Opinie o Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski w Dzierżoniów

Czy jest możliwość pracy w Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski na część etatu?

Kaja Nowy wpis

Centrum Stomatologiczne poszukuje może teraz ortodontów? Obecnie jestem w trakcie kolejnej specjalizacji. Posiadacie coś takiego jak minimum godzin w miesiącu, czy z założenia jest to pełny etat? Z tego co czytałam można otrzymać umowę B2B, ale to mi jak najbardziej odpowiada.

@twojusmiech Nowy wpis
@Kaja

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu bezpośredniego w celu uzyskania odpowiedzi na powyższe pytania - https://www.twojusmiech.pl/praca/

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Weszłam na stronę i też widziałam, że mają zakładkę kariera. I tam oferują pracownikom Hotel dla Lekarzy dojeżdżających oraz Pakiet Relokacyjny Lekarzom. Fajny benefit, ale wiecie ile wynosi taki dodatek? I ten hotel to jest po co? Chodzi o jakieś zadania, zlecenia wyjazdowe poza normalne miejsce pracy? To jakieś delegacje? Czy co?

@twojusmiech

Dzień dobry, prosimy o kontakt bezpośredni w celu umówienia się na spotkanie. Na wszystkie pytania odpowiemy w trakcie rozmowy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Jerzy

Dzień dobry. Na stronie przychodni jest formularz dla kandydatów do pracy. Pod warunkiem, że stomatologię traktuje się, jak sztukę. To podejście również i mi jest bliskie, nie chcę jednak przekazywać od razu swego zgłoszenia, szczególnie, że nawet nie wyjaśniono pobierznych choćby zasad współpracy. Może tutaj uzyskam info, jaka forma zatrudnienia jest do wyboru dla stomatologia w jakim zakresie oferuje się zarobki? Wreszcie, jak traktowany jest pracujący tu personel przez zwierzchników?

@Jerzy

Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą oraz Pana pytania. Poniżej znajdzie Pan odpowiedzi. 1. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia/współpracy z większością lekarzy jest to kontrakt b2b/umowa współpracy. Natomiast jeśli lekarzowi zależy na innej formie współpracy/zatrudnienia jesteśmy otwarci na rozmowę na ten temat. 2. Co do zarobków, na kontrakcie b2b/umowie współpracy jest to % od zrealizowanych procedur leczniczych. Procent ten jest uzależniony od tego jakie procedury realizuje lekarz, jakie ma doświadczenie i umiejętności. Zwykle procent ten ustalamy już na rozmowie rekrutacyjnej, na której lekarz może poznać nas, a my lekarza. Jeśli chodzi o zarobki przy innych formach współpracy, również one są ustalane indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej. 3. Co do traktowania personelu - jest on traktowany po partnersku, każda osoba wie za co jest odpowiedzialna i realizuje swoje zadania najlepiej jak potrafi. Oczywiście jeśli dana osoba potrzebuje wsparcia/konsultacji w trudnych przypadkach medycznych jesteśmy pomocni i wspieramy się nawzajem. Jeśli zechce Pan przesłać swoje zgłoszenie, nasz rekruter chętnie przeprowadzi z Panem telefonicznie pierwszą rozmowę, a następnie zaprosimy Pana do naszego centrum stomatologicznego na rozmowę.

Tytus
@@twojusmiech

Czy w związku z możliwością pracy na podstawie współpracy b2b, istnieje elastyczne podejście, co do ilości godzin pracy w miesiącu, jak również kwestii grafikowych? I ile czasu zająć może cały proces rekrutacji, bo nie wiem, ile to etapów by było?

@Tytus

Oczywiście istnieje elastyczne podejście co do ilości godzin. Wszystkie szczegóły i możliwości omawiane są w trakcie spotkania.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski - Dzierżoniów

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech Piotr Skrzyszewski
  • Mikołaja Kopernika 3A