy nie wchodziłem (usunięte przez administratora) ale to twoja opinia. szkoda, że uciekasz od odpowiedzi w sprawie obrotów. ale to już zostawię do oceny czytającym. Jak jesteś słaby to słabo zarabiasz- taka rola PH.

zainteresowana
@Wiking

A może jakieś szczegóły, bo nie bardzo rozumiem "od rana do wieczora"?

mm
@zainteresowana

Od 8 do 16 jak masz wszystko poukładane. Czasami może i dłużej jak jedziesz w dalsza trasę lub umówiłaś klientów po południu, czyli tak jak wszędzie. Dużym plusem jest to ze po powrocie do domu nie ma "zadań domowych". Kartę pracy możesz wypełniać na bieżąco po każdej wizycie. Wszystkie zadania związane z wizyta robisz na tablecie. Auta sa wymieniane regularnie i nie sa "golasami" jak w innych hurtowniach. Tereny tez sa do ogarnięcia od 1/4 do 1/2 województwa. Mozna tez bardzo dobrze poznać klientów bo jest bardzo duża częstotliwość wizyt. Plany i zadania do zrealizowania.

kołpak
@mm

Wsiadaj Panna do auta i rozwieź towar do 16.00.Pierniczysz jak potłuczona jak byś realiów nie znała gwiazdo.

Franek

A Ja wlasnie zastanawiam sie czy zlozyc podanie o przyjecie do pracy do tej firmy jako kierowca lub magazynier.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w TARGET M.P.Turliński Sp.j? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Były
@Administrator

Jakie wynagrodzenie??? Jałmużna w wysokości najniższej krajowej, a reszta „pod stołem”....

Borysienko

Jak by firma była Ok to nie było by podstaw by na cokolwiek narzekać. Więc nie cudujcie tylko uczciwie płaćcie ludziom, i przestańcie się o wszystko czepiać.....a biuro niech się zajmie biurem a nie donoszeniem na innych. Panu Piotrowi proponujemy kontrolę w biurze która laska więcej na F-sie siedzi niż w fakturach.

Ulka

Na pracowników zawsze można liczyć żeby oczernili firmę.

Były
@Ulka

Jakie oczerniali? Sama prawda... Chyba, ze piszesz pozytywnych komentarzach, bo pozytywów w tej firmie nie ma żadnych!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TARGET M.P.Turliński Sp.j - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TARGET M.P.Turliński Sp.j
4/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Orkana 100A