TARGET M.P.Turliński Sp.j

Wałbrzych

Opinie o TARGET M.P.Turliński Sp.j

szalony kojot

a ja wam powiem że mi zaczęło się podobać w tej firmie . spokojna atmosfera , fajni ludzi tam pracują

BMW

Dziadowska hurtownia, Szef nowobogacki biznesmen z przerośniętym ego. Kierowcy są skubani na wszystkim,kontrola non stop.

Nowicki

Był zamysł Hurtowni farmaceutycznej, ale obecnie jest mydło widło i powidło. Aby mieć hurtownie farmaceutyczną trzeba mieć dużo zezwoleń, przestrzegać jeszcze więcej norm i przechodzić kontrole bez szwanku. Dlatego w tej chwili jest tam wszystko od Pampersów poprzez kremy, skończywszy na żarciu fit. Co dalej nie zmienia prestiżu firmy, nie podnosi zarobków ludzi ani nie wpływa w żadnym stopniu na konkrecję. Piotr łapie się wszystkiego byle był zysk, kosztem ludzi, miejsca w magazynie i nerwówki. W dalszym ciągu praca dla jeeeeełopów, lizoduupów i przedstawicieli Chińskiej klasy robotniczej oraz desperatów.

Obiektywnie

To nie jest żadna hurtownia farmaceutyczna tylko jej atrapa :) żadne z norm nie są tutaj przestrzegane. A kontrole tylko dzięki znajomości i wypchanym reklamówką przechodzi.

Prawda

Ogłoszenia o pracę, bo nikt tu nie chce pracować i uciekają.

elektrik

ja nie rozumiem jednej rzeczy , czemu znowu po dwóch miesiącach pojawia ogłoszenie o pracę na tych samych stanowiskach ,

Ktoś
@elektrik 27.09.2017 10:02

Gdzie?

elektryk

a słuchajcie a praca w takiej firmie gdzie wszyscy pracownicy w danej firmie należą do rodziny. Wchodzić w coś takiego, bo znałem kiedyś taki przypadek że ponoć gorzej jak pod kamerami , chciałem się was zapytać jak wy to widzicie , czy to ma jakiś sens , bo z ludżmi bywa różnie

elektryk

przyznam że bardzo byłem taką postawą pracodawcy zdziwiony , aż mnie zatkało

elektryk

sluchajcie mam do was pytanie z innej beczki. Czy zgodzilibyście się na szkolenie dwu tygodniowe za darmo?( nie płacą wam za to a przychodzicie do firmy na 8 godzin ) , przy założeniu że pracodawca wam mówi że po szkoleniu podejmie decyzje czy was przyjąć ? Jestem ciekaw waszej opinii co sądzicie na ten temat

Mecenas
@elektryk 20.09.2017 09:06

Podziękuj za takie szkolenie, mają 2 tygodnie chłopa pańszczyźnianego za darmo a potem ci powiedzą że za wolno się ruszałeś.

No LUX

Teraz też magazynierów szukają......powodzenia!!!! Rekrutację przenieście do Chin może wam się uda.

nie pracownik

Szkoda nerwów na ten kołchoz, syf syf syf......... zero szacunku dla pracowników. Inwigilacja, donoszenie, włażenie w 4 litery, praca ponad normę .......takie środowisko.

Daniel

( usunięte przez administratora ) to na jakim stanowisku była ?

Ex

Kto tam u Turlinskiego nie pracował....nawet Ukraincy zwiali.

Ementaler

A jak myslisz na czym polega taka praca? A jak chcesz wynikow to zaiwaniasz i wierz mi ze 8h to za mało .

Rider

Jakie zarobki przedstawicieli?

zainteresowana
@Wiking 03.09.2017 13:11

A może jakieś szczegóły, bo nie bardzo rozumiem "od rana do wieczora"?

mm
@zainteresowana 03.09.2017 19:17

Od 8 do 16 jak masz wszystko poukładane. Czasami może i dłużej jak jedziesz w dalsza trasę lub umówiłaś klientów po południu, czyli tak jak wszędzie. Dużym plusem jest to ze po powrocie do domu nie ma "zadań domowych". Kartę pracy możesz wypełniać na bieżąco po każdej wizycie. Wszystkie zadania związane z wizyta robisz na tablecie. Auta sa wymieniane regularnie i nie sa "golasami" jak w innych hurtowniach. Tereny tez sa do ogarnięcia od 1/4 do 1/2 województwa. Mozna tez bardzo dobrze poznać klientów bo jest bardzo duża częstotliwość wizyt. Plany i zadania do zrealizowania.

Naczelnik

Firma rozwojowa dla ( usunięte przez administratora )

Daniel

a ja myślałem że firma rozwojowa , chyba się pomyliłem

Daniel

słuchajcie a jak jest w biurze ? lepsza atmosfera ?

Buchalrung

Dlatego taka tam rotacja ,w burze szambo,na magazynach szambo,kierowcy jak niewolnicy plantacji konopi.no ale kasa sie kreci i to jest najważniejsze.

inżynier

ta firma niestety ale jest to dno

Kierowca

Firma żenada...

Kierowca

Pracodawca cwaniak,kombinator i dusigrosz. Podstawce wypłaca do ręki resztę pod stołem by oszukać US.Nie płaci za nadgodziny,oszukuje pracowników. W całej hurtowni jest monitoring i szpiedzy. Nie wolno nawet odebrać tel.nie wolno nawet przy sobie mieć tel.Za odebranie tel brak premii.Za wolne chodzenie według szefa brak premii,za nieprzyjście w sobotę do pracy oczywiście charytatywnie bo szef nie płaci a wymaga....brak premii.Oczywiście zawsze pod stołem.Kierowcy nie maja prawa zjechać do bazy do puki nie rozwiozą całego towaru...nawet jak sa po 12 h na nogach w trasie. Wszystko ma być dostarczone. Szef Piotruś w biurze ma swoje Harpie które wszystko mu donoszą ,walczą jak lwice by czasem im nie obciął 100zł. Więcej ludzi w tej hurtowni się przewala rocznie niż dzieci rodzi w województwie.

Piotr T.
@Arkadiusz K. 26.07.2017 20:32

Panie Arku Doskonale wiem, kto był twórcą pierwotnego posta. Jeszcze raz zapraszam Pana na rozmowę, jeśli ma Pan jakieś konstruktywne uwagi co do działalności firmy Target. Pozdrawiam Piotr T.

Nawaro
@Piotr T. 29.11.2016 11:43

15 lat to robią stare dziady które muszą dotrwać do emerytury a gdzie indziej i tak by ich nikt nie zatrudnił w tym wieku.Stare pryki i 2 alkoholików,a i jeden inteligentny inaczej.Więc niech Pan sobie nie schlebia bo kadre ma Pan taką ze tylko usiąść i płakać.Przez tyle lat prowadzenia tego cyrku nic sie Pan nie nauczył nic.

Zostaw opinię o TARGET M.P.Turliński Sp.j - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TARGET M.P.Turliński Sp.j