Opinie o LIFETUBE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LIFETUBE Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LIFETUBE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFETUBE Sp. z o.o. w Warszawa

(: Nowy wpis

Nie warto tracić czasu na rekrutację. Trzy z czterech etapów rekrutacji, to pokazanie totalnego braku szacunku do kandydata. Odwołanie rozmowy 20 minut przed, odpowiedź odnośnie innego terminu dopiero po upomnieniu się, przekładanie dnia próbnego, żeby ostatecznie zostać zghostowanym, po ponad miesiącu przeciągania "rekrutacji".

Zbychu Nowy wpis
@(:

Na jakie stanowisko były 4 etapy rekrutacji, i czy odbywała się ona w całości online? Ja tu chciałem odpowiadać na ofertę, którą umieścili u siebie na stronie. Na Specjalistę ds. administracji kontraktami. Może ktoś coś o tym parę słów.

Jeśli mam doświadczenie w realizacji planów zdjęciowych / fotograficznych, co jest pierwszym wymaganiem w ogłoszeniu na Asystenta Działu Produkcji to jaką stawkę mogę sobie wynegocjować przy trzyletnim doświadczeniu? Zaciekawiło mnie też że w piątki pracuje się do 15:00. Mam nadzieję, że nie trzeba tego jakoś odrabiać później?

Amirite

Polecam osobom, które nie mają szacunku do siebie i chcą pracować w firmie, która uważa że jak płaci pensję (na B2B oczywiście) to już nic więcej nie musi względem pracowników robić.HR to żart.

Jerzy
@Amirite

Umowy tylko B2B? Nie można przejść na normalną umowę o prace z płatnym urlopem? Bo bardziej by mi to pasowało.

Jest UoP Nowy wpis
@Jerzy

Można :) Umowy negocjowane indywidualnie zawsze - są współpracownicy na B2B, są umowy o pracę.

Papryk

Ta firma to jakiś żart, byłem tam na rozmowie o pracę. Przysłano do mnie jakiś 2 śmieszków, którzy nie mieli pojęcia czym jest rekrutacja. Zaproponowano mi umowę o dzieło lub b2b. Jeśli sama Pani prezes sprzedaje pakiet kontrolny (51%) akcji swojej firmy to chyba nie dzieje się tam dobrze. Omijać szerokim łukiem.

@Papryk

Cześć, Patryk! Przykro mi, że rozmowa nie spełniła Twoich oczekiwań :( Wiem jednak, że od czasu, w którym pisałeś ten post, bardzo wiele się u nas zmieniło! Mamy już nawet dział HR, który stoi na straży profesjonalnych rekrutacji ;) Sami również jesteśmy wyszkoleni, bardziej doświadczeni i profesjonalni. A firma - nie dość, że stale się rozwija (w zeszłym roku zanotowaliśmy 41% wzrost przychodu), to ciągle utrzymuje silną pozycję lidera na rynku (usunięte przez administratora) i influencer marketingu w Polsce (aktualnie jesteśmy największą siecią partnerską w CEE). Jeśli masz ochotę na dobrą przeprosinową kawę - serdecznie zapraszam do siedziby LifeTube'a. Mam nadzieję, że będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony :)

Niepocieszona
@Kamil Bolek, LifeTube

Dzień dobry, niestety nie było mi dane bym doświadczył tej profesjonalnej rekrutacji. Byłem proszony o przygotowanie 2 prezentacji (słownie: dwóch). Zajęło mi to sporo czasu. Niestety nikt się już do mnie nie odezwał. W przypadku takiego etapu jednak należy wrócić z feedbackiem. Dodam, że napisałem później jeszcze dwa maile z prośbą o ten feedback. I tak czekam i czekam...

Sławomir
@Papryk

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie LifeTube? Czy w ogłoszeniu, które podawał pracodawca, było napisane, że możliwa jest współpraca tylko na podstawie umowy o dzieło bądź b2b? Chciałbym, abyś opisał, jak dokładnie wyglądała ta rozmowa i jakie zarobki oferował pracodawca. Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.

M.
@Niepocieszona

Dokładnie ta sama sytuacja a z sierpnia 2021!!!! Dwie prezentacje - zero feedbacku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LIFETUBE Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
nie zachęcam

Pracowałem w LTTM około 1,5 roku. Ludzie są świetni, atmosfera mało korporacyjna, jednak łatwo się zgubić w papierologii i wszystkich systemach i wytycznych, spory problem z księgowością. Wynagrodzenie na średnim poziomie, raczej poniżej średniej rynkowej, premie trudne do wyegzekwowania, raczej niewielkie możliwości rozwoju. Cięcia covidowe również dotknęły sporą ilość pracowników. Przy rozpoczynaniu kariery polecam, jednak na dłuższa metę praca jest bardzo wyczerpująca (częsta praca po godzinach, w weekendy, ale taka specyfika branży).

Boso

Ta praca to głównie nadgodziny...

Edyta
@Boso

Jak to rozumieć? Są one obowiązkowe? Napisz proszę coś więcej na temat godzin pracy. Jeśli faktycznie pracownicy często zostają dłużej, to jest to dodatkowo płatne? A może nadgodziny są odbierane jako dzień wolny? Ciekawi mnie też, czy taka sytuacja ma miejsce w każdym dziale.

Wiktor

Tak sporadycznie zaglądacie na forum chyba dlatego, że jest dobrze?

Nie tak średnio bym powiedział
@Wiktor

Wystarczy poczytać wcześniejsze komentarze

Elo

Żadne

Czarek

Mam wrażenie, że niektórzy szukają na siłę punktu zaczepienia żeby marudzić. Spoko firma i praca!!

Dino
@Czarek

No raczej nie, jest sporo wpisow i ocen od pracownikow

Testerka

Zerknij wyżej - jak widać szkoda czasu na rekrutację

pracuję_tu_od_kilku_lat

Pracuję w tej firmie od wielu lat i jedyne z czym mogę się zgodzić z powyższych komentarzy niezadowolonych osób, to z tym, że pracuje się tutaj na umowach b2b. Natomiast ta informacja jest komunikowana już na poziomie oferty pracy, więc nie wiem skąd to zdziwienie. Rotacja jest taka jak w każdej innej firmie. Pensje można wynegocjować w ramach określonych widełek, są benefity takie jak opieka medyczna czy możliwość zapisania się do multisportu. W firmie jest świetna atmosfera, zespół jest raczej młody, ale jest tu wiele osób ogromnym doświadczeniem. Możliwości rozwoju jest wiele - są przypadki, że ktoś przyszedł na staż, a po latach zarządza zespołem. Niestety firma ma problem z pracownikami, którzy zostali zwolnieni (nie bez powodu), a którzy rozsiewają negatywne i bardzo nieprawdziwe informacje po rynku.

Kkk333

Lubię atmosferę w LifeTube za: Niekorporacyjna atmosfera, super pozytywni ludzie, otwartość i współpraca całego zespołu.

Mati

Praca na śmieciówkach. Duszna atmosfera tymczasowości. Duża rotacja pracowników i brak wizji gdzie ta firma ma dalej funkcjonować na rynku. Równia pochyła.

#z_praktyki

Należę do grupy pracującej w LT ponad 2 lata. Nie rozumiem powyższych zarzutów o rotację, atmosferę czy zarobki, bo każdy ma to, co sobie wynegocjuje, w ramach możliwości, jakie oferuje dane stanowisko. Praca jest różnorodna, elastyczna, rozwojowa - siła tego, w dużej mierze, zależy od działu czy stanowiska oraz zaangażowania pracownika. Atmosfera w miarę ok, zawsze kogoś lubi się bardziej, kogoś mniej albo wcale, ale ogólnie jest przyjemnie. Większość odejść lub zwolnień (jak w każdej firmie) jest kwestią bardzo indywidualną. Jedni po prostu wolą robić coś innego albo po prostu więcej, bo swoje tutaj już osiągneli, inni się szybko nudzą, kolejni nie odnajdują się w atmosferze, jeszcze inni po prostu nie sprawdzają się w konkretnej pracy, a doskonale radzą sobie w innej firmie. Osobiście polecam pracę w LifeTube osobom myślącym naprzód, chcącym pracować, uczyć się i rozwijać. Marudy, gawędziarze i lenie odchodzą szybko, a potem są plotki o rotacjach itp :)

***

Szczerze mówiąc ciężko się zgodzić choć z jedną negatywną opinią. Mam przyjemność pracować w LifeTube już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Rozmowa o pracę prowadzona była na bardzo wysokim poziomie przez wykwalifikowaną Panią rekruter. Praca w LT to przede wszystkim świetny zespół. Ponadto firma oferuje wiele ciekawych benefitów, a forma zatrudnienia jest znana już przy pierwszej rozmowie telefonicznej, także absolutnie nic nie jest nam narzucane. Polecam!

Papryk Official

Jedno z ciekawszych miejsc w którym miałem okazje pracować, bardzo pozytywny zespół i ciekawe projekty

Katarzyna

@anonimowo, czy ludzie sami odchodzą z Lifetube? Na podstawie jakiej umowy podejmuje się współpracę z tą firmą? Czy pracownikom Lifetube przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Lifetube w Warszawie? Jaka jest specyfika tej pracy? Jaka atmosfera panuje w firmie?

@Katarzyna

Hej! Od jakichś 9 miesięcy (od wtedy mamy dział HR i mogłem dostać konkretne statystyki :) ) zatrudniliśmy 21 osób, z czego z 3 odeszły (reszta pracuje zadowolona nadal ;) ). W całej firmie zatrudniamy 50 osób, w tym 1/3 pracowników jest u nas od ponad 2 lat (firma jest na rynku od 2013 r.). No i mamy też przypadki powrotów do LT po odejściu. Oczywiście zdarzają się też przypadki odejść lub zwolnień - jak w każdej firmie. Współpraca w większości przypadków (jeśli jest stała, a nie np. projektowa) opiera się na umowach B2B z zachowaniem wszystkich praw pracownika. Nie wiem, jakie konkretne benefity socjalne masz na myśli - ale np. dopłacamy do opieki medycznej, szkolimy, korzystamy z coachingu dla kadry managerskiej, organizujemy integracyjne grille w naszym ogrodzie, itp. Plus oczywiście zapewniamy zaplecze niezbędne do pracy (komputery, telefony, przejazdy służbowe itd.). Po konkrety zapraszam bezpośrednio na praca@lifetube.pl - chętnie wszystko wyjaśnimy :) Specyfika pracy bardzo zależy od stanowiska. Atmosfera - profesjonalna, ale zdecydowanie niekorporacyjna ;) Polecam zerknąć na: https://youtu.be/RSWVXPiiygU W razie pytań - pisz na praca@lifetube.pl. ZAPRASZAMY :)

Czy warto zainteresować się firmą LifeTube jako pracodawcą?

anonimowo

Nie polecam. Zarobki są bardo niskie, rotacja ogromna, straszny (usunięte przez administratora) w firmie. Nic dziwnego że cały czas prowadzą rekrutację, mało kto zatrzymuje się tam na dłużej.

@anonimowo

Hej! Ad "Rotacja" Nie wiem, kiedy u nas pracowałaś/eś - ale od jakichś 9 miesięcy (od wtedy mamy dział HR i mogłem dostać konkretne statystyki :) ) zatrudniliśmy 21 osób, z czego z 3 zakończyliśmy współpracę (reszta pracuje zadowolona nadal ;) ). W całej firmie zatrudniamy 50 osób, w tym 1/3 pracowników jest u nas od ponad 2 lat (firma jest na rynku od 2013 r.). No i mamy też przypadki powrotów do LT po odejściu. Ad "Zarobki" Co do zarobków. Nie wiem, na jakie stanowisko aplikowałaś/eś (lub na jakim pracowałaś/eś), ale rozpiętość zarobków jest u nas dość spora w zależności od zakresu obowiązków, odpowiedzialności i doświadczenia. W dwóch największych działach (sprzedaż i management twórców) mamy również jasno wytyczone ścieżki rozwoju pracowników, a zarobki i prowizje na poszczególnych stanowiskach są jawne i transparentne. Ad "straszny (usunięte przez administratora) w firmie" Nie wiem, co usunął administrator ;) Ale niekorporacyjna atmosfera, elastyczne godziny pracy, możliwości pracy zdalnej i młody zespół znający się na (usunięte przez administratora) od A do Z - to fakt, dość specyficzne i dynamiczne środowisko pracy. Ale tego zmieniać nie chcemy :)

...

Podpisuję się pod powyższą opinią... Nie dziwię się, że Influencerzy odchodzą! B2B i umowy cywilnoprawne dla pracowników - owszem! I to na przysłowiową "gębę". Zespół bardzo młody i z pasją! Szkoda.

Rafał

Pracowałem tam przez ponad rok. Praca całego zespołu na śmieciówkach, co gorsze nie ma ich podpisanych - czasem hurtowo podpisywane są po zwolnieniu kogoś i strachu, że naśle PIP. Sam byłem świadkiem jak wyrzucono kilka osób z dnia na dzień, czasem nawet poddając w wątpliwość ich dotychczasowe wynagrodzenie. Do tego nieuregulowana sprawa wielu podatków. Spóźnione często wypłaty, dostawcy i Youtuberzy upominający się o zaległe przelewy i zarząd nakłaniający aby ściemniać im wszystkim. Jeden wielki koszmar praca w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o LIFETUBE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LIFETUBE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LIFETUBE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

LIFETUBE Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Józefa Węgrzyna 37
    00-769 Warszawa